Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:26:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143397 пъти)
 
dik_b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #135 -: януари 12, 2013, 18:32:04 »

dik_b, не мога да ти пиша, защото ти е пълна кутията...

Деси, изпразних я smile
Активен
StarDust_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17


Love is All around Us


« Отговор #136 -: януари 12, 2013, 19:22:45 »

Някой днес успя ли да птиде нанизложението? Впечатления?

И също искам съвет да се насоча към dj, дали име практика и да водят сватбата или само пускат музика, правят ли програма с всичките му традиции и ритуакчета или отделно трябва да търся водеща, че много се обърках. Ще правим изнесен ритуал и вечерна сватба в графината в зелената къща. Как практикуват общината в такива случаи? Можеш ли да си извикаш водещаи изнасят ли книгата и кога най рано мога да оттида да запазя датата, четох нещо от сорта на 4 месеца?  angry
Активен
Yana_Stoyanova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8


www.yana.bg


« Отговор #137 -: януари 14, 2013, 07:55:08 »

StarDust, функцията на ди джея е не само да пуска песни, но и да обявява кои ритуали следват, да дава начало на речи, да забавлява с шеги гостите, да води музикалната програма. Ако имаш ди джей, няма нужда да наемаш отделен водещ на вечерта, освен ако нямаш някакви специални изисквания и очаквания.

Ще ти е нужен обаче ритуалчик за венчавката  на поляната. Бургаския регистър не се позволява да се изнася, но несебърския може. През август правих сватба там с автентичен изнесен ритуал, като регистъра беше изнесен от община Несебър. Също проведохме и духовна венчавка веднага след подписването.

И един съвет - внимателно подбери кетъринг фирмата, която ще ангажираш. Особено, ако имаш по-специални изисквания към менюто. Успех smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 14, 2013, 14:18:39 »

 Offtopic    Даааам....аз успях да се добера до изложението smile Може би е било полезно на хора, които още не са си избрали локация, фото, видео и т.н., но на мен лично не ми беше кой знае колко интересно. Единствено поразгледах модели на халки....и си побъбрих с мацката от сладкарница Роза. Малко съм разочарована...очаквах повече от изложението....стори ми се постничко  Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 14, 2013, 14:27:17 »

Гледах снимки от изложението тази година и ми се стори по-добро от изложението миналата, но пак не е кой знае какво..
Активен
dik_b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #140 -: януари 14, 2013, 16:18:59 »

Помощ !!!
Моля, пишете някакво мнение за DJ Григор Трайчев?
Много съм притеснена, осъзнавам колко важен е диджея за цялото тържество и не ми се ще да се доверя сляпо.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 14, 2013, 16:22:49 »

Дик, преди 2-3 години бях на една сватба, на която той беше ДЖ. Мисля че се справи доста добре, забавлявахме се много....пък и той е пич (поне такива са ми спомените)  Wink Прочети назад в темата....може би ще има повечко мнения за него и останалите ДЖ  good
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 15, 2013, 17:37:36 »

zdraveite smile 4eta ot dosta vreme foroma, no sega se re6ih da pi6a smile predstoi mi svatba septemvri i zapo4va da svata trudno smile
Nqkoi moje li da mi dade info za video staislav kamburov? vidqh dosta negovi ne6ta, no ne razbiram ni6to smile ako nqkoi e polzval uslugite mu da dade informaciq smile Blagodarq vi
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 15, 2013, 21:56:07 »

Аз също ходих на изложението и то още в събота...ревюто на роклите беше приключило, обиколих го за около 15-20 минути и събрах няколко визитки. Разгледах  и сладкарница "Роза" и бях впечатлена от красивите торти, които бяха представили.  good
Моята сватба също ще е септември, но не мисля да оставям всичко за последният момент. Края на месеца мислим да запазим ресторант и да се срещна с ДЖ, които съм набелязала. За фото още не съм решила, но ми харесват снимките на Алекс студио.
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #144 -: януари 16, 2013, 08:59:32 »

Здравейте, момичета. Отдавна не съм писала, но вече ще се включвам по-активно, тъй като и времето за сватбата наближава. Искам да попитам дали може да ме насочите към магазини за рокли под наем в Бургас.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 17, 2013, 14:19:52 »

Беберона, и аз се бях насочила към Станислав Камбуров, но впоследствие се оказа, че и фотото и видеото ни няма да са от Бургас поради двойно по-ниските цени, на които се натъкнахме в едно малко градче (аз съм от там). Та, мога да кажа, че Станислав Камбуров е голям пич, супер точен! Видеото му е страхотно! Ако имах финансите въобще нямаше да се зачудя! За мен е най-добрия в Бургас  good Пообиколих ги, разгледах им видеата....ми той ме впечатли много! И все пак е най-добре да се срещнеш с него smile
Мари, добър вкус! И на мен снимките на Алекс студио ми допаднаха най-много  smile Моят съвет - побързай с ресторанта, ДЖ, фото и видеооператор, защото може и да си закъсняла....все пак в бургаско се правят много сватби лятото и всичко се запазва от по-рано! Моята сватба е септември и хората, с които се срещнах имаха много резервации вече Wink
Успех на всички  good
Активен
Mika4
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #146 -: януари 17, 2013, 16:27:29 »

Здравейте на всички smile

Току що се регистрирах в сайта след като изчетох всичко от темите: СВАТБА В БУРГАС 1 .... до 12.
През месец Юни ми предстои The Big Day и макар да има доста време ме е обезла една паника  angry Решила съм да си организирам всичко сама, защото това е личен момент за мен (за нас) и искам да е нещо различно, което ще остане като хубав спомен за всички поканени.... Много бих се радвала, ако някои от вас ми споделят как са организирали своята сватба, украса, цени... Всичко ме интересува  Wink

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 17, 2013, 17:18:12 »

 Mika4, като човек, който сам си организира цялата сватба те съветвам първо да избереш ресторант, фото, видео и ДЖ, за дата в гражданското можете да запишете най-рано 3 месеца преди събитието. Обсъди с ресторанта какво могат да ти предоставят като услуги /ако искаш калъфи, покривки, платнени салфетки, настаняване на гостите, пиле за кумовете, пътечката за влизането/ и след това вече се захващай с останалите неща - рокля, костюм, халки, покани. Когато си изчистиш концепцията за събитието - цветове, акценти, цветя, ще видиш, че във форума има много съвети, кое как да сътвориш, да обмислиш детайлите. За моята сватба ми трябваха 6 месеца за да обмисля какво точно искам - реализацията стана много бързо. Ако няма да използваш агенция за украсата трябва да обясниш на някой близък /който ще отговоря за украсяването/ или в ресторанта, какво точно искаш. Съветвам всички бъдещи булки да се ровят из сайтовете и всичко, което им харесва да го запазват в съответната папка в компа си /напр. "Прически", "Украси", "Грим", "Торти"/, и 3 месеца преди сватбата да разгледате всяка папка, ще видите как идеите сами ще дойдат. Съветвам и да не се нахвърляте на много сложни неща /ако ще украсявате без агенция/ - рискувате да не се получат нещата.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 17, 2013, 18:16:33 »

Mucka<3 i az razgledah mnogo ne6ta na izlojenieto, ne sajalqvai za roklite 4e ne si gi vidqla, spored men ni6to interesno nqma6e, ako vse pak iska6 da gi vidi6, roklite bqha na Mirena, moje da otide6 i li4no da gi vidi6! A ti ot kade si po to4no, sajalqvam za lybopitstvoto, no az sa6to ne sam ot grada, svatbata ni 6te bade ot 2 grada i za tova te zapitah! Ne sam se sprqla to4no na videoto, no dosta se zamislih za nego! Blagodarq ti za mnenieto
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: януари 17, 2013, 21:54:37 »

Аз вече ходих до Мирена, но не ми харесаха роклите...просто не ме грабнаха...иначе изглеждат добре изработени  smile
Аз съм от Бургас и за сега само разглеждам това, което ме интересува, но скоро ще се организираме и да запазим. Избрала съм си сватбена агенция, не е от най-големите, но пък момичето с което се срещнах ми го препоръча бъдещата ми шаферка и като се срещнах с нея много ми допадна  girl_wink Не смятам да обикалям по други агенции, просто не виждам смисъл.
Муцка<3, заинтригува ме с тези двойно по-ниски цени...ще ми ги пратиш ли на лични и ако има и сайт от където мога да раазгледам работите им (предполагам става дума за фото,ДЖ и видео, ако съм разбрала правилно).  give_rose
А относно малките дзвъчки (покани,тейбълки,подаръчета за гости и разни други такива) ще си ги правя сама...от доста време вече се занимавам с правене на картички и имам опит smile Ако някой има нужда от помощ за намиране на материали или друго - пишете ми, добре съм ориентирана в тази област и колкото мога ще помагам smile
« Последна редакция: януари 17, 2013, 22:01:26 от LeMarrie » Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines