Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:32:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143224 пъти)
 
_Vi_
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #435 -: май 18, 2013, 16:06:18 »

Мерси за инфото  smile За заснемане на сватбата ми трябва, но на този човек не мога да му намеря нито сайт, нито снимки  blush
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #436 -: май 18, 2013, 16:26:09 »

Мерси за инфото  smile За заснемане на сватбата ми трябва, но на този човек не мога да му намеря нито сайт, нито снимки  blush

Да разбирам че е за заснемане на сватба ,мисълта ми беше на каква тема искаш да бъдат снимките...сега ше ти пусна телефон на лични.Той сайт няма.
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: май 18, 2013, 22:18:21 »

За снимките, все още нямам. Качени са само в сайта им и мже там да ги разгледаш - Биляна и Светослав  good
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #438 -: май 18, 2013, 22:36:53 »

За снимките, все още нямам. Качени са само в сайта им и мже там да ги разгледаш - Биляна и Светослав  good
Видях ви  Bravo Много сте готини, а ти навсякъде си усмихната  twohearts
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #439 -: май 19, 2013, 01:56:39 »

Биляна, много сте сладки, страхотни снимки! smile интересна идея да избягате от тълпите по морската и да се снимате по пътя за солниците! И отново, много нежна и красива булка си!
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #440 -: май 19, 2013, 08:49:13 »

Чудни сте - пу-пу-пу!!!!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: май 19, 2013, 08:49:37 »

Биляна, честито и от мен! Бъдете здрави, много щастливи и винаги толкова усмихнати и влюбени като на снимките  Girl_hide
Активен
Hrisi86
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #442 -: май 19, 2013, 13:28:48 »

Аз не мога да ги видя. Иска ми парола.  sad
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: май 19, 2013, 16:08:06 »

Хриси, снимките са в сайта на алекс-студио.

Биляна, прекрасни сте! Дълъг и щастлив живот заедно ви пожелавам! give_rose
Активен
Hrisi86
Любопитен
*
Публикации: 29



« Отговор #444 -: май 19, 2013, 22:39:30 »

Да, http://www.alexstudio.bg/ ето тук, нали?
Само че горе при Weddings - Galleries ми пише:
This area is password protected
Please enter the password below

Аааааааааааааааааааааааааааа..видях ги, на главната страница.
Много хубави снимки, браво!  give_rose
Само на Part1 и Part2 иска парола.
Чудни сте, ето защо и снимките са супер! Браво на младоженците и фотографите.  Bravo
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: май 20, 2013, 08:32:26 »

Ви, препоръчвам ти Пламен Рашев, той ни снима нас и сме супер доволни smile
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #446 -: май 20, 2013, 14:46:02 »

Привет,момичета! Казвам се Кати и също съм една бъдеща бургаска булка. Всъщност, нашата работа е доста нетрадиционна, но ние се сгодихме 2010-та, два дни след годежа решихме, че най-много и най-скоро искаме бебе, което за късмет се получи веднага. На 03.06.2011 се роди прекрасната ни дъщеричка Златина. На 21.08.2012, точно за два дни с изкарването на медицинско, купуването на тоалети, халки и т.н., сключихме един шантав граждански брак в тесен кръг. Сега ни се иска септември да сключим един тържествен църковен брак, след което да го отпразнуваме с песни и танци с приятели.
Проблемът ми обаче е, че живеем в чужбина и нямам никакъв поглед над ресторантите в Бургас. Известни ми бяха единствено Атаген и Рубаят ди Маре, за който прочетох при вас, че е с твърде голям капацитет и особено през летния сезон няма да го затворят за нас. Знам, че сте дъвкали темата сто пъти, но можете ли да ми дадете поне идеи за ресторанти, в които да можем да съберем гостите си,които ще бъдат между 75 и 80 души? Тъй като сватбата ни няма да бъде нищо особено, искаме да бъде скромна, но изискана и с вкус, затова ще си я организирам аз през август. Имам нужда единствено от рокля за мен и детето, костюмът е грижа на мъжа, украса за ресторанта, диджей, фотограф и ден и час в църквата.Никакви други екстри няма да ползвам, тъй като не си падам по игрите и шоу-програмите, които организират. Ние смятаме да наблегнем на танците и караоке-то Wink
Имате ли идеи за ресторанти? Специално за ресторант август може би ще бъде малко късничко, искаме да го капарираме сега, с което ще ангажирам майка ми. Но аз дори не знам кой би бил подходящ за нас! Много, много ще ви бъда благодарна, ако ни се притечете на помощ! Усмихнат ден на всички!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #447 -: май 20, 2013, 15:39:49 »

Имай предвид, че август значи само от 14 натам, защото до 15 са богородичните пости и църквата не прави венчавки. Поради тази причина ( и поради това, че всички като вас, живеещи извън БГ се женят тогава), възможностите са ни много ограничени smile.
Активен
Katkata
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #448 -: май 20, 2013, 15:53:14 »

Да, знам за Богородичните пости. Ние плануваме сватбата за към 07.09. Тогава не е ли по-добре? Или имаш предвид точно първите дни на септември? Значи още отсега да се погрижим и за фотограф и диджей, така ли? Интересно, и понятие си нямам какво ще правя! Мислех си август месец да се захвана с това... lol))) Благодаря ти много за инфото!
Между другото, разгледах малко снимки и съм впечатлена, комплименти за изкуството! smile
« Последна редакция: май 20, 2013, 16:10:48 от Katkata » Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: май 20, 2013, 16:09:22 »

Катката, много хубава история имате  heart И името на детенцето е страхотно....фаворита ми сред женските имена  good  Да ви е жива и здрава Златина smile
За ресторант бих ти препоръчала този на хотел България  good
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines