Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:24:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143367 пъти)
 
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 24, 2013, 16:53:11 »

А и да си кажа - ресторанта ще бъде "Люти чушки" тъй като ще сме около 80 души, фото - от алекстудио, а Dj ще бъде Жоро, препоръчаха ми го от 3 места, дано направи купон  smile
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: февруари 24, 2013, 17:33:48 »

bilyanki4ka и на теб не мога да ги пратя, кутията ти е пълна  smile
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 24, 2013, 21:22:20 »

Много странно. Имах само едно писмо, и го изтрих. Пробвай пак ако можеш smile
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #198 -: февруари 24, 2013, 22:52:07 »

да, наистина е странно. И аз имах само едно писмо и сега го изтрих. Пробвай сега пак smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 25, 2013, 00:13:58 »

  Offtopic Проблемът с кутиите ви е, че имате малко публикации и затова имате малък капацитет на пощата Wink
Активен
devisil
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 412



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: февруари 25, 2013, 16:18:23 »

Здравейте мили бъдещи и настоящи булки.

И моят час дойде!

Предварително се извинявам, ако пускам отговор в тази тема, а не му е мястото тук, но понеже се въртя в Бургаския регион, ще замоля администраторите да не ми местят поста.

Събитието ни е на 14-ти Септември, с изнесен ритуал на морския бряг. Надявам се времето да е хубаво за всички нас в края на сезона.
Работя с агенцията на Яна Стоянова от Бургас. В момента ми търси локация, аз лично съм се спряла на плажа на Аркутино с бийч-бара; гостите ми са около 50-60.
 
Капарирах си фотограф, видео не искам; чудя се какво да правя с музиката...
Моят бъдещ мъж иска жива музика на тържеството. Но, не разбирайте оркестър. В потрес съм и се чудя откъде да намеря музиканти, които и да ни свирят цяла вечер. Хм....
Не ми е ясно какво ще стане с поздравите, които гостите ни биха искали да отправят към нас.
Но, той е забил крака в земята и не ще диджей.

Освен това съм в търсене и на гримьор, маникюрист и фризьор, който да направи прическите и грима на мен и кумата ми. Някой може ли да препоръча хора от Бургас или наоколо?
 
Благодаря предварително!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: февруари 25, 2013, 16:35:26 »


Освен това съм в търсене и на гримьор, маникюрист и фризьор, който да направи прическите и грима на мен и кумата ми. Някой може ли да препоръча хора от Бургас или наоколо?
 

И аз търся същото smile Ще съм благодарна, ако някоя булка, чиято сватба е минала, сподели опит  give_rose give_rose give_rose

devisil, много хубаво сте го замислили  Bravo Моята първоначална идея и визия за сватба беше като твоята  girl_wink Но в последствие малко пренаредихме приоритетите и накрая стигнахме до изнесен ритуал и сватба в ресторант  pardon Само не ми е ясно, ако не е Диджей и ако не е оркестър кой ще е? Някой певец? Или няколко певци, които да се редуват?  crazy
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: февруари 25, 2013, 17:35:03 »

За грим ви препоръчвам Аделина Петрова - справи се страхотно при мен, да не говорим колко е приятна и свежа като човек.
Маникюр - Алекс студио /не фотографите  blum / - при нея ходя редовно и й се доверих за самия ден.
Прическата си я правих при Румен Кондев - доволна съм, но не беше това, което очаквах и исках. Препоръчвам с две ръце Тодор Циков, за съжаление беше ангажиран за моята дата  cray
Успех с подготовката на всички  smile
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 25, 2013, 17:40:01 »

Аз ти препоръчвам един салон в Славейков на 47 блок, все му забравям името. Фризьрка и грим - Ваня, а за маникюр Веси. Страхотни са и двете. Ако искаш телефони  - пиши ми.
Активен
mimi89
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #204 -: февруари 26, 2013, 12:00:58 »

Здравейте на всички:)

Казвам се Мария и сватбата ми ще бъде на 18.05.13г. Ресторанта вече съм го запазила. Тези дни ще отида да запазя и ритиалната зала. Сега съм на етап, в който мисля за Диджей и Видео. Тъй като не знам към кой да се насоча, реших да потърся мнения от хора, които вече са минали по този път smile Бих се радвала ако ми помогнете....

Благодаря предварително:)
Активен
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: февруари 26, 2013, 16:31:14 »

Koralka7 не мога да ти отговоря, пощата пак е пълна  Wink
mimi89 по-бързо се ориентирай към видео и ДЖ, че в този предпочитан май месец е лудница. Ако ти е трудно може да се обърнеш към някой агенция, за да ти сътрудничат в намирането. Така става значително по лесно търсенето, от личен опит казвам smile
Активен
elly_l
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #206 -: февруари 27, 2013, 13:18:15 »


 
Капарирах си фотограф, видео не искам; чудя се какво да правя с музиката...
Моят бъдещ мъж иска жива музика на тържеството. Но, не разбирайте оркестър. В потрес съм и се чудя откъде да намеря музиканти, които и да ни свирят цяла вечер. Хм....
Не ми е ясно какво ще стане с поздравите, които гостите ни биха искали да отправят към нас.
Но, той е забил крака в земята и не ще диджей.




Devisil, мисля, че вашето решение е да намерите клубна група с опит, която, освен песните, които ще изберете заедно, има в репертоара си и повечко популярни парчета. вие си знаете горе-долу вкуса на гостите, предполагам и знаете какво искате като музика за себе си, така че може да потърсите групи, които свирят в този стил и, освен това, са достатъчно опитни и са склонни да разучат още определен брой песни, за да има какво да се поръчва, например "вашата песен" или песни, които всеки от вас свързва с определен момент в живота си.

Друга идея е самата група (или вие заедно с тях) да ви изготви списък с нещата, които могат да свирят и гостите да се консултират с този списък, преди да поръчат.

Общо взето, според мен, когато една сватба следва определен стил на музиката, например боса-нова или рок класики, едва ли някой от гостите ще си помисли да си поръча песен на Слави Трифонов, например. ( а дори и да поръча - нормално е да се усети, че групата не свири в този стил).

Надявам се да съм полезна с този съвет. Съществуват прекрасни музиканти, които за съжаление са слабо познати извън клубната сцена.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #207 -: февруари 27, 2013, 14:37:06 »

devisil : Горе долу в какъв стил искате да е групата?
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #208 -: февруари 27, 2013, 15:07:39 »

Plamba, изтрих си съобщението smile Аман от мен и моята пощенска кутия, която събира само едно писмо smile
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 27, 2013, 21:57:47 »

Аз все още съм в чуденка за рокля... Минах през няколко магазина и агенции и само една ми хареса. А моята агентка едва ли не ми се ядоса как съм могла да пробвам рокли на друго място .... Сега ми е тъпо дори да отида там ....
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines