Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 06:25:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 13част  (Прочетена 138503 пъти)
 
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 10, 2013, 19:18:31 »

Здравей Skuki,

Аз такава рокля видях в салон Емоция, до ритуалното!

Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #406 -: февруари 10, 2013, 19:21:18 »


Мислим другата седмица да посетим и Бриз, чувам доста добри отзиви, но се притеснявам, че ресторанта е извън Варна и гостите трябва да се придвижат по някакъв начин до там. За милото това няма значение, но аз се притеснявам Ashamed

Бриз се намира на Почивка, малко след кръговото, точно срещу Камелия и се води във Варна Wink
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #407 -: февруари 10, 2013, 20:35:01 »

Момичета,

благодаря Ви за бързите отговори! Да знам къде е Бриз, но някак се притеснявам да накарам гостите от центъра да ходят до там, защото трябва да си хващат таксита. Милото въобще не разбира моите притеснения и казва, че на никой няма да му пука smile но при всички случаи Бриз е в плана за следващия уикенд.

Seagirl, можещ ли да ме ориентиращ къде е този бутик. А някоя от вас случайно да избрала църква св. Николай? Много ми се иска ритуала да е с хор smile
Активен
phantom_u
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #408 -: февруари 10, 2013, 21:06:03 »

skuki,  до сватбата вече няма да има скука за тебе  yahoo  Успех с подготовката!

Спирка почивка и на мен не ми се струва далече, все пак си е Варна. И аз като Милото ти не разбирам притесненията ти. Един път се жените, ще го преживеят гостите ви Wink  да си хванат такси от там.

Не съм от Варна и за съжаление нямам много предложения за ресторант в града. Иначе ресторант Хоризонт ми се беше сторил много симпатичен. 
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 10, 2013, 21:15:31 »

skuki не се притеснявай , бриз-2 си е близо. В сравнение с хотелите на златните си е направо супер smile на нас много ни харесва лятната градина и идеята да сме около басейна на въздух  good и точно поради тази причина сме се ориентирали към бриз-2, само трябва да потвърдим. Управителя Калин е наистина много готин  Bravo Кога е вашата сватба? Че аз като гледах списъка на управителя почти всички съботи бяха заети... но нашата ще е неделя smile
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #410 -: февруари 10, 2013, 21:56:40 »

Момичета,

благодаря Ви за бързите отговори! Да знам къде е Бриз, но някак се притеснявам да накарам гостите от центъра да ходят до там, защото трябва да си хващат таксита. Милото въобще не разбира моите притеснения и казва, че на никой няма да му пука smile
И аз май не мога да ги разбера crazy А гостите няма ли да са с коли blush Или всичко ще се случва в центъра и няма да се качвате в тях...наистина не схващам, ще ме извиняваш blum Или преди ресторанта всички ще си оставят колите, я сподели crazy Иначе в Бриз има голям паркинг и колите могат да се оставят, на следващия ден да се събират pardon
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 10, 2013, 23:10:30 »

Skuki, бутикът се намира на бул. Мария Луиза, до пицария Годзила smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 11, 2013, 08:25:42 »

Аз бих те посъветвала да се ориентираш към друга църква.за мен Св.Никола не е подходяща за сватби.
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #413 -: февруари 11, 2013, 09:17:49 »

ех, момичета, поуспокоихте ме за локацията smile ще отидем другия уикенд до Бриз тогава smile

А коя според вас е подходящата църква, аз харесвам и Катедралата, но не сме питали все още никъде

Усмихнат ден!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #414 -: февруари 11, 2013, 10:29:23 »

Аз бих те посъветвала да се ориентираш към друга църква.за мен Св.Никола не е подходяща за сватби.
И аз не харесвам Св.Никола blush Харесвам нашата - Св.Атанасий (Римски терми) и Св.Петка smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 11, 2013, 11:50:19 »

Имаме един спор с половинката (де да беше само един...) и моля за помощ.
Според вас, кой следва да плаща нощувките на гостите?

С малко закъснение да изкажа и аз своето мнение smile Според мен първо си раздайте поканите и кажете на гостите си, че има опция за нощувка, за да разберете какви са нагласите им и после ще ви бъде по-лесно да вземете решение good Защото ако се получи като при нас примерно - нашите гости бяха около 100-тина човека и може би повече от половината изявиха желание да останат да спят в хотела. Тук е мястото да кажа, че сватбата ни беше в Белвю /както на girlinblue182 give_rose/ и много голяма част от гостите ни бяха дошли от други градове, така че колкото и голямо желание да имаме, няма как да си позволим да платим 50 стаи примерно. Това, което решихме да направим е да уговорим отстъпка в цената на нощувката, а стаите на родителите и кумовете поехме ние. Благодарна  съм на "Белвю" за добрите цени, които ни дадоха, въпреки, че беше в силен сезон. Всички гости също бяха изключително доволни от цените и без колебание си запазиха стаи, дори и в нощта на сватбата още гости поискаха да останат. Варианта, който Мрявка спомена за бусчетата също е добър good
А относно дарението за дечица от дом и аз като Гучи смятам, че е по-добре да заложите на нещо материално, не на пари, защото наистина има много злоупотреби. Даже си мисля, че е добре предварително да изберете на кой дом ще дарявате, да отидете на място и да попитате от какво имат най-голяма нужда и какви са правилата на дарение.
skuki, добре дошла give_rose Да, залата на Бялата къща ще ви бъде тесничка за такава бройка, съгласна съм. Бриз не е извън града - точно на изхода е, но преди табелата smile А за гостите не се притеснявай - ще намерят начин да дойдат, нали са гости на сватба Wink Момичета, един съвет от мен - не гледайте само да гостите ви да им е най-удобно, най-лесно и най-добре. Все пак те са гости на ВАШАТА СВАТБА, ВИЕ сте най-важните хора в този ден, всички ще се съобразяват с вас! Така че давайте смело с идеите и с нещата, които ви харесват, без да се притеснявате дали на гостите там ще им е най-удобно give_rose
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 11, 2013, 11:58:09 »

Фотографите най-много харесват Св. Атанасий и катедралата, иначе то зависи от вас smile
Св. Петка е много красива също, но Св. Николай е в леко окаяно състояние, поне това са моите впечатления.
А някоя от вас чувала ли е дали може да се направи изнесен църковен брак? Гледах вече няколко сватби, които са имали такъв....
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 11, 2013, 12:05:59 »

Фотографите най-много харесват Св. Атанасий и катедралата, иначе то зависи от вас smile
Св. Петка е много красива също, но Св. Николай е в леко окаяно състояние, поне това са моите впечатления.
А някоя от вас чувала ли е дали може да се направи изнесен църковен брак? Гледах вече няколко сватби, които са имали такъв....
И нашата идея беше такава, но в последствие като избрахме ресторанта, отпадна. Като ходих да си взимам копие на кръщелното, питах в "Св. Петка" и ми казаха, че по църковните канони не е позволено, трябва да е в Божия храм, но пък имало свещеници /влк. и от Св. Петка/, които извършвали услугата.  Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 11, 2013, 12:52:31 »

По принцип няма как да имате изнесен църковен ритуал който да е истински.Но може да е като изнесения граждански ритуал.Има доколкото знам няколко отчета дето ще дойдат на място,но това няма тежест в църквата и вие трябва да си направите и реален църковен,ако искате да имате такъв.
Аз много харесвам варианта църковния да е в манастир и в друг ден.
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #419 -: февруари 11, 2013, 13:08:14 »

Защо смятате, че не може да има изнесен църковен ритуал?
Нима не може да има венчавки и извън църквата като сграда?
Дали не оправдават по-високата цена за ритуала, когато е в Божият храм?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines