Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:14:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143257 пъти)
 
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #30 -: октомври 30, 2012, 19:00:39 »

Няма за какво Confused smile,утре ще им звънна smile
Активен
Yana_Stoyanova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8


www.yana.bg


« Отговор #31 -: ноември 05, 2012, 11:05:06 »

Здравейте момичета! Аз искам пак да попитам за комплекс Св.Тома, край Созопол,тъй като все още нямам отговор на емеилите които им изпратих sad  В по предните части някой беше писал, че може да изпрати оферта ако някой иска. Е аз искам smile Може би малко късно , но.....Влюбих се в снимките на това място . Дано и на живо да е толкова красиво. Нямам търпение декември да се приберем в България и да го видя на живо. Но дотогава ще съм благодарна за всякакво инфо за комплекса. И още един въпросче- дали в Бургас има магазин на Проновиас или на някой представител. Избрах си тяхна рокля, но се чудя дали да я купя от тук (Англия) или от България. Все си мисля, че в Бг ще ми излезе по евтино. Може и да греша.

Здравей, confused!

Занимавам се професионално с организацията на сватби в Бургас и страната( казвам го, защото не съм тук да си правя скрита реклама). Видях поста ти относно Свети Тома и реших да ти пиша, защото знам, че по имейл едва ли ще намериш отговор от тях по това време на годината. НАй-добре е да се свържеш лично с комплексния управител на комплеска - г-жа Ненкова. Тя ще ти даде най-добра представа кои дати са свободни за сватби при тях, но преди да звъннеш знай, че ако твоята дата е между май и септември, шанса е много малък. Иначе избора ти на локация е много добър! Цената за куверт там е между 45-50 лв. Успех!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 06, 2012, 12:49:46 »

Здравейте, момичета  smile Току-що се регистрирах и реших да пиша. От доста време разглеждам форума, но само като гост, та най-накрая се престраших  smile Наскоро моето злато ми предложи и сега започваме да мислим за сватба и  съответно всичко около организацията на такова събитие...Искам да попитам някой от вас правил ли си е сватбата в Атриума в Поморие? Бях прочела някъде из форума, че капацитетът му за стотина човека. Ще съм ви благодарна, ако някой ми даде някаква по-точна информацийка относно това и относно куверта? Мерси
Активен
Yana_Stoyanova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8


www.yana.bg


« Отговор #33 -: ноември 06, 2012, 21:45:53 »

Cucka_Mucka, честито smile Атриум е добър избор, има няколко плюса да бъдете там:

1. Можете да имате изнесен ритуал на плажа или на голямата им веранда на последния етаж.
2. Тъй като комплекса е отделен от хотелската част, няма голям проблем с нощния час.
3. Персоналът е изключително любезен и услужлив.
4. Залата е просторна и има достатъчно място за танци. Масите са хубави ( големи, кръгли).

За цена на куверт е най-добре да говориш с управителя на ресторанта. Той ще ти предложи примерни менюта на различни цени, между които да избереш.
Успех smile!
Активен
confused
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #34 -: ноември 06, 2012, 23:20:21 »

Какво съвпадение. Yana Stoyanova , точно от твоя сайт видях комплекс Свети Тома, по точно в албума Слънчева рустик Сватба smile А иначе, ние звъняхме до хотела и госпожата която вдигна ни каза, че трябва да изпратим запитване по емаил. Но както и да е. Декември ще се прибираме към България и ще идем да питаме на място.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 07, 2012, 09:16:51 »

Yana Stoyanova, благодаря ти за инфо-то  give_rose Това още повече ме надъхва за Атриум smile Значи остава само да говоря с управителя  Wink
Активен
Yana_Stoyanova
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8


www.yana.bg


« Отговор #36 -: ноември 08, 2012, 17:28:15 »

confused, дано успеете да намерите точните хора там през декември. Аз знам, че управителят на ресторанта Явор Първанов зимата е в Боровец, но може едно момиче на име Нина да е там и да успее да ви помогне. Но не го отлагайте, защото преди няколко дни звъннах със запитване за сватба към комплексния управител и вече графика за новия сезон беше готов - заетост и сватби. Наплива за там в момента е по-голям от преди. Преди години по-лесно допускаха сватби, защото бях нов обект и заетостта беше по-ниска. В момента успявам да издействам сватба във висок сезон само заради това, че съм изградила взаимоотношения с управителите. Така че моят съвет е ако датата ви е в разгара на лятото и държите на добрата локация, да не отлагате намирането й за по-нататък. Успех! smile
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #37 -: ноември 09, 2012, 09:33:02 »

Здравейте, момичета!
Ако някоя има интересни и нестандартни идеи за игри в ресторанта, моля да ги сподели?.....
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 09, 2012, 09:45:58 »

Здравейте, момичета!
Ако някоя има интересни и нестандартни идеи за игри в ресторанта, моля да ги сподели?.....
Миленка, има си специално такава тема....тук е тема за сватбите в Бургас smile
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #39 -: ноември 09, 2012, 09:49:38 »

Мимичета, имам нужда от съвет относно фотографите - колебая се между Калоян Спасов и Росен Георгиев. Отвсякъде различни мнения чувам, имате ли вие някакви отзиви относно това кой от двамата е по-добър?
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #40 -: ноември 09, 2012, 10:38:59 »

Миленка, има си специално такава тема....тук е тема за сватбите в Бургас smile
Ок. Благодаря за насоката Жосефин  smile Не знаех, че съществува такава тема, поради липсата на време да се ровя...
« Последна редакция: ноември 09, 2012, 10:52:20 от milena_hexe » Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #41 -: ноември 09, 2012, 10:40:58 »

Мимичета, имам нужда от съвет относно фотографите - колебая се между Калоян Спасов и Росен Георгиев. Отвсякъде различни мнения чувам, имате ли вие някакви отзиви относно това кой от двамата е по-добър?
С две ръце съм за Росен Георгиев. Виждала съм негова фотография и искам да споделя, че съм повече от очарована от професионализма му. И ние него сме си избрали.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 09, 2012, 11:06:21 »

Милена, нямах време да ти отговоря тогава с линкове затова го правя сега. можеш да пишеш за игри в следните теми примерно:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,45.0.html - тук да прочетеш интересни идеи
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,28617.0.html - тук също, или да питаш директно тук smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 09, 2012, 11:13:44 »

Между Калоян Спасов и Росен Георгиев - определено аз бих избрала Росен. Ходих на среща с него при избора на моя фотограф и бях очарована. Калоян го харесвах преди, но колкото повече снимки на други фотографи гледах, толкова по-скучен ми ставаха неговите снимки  pardon
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #44 -: ноември 09, 2012, 13:30:18 »

Благодаря за отговорите, и аз съм се насочила към Росен. А какво мислите за Веселин Лазаров - видео?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines