Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:21:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138657 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 07, 2013, 08:35:48 »

Момичета един съвет.Има достатъчно агенции.Не наемайте украси от магазин за рокли.Сватбените агенции са доста по добър вариант.Познават ресторантите,познават останалите професионалисти които наемате и имат достатъчно опит в украсяването.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #376 -: февруари 07, 2013, 08:44:15 »


girlinblue182,
много благодаря,ще проверя,иначе попитах само информативно,приемам предложения за агенции за украса основно.
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #377 -: февруари 07, 2013, 09:53:24 »

shiny,  ние сме в Калиакрия. Поехме риска с времети и стискаме палци  да е хубаво тогава  smile Но и да не е, ще си кажем че така ще ни върви по вода Wink
Фотото ни е от София (Влади Коцев), той снима на сватбите на 2 приятелки и като стил много ни допада.
Видеото е Димчо Илиев, не искахме да даваме луди пари за видео, важно беше да има, но не за 1000лв. Познат е на моя приятелка и така го избрахме. Първоначлния ни избор беше Матушев, но беше вече зает за датата ни.
Флориста ни ще е Ради от raddyflowers, мисля че е от Бургас.

feelings, за украсата зависи според мен какъв бюджет искаш да заделиш. Аз държа много на нея, за това вместо за видео да давам 1000 ще ги дам за украса:) Въпрос на личен избор.

Seagirl, мерси за препоръката.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 07, 2013, 11:54:11 »

feelings,
Моята рокля е от Мирена. Аз лично съм много доволна, шиха ми я по поръчка и ми беше абсолютно по мярка до сантиметър! Обясниха ми всичко кое как ще бъде и наистина беше точно такова. Роклята ми излезе доста здрава, 2 пъти съм я обличала, претърпя 2 екстремни фотосесии, 2 пъти съм я носила на химическо и си е абсолютно цяла и здрава smile Не съм ползвала украсите им, затова не мога да изкажа мнение по въпроса, но мисля, че съветът на Гучи е много на място good

Успех, момичета! Good luck
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: февруари 07, 2013, 14:32:19 »

Lilly ,аз май и преди казах,че според мен 1000,че и нагоре лв. само за видео за мен са много,а и не виждам с какво е по-различно и толкова те е грабнало или просто понеже в момента е "на мода" тук във форума.Не знам,аз лично не бих дала толкова пари за нещо,което може да се намери и по-евтино и със същото качество,мое мнение,не ангажирам никого с него и нямам за цел да правя реклама или антиреклама.
Ами како казах и аз не намирах разлика между различните сватбени филми, защото исках нещо по-разчупено. Обикновено филмите са тип репортажни, качеството на филма според мен зависи от техниката с която разполага оператора. А самият краен продукт зависи от монтажа и старанието което човек влага в него. И аз не искам да налагам на никой мнението си, в крайна сметка става въпрос за пари и всеки сам преценява как да ги похарчи Wink

Lilly относно видеото, спряхме се на Димчо Илиев, предложен от наши приятели. Но ние не държим на супер оригинално видео. За нас беше важно да е с добро качество видеото и да не трепери.  Не знам колко е добър, но поне не е скъп:)
Иначе първоначалния ни избор беше Матушев. Но за съжаление е зает за нашата дата. Ако ти допада стила му може да провериш за вашата дата.Той е от София, но като гледам цените във Варна, не мисля че би излязло по-скъпо с транспорта. Освен него никой друг не ни допадна като стил, за товаи решихме да не отделяме много средства за това.
 
aalko мерси за препоръките. Ще ги проверя Май месец.
Ха-ха ами щом на вашата дата не е свободен, значи и на нашата не е smile и ние сме на 8ми юни
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 07, 2013, 16:51:24 »

Моята рокля беше на "Аз и Ти Смолян" и бях много доволна.Знам че няколко салона във Варна предлагат техни рокли.Изработката и качеството на плата бяха много хубави.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 07, 2013, 19:03:03 »

bilyana_l ти и във Варна ли си предлагаш услугите.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: февруари 07, 2013, 19:42:21 »



 Lilly, какво точно си представяш? Имай предвид, че се случва така и други предварително да предупреждават, че не искат нищо дълго и т.н, а след сватбата си купуват и суровия материал  smile Различно е, когато гледаш  твоята сватба и когато гледаш сватбата на непознат...Търсенето на " оригиналност" в правенето на сватбения филм, не винаги дава резултат... Един от вариантите е да заложиш на по-нестандартен сватбен клип, който може да бъде заснет в различен ден от сватбата или пък да се комбинира с кадри от  сватбата  по-късно...Вторият вариант е за изработка на кратък вариант на сватбения филм, където евентуално може да се търси повече разнообразие...За да имаш обаче, сватба, която е заснета по-разчупено, т.е да има повече гледни точки и при монтаж нещата да изглеждат по филмово, трябва да има повече от един оператор!   give_rose

Е, като типичната жена и аз не знам какво точно искам, но като видя определено знам какво не ми харесва smile летящите кадри тип слайдшоу не ме блазнят особено. Насочих се вече, благодаря за мненията Wink

Има ли вече някой който си е избрал фирма за украса?
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #383 -: февруари 07, 2013, 20:03:20 »

Моля, пак заповядай, feelings smile
Много ценя мненията на gucci и moonlight, винаги дават стахотни съвети smile Аз лично съм ви много благодарна!  give_rose
phantom_u, абсолютно съм съгласна с теб относно това - всеки сам преценява за себе си. Но има едно нещо, което остава за младоженците и това са хубавите спомени, снимки и видео. Украсата остава за момента. Ние лично дадохме 760лв за фото и видео и 300лв. за украса. За нас това не са никак малко пари, много държах да имаме красива атмосфера, но още повече на качествено запаметени спомени smile Освен тези в главите ни, разбира се Wink
Lillly, предполагам, че никой фотограф не би ви отказал да погледнете сватбени филми и снимки преди да решите да го наемете. Нашият филм и този на брат ми е правен от едно и също фото, но пък са коренно различни. Ние си казахме изискванията за фонова музика, цветове на шрифта, как да започне видеото, много се бяха постарали! Има много качествени фотографи, които работят по "строгите" изисквания на младоженците Wink Повечето са стандартни, защото ти казват как да позираш и т.н. Ако вие сте идейни, всичко ще се получи както си го представяте smile Късмет с търсенето!  give_rose
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #384 -: февруари 07, 2013, 20:25:35 »

 Хей хора, разберете, че фотограф и оператор са две различни неща, различни науки и практики са фотографията и телевизията. Гучи като майка орлица следи кой къде работи, особено представители на сватбения бранш, а не вземе да спре смешната терминология в района на Варна. Абсурд е да кажеш фотографът ще ти предостави сватбен филм ! Ако бях фотограф аз ще покажа ФОТОГРАФИЯ, а не филм, това е обида за всеки от бранша или извън него. Представяте ли си някой да дойде да гледа сватбени филми, а реално да му предложат снимки. Пълен смях ! Как ще приемете термина довечера ще гледам поредната фотоснимка на слайдшоуто " Огледален свят ".
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #385 -: февруари 07, 2013, 22:45:39 »

Независимо какъв е - фотограф, оператор, Супермен... Човека си свърши работата перфектно и най-вече беше широкоскроен, и не издребняваше. На всеки от нас се случва да попадне на хора, които не използват правилните термини свързани с работата му, но ако се заяждаме с всеки един за всичко, само ще си усложняваме живота, както и този на околните. Едно е да обясниш човешки кое как е, как се нарича, друго е да се опиташ да наложиш мнение и да се самоизтъкнеш, че си по-запознат от останалите в определена област, в която видно, не всички са.
Форумът е за бъдещи младоженци търсещи съвет от други, минали по този път, да споделят притеснения и емоции, не да се надцакват един друг, кой колко знае. Нека не разваляме хубавите моменти по подготовката на едно такова събитие!  :peace:
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #386 -: февруари 07, 2013, 22:52:44 »

Feelings, и на мен ми препоръчаха Мирена - моя позната ги нае за украса и й ушиха също така нещо като болеро към роклята и остана много доволна от качество и цена. Смятам със сигурност да видя какво предлагат и като рокли, защото времето минава а ние сме до никъде с подготовката.
За джундурийки, украса, покани ми препоръчаха и Бижу, те са сватбена агенция и поне на сайта всичко изглежда страхотно.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #387 -: февруари 08, 2013, 00:37:38 »

А няой да има опит с парти агемция Вега?
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #388 -: февруари 08, 2013, 08:57:25 »

Оле,какъв спор се е разразил тук.....Нали форума е за взаимопомощ,да споделяме мнения.Всеки е нормално да търси,това ,което за него е най-добро,за което с радост ще похарчи парите си....?Аз също държах видеото от сватбата ни да не е като репортаж от "мястото на събитието",а да прилича максимално на филм и точно заради това понеже сме изгледали цял филм,а не просто демо материали се спряхме и бързо избрахме тези,които ни допадат на нас с милото.Имахме възможност да изгледаме 3 различни филма на 3 различни фирми и повярвайте ми-има разлика.Успех на всички с избора.
Аз продължавам да събирам мнения за агенции за украса,като си намерим ресторанта ще ги обиколя всички,за да избера.
Сега да се похваля-милото си има вече костюм danceg,изпревари ме,той много ,много не му мисли и решава по-бързо,бавно,но напредваме yahoo
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #389 -: февруари 08, 2013, 13:27:32 »

А някой да има опит с парти агенция Вега?

Една от най-добрите е във Варна в момента. В бранша са от много години и шефът им е много разбран човек.smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines