Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:36:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143233 пъти)
 
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 02, 2013, 20:01:44 »

Отиваш направо в магазина и започваш с пробите. През седмицата е по-спокойно, днес имаше и доста абитурентки. Но обръщат специално внимание на всички, много са готини.  smile
Активен
mouse_didi
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #226 -: март 04, 2013, 16:32:32 »

Здравейте момичета  smile също като вас ще ставам булка това лято по морето  Bravo На мен лично ми е толкова тъмна Индия самата организация и всички малки неща ,които я съпътстват! Сега съм на етап фотограф и видео. Иска ми се ако не ви притеснявам да ми дадете насоки. впечатления и евентуално примерни хонорари .Тъй като съм нова тук и не знам как да се ориентирам в имена и хонорари.  Предполагам и вие като мен искате да е добър, да е интересен и качество - цена да не са непостижими... Много благодаря ако някой реши да ми пише или тук или на лични няма значение .Благодаря предварително хубав ден бъдещи и настоящи булки  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: март 05, 2013, 13:14:27 »

Уважаеми Младоженци, през Април в близост до Бургас ще се проведе едно много весело събитие - Международен фотографски форум с над 150 участника. Каним всички желаещи, който имат възможност да облекат сватбените си дрехи отново да участват в ролята на модели БЕЗПЛАТНО на събитието. Инфо за събитието на линка по-долу. Въпроси и заявки на телефона указан в инфото или на ЛС.

http://www.facebook.com/events/413390032084469/

Едит - ще присъстват над 50 чуждестранни гости с който може да се договаряте за снимки на принципа ТФП (това са безплатни снимки, който фотографа може да използва в своето портфолио), както и за модели по време на указаните семинари. Това събитие се случва за втори път у нас, малко снимки от предното на следващия линк:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150654062286434.397548.278773366433&type=3
Заповядайте, купона ще е гарантиран smile

как ми се иска да участвам, но с този корем надали ще се намъкна в булченската ми рокля....  pardon
Активен
daniela
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #228 -: март 05, 2013, 23:50:49 »

Здравейте, момичета:)
Предстои ми сватба и искрено се надявам да ми помогнете с организацията. Никога до сега не съм и предполагала, че може да е толкова трудно, така че всяко ваше мнение ще ми е от полза. Датата ни е 18 май и си търся ресторант за около 100 човека в или около Бургас. Мисля тази седмица с моя приятел да потърсим нещо подходящо. Ще се радвам, ако споделите впечатления:)
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: март 06, 2013, 08:16:52 »

Даниела,

прочети темите по-назад - Сватба в Бургас (общо 12 части са!) и ще се ориентираш в обстановката както за ресторанти, така и за диджеи, гримьори, фризьори, видеооператори, фотографи, места за провеждане на сватба и тн.

След това, ако имаш още въпроси, не се притеснявай да ги зададеш.

Поздрави и успех с подготовката!
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: март 06, 2013, 10:48:44 »

Цитат на: daniela  link=topic=33892.msg582381#msg582381 date=1362520249
Здравейте, момичета:)
Предстои ми сватба и искрено се надявам да ми помогнете с организацията. Никога до сега не съм и предполагала, че може да е толкова трудно, така че всяко ваше мнение ще ми е от полза. Датата ни е 18 май и си търся ресторант за около 100 човека в или около Бургас. Мисля тази седмица с моя приятел да потърсим нещо подходящо. Ще се радвам, ако споделите впечатления:)

Силно се надявам да си намериш рсторант за толкова кратък срок и в това натоварено време. Тогава освен баловете има и супер много сватби, защото е втората седмица, в която са разрешени църковните бракове.
Аз ударих на камък с изискванията ми за ресторант в Бургас още по Коледа...всички  в списъка ми бяха вече резервирани - за 100-110 човека за 24 май...(при мен е малко по-зле, заради датата Wink)

Най-добре е да прочетеш на бърззо темите назад, да си направиш списък с ресторантите и да започнете да звъните. Има само два месеца и малко smile Успех!
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: март 06, 2013, 15:03:23 »

Момичета, вече изпадам в ужас! Не мога да си намеря покана  sad Момичето до операта, за което ви казах ми направи много красиви мостри, но сега не може да намери подходящия цвят картон ...... А искам да е нещо такова, цената, която намерих в нет-а е 2,70 без надписването ...
Ахх не мога да кача снимката. ...
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: март 06, 2013, 15:06:17 »

Пробвай с тази фирма, при мен се справи страхотно..
https://www.facebook.com/magicalwhisper

Ако сме  Offtopic нека ни преместят в съответната тема  give_rose
Активен
mouse_didi
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #233 -: март 06, 2013, 15:07:21 »

Момичета здравейте smile
Ако някоя от Вас случайно има хонорар на Виктор Налбантов много моля да ми го изпрати на лични. Благодаря Ви предварително  give_rose
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: март 06, 2013, 16:19:58 »

Благодаря! Сега ще разгледам.Утре отивам и при агентката, да видим какво ще правим със самата украса  Wink
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #235 -: март 07, 2013, 10:08:12 »

Уважаеми Младоженци, през Април в близост до Бургас ще се проведе едно много весело събитие - Международен фотографски форум с над 150 участника. Каним всички желаещи, който имат възможност да облекат сватбените си дрехи отново да участват в ролята на модели БЕЗПЛАТНО на събитието. Инфо за събитието на линка по-долу. Въпроси и заявки на телефона указан в инфото или на ЛС.

http://www.facebook.com/events/413390032084469/

Едит - ще присъстват над 50 чуждестранни гости с който може да се договаряте за снимки на принципа ТФП (това са безплатни снимки, който фотографа може да използва в своето портфолио), както и за модели по време на указаните семинари. Това събитие се случва за втори път у нас, малко снимки от предното на следващия линк:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150654062286434.397548.278773366433&type=3
Заповядайте, купона ще е гарантиран smile

Никой ли не иска да се снима безплатно? Може и от още неомъжените smile .Учудвате ме направо, в Бургас има толкова хубави жени smile
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: март 07, 2013, 16:49:17 »

Никой ли не иска да се снима безплатно? Може и от още неомъжените smile .Учудвате ме направо, в Бургас има толкова хубави жени smile
:offtopic:Искам!Ама и аз няма да се побера в роклята...smile

Пожелавам ползотворен и приятен форум. good
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: март 07, 2013, 17:13:26 »

И аз искам, но незнам дали ще ми е готова роклята ..
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #238 -: март 12, 2013, 13:34:17 »

Здравейте момичета, след обиколка по магазините за рокля, не си харесах нищо - ходих до Аз и Ти, Мирена, Ла Фой и до още една шивачка, която се намира до Адонис-а до Богориди. Общо взето изработката е добра, но си личи че материите са евтини
В София обаче ходих до Принцес и Брайдъл Фешън и съм във възторг както от обслужването, така и от роклите и междудругото има и доста достъпни рокли откъм цени (от стари колекции, но като е красива роклята за мен няма значение от коя година е модела)

Имам обаче въпросче, някой да си е взимал халките от магазина до Безистена, мисля че се казва Unique,  намерих си мечтаната халка там, но ми се иска да знам как е качеството на златото, изработката ми изглежда добре.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: март 14, 2013, 12:39:18 »

Делийски, и аз искам ама с този бременен корем надали ще се побера в роклята smile
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines