Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:21:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138655 пъти)
 
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #165 -: януари 16, 2013, 11:57:39 »

silver_f,  надминала си лимита за съобщения и не мога да ти отговоря:)  (прощавайте за спама)
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 16, 2013, 16:53:47 »

Някой да е бил на сватба в някои от ресторантите на БМ? Много ми е любопитно, не съм виждала снимки, а те имат 7 ресторанта в града все пак :?



  От ресторант " Короната" в Балчик, който е сега към тази верига, имам  впечатления само като посетител и то не по специални поводи, но те са отлични!  good  Знам, че със сигурност се правят много сватби!

 Моята сватба също беше там, но тогава собствениците бяха други...
мерси smile
Успях да се свържа с тях, за съжаление обаче Балчик ми е далеко.
Къде си правят хората сватбите лятото наистина не разбирам  angry
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #167 -: януари 16, 2013, 21:41:17 »

Супер, поздравявам те за избора.
Наистина хотела е много добър Wink и аз сега преговарям с тях.
Ако е удобно можеш ли да ми пратиш подробности относно вашите оферти на ЛС?
Мерси  smile
По принцип на нас ни изпратиха менюто, което предлагат с цени и можеш да си направиш какъвто куверт искаш. Нямат ограничения в часа, до който да продължи тържеството - след 23 се плаща овъртайм, който в сравнение с други ресторанти е нищо. Ако искаш на лични мога да ти пратя менюто да добиеш представа

Аз пък съм в голяма чуденка какво ще правя с украсата. Видяхме се с една агенция - свят ми се зави от цената, а аз не искам нищо кой знае какво - букет и свещи на масите на гостите, същото за булчинската маса и табло на входа на ресторана за местата на гостите. Магазините за цветя от типа на Флорис правят ли и украси или наблягат на букети? Ако правят, аз ли трябва да си украсявам или те поемат това? Май украсата ще се окаже по-трудната част, отколкото мислех
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #168 -: януари 16, 2013, 22:28:23 »


Noir
, Флорис правят уникални неща. Ходих на място и до колкото си спомям основно работят само с цветя, които могат и те да подредят в ресторанта. Цените на сватбените букети започваха от 150 лв., а аранжировките за масите за гости започват от 50-60 лв. /само за цветята/. Това бяха цените, които ми казаха на прима виста ориентировъчно, разбира се, всичко много зависи от цветята, които ще се използват и моементните им цени. Букетите за булченската маса не помня колко бяха. Имам оферта от един друг магазин за цветя, доста по-прилична, разгледах каталог хубави им са нещата. Ако те интересува ще ти пратя офертата smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #169 -: януари 16, 2013, 22:35:15 »

О, да, благодаря - прати ми я на лични.
Че затова, което изброих по--горе ми искат близо 2000 лв.( да правилно с три нули е цифрата  blum)
Аз от видове цветя не разбирам, ама от финанси да, и това е прекалено много като сума
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 16, 2013, 22:39:56 »

Здравей Lorelay,

И аз си търся украса:) Би ли изпратила и на мен офертата от магазина, която имаш smile
Аз работя на центъра и днес минах около подлеза шипка, има едно магазинче за цветя и от вън изглеждат много хубави украсите smile, но не съм питала за цени!

Ние вече си имаме и църква и може освен за украса за ресторанта да обикалям и за покани smile
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #171 -: януари 16, 2013, 22:45:23 »

 Бъдещи булки или младоженци, престанете да хвърляте едни бомбастични цени и оферти, защото и аз започнах да се притеснявам. Безцелното или самоцелното обявяване на някакви цифри е просто доста тъпичко. Тъпо е да правиш сватба в Бриз 2 и да мънкаш за услуга за украса от 2 000 лева. Или Марина , или който и да е ресторант, в който швабите се чувстват като в стол ресторант от немско предприятие. Попитали сте агенция за нещо и тя е обявила цена. Аз лично не виждам нещо лошо във всичко !
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #172 -: януари 17, 2013, 13:49:54 »

shinyOfftopic не мога да ти го изпратя, дава ми съобщение, че капацитетът ти за съобщения е изчерпан, ако искаш прати email  smile
Активен
Venny
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #173 -: януари 17, 2013, 13:51:39 »

Здравейте и от мен прекрасни булки ! smile
Чета ви от около седмица,постарах се да изчета всичко написано по темите ,които ме интересуват .
И още веднъж да кажа - ами прекрасни сте ! smile give_rose
Записвам се и аз в отбора на булките за 2013 ,като идеята ни е сватбата да бъде юни или юли.Като Ви слушам обаче,май нямаме много време,а може и сме позакъсняли.Но все пак получих пръстена си на 1-ви януари и все още "свиквам" с мисълта за годежа lol)))
Относно ресторантите,ще ми се да бъде извън пренаселените курорти по това време,да бъде комплекс,който има и хотелска част,тъй като повечето ни гости няма да са от Варна.
По снимки харесах много Вила Марциана и когато се чух по телефона ми споменаха,че в близост на около 3 км има хотел,в който обикновено настаняват гостите.
Другият комплекс,който гледах е Барите ,но там някак ми е прекалено битово,а на мен като че ли ми се иска нещопо-ралично.Но впечатлението ми е отново само по снимки.
 Някой има ли преки впечатления от посочените или идеи за комплекси около Варна ?

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #174 -: януари 17, 2013, 13:52:12 »

Тъпо е да правиш сватба в Бриз 2 и да мънкаш за услуга за украса от 2 000 лева.
Това не го разбрах smile Може ли да се уточниш...
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #175 -: януари 17, 2013, 14:14:19 »

На Барите има възможност да се обособи тържество около басейна,там не е много битова обстановката.Вила Марциана определено е по-доброто решение като визия,но няма база за спане.
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #176 -: януари 17, 2013, 15:14:47 »

Привет,
Някой може ли да ми каже, при записване на час и двамата ли трябва да отидем, или е достатъчно да занеса 2те лични карти? и трябва ли ми някакво пълномощнно?
Благодаря предварително
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #177 -: януари 17, 2013, 15:26:05 »

При записване на час за какво? Ако е за гражданското, нашият час го записа мама в балчик и не й трябваха никакви карти smile
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #178 -: януари 17, 2013, 15:58:52 »

Triplesec ако става въпрос за Ритуалния дом във Варна, спокойна можеш да запишеш сама с двете лични карти, аз така направих. Даже може и по телефона, ще ти го пазят часа до края на февруари smile
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #179 -: януари 17, 2013, 16:42:31 »

аксаково:)  но не вярвам да е драма, ще взеама да им звънна преди да отида, че от софия до там,само заради това ще се разхождам:)
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines