Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:18:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138550 пъти)
 
Venny
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #300 -: януари 27, 2013, 17:05:11 »

Lillly,
относно Вентура,имат ли градина за  провеждане на тържества навън или е само вътрешната им зала ?
Каня се следващата седмица и аз да пробвам рокли,но от вас разбрах,че имало "такса" за проба и трябвало да си запишеш предварително час - идеии каква е таксата ?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: януари 27, 2013, 17:10:43 »

Не, няма градина. Само зала е. Тъй като аз не успях да намеря ресторант с хубава градина и добри условия, решихме, че ще е вътрешна сватба. Вентура ми се стори най-подходящ.
Относно пробите в Ла споса, не се заплащат, на мен не ми казаха такова нещо. Само трябва да си запазиш час, за да могат да ти обърнат внимание и да ти вадят каквито рокли искаш. Все пак не могат да обърнат внимание на 5 човека едновременно.
Активен
Venny
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #302 -: януари 27, 2013, 17:14:02 »

Не, няма градина. Само зала е. Тъй като аз не успях да намеря ресторант с хубава градина и добри условия, решихме, че ще е вътрешна сватба. Вентура ми се стори най-подходящ.
Относно пробите в Ла споса, не се заплащат, на мен не ми казаха такова нещо. Само трябва да си запазиш час, за да могат да ти обърнат внимание и да ти вадят каквито рокли искаш. Все пак не могат да обърнат внимание на 5 човека едновременно.
Да и на мен мо снимки мноо ми хареса Вентура,но останх с впечатление,че няма градина и за това отпадна при нас,но мисля на 14 февруари да го посетим lol
Благодаря !
Активен
mira_pd
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #303 -: януари 27, 2013, 17:33:24 »

Lillly, каква е офертата на вентура, мисля тази седмица да ги посетим, изглежда страхотно!
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #304 -: януари 27, 2013, 19:46:37 »

Да, имам впечатления и съм ги писала преди няколко години в темата за Свършената и несвършена работа. Бяхме взели за оператор Красимир Стоянов (той пише като потребител тук във форума), повече от доволна съм, а филмът ни е супер.
Ето тук може да видите всички оператори и фотографи, които работят във Варна. Фото и видео оператори Варна

Гери, благодаря ти за хубавите думи. Благодаря ти също за препоръките през годините и за сватбите на твои приятели, които съм снимал. Искам само да допълня, че във Варна има много млади оператори, които сега прохождат, не са известни, но снимат много добре.
Активен
mira_pd
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #305 -: януари 28, 2013, 21:50:24 »

Момичета какво ще кажете за Dj Уили или Съни?
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: януари 28, 2013, 21:58:17 »

Препоръчват и двамата, мен ми препоръчаха и Тито smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: януари 28, 2013, 22:13:31 »

И на мен ми ги препоръчаха, но за съжаление и 3-мата за заети за моята дата sad други?
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #308 -: януари 28, 2013, 23:23:52 »

И на мен ми ги препоръчаха, но за съжаление и 3-мата за заети за моята дата sad други?
Горчев.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: януари 28, 2013, 23:38:38 »

Горчев.
Също :/
Активен
mira_pd
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #310 -: януари 28, 2013, 23:39:24 »

ами Черкезов и Димитър Николов
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: януари 29, 2013, 09:08:08 »

И на мен ми ги препоръчаха, но за съжаление и 3-мата за заети за моята дата sad други?
Дидо
Момичета какво ще кажете за Dj Уили или Съни?
И двамата са препоръчвани.Аз имам поглед над Съни ,но и за Уили съм чувала хубави неща.Срещни се и с двамата и прецени.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: януари 29, 2013, 09:46:51 »

ами Черкезов и Димитър Николов

За Черкезов не чух много добри отзиви до сега, иначе е свободен.
Мнения за Николов? Той е от по-старата генерация май?

И Дидо е зает.
Просто, ето от къде трябва да се започне организирането. От диджей и водещ!
Ако има есенни булки, звънете от сега, за да имате по-голям избор Wink
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #313 -: януари 29, 2013, 10:02:25 »

Ами то май за всичко е така,мислиш си ,че има време,а като стигнеш до избрания от теб се оказва,че или е зает или не е точно това,което търсиш,или  пък цената ще е ..........непосилна.Аз се надявам да не ми се налага да правя компромиси,но май е неизбежно.Дано избрания от нас Ди джей се съгласи и да не ми се налага да търся алтернативи.Какво мислите за покупка на рокля от интернет сайтове,има супер неща на супер цени и....супер риск според мен,някой купил ли си е рокля и какво точно се е случило.Уж не искам кой знае каква рокля,а то цените пак към 1000лв отиват.За халките да ви питам,колко време по-рано си ги купихте?Дали до септември примерно няма да падне цената на златото?
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: януари 29, 2013, 10:21:54 »

Здравейте и от мен! Чета ви с удоволствие и интерес! Аз ще съм булка на 18.05. Вече сме запазили ресторант и църква, оркестър (които са и водещи). За съжаление изпуснахме Краси Ламбов, късно се сетихме.. но пък може да е за добро smile Останаха тортата, оператор и дребошлъците като украси, покани, букети и т.н. Забравих да спомена - роклята също е при мен, от Китай, с малко стесняване ще е перфектна! (олях се с гръдната обиколка  blush) Ако мога да помагам, казвайте smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines