Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:16:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138570 пъти)
 
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #120 -: декември 30, 2012, 22:07:10 »

Здравейте момичета, след като изчетох последните няколко части се присъединявам и аз:)
Бяхме си харесали 11.05 но стана работен (малко кофти, заради всички гости които трябва да си вземат отпуск заради нас) и сега сме в  дилема.. sad новия ни вариант е 08.06 и милото иска сватба навън, вечерна. Спрели сме се на Бриз 2, моля ви споделете мнения - страх ме е че ще е хладничко..
Някой беще писал, че е говорил с Краси Ламбов за видео, може ли малко инфо за цени и тн (може и на лични).
Благодаря за отговорите и весели празници yahoo
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #121 -: декември 30, 2012, 23:39:46 »

милото иска сватба навън, вечерна.
Ами лятото във Варна няма как да е друго smile Или поне моите представи бяха също такива smile Вечерните сватби на открито имат просто друг заряд good А относно дали ще е хладно, те гостите ще се подготвят. Все пак знаят коя част на сезона е smile Най-добрият вариант е в ресторанта, в който ще сте да няма друга сватба и да има опция да ви вкарат вътре ако недай Боже завали... Поне ние изкарахме тоя късмет в Бриз 2, но пък не се възползвахме за голямо мое щастие yahoo
За там със сигурност мога да кажа, че цялата част където са масите е закрита отгоре т.е. няма вариант да ви навали, отделно има неща, които се спускат от трите страни и остава открита само тая към басейна. Но пък дансинга е край басейна и в тоя случай трябва да се сместите на терасата да танцувате. Ако не сте 100 човека ОК, ама ако сте вече е проблем...
Активен
teeri
Гост
« Отговор #122 -: декември 31, 2012, 08:58:08 »

Winterchill - опитах да ти пиша на лични, но май нямаш място, за да го получиш и трябва да си изтриеш съобщенията.
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #123 -: декември 31, 2012, 10:58:18 »

casky, към 80 ще сме по списък, наистина това със навеса е добро напревено, на сайта им имаше украса и с едни светещи лампички което страшно ми хареса, но доколкото разбрах под навеса се събират около 60 човека или в най-добрия случай официалната маса трябва да е на дансинга.
teeri, благодаря получих съобщението, ние всъщност още с никого не сме се срещали за фото и видео, но Краси е единствения на който съм гледала клипчета в нета и винаги ми се струват много забавни и естествени, затова ми направи впечатление, а за качеството наистина не съм много наясно smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #124 -: декември 31, 2012, 12:09:12 »

casky, към 80 ще сме по списък, наистина това със навеса е добро напревено, на сайта им имаше украса и с едни светещи лампички което страшно ми хареса, но доколкото разбрах под навеса се събират около 60 човека или в най-добрия случай официалната маса трябва да е на дансинга.
Снимките в сайта не са реални, от миналата година имат нова тераса, която по техни данни побира 120 човека smile Варианта с дансинга на терасата не е най-добрия, но пък е вариант smile При нас се случваше да танцуват горе, без да слизат долу, ако са по-малко танцуващите good Но пък за хора и т.н не е много удобно.
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #125 -: декември 31, 2012, 13:17:22 »

Casky, благодаря, успокоих се, ние ходихме да го гледаме наскоро и не обърнах особено внимание на тересата. Сега разгледах твоя албум, мн си красива give_rose, и твоята е била в Бриз 2 нали? Колко човека бяхте, ще се радвам на всякакъв споделен опит
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #126 -: декември 31, 2012, 14:56:41 »

Благодаря give_rose Да в Бриз бяхме, около 70 човека като масите бяха разпределени главно по 6, на максимум 8 за маса и имаше достатъчно свободно място smile Ето ти линк да разгледаш снимки от ресторанта smile
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151262840892249&set=a.10151262795037249.497040.741562248&type=3&theater
Активен
Winterchill
Любопитен
*
Публикации: 25


« Отговор #127 -: януари 02, 2013, 19:24:14 »

страхотни са, благодаря за достъпа.  мн ми харесаха гривничките и табелките на масите. твое производство ли са или агенция? и кой ти прави украса, цветя? аз още се чудя за цвят и много ми се иска някакво допълнително  осветление - лампички или едни китайски фенери си харесах в ebay, ама не съм се престрашила още да пазарувам.
Активен
Milataaa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 03, 2013, 22:55:45 »

Здравей, Winterchill smile
Нашата сватба също беше в Бриз 2, бяхме 120 човека - 22 август 2010, явно има промени от тогава като чета като подредба. Качвам снимка на нашето разположение, бяхме наели шатри и гостите бяха разпределени от двете страни на басейна. Ужасно се притеснявах да не е твърде горещо или да вали, сватбата ни беше неделна и ни пазеха ресторанта вътре за всеки случай (за събота е немислимо, правят по две сватби - отвън и вътре). Два дни преди сватбата се чухме с Калин (управителя), за да уточним на база прогнозата за времето дали да украсяват вътре за всеки случай. За щастие нямаше никакви изгледи за дъжд и си спестих инфаркта да се тревожа smile Вечерта даже стана леко хладно и гостите се покриваха с шалчетата от столовете smile Сватбата навън не може да се сравни с нищо друго за мен, бяхме запалили факли, свещи, беше вълшебно. Имам малко снимки в албума тук, но нещо не успях да кача повече. За храната, организацията, управителя, мога да кажа само хубави думи, изключително коректни бяха с нас! Само столовете им бяха нестандартни и не можахме да сложим калъфи на тях, но го преживях smile Както и не ми допадат крещящите цветове на хотела и край басейна, които доста ограничават избора на цвят за сватба. Но зеленината, басейна с подходяща украса се превръщат в приказно място. За съжаление във Варна няма много избор за заведения, които правят сватби в градина. Вила Марциана е страхотен избор за мен, вярно е по-далеч. Съпругът ми е музикант и свирят често на сватби - местата, от които е бил очарован за сватба на открито, са вила Марциана и ресторант Романтика - Галата.  Но Романтика - повече като местоположение, с изглед към морето, гостите са ги извозвали с корабчета, но доста неудобно за достигане по друг начин smile Ето тук има доста снимки от сватби във вила Марциана, убедих се, че едно и също място с различна украса може да изглежда страшно различно:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.351517294926205.79407.342622892482312&type=3
Също в годината на нашата сватба се опитвах да се свържа с рибния ресторанта на Слънчев ден - бях гледала страхотни снимки на сватба там - край морето е, но го отдаваха под наем и не се знаеше дали въобще ще работи. Успех! smile


* Dani&Dancho_0162.JPG (49.16 KB, 326x218 - видяно 3194 пъти.)
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 04, 2013, 09:28:06 »

Изглежда страхотно smile Мисля,че точно това ни трябва и на нас. Прекрасно изглежда за малка сватба smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 04, 2013, 09:46:49 »

Страхотно! Поздрави за прекрасното преживяване!
За съжаление ако сватбата е в града купона трябва да приключи в 12-1 часа :/
Някой случайно да знае как стоят нещата с пушенето в ресторантите?
Позволяват ли да се пуши при провеждане на частни партита?
Все пак се наема...
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #131 -: януари 04, 2013, 14:10:09 »

Дори и на сватбени тържества забраната за тютюнопушене важи с пълна сила,варианта е да се избере ресторант на открито,тогава няма проблеми!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #132 -: януари 04, 2013, 14:47:53 »

мн ми харесаха гривничките и табелките на масите. твое производство ли са или агенция? и кой ти прави украса, цветя?
Да, всичко сама съм правила. Украсата беше само от свещници, всички цветя, които виждаш са на Бриз 2. Единствено на нашата маса имаше икебана, която беше същата от колата – исках такава, която да може после да се смъкне smile
Иначе за цвят на сватбата аз харесвам да има два, или поне два нюанса на едни цвят. И да са нещо контрастиращо на бялото, иначе ми изглежда много постно. Например не харесвам прасковено и то най-вече по-светлото, ако е само такова. Бяхме гледали едни снимки в Бриз, за да видим как са разположени масите и там имаше много хубава украса от тънки и дълги вази, вътре рози изцяло покрити с вода. Беше страшна, ама екрю, то направо се скрива красотата му. Поне на мен изобщо не ми харесва, но тези които се занимават с това може да изкажат тяхното мнение.
А и в Бриз има толкова много цветя, че няма особен смисъл да има и по масите, свещниците поне придават по-романтична обстановка, а и на база лятна вечер, в градината край морето просто си допълват приказката  smile

Milata много красива снимка good Било е невероятно Bravo

Пропуснах да спомена, че в Бриз 2 панделите и драпериите се дават безплатно и имат доста голям избор от цветове smile Ние като отидохме исках лилаво, то това ясно blum, но светлото беше органза и беше прекалено светло, нямаше да изпъква, а тъмното беше сатен и прекалено тъмно и натрапващо и затова се спряхме на органза по столовете и сатен по масите. Без друго цялата сватба беше в тези нюанси, но и управителя изобщо не се възпротиви, че искам и по масите да има, защото по принцип слагат само по столовете.
« Последна редакция: януари 04, 2013, 14:55:09 от casky » Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 04, 2013, 14:57:17 »

Ха-Ха, да тогава има друг закон за нарушаване на обществения ред след 23часа за силен шум. Голям кеф...
Активен
Lorelay
Ентусиаст
**
Публикации: 52



« Отговор #134 -: януари 07, 2013, 00:50:34 »

Разгледах и сайта на хотел Азалия - разкошен ресторант, имало и открита тераса към морето за 120 човека.
Някой да има инфо и за него?

Ние ходихме преди около седмица там и ни казаха, че между април и октомври не организират сватби заради туристите в хотела, които са на база All Inclusive и в Романс е така, но там това май важеше за юли и август, не съм много сигурна Wink
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines