Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:26:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143196 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #270 -: март 28, 2013, 01:12:03 »

Мале, изобщо не съм мислила за грим и прическа. Колко време предварително трябва да се запазват хората горе долу? Как също стои въпроса в самия ден те ли идват или се ходи до салон? И какви са горе долу цените на тези услуги? Благодаря!
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: март 28, 2013, 08:20:25 »

Колко време предварително трябва да се запазват хората горе долу? Как също стои въпроса в самия ден те ли идват или се ходи до салон? И какви са горе долу цените на тези услуги?

Здравей, Виви,

аз си резервирах гримьор и фризьор доста време преди събитието. За фризьора гледах да бързам, защото булките казват, че трудно се намирало време при него. Същото направих и за гримьорката, да ми е спокойна главата. 
Моите двама ще дойдат при нас (аз няма да празнувам в Б-с, а в Аркутино), ако ангажимента е за повече от един човек. А освен мен са и кумата ми, двете ми братовчедки и двете ми най-близки приятелки - шаферки, така че поле за изява - колкото искаш! :-)
За пробен грим можеш да очакваш цена 25 лв, официален за деня -50 лв + 5 лв ако има изкуствени мигли и декорация;  за прическа - варира според какво искаш да ти се направи (ако имаш и удължаване на коса, или други разни интересни работи); официална прическа би ми струвала от 100 до 250 лв.

Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 28, 2013, 08:44:52 »

и аз съм с 2 ръце за Аделина Петрова...тя ме гримира на сватбата...отделно преди това ме е гримирала по разни конкурси когато все още ходех на такива  blush страхотна е!!!

За Мирослава Коларова, тя ме е гримирала за бала ми, но не бях доволна от нейния грим тогава....не издържа и веднага се събраха сенките отгоре на клепача ми....иначе също ме е гримирала по разни конкурси и тя...но ако трябва да избирам между двете бих избрала 100% Аделина!
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #273 -: март 28, 2013, 12:02:17 »

Благодаря много devisil!  give_rose

В този случай може би е време и аз да си избера и да уредя и този въпрос, че да не ме мъчи. Wink Ще може ли някой да ми прати координати на Аделина и да ми препочъча фризьор?

devisil,
страхотно местенце сте си избрали, ако не е тайна кой ще ви е фотограф? (за там не е за пропускане инвестицията за добри снимки! lol
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 28, 2013, 12:06:19 »

Благодаря много devisil!  give_rose

Ще може ли някой да ми прати координати на Аделина и да ми препочъча фризьор?

devisil, aко не е тайна кой ще ви е фотограф? (за там не е за пропускане инвестицията за добри снимки! lol

Виви, на лично съобщение ти пратих контактите на Аделина; на мен фризьор ще ми бъде Тодор Цихов. Ако искаш координати мога да ти дам пак на лично.

Фотограф ще ни е Влади Балевски.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 28, 2013, 12:35:26 »

Девисил, може ли и на мен да ми пратиш координати на Аделина и на фризьора ти?  give_rose  give_rose give_rose
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 28, 2013, 13:24:37 »

Девисил, може ли и на мен да ми пратиш координати на Аделина и на фризьора ти?  give_rose  give_rose give_rose

Готово :-)
Активен
ubiistvenata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #277 -: март 28, 2013, 13:57:27 »

Здравейте и от мен,момичета!След дълго четене на форума най-после и аз се осмелих да се включа give_rose. Имам нужда от помощ да открия място край Бургас където да направим градинска сватба в началото на септември! Ще съм много благодарна за всяко предложение, защото аз за сега съм открила само две места.Едното е Зелената къща /във Ветрен/, но там хотелската част е малка и нямат собствен ресторант за това за там се отказах /въпреки, че градината им изглежда страхотна/. Второто е комплекс Божура край Средец него смятам да го посетя да видя на място как изглежда. Комплекс Св. Тома също ми харесва как изглежда по снимки и видях, че сватбата на devisil ще е там и ще съм много благодарна, ако може да ми даде някаква информация относно техните оферти.
Ако не открия някакъв подходящ вариант в близост до града ще умувам за някой от традиционните ресторанти в града, но много ми се иска сватбата ни да е някъде на открито. Дори и за някое от заведенията на плажа бих се съгласила като краен вариант само и само да не съм в някой от обичайните бургаски ресторанти. Малко съм затруднена с избора на място, защото напоследък по-рядко се прибирам в Бургас и ще се радвам на всяка информация относно подходящи места за сватби там girl_wink.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 28, 2013, 14:24:38 »

Здравейте и от мен,момичета!След дълго четене на форума най-после и аз се осмелих да се включа give_rose. Имам нужда от помощ да открия място край Бургас където да направим градинска сватба в началото на септември! Ще съм много благодарна за всяко предложение, защото аз за сега съм открила само две места.Едното е Зелената къща /във Ветрен/, но там хотелската част е малка и нямат собствен ресторант за това за там се отказах /въпреки, че градината им изглежда страхотна/. Второто е комплекс Божура край Средец него смятам да го посетя да видя на място как изглежда.

Здравей, искаш ли да опиташ в замъка Равадиново? https://www.facebook.com/CastleRavadinovo/photos_stream
Трябва ви обаче фирма за кетъринг, и настаняване наблизо. Мястото е страхотно за градинска сватба!
« Последна редакция: март 28, 2013, 14:31:13 от devisil » Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #279 -: март 28, 2013, 14:29:18 »

Девисил, поздравления за Балевски, най-добрия е за мен. Мога ли и аз да те помоля да ми изпратиш телефон на Аделина, че не съм мислила още за грима.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 28, 2013, 14:34:19 »

Мога ли и аз да те помоля да ми изпратиш телефон на Аделина, че не съм мислила още за грима.

Разбира се! Провери си личните съобщения :-)
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #281 -: март 28, 2013, 14:37:49 »

Разбира се! Провери си личните съобщения :-)

Благодаря ти, получих го.  give_rose
Активен
ubiistvenata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #282 -: март 28, 2013, 14:44:55 »

Там наистина е хубаво и беше първото място което ми допадна, но освен кетъринг фирма ще трябва да умувам варианти и за нощуването и ще ми е малко трудно за там. Иначе мястото е невероятно романтично и на мен много ми харесва, аз поради тази причина се разубедих и за Зелената къща, но не съм ги отписала напълно като алтернативи просто за сега проучвам за някой по-лесен вариант където да има и ресторант и хотелска част въпреки, че за спането може винаги да се открие някакъв близък вариант.
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 28, 2013, 14:48:59 »

Комплекс Св. Тома също ми харесва как изглежда по снимки и видях, че сватбата на devisil ще е там и ще съм много благодарна, ако може да ми даде някаква информация относно техните оферти.

ubiistvenata, ние тепърва ще уточняваме цената на вечерята, тъй като се абстрахирам от стандартното тристепенно меню. Ще имаме бюфет, а това ще се уточнява в началото на Май месец, тъй като ще правят ново меню от Св. Тома.
Наем на ресторант не ми искат, но за да затворят целия ресторант за нас (ние сме около 50 човека), може би ще се наложи да дам някаква сума допълнително.
Иначе имат такса тапа на човек, ресторантът е отворен до 00:30.
Активен
ubiistvenata
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #284 -: март 28, 2013, 14:57:34 »

Каква е тази такса тапа на човек shok стана ми много интересно pardon? А някаква ориентировачна оферта не са ли ти предложили или ти си съгласна на всички условия, които ти предложат в последствие  Girl_hide.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines