Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138578 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 07, 2013, 06:31:01 »

в Романс правят сватби септември  give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: януари 07, 2013, 14:51:57 »

Някой да има информация или координати на рибния ресторант на слънчев ден? От Sunny Day Co. ми отговориха, че ресторанта не е техен, а го дават под наем.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #137 -: януари 09, 2013, 21:56:23 »

Момичета, някой да има отзиви за Спа хотел Орхидея, Златни пясъци? Хареса ни, но не намирам почти никакви мнения за него от хора, които са имали сватба там...Ако сте чули нещо, казвайте Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #138 -: януари 11, 2013, 09:14:31 »

Някой от вас организирал ли си е сватбата в Хоризонт?
Довечера имаме среща в ресторанта с главния готвач - много ми е странно, че не е с управителя.
Наши приятели организираха сватбата си миналата есен чрез управителката, нас сега ни свързаха с главния готвач за подробности.
Та се притеснявам да не се обърка нещо...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 11, 2013, 09:26:59 »

Аз само съм била на сватби там-2 броя ,но не съм организирала сватба там.Кой ви свърза с главния готвач.Може би за избор на меню или управителката я няма.Незнам мога да попитам моите познати с кого са разговаряли.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #140 -: януари 11, 2013, 09:43:13 »

Един приятел ни даде телефона, говорих с човека и той ни покани на среща довечера за подробности.
Каза направо да търсим него. Ще го подпитам деликатно евентуално дали той се занимава с организацията
или е необходимо да се срещнем и с управител. Това, което ме притеснява е, че може да има разминаване в информацията относно куверти, условия и т.н
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 11, 2013, 09:44:52 »

По принцип нашите приятели казаха ,че всичко е било коректно при тях и не е имало разминаване или проблем.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #142 -: януари 11, 2013, 13:36:23 »

И още една дилема - Тито или Съни за дж/водещ, много съм раздвоена, не съм била на сватби, които водят и ми е много трудно да реша, ако някой може да помогне с мнение ще съм му благодарна  smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 11, 2013, 14:04:11 »

Здравейте! Смятам да се захващам сама да си правя поканите  smile , някой знае ли къде във Варна се продава луксозна хартия за покани, че нещо не мога да открия почти нищо.. Благодаря smile
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #144 -: януари 11, 2013, 14:04:31 »

И още една дилема - Тито или Съни за дж/водещ, много съм раздвоена, не съм била на сватби, които водят и ми е много трудно да реша, ако някой може да помогне с мнение ще съм му благодарна  smile

Здравей, Lorelay! smile Имам наблюдения от много години. Тито е водещ и работи с отделен диджей, а Съни е диджей и водещ. И двамата се справят чудесно на сватбени тържества.  Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #145 -: януари 11, 2013, 14:26:07 »

Здравейте! Смятам да се захващам сама да си правя поканите  smile , някой знае ли къде във Варна се продава луксозна хартия за покани, че нещо не мога да открия почти нищо.. Благодаря smile
В Слънчоглед има, но цените са по-високи. По назад бях обяснявала за една книжна борса с по-ниски цени, но там няма чак такова разнообразие от луксозна хартия smile

 Offtopic silver_f кутията ти е препълнена и не мога да ти го изпратя на лични. Името е Книжнина и се намира на Райко Жинзифов 11.
« Последна редакция: януари 11, 2013, 14:56:48 от casky » Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 11, 2013, 15:00:25 »

Благодаря, сетих се , знам за коя става въпрос smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 11, 2013, 15:31:55 »

И още една дилема - Тито или Съни за дж/водещ, много съм раздвоена, не съм била на сватби, които водят и ми е много трудно да реша, ако някой може да помогне с мнение ще съм му благодарна  smile
Аз съм за Съни.
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #148 -: януари 11, 2013, 19:15:46 »

Аз съм за Съни.

Много ти благодаря за мнението smile Можеш ли да ми обясниш кое ти харесва повече, извинявай, че така разпитвам, но наистина ми е важно, за да се ориентирам Wink
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #149 -: януари 11, 2013, 20:55:40 »

Lorelay , ние избрахме Съни! ! ! Сватбата още не е минала, но той много ме спечели на срещата, която си организирахме! Съветът ми е да си организирате една срещичка и с двамата щом се двуомиш и така да си прецениеш! smile Успех smile give_rose
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines