Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:25:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143382 пъти)
 
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #375 -: април 25, 2013, 14:38:12 »

Polito_, аз съм доволна от Асен Марков. Той ми прави прическата за сватбата. От малкото коса, която имах тогава, успя да направи много сполучлива прическа. smile
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #376 -: април 25, 2013, 18:36:07 »

Слава по телефона ми каза съвсем нормални цени, нищо фрапиращо или по-скъпо от другите за такъв повод. Ще видим обаче дали ще ми хареса като отида на пробна... Ако някой друг има наблюдения, да каже  girl_wink
А за Асен Марков и аз чух добри мнения, но е зает за датата.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #377 -: април 26, 2013, 07:12:31 »

Момичета, имате ли идея дали и къде в Бургас има добър шивач на мъжки костюми?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #378 -: април 26, 2013, 12:21:08 »

Момичета, може ли някой да ми прати контакти на Асен Марков, защото не откривам нищо в интернет, само че салона му е в Лазур. sad
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #379 -: април 26, 2013, 13:11:45 »

Vivi20, пускам ти на лични телефона на Асен Марков.
Активен
leer83
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #380 -: април 27, 2013, 17:30:39 »

Бихте ли ми помогнали относно фотограф.Ние не сме от Бургас ,но ще сключим брак в Бургас. Ще сме ние и кумовете само, подписване и църковен брак.Празненството ще е на по -късен етап с близки и роднини. Повечето оферти са за цялостно заснемане, а аз бих искала за церемониите само да се направят снимки. Бихте ли ми помогнали с име или студио.Благодаря предварително !

Росен Георгиев, Виктор Налбантов, фото студио "Бургас" също са мн.добри.
Ако искаш мога да ти изпратя телефоните и адресите им на лични?....
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: април 28, 2013, 13:18:10 »

Оххх, не мога да кача снимка... все още си чакам обувките .. и да си призная почнаха да бушуват емоциите  yahoo crazy
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: април 28, 2013, 14:27:38 »

Охоооо...то не останало време  yahoo 
Има темички за качването на снимки Wink Можеш тук или в албума ти...като има голяма разлика в разрешения размер Wink
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #383 -: април 29, 2013, 10:27:12 »

Момичета, помогнете! Къде в Бургас да си поръчаме халки, препоръчайте ми златарски ателиета  smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: април 29, 2013, 16:38:31 »

нашите ги направиха евтино в златарското ателие в подлеза на операта, от страната на арката, на центъра.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: април 29, 2013, 17:13:36 »

момичета...трябва ми помощ!

Жената, която щеше да ни прави тората е в болница и няма да може...и цеха й няма да работи изобщо докато тя не е добре!
В тази връзка останахме без торта, а тази жена има златни ръце и се намира в Царево...

Та молбата ми е, ако познавате добри цехове, сладкарници по южното черноморие пишете...Бургас и Созопол ми идват далечно и няма да има кой да я взема...остават ми - Китен, Приморско, Лозенец, Ахтопол...

Надявам се някой да знае за такива smile
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #386 -: май 05, 2013, 22:37:43 »

Хееей, мацки smile нещо я позабравихме тази темичка май ;-) Христос Воскресе! Бъдете много здрави и щастливи, и нека светлината на Божието възкресение винаги да огрява пътя на всички ни smile До къде стигнахте с подготовката? smile На някои им остават броени дни до великия ден smile
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #387 -: май 06, 2013, 13:57:36 »

Аз я следя, но няма движение  pardon
Не знам дали съм писала тук, нашата сватба е на 13.07.2013 г.
Дотук имаме запазена дата в ритуалната зала, ресторант, фото, видео, диджей. Мисля, че се спрях на фризьор и гримьор (края на месеца планирам да отида на пробна прическа и грим) и място където да поръчам торта.
Активен
Iveto
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #388 -: май 06, 2013, 15:24:01 »

Здравейте момичета,

И аз отскоро започнах със сватбени приготовления и сега виждам колко е трудно да се намери хубаво място за организиране на тържеството. Аз много искам сватбата ни да е лятото на открито, не само т.нар. "изнесен ритуал", но и самата вечеря. По-назад в темата и други момичета бяха писали, че за такава сватба си мечтаят, но не намерих разкази за вече минали сватби на открито. Ще съм безкрайно благодарна, ако споделите идеи за ресторант/хотел с красива градина в/около Бургас, както и впечатления от протичането на сватбите там. Аз вече гледах "Приморец", "Гранд Хотел Поморие", "Марина Холидей" и "Зелената къща". От всички ми хареса най-много "Зелената къща", но там ако е лошо времето, сме загубени   huhhuh.gif Някакъв вариант биха били шатри, но не знам дали това няма да е ужасно скъпо. Същото се питам и за кейтъринга. Моля ви, ако някой има опит, идеи, впечатления, споделете. Предварително ви благодаря.

Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #389 -: май 07, 2013, 07:37:46 »

Аз я следя, но няма движение  pardon
Не знам дали съм писала тук, нашата сватба е на 13.07.2013 г.
Дотук имаме запазена дата в ритуалната зала, ресторант, фото, видео, диджей. Мисля, че се спрях на фризьор и гримьор (края на месеца планирам да отида на пробна прическа и грим) и място където да поръчам торта.
Дани, ти на кой диджей се спря?  smile
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines