Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 21:23:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143511 пъти)
 
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 06, 2012, 15:56:25 »

Здравейте, мацкииии smile Вече мога да се похваля, че ресторанта е резервиран  yahoo Ще бъдем в Атриум Поморие  danceg  Датата е 28.09.2013 г. (ден след рождения ден на златото ми)  yahoo Адски съм щастлива, че всичко се нарежда както искахме  smile
Сега вече започваме с капарирането на оркестър, фотограф и видеооператор smile Мисля, че няма да имаме проблем с тази част от организацията понеже вече сме се насочили към определени хора (само да не са ни изпреварили) smile Единствено не знам от къде ще намеря оркестър за извеждането  crazy Ако някой може да помогне - давайте  give_rose
Активен
Merilin24
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #91 -: декември 18, 2012, 21:52:19 »

Здравейте момичета тук виждам страхотни съвети и си мисля че някоя от вас ще може да помогне и на мен. Ние се гласим да правим сватба на 20 юли. Знам че има доста време но живеем в Австрия а и вече трябва да кажа на работното ми място кога ще изляза в отпуска следващтата година, така че бързо трябва да решим някой важни въпроси по сватбата. Сватбата ще е в Бургас от порядъка на 100тина гости. Но имам проблем избрахме кумове,които не са кръстени-кажете как е при църковните бракове(тъй като граждански ще сключим в Австрия) навсякъде ли искат кръщтелни на кумовете? И другият ми проблем е че се опитваме да изберем ресторант само по интернет и много рядко се случва в сайтовете да пише цени. Ако някои може де ми каже цени за Атлантис и Университета или Авеню поне за сега за тях се сещам. Много ще се радвам на малко помощ.
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 18, 2012, 22:23:15 »

Привет, дами  smile
Предстои ми сватба септември догодина и съм се насочила към ресоранта в хотел "Мираж" - става въпрос за по-малкия син ресторант...бих искала  да помоля за някакви отзиви.
Merilin24 в "Мираж" има и по-голяма зала за 110 човека - можеш да я погледнеш в сайта им. На мен и дадоха разпечатано меню за мероприятия и ти си избираш какво точно ще включва куверта, като тяхното изискване е да е на стойност над 25лв.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #93 -: декември 19, 2012, 00:16:01 »

Мила Merilin24 , нашата сватба беше в Университета( вече е Люти чушки). Кувертите бяха по 23, 25, 28 лева на човек в зависимост какво има включено като храна и напитки. Ако имаш Фейсбук, ресторанта има страница там и предполагам, че можеш да попиташ за някаква оферта. А на кумовете ще им искат кръщелни свидетелства при сключване на църковен брак.....
Надявам се да съм ти била полезна....  pardon
Активен
Merilin24
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #94 -: декември 19, 2012, 06:37:29 »

Благодаря момичета за помощта явно кувертите навсякъде се въртят около 25-30 лв. Щтр се опитам да се свържа с ресторанттите по фейсбук. Иначе до преди две години ограех народни танци по сватби познавам мн хора от бранша танцьори музиканти. Ще се радвам да съм полезна
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: декември 19, 2012, 07:40:48 »

Merilin, на нашите кумове още от преди това попа беше казал че не иска кръщелни свидетелства да носим, но това не означава че не трябва да имат....той човека си го каза, трябва да са кръстени, но аз няма да ви искам кръщелни, защото вие отговаряте пред Бог-а, ако не са кръстени и излъжете, това си е ваша работа един вид...
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #96 -: декември 19, 2012, 12:21:06 »

Merilin24, преди 2 седмици отвориха нов ресторант на входа на Централния плаж. Казва се Нептун. https://www.facebook.com/neptunburgas?ref=ts&fref=ts  Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: декември 19, 2012, 12:37:17 »

 С две ръце препоръчвам Океан - за 100 човека ще е ок, много уютно и приятно.
 Задължително е кумовете да са кръстени - ако ще правите нещата както трябва, това трябва да бъде изпълнено като условие. Нашият кум не е кръстен и това е следващата му задача, защото началото на март ще правим църковен брак  smile
Активен
Merilin24
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #98 -: декември 19, 2012, 14:58:39 »

Благодаря за съветите щте проверя Нептун и Океан звучът добре. smile явно навсякъде искат кръщелни ще трябв да се измисли нещо по въпросът.
Активен
LeMarrie
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: декември 19, 2012, 21:47:40 »

В Нептун проверих.... максимума им е около 80 човека, но самото място не е добре устроено...в смисъл няма да има място за дансинг, а кувертите са 45лв. и 50лв. - изпратиха ми примерно меню. А за такъв ценови клас по-добре си е Приморец  smile
Активен
Merilin24
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #100 -: декември 19, 2012, 22:29:15 »

Да за такива цени Приморец е по добре и аз гледах снимките мн проятен ресторант но разположението на масите не ми хареса а все пак това си е важно на сватба.
Активен
Merilin24
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #101 -: декември 20, 2012, 16:27:04 »

Нов въпрос biggrin момичета чувам че за изнесен ритуал в самия ресторант младоженците подписват предварително. Наистина ли е така или самото подписване става в момента на ритуала в ресторанта?
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #102 -: декември 20, 2012, 16:48:29 »

Merilin24, да, така е. Ако искаш церемонията да ти е в ресторанта, се подписваш в ритуалната зала предварително.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: декември 20, 2012, 18:01:04 »

това е единствено ако искаш сватбата ти да е в Бургас, но ако искаш да е в Несебър, Созопшол, Слънчев бряг и прочие няма проблем, защото там изнасят регистъра smile
Активен
Merilin24
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #104 -: декември 20, 2012, 21:08:35 »

Благодаря момичета всъщност сега се спряхме на Марина кейп в ахелой ,цените са добри ресторанта е приятен. А иначе ние ще сме подписали преди това в Австрия,защтото ще ни е по лесно с документациите но си искаме и българския ритуал така че това че трябва да си подписал преди това ни пасва smile малко по малко се нареждат нещата
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines