Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:21:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143341 пъти)
 
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #390 -: май 07, 2013, 08:35:07 »

Цитат
Дани, ти на кой диджей се спря? 
DJ Емо - Емил Георгиев . Бяха ми препоръчани двама - оказаха се несериозни.Първият чаках да отговори на имейл и съобщение във фейсбук около 10 дена, не си вдигаше и телефона. Затова разпитах и познати от една агенция ми препоръчаха Емо.
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #391 -: май 07, 2013, 13:17:27 »

DJ Емо - Емил Георгиев . Бяха ми препоръчани двама - оказаха се несериозни.Първият чаках да отговори на имейл и съобщение във фейсбук около 10 дена, не си вдигаше и телефона. Затова разпитах и познати от една агенция ми препоръчаха Емо.
Познато ми е името мисля, че от св. Власт е той. За жалост ние все още не сме избрали и вече ми е малко притеснено. Имахме няколко срещи с различни диджеи, но никой от тях не ни допадна. Сега в петък ни предстои поредната и се надявам да имаме успех.
На теб незабравимо изкарване на празника ти пожелавам  smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #392 -: май 07, 2013, 15:34:59 »

Да, точно от там е. Аз го ангажирах по телефона, а се видяхме 20 дни по-късно. Притеснявах се дали ще си допаднем, но ми направи много приятно впечатление, подробно ми обясни всичко, аз си казах моите желания и се надявам всичко да е както трябва smile
Кога е вашия ден? Аз гледах веднага след като имах дата за ритуалната да ангажирам фото, видео и диджей.И дори тогава имаше доста вече заети.
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #393 -: май 08, 2013, 09:45:01 »

Да, точно от там е. Аз го ангажирах по телефона, а се видяхме 20 дни по-късно. Притеснявах се дали ще си допаднем, но ми направи много приятно впечатление, подробно ми обясни всичко, аз си казах моите желания и се надявам всичко да е както трябва smile
Кога е вашия ден? Аз гледах веднага след като имах дата за ритуалната да ангажирам фото, видео и диджей.И дори тогава имаше доста вече заети.
Нашата дата е 27.07, имаме още малко време за избор на диджей. А, фото, видео и ресторант ангажирахме още през месец март.
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #394 -: май 08, 2013, 14:30:22 »

Малко след нас сте вие smile Разкажи на кой сте се спряли (ресторант, фото, видео), ако си писала по-рано ще се връщам да чета smile
Активен
leer83
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #395 -: май 08, 2013, 17:56:18 »

Малко след нас сте вие smile Разкажи на кой сте се спряли (ресторант, фото, видео), ако си писала по-рано ще се връщам да чета smile


Ресторантът е България,мн.искахме в Нептун, но там дансинга е много малък. С Росен Георгиев сме фото и Наско видео.
Надявам се екипа да се сработи и да имаме незабравими спомени от този ден.
Вие до къде сте с организацията-рокля, халки?
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #396 -: май 08, 2013, 18:19:55 »

leer83 и milena_hexe сте едно и също момиче ли  smile
Ние сме в Нептун. Надявам се дансинга да не ни е малък smile Още не сме избрали менюта.
Рокля поръчах от интернет. В момента е в dhl София, предполагам че тези дни ще пристигне. Много се притеснявам дали ще е това, което беше показано на снимките.
Халки поръчах. Вчера оставих капаро. Но всъщност поръчах годежния си пръстен  girl_haha и халката за мен. За половинката ще трябва да търсим на момента като се прибере, защото е в чужбина и не му знаем точния размер.
Активен
leer83
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #397 -: май 08, 2013, 20:41:35 »

leer83 и milena_hexe сте едно и също момиче ли  smile
Ние сме в Нептун. Надявам се дансинга да не ни е малък smile Още не сме избрали менюта.
Рокля поръчах от интернет. В момента е в dhl София, предполагам че тези дни ще пристигне. Много се притеснявам дали ще е това, което беше показано на снимките.
Халки поръчах. Вчера оставих капаро. Но всъщност поръчах годежния си пръстен  girl_haha и халката за мен. За половинката ще трябва да търсим на момента като се прибере, защото е в чужбина и не му знаем точния размер.

Да един и същи човек е и зад двете имена.  Поради техн.причини на работа и в къщи влизам с различен акаунт.
След сватбата ще разкажеш как е минало в Нептун. А, за роклята си права-не винаги можеш да разчиташ на снимка. Но пък тук във форума има мн.момичета, които пазаруват онлайн и са доволни.Така, че стискам палци с роклята.  smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #398 -: май 08, 2013, 21:39:05 »

 good
Благодаря за стиснатите палци:) Само да пристигне и да е както трябва ще се похваля и тук  Girl_hide
За ресторанта и аз се надявам. Сега на 25-и е първата сватба там. Ще ми пратят снимки. Надявам се да не ни е тясно там.
Ти спряла ли си се на гримьор? Това сякаш ми е единствената въпросителна засега.
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #399 -: май 09, 2013, 09:01:29 »

Гримьорката ми е Даниела Динкова от Make-Up Studio. В случай, че искаш обаче по-нежен грим, ти препоръчвам Мирослава Коларова  smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #400 -: май 10, 2013, 00:40:14 »

Ххаха точно на Даниела съм се спряла по това, което съм гледала в интернет. Много ми е близко и самото студио. Знаеш ли дали тя гримира в това, което е на ул.Македония? Ще ходиш ли на пробен?
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #401 -: май 10, 2013, 08:36:15 »

Ххаха точно на Даниела съм се спряла по това, което съм гледала в интернет. Много ми е близко и самото студио. Знаеш ли дали тя гримира в това, което е на ул.Македония? Ще ходиш ли на пробен?

Да, гримира в студиото на "Македония" №26, офис 1. Мисля да ходя на пробен грим няколко дни преди датата, за да няма недоразумения в последния момент smile
.............
Вие на кое фото и видео се спряхте?
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #402 -: май 10, 2013, 08:42:14 »

Идеално, аз края на месеца ще мога да отскоча до Бургас за 3-4 дни. Мисля тогава да направя пробен грим и прическа.
Фотото ни е Алекс Студио, а видео Станислав Камбуров.
За фото първо звънях на Калоян Спасов, но беше зает за нашата дата. След него се обадих на Росен Георгиев - той също се оказа зает  girl_wink
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #403 -: май 10, 2013, 14:22:24 »

Danito, ти вече запазила ли си час при Даниела? А кой ще ти е фризьор?
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #404 -: май 10, 2013, 17:48:57 »

Macito, не съм си запазила час за грим все още.Тези дни най-вероятно ще й пиша, защото дните в които ще съм в Бургас са около баловете и най-вероятно ще е натоварено.
За фризьор съм се спряла на Тодор Циков. Ходих при него, коментирахме това, което съм избрала и се разбрахме края на месеца да отида на пробна прическа.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines