Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 12:24:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138685 пъти)
 
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 25, 2012, 12:09:12 »

И при положение, че вземате НЕ малки хонорари, може да се постараете smile Другото просто е немарливост за мен...все едно не ви пука как ви виждат хората. Така ли е?
Аз не можах да разбера защо точно не ти харесва сайта. Нямало цените, това го разбрах, беше отговорено, явно така са си преценили, а не е от немърливост. Остава чисто визуално да не ти допада сайта, което е нормално, не може едно нещо да се харесва на абсолютно всички. Но пък не ми изглежда нормално да се упротребяват такива епитети като смотан тук във форума и как било немърливост. Нищо немърливо няма, сайтът им лично на мен много ми напомня на американските сайтове за сватбена фотография, които съм гледала, а те като цяло са доста по-напред от нас в това отношение.

Всеки си има някакъв вкус и както казах според мен няма такова нещо, което да се харесва на всички. Нормално е на някой да не му харесва сайт или снимки, но някак не е коректно да се пишат така нещата, защото пък на някой друг му харесват, на него са му снимали сватбата и е малко обидно и към самите булки, които са ги избрали.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #61 -: ноември 25, 2012, 12:22:30 »

Понеже снощи стана интересно ще се опитам да обясня моята "разяреност" и "агресивност" give_rose
Този "смотан" сайт е последен писък на световните трендове за изчистеност и стилна опростеност
Това изобщо няма да го коментирам...първо, че доста бяга от темата и второ изобщо не ми се занимава NO

Аз имам нужда от "нагласени" кадри

Ами то ми е омръзнало от снимки - погледни букетчето, погледни през рамо, хайде сега скачайте, че да ви снимам във въздуха

teeri противоречиш си smile Последно кое от двете? Виж ако целта е била ТОВА:

Ама стига за Ка студио, че голяма реклама им направихме, Екатерина - имаш да черпиш:) smile Всяка реклама е от полза, нали:)
съжалявам! Изобщо не трябваше да се меся в тоя случай good

Просто въпрос на мнение.Защо ти е толкова трудно да приемеш
И аз това не мога да разбера good Казах, че въпросните не ги познавам професионално, аз казах мнение за това, което видях...че не виждам нищо невиждано! Ами съжалявам, че в моите очи е така! А цените са си тяхна работа...след като има кой да им ги дава и пет да ги направят...НА МЕН МИ Е ВСЕ ТАЯ!

Сега не че съм длъжна да давам обяснения какво за мен е ПРОФЕСИОНАЛИСТ в областта, но ще го направя, за да няма някой с грешно впечатление. Всъщност не за мен, а за нас, защото и двамата с мъжа ми бяхме категорични в това, което очакваме от съответните хора.
Ние не държахме на обработката, защото тя все пак се прави на компютър...а аз що годе разбирам от него и сама мога да си я направя. Ама като го няма момента колкото и обработки да правиш все тая, нали? И блажна боя да и изсипеш пак ще е тая biggrin
Ние не сме фотографи, даже не сме аматьори...а аз даже мразя да снимам biggrin
За нас професионалист беше тоя, който съумява да ни хване моментите...нашите моменти, личните моменти...и те го направиха, за което сме изключително благодарни give_rose В случая ние плащахме и нашите критерии за професионализъм бяха това smile Сега вие плащате...като ви харесват столчета на пясъка ваша си работа...ако искате и спалнята си занесете, все тая. След като за вас това е важно, значи трябва да е така, защото в тоя случай вашия джоб ще олекне, не нашия give_rose Затова сме хора, за да се различаваме...няма как всички да харесваме идна и също, защото тогава всичко щеше да е монопол. Както казах - ВАЖНО Е БУЛКИТЕ ДА СЕ ДОВОЛНИ!
Извинявам се за дългия пост Offtopic
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #62 -: ноември 25, 2012, 12:30:20 »

Аз не можах да разбера защо точно не ти харесва сайта.
Ами ако щеш даже и оптимизация никаква няма, ама това не е за темата smile И е моето мнение smile
И не съм казала, че никой няма да го хареса, казах, че на МЕН не ми харесва good Или не можеше?
Стига толкова с този сайт, все пак има интернет и може да се прочете що е то добър сайт и т.н. ако някий толкова се интересува smile
Аз като отида не лекар, понеже нищо не разбирам си мълча. Правя това, което ми кажат и толкова. За сметка на това съм си избрала такъв, на който безусловно вярвам...понеже аз нищо не разбирам както казах smile Ще го оставя това като отворена вратичка за размисъл, защото така може до другата седмица да се обясняваме give_rose
И Екатерина съжалявам, не е било нищо лично give_rose На мен не ми хареса, но пък със сигурност има много такива, които са очаровани от вас smile
« Последна редакция: ноември 25, 2012, 12:38:19 от casky » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #63 -: ноември 25, 2012, 13:10:55 »

Casky,
 Ти май не разбра, че не това че сайта не ти харесва (въпрос разбира се на вкус и малко разбиране ;-)) е проблема, а факта че изказваш мнението си в общественото пространство по груб, невъзпитан и обиждащ начин! Това е нещото което изуми съвсем явно не само мен тук! Този глъч който излъчват постовете ти е наистина неприятен, за иначе така приятният повод за който всички ние сме тук!
И аз лично нямам намерение да чета твоите постове повече, така че не си прави труда да ме цитираш ако обичаш и да "не" ме коментираш, защото съм тук не за да чета подобни некомпетентни и невъзпитани коментари, пълни с негативна енергия, а за да си поногна с организацията на най-прекрасноя ден в живота си!
« Последна редакция: ноември 25, 2012, 13:16:31 от Мрявка » Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 25, 2012, 13:26:03 »

Не мога да разбера, как хора които не са използвали дадена услуга могат да дават каквото и да е мнение за нея?  shok
 Факт е, че за едни едно е ценно, за други друго. Хората са различни,  склонни са да харчат различно количество пари за различни неща, сватбите не правят изключение. Но да казваш кое е "смотано" и кое не е, за мен е проява на ограничено мислене.
  Аз  като човек, който се занимава  любителски с фотография,  мога само да кажа, че това което   обикновения човек НЕ знае, е че такъв тип кадри като на Ка Студио ( и още много малко бг фотографи), изискват часове пост обработка и голям опит.
 Абсолютно убедена съм, че когато си избирам фотограф последното,което  гледам е оптимизацията на сайта. ( Абсолютно убедена съм и, че 50% от булките не знаят какво всъщност е SEO, за което casky говори.)
И не на последно място, като клиент на Ка Студио мога да кажа, че съм повече от доволна. Изключително добре се сработихме, прекарахме си забавно и много пълноценно време, снимайки неабравими кадри. За мен беше важно, че те не работят на конвейр, а се отнасят специално и различно е всяка двойка.  Така, че булки освен да търсите добри оферти и цени,  моят съвет е -  търсете фотограф, който да ви допадне като човек ! good
Още няколко неща, от по-горе запитаните - за Деян Стоев - страхотен е, снима от много години и имам удоволствието да го познавам и като човек, и като фотограф! Наистина няма да сбъркате с него Wink
Мрявка, за роклите на Сан Патрик може да ми пишеш на ЛС, каквото мога ще помагам. smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #65 -: ноември 25, 2012, 13:29:59 »

Мрявка аз се извиних, за това че съм изкала каквото и да е било мнение, за разлика от теб, която още не си спряла да нападаш smile Явно не съм толкова възпитана като теб...както казах затова сме хора, за да се различаваме smile
И понеже не смятам да се вкарвам в същия филм, повече изобщо не смятам да коментирам постовете ти, даже да съм последния който може да ти помогне. Разбрах, вече че чуждо мнение не се приема, така че ще си го спестя Wink
И за трети път ще кажа, че най-важното е БУЛКИТЕ ДА СЕ ДОВОЛНИ! Така, че си права че сте тук по много приятен повод, най-прекрасния в живота, затова продължавайте с темата good
П.П. Аз се съобразявам с решенията на хората, колкото и абсурдни да ми звучат. Не съм искала никой да обидя, всеки има право на вкус и на решения и не ми беше това целта с коментарите. Имам една приятелка военна...ами ако на нейната сватба иска да се снима с камофлажа и това ще уважа...това ще си е нейната сватба и след като в нейните очи това е идеалния начин аз съм...   give_rose Но за сметка на това очаквам да се съобразяват и с моите решения и да ме оставят поне да изкажа мнение, без да ме имат за невъзпитана good Ама тук след като не мога да кажа какво мисля, просто мога да подмина. Сватбите са си ваша и ви пожелавам да са точно такива, каквито винаги сте си ги представяли give_rose
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 25, 2012, 13:41:13 »

Здравейте момичета,

Аз отдавна не съм писала, но малко бях на друга вълна и само хвърлях по едно око да видя какво се случва. Честито на всички нови булки за 2013, които са взели това важно решение  give_rose Пожелавам ви един вълшебен и незабравим ден  heart
Този форум е много полезен, дава идеи и разбира се има много мнения. На мен лично много ми помогна при организацията, предимно прочетох мнооого теми и назад през годините, за да се информирам по-пълно за нещата и да видя мнения и на булки от стари години. Всеки човек си има различно мнение и вкус. Когато аз си търсех фотограф и видео, общо взето попаднах в океан от мнения. Затова решихме с моя вече съпруг, да се срещнем с набелязаните хора и фирми и така да си изберем. Личната среща за мен е важна. Разбира се има го факторът на какво позволява бюджета, след това дали като хора и отношение ще ви допадне екипа, разглеждате снимки и така. Имайте мненията в предвид, но и не пренебрегвайте личния контакт и собственото си усещане. Нека тази тема продължи да помага, това е основната и цел  girl_wink Успех в подготовката!
Активен
teeri
Гост
« Отговор #67 -: ноември 25, 2012, 13:45:54 »

Casky-ама изобщо не си противореча, обяснила съм какво имам в предвид и няма нужда да изваждаш от целия текст само две изречения, жалко че не си ме разбрала, но както и да е...

Предлагам да продължаваме напред:)
Има ли някой капарирал вече ресторант?
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #68 -: ноември 25, 2012, 14:01:37 »

За Деян Стоев и аз съм чувала много хубави неща smile НЯМАМ личен контакт с работата му, но това се говори smile Имаме общи познати и той беше първия към, който се бяхме ориентирали. Но той пък не предлагаше пакетна услуга с видео. Затова в последствие се наложи да потърсим други smile
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #69 -: ноември 25, 2012, 20:21:32 »

Привет момичета… Изненадах се малко като видях, какво се е случило в темичката ни, nea само за има няма ден, два… Не съм конфликтна личност, винаги внимавам да не засегна някого. Малко относно спора се чувствам виновна, защото от мой пост май тръгна разговора….  huhhuh.gif За което, ако има обидени се ИЗВИНЯВАМ.  give_rose
Смятам, че всеки има вкус, мнение и бюджет, с който разполага. Смятам, че форумчето е точно, за да може да се изказва, свободно мнения и НАЙ вече ВПЕЧАТЛЕНИЯ, но винаги трябва да е в рамките на благоприличието и добрия тон. pardon Първото впечатление е важно, НО не винаги е правилно и окончателно! Ние направихме нашият избор  danceg и смятам, че взехме правилното решение.  Bravo  Да, Дидо Стоев наистина е много готин като човек и отношение, но и на мен и на моя човек снимките на Кастудио  ни харесаха много повече,( цена кореспондира с предлаганата пакетна услуга и КАЧЕСТВО, просто не бях готова да я чуя, pardon НО съм готова да я дам  pardon ) вярвам, че ако Дидо прочете това няма да се обиди, все пак е въпрос на вкус.
Желая приятна вечер и успешна седмица на всички. girl_wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #70 -: ноември 26, 2012, 00:29:46 »

tweety87 ти пък най-малко си виновна за снощния вихър...чак ми стана тъпо. Ако има такъв това съм аз, но не видях смисъл да изпадам в лирични отклонения и да обяснявам нещо с 15 думи, като мога да го компресирам в една. Съжалявам за което и ако знаех, че ще се получи такъв пожар, в който вместо с 15 думи ще се обяснявам в 115 реда нямаше да си ги спестя. Както и да е, свършена работа... това е мнението ми без значение дали съм го казала с една или със сто и една. НО това е моето мнение...и всъщност не е толкова важно какво мисля аз или някой друг, а това как чувствате нещата вие. Важно е избора, който сте направили да е най-правилния за вас, защото това е вашия ден...нашия вече е минал. Няма нищо по-лошо от разочарована булка. Все пак това е най-важния ден в живота ви и всичко трябва да е точно такова за каквото сте си мечтали и само това има значение. Надявам се сред вас да няма недоволни булки, за да запазите наистина незабравим спомен от въпросното събитие give_rose
Активен
tweety87
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #71 -: ноември 27, 2012, 07:13:24 »

ее какво стана то.... прехваърчаха искри и сега темата пак утихна... nea
 Каже те момичета как върви подготовката? Никой не ми каза инфо за ДЖ - впечатления, начин на работа оринтирочавни цени...

Хайде успешен ден и повече положителни емоций. girl_wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 27, 2012, 08:04:15 »

Съни,Дидо,Уили-това са напоследък спряганите имена.Първите двама съм ги виждала в действие и се справиха добре.Срещни се с тях и прецени.За цени нямам представа как вървят.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #73 -: ноември 27, 2012, 09:30:39 »

Аз за DJ нямам наблюдения  smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #74 -: ноември 29, 2012, 14:20:04 »

Мрявка, преди да си се пренавила за идеята, аз честно казано не съм убедена, че този храм Св. Георги има гледка към морето, но пък църквата е по-нависоко и е възможно наистина да се вижда. Просто ние нямахме много време да разглеждаме, защото закъсняхме малко за венчавката и оттам за всичко останало. Друго - храма не е особено голям и не съм сигурна дали ще успее да побере 120 човека ...

Зравейте! Включване от Балчик относно църквата св. Георги! smile Присъединявам се към Moonlight относно благия характер на нашия свещеник, който ме е кръстил и венчал. Наблюдавала съм го и по време на други бракосъчетания и мога да кажа, че винаги извършва ритуала много хубаво! Като сватбен оператор вече съм наблюдавала много сватби на различни места, и в София, и в други по-малки градове из страната, и не навсякъде свещениците са така"читави" ... Св. Георги съвсем не е малка църква и спокойно може да побере 120 души гости, предвид хилядите, които е побирала на Великден например. От двете страни на църквата има и достатъчно места за сядане. Също така има възможност за хор, който е разположен на балкон. Като цяло църквата е просторна, светла, с красив иконостас от 18 в.  good Отпред има градинка, която е добре подържана с пътека от балчишки камък, но изглед към морето, кой знае какъв, наистина няма. Вижда се в далечината, но това е всичко... Понеже в Балчик живея съвсем наблизо, наблюденията ми, че в св. Георги се извършват доста венчавки! Миналата година се засякох с една сватба, където бяха поканили и още двама свещеника, единия, от които беше с очевидно с по-висок сан, вероятно от Варна...
  Другата по-голяма църква е в кв. Васил Левски - мисля, че се казва Св. Петка  -и строена е от румънците в началото на миналия век. Честно казано, никога не съм влизала вътре и не мога да дам мнение. Мога само да кажа, че като разстояние ще ти е по-близо до голф игрището, но иначе е разположена на малко тъпо място...Останалите църкви са наистина по-мънички... smile
 Надявам се да съм била полезна! Предполагам, че като влезете на едно място,  веднага ще почувствате с твоя любим,  дали искате тук да се вречете един на друг! Аз лично никога не съм имала съмнения, че ще се венчая в св. Георги и така стана, въпреки че мъжа ми е от другия край на страната!

Успех в избора,
Биляна
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines