Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:15:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138533 пъти)
 
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #360 -: февруари 05, 2013, 00:52:00 »

Чувала съм, че много хвалят тези торти http://www.lamore-bg.com/index.html. Те са в Галата, не знам дали става въпрос за същите от Аспарухово Wink
 
И аз сега съм в издирване на рокля, но живея в София и затова не мога да се включа с информация за варненските рокли  girl_wink Дано всяка скоро да открие Роклята smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 05, 2013, 08:55:31 »

Аз съм в Аспарухово но не съм чувала за цех за торти тука.Знам за Галата за Ламор.
feelings  нашите халки са от там и сме доволни от изработката-не са мръднали халките а са вече на 5 години.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #362 -: февруари 05, 2013, 10:37:07 »

Мен ми казаха "към Аспарухово",може да са имали в предвид на Галата,ще питам като се видим,как са тези на Галата според вас,приятелката ми беше супер доволна,ама дали за същите иде реч... pardon.
И аз мисля,че ударихме "бинго " и с халките danceg,остава още "малко" подготовка.Другите,до къде я докарахте,няма ли пресни новини и впечатления,които да споделите?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 05, 2013, 11:08:48 »

И аз да се включа: имаме ресторант, DJ, фотограф и църква. Сега е ред на видеото.
Ох, много сложно... Ламбов е зает и предлага асистент ... помагайте
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 05, 2013, 11:54:08 »

Според мен насиочи се към специалист а не към асистент.
Аз Ламор ги харесвам като вкусове и красота ,но аз съм поръчвала за различни поводи-годишнини,рожденни дни и т.н.
Активен
Venny
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #365 -: февруари 05, 2013, 15:33:11 »

И аз да се включа: имаме ресторант, DJ, фотограф и църква. Сега е ред на видеото.
Ох, много сложно... Ламбов е зает и предлага асистент ... помагайте

И ние сме с асистента.Той всъщност е спеиалист,преди е раборил във фотостудио Х,но сега е започнал при Ламбов.Казва асистент,защото работи изцяло по методите и стила на Краси,и крайният продукт минава първо през Краси ,да го оодобри и евентуално коригира,така,че не се притеснявайте lol)))

Като Ви слушам за ритуална зала,все повече се радвам,че избрахме Марциана.Цената на изнесения ритуал в реално време без други такси в 18 ч, е 80 лв !
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #366 -: февруари 06, 2013, 00:17:34 »

feelings, нашите халки също са от там. Станаха точно такива каквито искахме  heart

shiny, телефона на сватбата казват, че няма да ти трябва, ама ние загубихме фотографите някъде из Константин и Елена и беше супер трудно да се намерим biggrin От телефон на телефон, намерихме се, добре, че кумът спаси положението biggrin Но иначе документите и телефоните ни бяха в майките ни.

За тортите, аз също не мога да се сетя за цех в Аспарухово, макар, че някак си ми звучи познато. Ламор имат супер красиви и бих казала вкусни торти. Наши близки поръчаха торта от там. Малко имаше разминаване с някакъв пълнеж ли беше, ама това само те си го разбраха. Тортата беше вкусна. А и беше по модел на младоженците.
Ние поръчахме тортата от Амбелино. Аз имах претенции за фасона й, събрахме 2 модела в едно. Получи се каквато исках  Bravo На вкус супер лека и вкусна, беше със стандартен пълнеж, но наистина вкусна.
За съжаление цените на Ламор бяха по-високи от това, което имахме за идея да отделим за торта, та Амбелино бяха нашите хора smile Съотношение цена:качество = чудесно изпълнение  good
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #367 -: февруари 06, 2013, 15:17:16 »

Супер,значи до тук имаме:дата,църква,DJ,фото и видео,халки/уредени,но не направени/.до този момент сме много доволни от това,което сме си избрали и определено не съжаляваме,смятам,че сме направили най-добрия възможен избор при това на доста добри цени,без компромиси за цена или качество.За тортата имам време,просто проучвам варианти.
Днес ходих надолу към Ритуална зала,влязох в Мирена,случайно и от любопитство ,но излязох с много добро впечатление,цените им са много разумни,предлагат и украса.Някой знае ли нещо за тях да сподели,как примерно се справят с украсите и какво е качеството на роклите им по поръчка.
 
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #368 -: февруари 06, 2013, 19:53:52 »

Привет и от мен след дълго мълчание. smile 
Нашата дата ще е 8.юни 2013 и наскоро като се замислих, че остават само 4 месеца  взе да ме хваща "сценична треска". Повечето неща са избрани: локация, видео, фото, декоратор.
Но имам чуденка относно място за маникюр, педикюр, козметик и масаж. Не живея във Варна и нямам никакви наблюдения. Исках да ви помоля за препоръки.Не е нужно да е най-доброто или пък най - евтиното, важно е да е качествено, на разумна цена.




Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #369 -: февруари 06, 2013, 20:01:08 »

Напоследък ходя в един салон,казва се Амарант,предимно съм ползвала масажите им при един масажист Люси.Но имат какави ли не глезотийки и са на доста сносни цени.Може да ги провериш,като идваш във Варна.За фризьори признавам Ка Студио,работят само с качествени материали и имат много добри стилисти.Моята сватбена прическа си я правих при тях и съм много доволна.Относно маникюра с две ръце за студио Финес-красив и издържащ .Дано съм ти била полезна!!!
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #370 -: февруари 06, 2013, 20:14:54 »

Lilly относно видеото, спряхме се на Димчо Илиев, предложен от наши приятели. Но ние не държим на супер оригинално видео. За нас беше важно да е с добро качество видеото и да не трепери.  Не знам колко е добър, но поне не е скъпsmile
Иначе първоначалния ни избор беше Матушев. Но за съжаление е зает за нашата дата. Ако ти допада стила му може да провериш за вашата дата.Той е от София, но като гледам цените във Варна, не мисля че би излязло по-скъпо с транспорта. Освен него никой друг не ни допадна като стил, за товаи решихме да не отделяме много средства за това.
 
aalko мерси за препоръките. Ще ги проверя Май месец.
« Последна редакция: февруари 06, 2013, 20:25:26 от phantom_u » Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #371 -: февруари 06, 2013, 20:41:05 »

Lilly ,аз май и преди казах,че според мен 1000,че и нагоре лв. само за видео за мен са много,а и не виждам с какво е по-различно и толкова те е грабнало или просто понеже в момента е "на мода" тук във форума.Не знам,аз лично не бих дала толкова пари за нещо,което може да се намери и по-евтино и със същото качество,мое мнение,не ангажирам никого с него и нямам за цел да правя реклама или антиреклама.
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 06, 2013, 20:56:35 »

phantom_u,

И нашата дата е 08.06, ще се радвам, ако разкажи какъв избор направихте за ресторант,видео, фото и декоратор smile
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 06, 2013, 21:32:00 »

Привет и от мен след дълго мълчание. smile 
Нашата дата ще е 8.юни 2013 и наскоро като се замислих, че остават само 4 месеца  взе да ме хваща "сценична треска". Повечето неща са избрани: локация, видео, фото, декоратор.
Но имам чуденка относно място за маникюр, педикюр, козметик и масаж. Не живея във Варна и нямам никакви наблюдения. Исках да ви помоля за препоръки.Не е нужно да е най-доброто или пък най - евтиното, важно е да е качествено, на разумна цена.

Мога да взема отношение само по въпроса за маникюр и педикюр. Салон Русо, страхотно се справя момичето. Аз съм много доволна  good





Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #374 -: февруари 06, 2013, 23:44:33 »

Днес ходих надолу към Ритуална зала,влязох в Мирена,случайно и от любопитство ,но излязох с много добро впечатление,цените им са много разумни,предлагат и украса.Някой знае ли нещо за тях да сподели,как примерно се справят с украсите и какво е качеството на роклите им по поръчка.

Feelings, за украсата, която предлагат Мирена, нямам наблюдение, но пробвах рокли там. Аз ходех със снимки на 2 модела, исках да стане един. Казаха, че няма проблем. Техните корсети са един вид двойни и казват доста стабилни. Моя приятелка нае рокля от тях, беше много доволна. Момичетата бяха много мили.
Но, бих ти препоръчала да посетиш и "Алба", намира се на мястото на Краевекспрес до Операта. На мен все пак там ми ушиха роклята. Като отношение са страхотни. Изпълнението на роклята перфектно. Корсета не е двоен, но като се има в предвид, че аз съм с доста едър бюст, роклята нямаше как да е без презрамки, но нищо не ми се показа, размърда или каквото и да е. Модела, който исках стана едно към едно с показаните от мен. А цената: в Мирена ми казаха, че ще я ушият за 600лв. от тафта, ако искам дюпон сатен отива към 700-800лв, в Алба ми я ушиха за 420лв.от дюпон сатен. Булото беше подарък (не беше от тези с испанска дантела, беше класик, тези с дантелата мисля имаха цена за самата дантела). Цената 420лв. беше на един от техните модели, но не ми взеха допълнително пари за моите модификации smile Там украса за ресторант  предлагат, но всички останали джиджавки си ги имат, като голяма част от тях са тяхна изработка.
Късмет с търсенето на рокля, много сладка задачка ти е останала да свършиш!  Good luck
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines