Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:20:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143475 пъти)
 
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: март 28, 2013, 15:03:03 »

Каква е тази такса тапа на човек shok стана ми много интересно pardon? А някаква ориентировачна оферта не са ли ти предложили или ти си съгласна на всички условия, които ти предложат в последствие  Girl_hide.


Такса-тапа е таксата, която заплащаш на ресторанта, когато искаш да си вкараш собствен алкохол, и в различните ресторанти варира от 3 до 5 лв/човек.
Оферта ми предложиха, но за степенно меню, което аз не съм и няма да приема, цените им са съвсем нормални за куверт на човек.

Какво значи да съм съгласна да приема всички условия, които впоследствие да ми предложат?!? Че аз с ресторанта сключвам договор, къде да ме пързалят? Аз да не съм вчерашна..... Искам определена услуга, която да удовлетвори изискванията ми, за мен качеството има значение. А не гостите ми да останат гладни. Познавам си ги съм сигурна, че половината ще си оставят нещата в чиниите едва-едва бутнати...
« Последна редакция: март 28, 2013, 15:08:03 от devisil » Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: март 28, 2013, 15:44:30 »

ubiistvenata, ако мога и аз да се включа с предложение за ресторант - Съни Бийч Хилс. Не знам доколко ще се върже с твоите представи  smile
Активен
ubiistvenata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #287 -: март 28, 2013, 16:53:27 »

Извинявам се за некомпетентността, devisil! Наистина не бях чувала, че се казва така тази такса и за това се зачудих. Иначе знам, че ресторантите искат допълнително заплащане за внасянето на собствен алкохол и това е напълно нормално. Не съм искала да те засегна по някакъв начин просто исках да разбера какво ви е предложил комплекса като условия, храна, обслужване, обстановка и т.н. щом сте се спрели на него.
 Иска ми се мястото да е романтично близо до морето или на място с много зеленина. Поради тази причина искам да избягам от презастроените комплекси в Слънчев бряг, Несебър и Равда. Не търся лукс и бетон, а хотел или вила с голяма градина пълна с много зеленина и далеч от многото строителни площадки без значение дали е близо до морето или в някоя гора и ако се може да не е на прекалено голямо разстояние от града за да е удобно за придвижване на гостите. Сватбата ни няма да е голяма някъде около 60 човека. Ако някой се сеща за нещо подходящо ще се радвам да ми пише! smile
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 28, 2013, 17:14:24 »

Ако някой се сеща за нещо подходящо ще се радвам да ми пише! smile

Ubiistvena, ще ме убиеш, не мога ти пратя съобщение. Нямаш достатъчно място в пощенската си кутия. Дай ми имейл, моля те. Мерси!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: март 28, 2013, 17:28:46 »

май почнахме да се дублираме с координатите на Аделина в темата и на лични smile Няма лошо smile

ubiistvenata, ако мога и аз да се включа с предложение за ресторант - Съни Бийч Хилс. Не знам доколко ще се върже с твоите представи  smile
хахахах и ти започна вместо мен да го препоръчваш хотелчето и ресторанта....аз съм адски доволна от там и го препоръчвам на всички smile
Активен
ubiistvenata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #290 -: март 28, 2013, 17:30:57 »

Ами да за съжаление явно форума е такъв, че повече от едно съобщение не може да ми изпрати човек  sad! Е-mail: [email protected]
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: март 28, 2013, 17:44:13 »

може разбира се...просто са ти малко публикациите и не си набрала стаж за да имаш по-голям капацитет smile
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #292 -: март 29, 2013, 15:32:34 »

Здравейте момичета!

И моята сватба ще е в Созополския район край морето на открито, но още нямам нито феизьор, нито оператор и фотограф, така че ако някой може да ми препоръча би било супер! Като ми се иска фризьорът да дойде на място, за да не бия път до Бургас в деня на сватбата.

Успех на всички с организацията  Bravo
Активен
4u6ka
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #293 -: март 29, 2013, 21:44:57 »

И аз моля за препоръка за фотограф!  smile Бях се насочила към Калоян, но е зает.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 30, 2013, 14:08:51 »

Много има споменати съвсем скоро в темите. Върнете се 10-тина страници назад и четете. Няма нужда една и съща информация по 100 пъти да се коментира.  Offtopic
Активен
4u6ka
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #295 -: март 30, 2013, 17:58:30 »

Фотографите, споменати в предишните страници, са вече проверени. Поради тази причина ще се радвам, ако някой даде нови идеи.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 30, 2013, 18:23:39 »

Ka Studio от Варна (фотографи) работят също много добре. Разглеждах снимките им в интернет и съм впечатлена. Ако нямах вече фотограф, щях да се обърна към тях.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: март 30, 2013, 18:26:57 »

Аз лично харесвам Росен Георгиев - той май скоро не е споменаван, както и Сарикови и фото Гея. За Ка Студио чувам и аз много хубави неща, не знам дали това, че са от друг град е проблем.
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: март 31, 2013, 11:09:23 »

Хайде и аз да се "отчета" до къде я докарахме... Запазихме ресторант "Мираж" (синият), ДЖ - познат на милото,фото - Виктор Налбантов, имаме и нещо предвид за видеото...така че според мен с по мащабните работи май сме готови.
Реших да включа в поканите и бутониерите паунови пера, голямо търсене из нета падна, нооо се оказа, че съвсем близо до Бургас има ферма за пауни и от там се снабдих с нужната бройка  yahoo
За сега май други ангажименти нямаме....ще си чакаме да дойде деня за запазването на ритуалната и църквата  Coffe
Активен
4u6ka
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #299 -: март 31, 2013, 15:45:14 »

Четох по-назад за фотограф Здравко Петров. Не намирам координати, нито сайт. Някой да има информация?
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines