Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:17:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138550 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #225 -: януари 22, 2013, 02:26:34 »

Туристи има, но не бият на очи чак толкова много. За музиката няма никакъв проблем ( поне аз бях до 02.00), а влага има навсякъде по морето, но не мисля, че е толкова голям проблем.
Активен
osinko
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #226 -: януари 22, 2013, 11:44:01 »

Lillly капацитета на съобщенията ти е пълен....как да ти го пратя...дай mail!!! Извинете за спама smile Offtopic
Активен
Viliste
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #227 -: януари 22, 2013, 16:16:43 »

casky благодаря ще ги проверя:))
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: януари 22, 2013, 16:44:31 »

Според моето 'скромно' проучване, хотелите които не правят проблем за музиката и може да си навън са Белвю, Орхидея, рибния ресторант на слънчев ден. На мен лично, за съжаление не ми вършат работа, тъй като много се притеснявам, че в началото на юни опасността да вали е доста голяма, а рибния ми е скъп. Който се интересува да ги погледне на място, дано да съм била полезна.
Вие сещате ли се за други?

Lillly капацитета на съобщенията ти е пълен....как да ти го пратя...дай mail!!! Извинете за спама smile Offtopic
Ами да капацитета на съобщенията ми е 5бр, извинявай biggrin но сега твоята е пълна. Мейла ми е [email protected]
Активен
Venny
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #229 -: януари 24, 2013, 11:05:53 »

Здравейте,
искам да ви попитам някой има ли впечатления от асистента на Красимир Ламбов ?
Оказа се,че е ангажиран на нашата дата,но асистентът му бил свободен..
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: януари 24, 2013, 15:11:27 »

Здравейте момичета! Харесала съм си два, модела за рокля,но във Варна май няма много голям избор на платове и дантели, знаете ли къде  може да се намерят освен Дамара и Италианските платове под Шипка. Благодаря!  smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #231 -: януари 24, 2013, 15:38:21 »

casky благодаря ще ги проверя:))
За нищо give_rose
silver единствения магазин, който се сещам е по Владислав, като тръгнеш от Експресбанк - кръглата, надолу към Съда се пада в дясно, но не знам какви платове имат. Ти защо не питаш шивачката blush

Момичета, има ли неделни булки тук smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: януари 24, 2013, 15:47:15 »

Ще я питам, ама знам че много няма избор тук за съжаление, аз ще съм неделна булка най-вероятно   Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #233 -: януари 24, 2013, 16:33:10 »

Срещу винса има магазин за платове. И цените са достъпни. Аз бях обиколила цяла Варна за плат, но само там намерих точно този който търсех. Магазина е от страната на офис 1.
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: януари 24, 2013, 16:45:58 »

За нищо give_rose
silver единствения магазин, който се сещам е по Владислав, като тръгнеш от Експресбанк - кръглата, надолу към Съда се пада в дясно, но не знам какви платове имат. Ти защо не питаш шивачката blush

Момичета, има ли неделни булки тук smile

На ул. Д-р Писклюлиев се води магазиначето или поне там има много готино магазинче за платове
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #235 -: януари 24, 2013, 16:48:39 »

Не, аз говоря за друго, но наистина и там има good
Активен
gerda19
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #236 -: януари 24, 2013, 18:32:17 »

Здравейте,
искам да ви попитам някой има ли впечатления от асистента на Красимир Ламбов ?
Оказа се,че е ангажиран на нашата дата,но асистентът му бил свободен..

Здравей, Вени! Най-добре е да вземеш Краси Ламбов, но ако наистина е зает по-добре се ориентирай към известно име (професионалист). Асистентите или помощниците не са толкова добри и са компромисен вариант. Повярвай ми! Не искам да ти препоръчвам определено име, но имай предвид, че добрите оператори във Варна се броят на пръсти.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: януари 24, 2013, 21:40:45 »

Здравей, Вени! Най-добре е да вземеш Краси Ламбов, но ако наистина е зает по-добре се ориентирай към известно име (професионалист). Асистентите или помощниците не са толкова добри и са компромисен вариант. Повярвай ми! Не искам да ти препоръчвам определено име, но имай предвид, че добрите оператори във Варна се броят на пръсти.
Защо не препоръчаш някой? Явно имаш впечатления, това би било по-полезно Wink
Активен
feelings
Любопитен
*
Публикации: 42



« Отговор #238 -: януари 24, 2013, 22:12:38 »

Здравейте,дойде време и аз да се запиша в редиците на булките.Ние сме през септември.Вече сме отхвърлили някои важни пера от организацията,но и още доста и то важни остават за решаване.Искаме да бъдем с изнесен ритуал в ресторанта,но не сме намерили нито подходящия ресторант,нито сме се спряли на агенция за украсата и за самия ритуал.Имаме си църква,почти сме си избрали Ди джей,т.е ние знаем кой ,но още е сме му звъняли,имаме си и видео и фото,всъщност за нас това е едно от най-важните неща понеже след като сватбата мине,а тя минава като миг ,остават само спомените и затова за там не правим компромис.Мисля,че сме направили най-правилния избор.Роклята също ми е почти избрана,но още не е закупена понеже ми е малко скъпичка,но пък е хубава.Това е за сега в общи линии,бих искала ,ако е възможно да сме си взаимно полезни по този труден,но пък и приятен момент на трескава предсватбена подготовка.
Активен
mira_pd
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #239 -: януари 25, 2013, 00:31:00 »

Здравейте отново, момичета! Колко много сте напреднали с подготовките за сватбените си дни  Bravo Отдавна не съм следила форума, но сега съм в болничен и имах доста време да чета и разглеждам, иначе след работа съм  angry Пък и вече е време да се захващаме сериозно с подготовката, даже май сме позакъснели... 
Lorelay, резервирала си скай бара на Орхидея, на мен също ми изглежда страхотно там, а и мои приятели го препоръчаха, какви са условията, които ти предложиха?  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines