Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:19:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143458 пъти)
 
dik_b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #240 -: март 18, 2013, 11:50:25 »

Vivi 20,
Ако позволиш, бих ти предложила да разгледаш и роклите на Деметриос. Щом имаш възможност да отидеш до София и си склонна да платиш повече за качество, мисля че техните рокли са точно за теб. Брайдъл Фешън наистина имат добро обслужване- но роклите им не са толкова добри.
Ако решиш ще ти дам точни координати на Деметриос в София.

Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #241 -: март 21, 2013, 10:58:30 »

Виви, виж ЛаСпоса във Варна, аз там си намерих моята рокля. Те са подмарка на Проновиас и като модели много си преличат. Успех  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #242 -: март 21, 2013, 11:15:41 »

Здравейте момичета! В събота ходих в магазин в Лондон да меря рокли и в крайна сметка втората рокля, която пробвах просто си я купих веднага. Wink Не мисля, че в чужбина е по-скъпо, ако трябва да съм честна, ще е и много по-лесно по отношение на проби и т.н. само не знам как ще я пренасям до Бургас, но ще го измсля. smile Роклята е на Mori Lee междудругото и след няколко проби в България не вярвах, че Моята рокля съществува, обаче  тази определено ме опроверга, още си гледам снимките (от всички пробвани рокли, само тази снимах и то преди да реша да я купя!) и и се кефя тайно Wink

А, иначе в ЛаСпоса много исках да отида, но не остана просто време за Варна, но съм убедена, че и там щях да си харесам много! smile

Как върви подготовката при вас, много е тиха Бургаската тема! sad
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: март 24, 2013, 20:56:13 »

Аз вече изпадам в лек ужас и си мисля, че нищо няма да е както го искам... дано не съм права .. А милотоооо, една задачка му дадох за сватбата и още не я е свършил...  P-(Вашите половинки вкльчват ли се в подготовката?
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #244 -: март 24, 2013, 21:33:21 »

Моят каза оня ден, че е много доволен, че не го занимавам. Обикновено му предлагам и показвам опция за нещо той казва какво предпочита и аз действам. Wink Това е от него, иначе си клати краката и не бих очаквала много от него. Wink Мъжка му работа. Защо нещата да не са както ги искаш? sad То при теб не остава много време, трябва да му се е видял края в подготовката.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: март 24, 2013, 21:36:07 »

Моят се включи в началното звънене по телефоните - гражданско, църква, някои гости...
За украсата не се занимава - само го питам от време на време да напипам визията му.

Помагаше ми при навиването на поканите и мноооого при направата на подаръчетата за гостите. Така че не мога да се оплача - направо ме учуди даже.. give_rose
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: март 24, 2013, 22:06:34 »

Bilyanki4ka, нормално е да се притесняваш, че нямаш време и че не всичко става така както го искаш pardon Още повече, че остава месец и половина до сватбата  girl_impossible И все пак споко  Wink Време имаш за всичко smile Ще се справиш с подготовката и сватбата ви ще стану страхотна  good Важното е рокля да имаш  girl_haha
А за мъжо - моят помага и се интересува щото иначееее... biggrin
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: март 25, 2013, 20:44:04 »

Е то аз не очаквам много от моя, само хотел за гостите го помолих да намери. Иначе и аз харесвам и показвам само снимки и казва да или не  Wink А иначе.... уж вс е готово, имах малка изненада с отказалия се DJ, но агентката каза, че е намерила вече друг. Като цяло уж не съм притеснена, само като си помисля обаче колко остава и.... . crazy
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: март 25, 2013, 22:05:35 »

Като цяло уж не съм притеснена, само като си помисля обаче колко остава и.... . crazy
Ако знаеш само колко ти завиждам, че ти остава толкова малко време до сватбата  DANCE И аз искам моята да идва вечеееееееее Сватбаааа Нямам търпение  smile Все си мислих, че ми трябва много време за подготовка.... а сега си мисля, че си оставих прекалено много време  angry
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #249 -: март 25, 2013, 23:05:28 »

Момичета, само аз ли се изнервям, че тук в Бургас ритуалната зала се запазва 3 месеца преди сватбата? Така ми се иска от сега да започна с поканите и всичко останало. Искам да отмятам едно по едно, а имам чувството, че накрая всичко ще стане на тагадък както се казва. Пффф...в последния момент всичко ще се струпа и ще съм супер изнервена...
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: март 25, 2013, 23:16:14 »

Това със запазването не знам от къде са го измислили и каква им е причината, ама е много гадно и тъпо! Аз поне нямам такъв проблем понеже ритуала ще е в Поморие и вече съм запазила дата и час  smile Коралка, почвай всичко останало пък поканите ги остави за накрая Wink Другия вариант е да впишеш желания час и да се надяваш, че някой няма да те изпревари и да запази точно вашите ден и час  Wink И естествено точно три месеца преди сватбата изскачаш в обредния дом и запазваш  tease
Активен
zvezdi4kata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31



« Отговор #251 -: март 26, 2013, 09:15:00 »

здравей Коралка сетих се че една друга булка е правила коралова сватба - Катинка , потърси и темичката за нейната сватба - Сватбата на милата Катинка lol) успех в подготовката
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #252 -: март 26, 2013, 11:52:13 »

Здравейте, момичета!
Предстои ми и на мен сватба юли месец. Не съм от Бургас, но ми препоръчаха тази фризьорка Снежи от SG Nail bar. Има ли някоя от Вас идея добра ли ?
Благодаря Ви!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: март 26, 2013, 13:37:44 »

сефте я чувам тази фризьорка....
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #254 -: март 26, 2013, 13:49:16 »

Момичета, препоръчайте ми добър видеооператор smile Може и на лични, за да не правим реклама smile
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines