Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:19:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138592 пъти)
 
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #150 -: януари 11, 2013, 21:24:35 »

Lorelay , ние избрахме Съни! ! ! Сватбата още не е минала, но той много ме спечели на срещата, която си организирахме! Съветът ми е да си организирате една срещичка и с двамата щом се двуомиш и така да си прецениеш! smile Успех smile give_rose

Много ти благодаря, видяхме се и с двамата, но и двамата ни харесаха, много трудно решавам като почна много да се замислям върху нещо smile
Активен
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: януари 11, 2013, 22:41:13 »

Здравейте,

И аз се включвам към варненските булките тази година smile, сватбата ни ще е в началото на лятото.
Имаме капарирани ресторант, фото и  dj. Бързо взимаме решенията, тъй като сме били на доста сватби и знаем какво искаме. Съвсем скоро смятам да запазим и църквата. Оглеждам се и за агенции за украса, вече пратих две запитвания.


P.S.Редовно чета форума, смятам го за много полезен  и искам да благодаря на всички за коментарите, които пишат smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: януари 13, 2013, 09:39:00 »

Много ти благодаря за мнението smile Можеш ли да ми обясниш кое ти харесва повече, извинявай, че така разпитвам, но наистина ми е важно, за да се ориентирам Wink

Виждала съм го на сватби как се справя.Води ритуалите стегнато без излишни словоизлияния,държи се много възпитано,винаги е подходящо облечен,усеща как да раздвижи хората и кога какво да пусне.
За Тито не мога да кажа нищо не съм била на сватби водени от него.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #153 -: януари 13, 2013, 10:03:37 »

Виждала съм го на сватби как се справя.Води ритуалите стегнато без излишни словоизлияния,държи се много възпитано,винаги е подходящо облечен,усеща как да раздвижи хората и кога какво да пусне.
За Тито не мога да кажа нищо не съм била на сватби водени от него.

Отново ти благодаря за подробния отговор  good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #154 -: януари 13, 2013, 23:16:11 »

Благодаря, сетих се , знам за коя става въпрос smile
Offtopic Пак си пълна.
Съжалявам за спама...
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #155 -: януари 14, 2013, 07:16:12 »

Бях си обещала, да не пиша негативи... или не до там положителни мнения, но пък нали за това е форума, да си казваме нещата...
За Тито, не съм била на сватба, която води, но редовно води, корпоративните ни събития. От тях - коледно партита, изпращене на колеги - имам набюдения над работата му - не съм очарована... В повече ми идва - как да кажа... абе легави се малко... и на мен това не ми допата, освен това доста си е повярвал - няма лошо в това разбира се, но не бива когато си наработа да се големееш мисля.
Дано съм била полезна. Хайде успешна седмица на всички.  girl_wink give_rose
Активен
mariana_doncheva_
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #156 -: януари 14, 2013, 20:59:47 »

Здравейте, и аз се нареждам при Вас, булки на 2013г. !!!
За сега сме си измислили дата, остана за изкусуряване от към запазване на църковен, граждански, ресторант, Dj, фото, видео . . . фирми . . . рокли . . ПОЧТИ СМЕ ГОТОВИ, хахаха .

Шегата на страна, датата е средата на юли месец и колкото и да изглежда че има време, вече сме наясно колко малко е то и колко важни са всички гореизброени неща.
Добрата новина за нас е, че дневните ритуали сме единодушни да се проведат в Балчик. За ресторанта сме почти убедени да е на територията на Варна, понеже почти всички гости са от района и не искаме да ги разкарваме втори път.

Изчетох темата до момента и съм благодарна на всички мнения от които има какво да "взема", ще е интересно и за напред  да си споделяме като обещавам и аз да не стоя безучастна с придобитите впечатления.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #157 -: януари 14, 2013, 21:19:16 »

Така, ние за една седмица свършихме следното:

- ресторант - Марина, Слънчев ден
- фото - Ка студио
- видео - Красимир Ламбов
- дж Уили

В сряда имаме среща с агенцията за украса, да видим какво предлагат.
Остава да организираме изнесения църковен ритуал и да се наслаждавам на детайлите около сватбата.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #158 -: януари 14, 2013, 23:24:17 »

При нас от основните неща, които трябва да се резервират всъщност ни остана най-важното може би - ресторантът. Хареса ни Скай бара на Бутиков спа хотел Орхидея, никой ли не е чувал нещо за сватба там?   Hmmm
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: януари 15, 2013, 09:49:26 »

Така, ние за една седмица свършихме следното:

- ресторант - Марина, Слънчев ден
- фото - Ка студио
- видео - Красимир Ламбов
- дж Уили

В сряда имаме среща с агенцията за украса, да видим какво предлагат.
Остава да организираме изнесения църковен ритуал и да се наслаждавам на детайлите около сватбата.

Супер, поздравявам те за избора.
Наистина хотела е много добър Wink и аз сега преговарям с тях.
Ако е удобно можеш ли да ми пратиш подробности относно вашите оферти на ЛС?

Някой да е бил на сватба в някои от ресторантите на БМ? Много ми е любопитно, не съм виждала снимки, а те имат 7 ресторанта в града все пак :?
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #160 -: януари 15, 2013, 19:20:33 »

Най-накрая потръгнаха нещата и при нас. След малко перипетии сме в Бриз 2.
Casky четох че си купила цветята за бутониерите от нета, аз мисля сама да правя покани, но нямам опит с ebay sad
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #161 -: януари 15, 2013, 19:25:05 »

Най-накрая потръгнаха нещата и при нас. След малко перипетии сме в Бриз 2.
Casky четох че си купила цветята за бутониерите от нета, аз мисля сама да правя покани, но нямам опит с ebay sad

Да, аз ги купувах от Китай, по принцип не е сложно, но трябва да имаш Виза електрон.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #162 -: януари 15, 2013, 20:50:32 »

Ето един линк за БГ на почти същите цени
http://blackcatbg.com/%D0%A5%D0%BE%D0%B1%D0%B8-%D0%B8-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%82-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8,%20%D1%85%D0%BE%D0%B1%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8,%20%D1%81%D0%B0%D0%BB%D1%84%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B0%D0%B6,%20Hobby%20-and-Craft-Materials
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #163 -: януари 15, 2013, 21:17:54 »

Момичета, възхищавам ви се на ентусиазма и умението сами да си направите поканите  Bravo Аз ако пробвам няма да ми е удобно да ги дам на някой после  blush Показвайте какво сте сътворили Wink
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #164 -: януари 16, 2013, 11:54:09 »


Някой да е бил на сватба в някои от ресторантите на БМ? Много ми е любопитно, не съм виждала снимки, а те имат 7 ресторанта в града все пак :?
[/quote]


  От ресторант " Короната" в Балчик, който е сега към тази верига, имам  впечатления само като посетител и то не по специални поводи, но те са отлични!  good  Знам, че със сигурност се правят много сватби!

 Моята сватба също беше там, но тогава собствениците бяха други...
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines