Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:21:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138620 пъти)
 
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #240 -: януари 25, 2013, 01:29:31 »

Venny Ние сме го резервирали. След няколко разговора с Краси и подробно разпитване от моя страна, решихме, че можем да му се доверим. Видяхме се, показа ни негови неща, преди е работил във Fotostudio X. Дано съм била полезна Wink
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #241 -: януари 25, 2013, 01:33:08 »

mira_pd радвам се, че някой ви го е препоръчал, защото ние така и не намерихме някакви отзиви за този Скай бар. Тези дни ще го резрвираме, ако искаш дай някакъв мейл да ти препратя това, което са ми изпратили от Орхидея smile А пък ако нещо по-конкретно те интересува - питай  smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #242 -: януари 25, 2013, 08:42:18 »

След няколко разговора с Краси и подробно разпитване от моя страна, решихме, че можем да му се доверим. Видяхме се, показа ни негови неща, преди е работил във Fotostudio X.

Когато ние избирахме аз бях малко скептична по повод него, да не казвам доста. И се спряхме на Фотостудио Х. В последствие съм гледала негови неща и наистина са доста оригинални good Прави някакви съкратени клипчета Очаквайте... с комичен елемент (не знам дали всички са в такава насока) и бяха досат забавни, въпреки че аз не бих избрала такъв за нас blush Но наистина бяха доста добре, а предполагам че има и други опции smile Иначе и аз съм чувала, че е работил там, не знам до колко е така...но той е потребител тук, така че ако реши може и да каже smile

Silver питах за неделни булки, защото има една песен доста подходяща за неделна сватба. Или по-скоро е доста подходяща за първото хоро, което кръстника повежда на неделна булка smile А ако кръстника ги умее тези работи става простооо..... yahoo Така че на някой може да му допадне като идея smile

http://www.youtube.com/watch?v=1ZDjBT2ftXU

П.П. Аз бях решила, че това е "първото" хоро и на сватбата като засвири кръстника реши, че съм го избрала защото съм знаела, че много му харесва blum Той посрещал младоженеца също с него blum А то си беше и мой абсолютен фаворит yahoo Ние и двамата с кръстника сме играли в ансамбъл - един и същ и сме били партьори като деца blum и просто сме "луди" на темата biggrin


Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: януари 25, 2013, 10:38:03 »

Много хубава песен casky  Bravo За видеооператор кой ще ми препоръчате Краси Ламбов или някой друг  crazy , а за Краси Андреев фотографа някакво мнение да имате?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #244 -: януари 25, 2013, 10:50:08 »

За видеооператор кой ще ми препоръчате Краси Ламбов или някой друг  crazy , а за Краси Андреев фотографа някакво мнение да имате?
Ами това не знам, трябва да се видите лично и да си изберете. Аз и от Фотостудио Х съм много доволна smile Както казах и на Краси Ламбов съм гледала нещата и са ми харесали, но не бих избрала комичен клип за нас blush Някакъв друг да... Иначе за него съм чувала, че е много естествен като човек и много човечен, а за мен това беше от особено значение. И друг път съм казвала, че всички избирах по този критерий и нямам нито една грешка, мога с гордост да го кажа smile Аз съм на принципа, че един професионалист освен всичко трябва и да е ЧОВЕК, за да даде всичко от себе си и да има наистина уникален резултат smile Така че от това което съм чула Краси се вписва, но трябва да се провери лично smile

За фотографа нищо не съм чувала, аз съм с две ръце за Тони Перец  - Фотостудио Х smile Но пак ще каже, тя отговаряше на нашите виждания за нещата, които със сигурност се разминават от нечий други smile
« Последна редакция: януари 25, 2013, 10:56:40 от casky » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: януари 25, 2013, 11:01:52 »

Мерси, casky. Да ще трябва да се срещнем ,  за да преценим ама все пак си викам да набележа някой друг Wink
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #246 -: януари 25, 2013, 11:29:54 »

Ние се спряхме на студио Мирела за видео и фото,били сме на сватба на наши познати,където снимаха те,виждали сме ги в процес на работа,видяли сме и крайния резултат и сме повече от очаровани,а и не на последно място снимат с последно поколение камери и имат и друга снимачна техника/там милото е в час/.Имат сайт,където може да се видят и някои техни работи за ориентир.
Моята дилема с ресторантите продължава,моля,давайте предложения за хубав ресторант за около 100-120 човека и с хубава градина за изнесен ритуал и по възможност след 23ч да може сватбата да продължи без да се намаля музиката.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: януари 25, 2013, 11:37:48 »

И ние сме за сватба в градината на открито  smile, но след 23ч. мисля, че няма никъде най-много до 00:00 и намалят музиката ..... angry
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #248 -: януари 25, 2013, 12:00:59 »

Venny Ние сме го резервирали. След няколко разговора с Краси и подробно разпитване от моя страна, решихме, че можем да му се доверим. Видяхме се, показа ни негови неща, преди е работил във Fotostudio X. Дано съм била полезна Wink

Не съм се изразила много ясно. Понеже Venny питаше за асистента на Краси, аз имах предвид, че сме резервирали него /асистента/. В смисъл целият ми пост се отнася за него.

casky отново ти благодаря за подробната информация. Много е полезно някой, който вече е минал по този път да сподели опита си  girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #249 -: януари 25, 2013, 12:10:56 »

За нищо момичета Wink Ако мога винаги бих помогнала...и го казвам и занапред smile

 П.П. А и както винаги съм казвала сватбите са хубаво нещо, така че... yahoo Важно е купона де е на макс, ние с каквото можем ще помогнем yahoo yahoo yahoo
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: януари 25, 2013, 12:35:44 »

Някакви отзиви за хотел Аква до жп гарата?
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #251 -: януари 25, 2013, 13:06:54 »

Някакви отзиви за хотел Аква до жп гарата?

Правят доста сватби и цените на кувертите им са много изгодни, но ресторантът им е тип конферентна зала. Дават като бонус за младоженците - луксозен апартамент и ползване на СПА центъра.
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: януари 25, 2013, 13:08:30 »

Търся ресторант за малка сватба 30-40 души. Дали е подходящ?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: януари 25, 2013, 13:12:51 »

Търся ресторант за малка сватба 30-40 души. Дали е подходящ?
Аз се влюбих в грузински ресторант "Траката".
Нов е и няма интернет сайт, поне аз не намерих, обаче е много красив.
Няма нужда от никаква украса освен цветя. За съжаление не знам как са цените, тъй като за нас е малък и не съм се интересувала. Определено го провери Wink
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #254 -: януари 25, 2013, 13:13:57 »

Търся ресторант за малка сватба 30-40 души. Дали е подходящ?

Честно казано не е много подходящ. За сватба като вашата, може да изберете по-малък ресторант. Има много подходящи, например: "Сезони", "Рома", "Буров", "Евъргрийн", "Камелия", "Брилянс" и др. Важното е на вас да ви хареса.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines