Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:16:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138540 пъти)
 
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #270 -: януари 26, 2013, 14:50:32 »

Мрявка,DJ Валентин Тенев имаме в предвид,но в момента още не сме взели негов тел. номер да му звъннем понеже още сме на никъде с организацията.Виж,за Хоризонт не се бях замислила,някой ще може ли да сподели цени на куверт?
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #271 -: януари 26, 2013, 15:00:41 »

feelings, кувертите в Хоризонт започват от 35лв., като могат и да са по-скъпи в зависимост от менюто, което изберете. Няма ограничение за часа, до който ще е тържеството, като след 24.00 овъртайма е 150 лв. за всеки започнат час. Можете да вкарате твърд алкохол, заплаща се по 1 лв. на човек. Запазването на дата става с капаро от 500 лв. Има паркинг за гостите. Пуши се извън ресторанта, с това не правят компромис. Това ни обясниха на нас при срещата с управителката, много е любезна.
Ако се сетиш нещо, питай.  good
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #272 -: януари 26, 2013, 16:00:51 »

Друг вариант е и Димят,където предполагам също бихте могли да ползвате и хотелската база.Сещам се и за Бриз 2-отвън,вече имат възможност за по-голяма бройка гости,но пък септември не се знае какво ще е времето.А за ритуалите не се притеснявай,винаги може да се направи и изнесен на датата,който да е само за гостите ви.И на двете места имат градина,в която може да се осъществи и да е много красиво!
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #273 -: януари 26, 2013, 16:05:04 »

Че на Димят къде им е градината?Иначе за вътрешна сватба е добре,били сме гости там,но градина не се сещам да има
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #274 -: януари 26, 2013, 16:06:51 »

Там,където е паметника, в дясно от комплекса съм виждала изнесен ритуал.При всички случаи,обаче градината на Хоризонт е по-удачно и красиво!
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 26, 2013, 16:34:34 »

За нас няма значение къде ще е - Варна или Златните, тъй като гостите от Варна също биха могли да останат да нощуват... Ще е много яко сутринта всички да сме заедно на закуска в хотела smile
И аз си мислих за Хоризонт... като четох из форума си харесах още Елена (златни)... евентуално ако намалим бройката (което не знам как ще стане) бихме могли да пробваме Белвю, гледах им сайта и много ми хареса...
От известно време гледам рокли и преди няколко дни влязох в ebay uk да видя дали няма да си харесам някой модел, който евентуално да ми ушият (ако не успея да го намеря в Бг). Има уникални сватбени рокли...
Относно ритуала - сигурно ще го направим изнесен, като сутринта ще минем да се разпишем, че после да може да се приготвяме спокойно.
Активен
teeri
Гост
« Отговор #276 -: януари 26, 2013, 16:43:37 »

Колко много сте изписали:), аз хвърлям по едно око през нощта, но не ми остава никакво време да пиша. Как се справяте с работа и организиране? Аз почивам събота и неделя, а през седмицата съм до 19:30 на работа и не сварвам с почти нищо. Както вървят нещата ще си избера агенция май - нямам шанс инъче. Изчетох доста, но не мога да се реша, а време за срещи с всички нямам. До тук имаме - ресторант, видео, фото и брой на гости. Толкова сме изостанали, че няма накъде.

За покани - и аз съм чувала за Дария на Шипка, че цените са много добри и поканите са хубави, та ще отида да ги видя. Знаете ли координати и дали работи неделя?

Venny - аз харесвам изключително много работата на Краси Ламбов и мисля, че друг такъв видеооператор няма, НООО естествено беше зает за нашата дата. Исках да си я сменим, но в ресторанта нямаша опция. Така избрахме неговия асистент и вярвам, че ще останем доволни. Изобщо не се притеснявам, но адски много съжалявам, че не действаме по-бързо sad. ТО ние с всичко сме така и не си взехме поука де, но наистина време нямаме:(

За водещ на изнесен ритуал какво мислите? кои са водещите имена, че идея си нпмам?
Активен
gerda19
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #277 -: януари 26, 2013, 17:17:04 »

Защо не препоръчаш някой? Явно имаш впечатления, това би било по-полезно Wink

Да, имам впечатления и съм ги писала преди няколко години в темата за Свършената и несвършена работа. Бяхме взели за оператор Красимир Стоянов (той пише като потребител тук във форума), повече от доволна съм, а филмът ни е супер. Съжалявам само, че като кумувахме, младоженците не го избраха, а си взеха оператор от друг град. Операторът ги забави с месеци, а филмът им не беше добър. Във Варна няма много качествени оператори. Най-добрите, ако трябва да съм честна, понеже имам преки впечаления от филми на  цели сватби на приятели, са: Красимир Стоянов, Венцислав Фотев, Красимир Ламбов (преди беше по фамилия - Христов, но е същият), Реджи Шабанов (той е и фотограф). Все пак е въпрос на избор и вкус.
Ето тук може да видите всички оператори и фотографи, които работят във Варна. Фото и видео оператори Варна


За нас няма значение къде ще е - Варна или Златните, тъй като гостите от Варна също биха могли да останат да нощуват... Ще е много яко сутринта всички да сме заедно на закуска в хотела smile
И аз си мислих за Хоризонт...

Хоризонт е голям ресторант, но не знам да има хотелска част. Иначе е страхотно място за големи сватби.

Че на Димят къде им е градината?Иначе за вътрешна сватба е добре,били сме гости там,но градина не се сещам да има

Димят е страхотен за вътрешна сватба, но градина мисля, че няма. Паркингът също не е много голям.

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: януари 26, 2013, 17:25:50 »

Момичета а за Тито от Пертито какво ще кажете, на мен ми го похвалиха smile
Нямам впечатления от него.
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #279 -: януари 26, 2013, 17:51:20 »

Да,Хоризонт не знам да има хотелска част,но е супер градината за изнесения ритуал,на Журналист се сещам за един хотел с хубава градина,но не знам името,тези дни ще отидем и до там да погледнем.За мен е важно да е в близост понеже гостите са и шофьори и някак си не е честно спрямо тях.За поканите аз още не съм гледала и мислила сериозно по този въпрос,мислех да го оставя на евентуалната агенция да ми предложи варианти на покани,но това може да стане след като си изберем ресторант и цвят на сватбата,за да са в същия тон и стил.За видеото и фото с риск да се повторя за мен са едни от най-важните неща на сватбата понеже след време остават само те да ни напомнят и ,ако не са на ниво,то бихме съжалявали,както се казва цял живот като ги погледнем.Аз пък не мисля,че тази са имената на добрите ,но всичко е в въпрос на личен избор.За роклята-ebay е вариант,за който не бях помислила,но....ще погледна,обаче риска да не ми стои после,както си представям си е голяяям.Оф,големи дилеми и вълнения,но пък е приятно.
Активен
girlinblue182
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



« Отговор #280 -: януари 26, 2013, 18:45:22 »

Здравейте, мили момичета! Не съм се включвала от 100 години, а от няколко дни реших да се присъединя и към форума на мамите  Wink
Последно бях писала в предишната тема, та се бях и оплакала от "шефа" на оркестъра за извеждане. Но от тогава не ми е звънял, слава Богу!
Таааа, за бъдещите булкиии през 2013  give_rose
Прочетох, че някои от вас нямат време за организация и искат да наемат агент. Аз да си призная, толкова много се забавлявах с организацията, че не бих я заменила smile И аз бях до късно на работа, но организацията е такова удоволствие, от което не бива да се отказвате smile

За малките сватби, аз присъствах на една в "Камелия", беше хубаво, уютничко smile Храната е хубава. Малко по "розово" за моя вкус, но беше приятно smile

За DJ, ние ползвахме услугите на Willy, много е готин, всъщност и той и колегата му. Даде ни предварителен сценарий, който да ни помогне с организацията във времето, музиката. Отделно ни изпрати и музика, ако желаем да си изберем нещо. През цялата сватба имахме координация с тях. Willy е водещ на програмата, но когато не говори си пуска той музиката. Страшно възпитан, умерен в приказките. Имахме гост, който се заяде с него, той съвсем културно се обърна към него. А накрая на вечерта, когато му платихме, към 1:00 - 1:30ч. ни издраде касов бон, което ме уби, от ресторанта не ни даодха нищо, хахаха. Имахме си гафче разбира се, бяха ни направили изненада играта с обувките, той я обяви, а младоженеца беше във WC, но пък брат ми спаси положението, като седна на другият стол и чакаше наставления... Хахаха, всичко завърши благополучно, младоженецът се появи!!!  good

Имам наблюдения и за DJ Иво (Фолка). Мислех, че ще слушаме луди фолк парчета, но ме изненада, нито едно не пусна. Сватбата беше много забавна. Малко гафче имаше, обяви булчинско хоро, а булката я нямаше, оправяше си чорапите в тоалета, ама няма проблем smile

За Тито, бях на сватба, където той беше водещ. Не беше съвсем ясно дали има някакъв сценарий, объркваше гостите на моменти. Капризнечеше къде го били сложили да седне. Попретупа някои моменти, явно бързаше за следваща сватба, понеже тази беше дневна. Хубавото бе, че остави някакъв ДЖ след като замина, музиката не спря до последно, но мисля, че това беше предвартелна уговорка с младоженците. Малко прехвален ми се стори, за парите, които иска...
Но пък казват, че ако бил на кеф, му се получавали добре сватбите, но какво значи да е на кеф?


Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #281 -: януари 26, 2013, 18:51:04 »

За Хоризонт - има хотелска част smile ето и линк, където може да разгледате http://www.horizont.bg/hotel
За водещ - имам наблюдения за Кирил Кирилов. Много добре води, преценя ситуацията и със сигурност повдига настроението. Има си различни игри, с които забавлява гостите.
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: януари 26, 2013, 20:12:37 »

Shiny, къде точно на Шипка е Даря?
Аз също съм на вълна покани и всяка информация ще ми е полезна.

Noir, ето направо сайта на Даря   http://www.dari-design.com/
« Последна редакция: януари 26, 2013, 20:18:34 от shiny » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: януари 26, 2013, 20:23:39 »

Noir, ето направо сайта на Даря   http://www.dari-design.com/
На мене не ми допадат ама важното е на вас да ви харесват.
Да Хоризонт имали хотелска част-наши приятели от Бургас спаха там като бяха на сватбата на други приятели.Освен това незнам сега как вървят кувертите но в Хоризонт ядох една от най добрите сватбени порции.Тоест беше вкусно и нормално количество.Нещо което рядко се случва по сватбите на които сме били.
Това за Тито би ме отказало ако трубваше да го наемам.
Моя съвет е наемете си водещ и ДЖ в едно.Според мен това е добрата комбинация.
feelings  кой сте харесали за фото и видео.
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: януари 26, 2013, 20:42:28 »

Момичета, днес обикалях за булчински рокли! Преди Коледа бях пробвал една рокля в La sposa тип "Принцеса" с тюл и дантела и бях убедена, че това е моята линия рокля smile
Днес обаче пробвах други модели и повече се харесах. Така че съвета ми е да пробвате, колко се може повече рокли, докато намерите своята smile
И докато вън валеше сняг, си мислех че аз ще съм единствената по магазините, не беше така.В единия
магазин, чаках 3 юнски булки за проба smile  
Двата модела, които ми допаднаха са  в Holiday и Алегра на Кръстьо Мирски.Имат страхотни попадения! Смятам да посетя и Сватбен ден на Мария Луиза и да взимам решението smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines