Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 17:30:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143211 пъти)
 
Lady_B
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #15 -: октомври 25, 2012, 11:27:23 »

В бранша се говори упорито, че Диаманти си правят скрита реклама по форумите. В Бургас има над 20 сватбени агенции, можете да ги откриете в Google и всяка от тях може да направи мечтаната от вас украса, от там на татък всичко е въпрос на договорки и цена. Така, че ходете и събирайте оферти.
Активен
veni_diamanti
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #16 -: октомври 25, 2012, 17:03:46 »

В бранша се говори упорито, че Диаманти си правят скрита реклама по форумите. В Бургас има над 20 сватбени агенции, можете да ги откриете в Google и всяка от тях може да направи мечтаната от вас украса, от там на татък всичко е въпрос на договорки и цена. Така, че ходете и събирайте оферти.


Здравейте уважаеми бивши,настоящи и бъдещи булки и младоженци,привет от Агенция Диаманти! В края на сезона на някои колеги явно нервите им не издържат и търсят утеха с "постването" в този форум. След тези несъстоятелни убиди от Lady_B и ние решихме да се влючим с право на отговор.
Явно Lady_B е човек от "бранша" щом толкова е запознат/а с клюките в нашите среди, и може би никой скоро не му искал оферта, че се моли поне от Google някой да влезе в офиса му. Ние винаги сме разчитали на доволни клиенти, а не на скрита реклама,дори и реална реклама не си правим, защото от добрата дума по тежък камък няма! Ако грешим за Lady_B сърдечно и се извиняваме, след като тя докаже,че е реална булка или младоженец и се обоснове за последните си две писания по наш адрес! Извиняваме се на всички за тази намеса но трябва да стане ясно кой крив, кой прав и нещата да се случват на момента е не някой се сетил години след сватбата си че екипа който го е обслужвал не му дал качествен продукт.Така че Lady_B чакаме с нетарпение да разкриеш картите си и достойно,коректно и точно да кажеш макар и късно своите претенции! Поздрави!
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #17 -: октомври 25, 2012, 18:36:41 »

Poli,ние ходихме до Атриум и мога да кажа,че дамата там бе много мила.Щяха да подготвят една от залите и определено бе заета,но ни отдели време и терасата ни показа-като цяло много отзивчива smile На нас цветовете не ни отоварят на замисъла,но терасата е чудесна и достатъчно голяма за изнесен ритуал.В Гранд хотел Поморие залата е хубава,но когато отидохме управителят не бе там.Май се отказахме от Поморие като дестинация и затова не сме искали оферта.Феста я погледнахме само отвън откъм плажа и ни се видя,че има много колони,но най-добре виж лично ресторантите,които представляват интерес за теб. smile
Активен
swan
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #18 -: октомври 26, 2012, 09:38:20 »

dragonfly_bs вие спряхте ли се окончателно на ресторатнт или още избирате?
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #19 -: октомври 26, 2012, 11:11:21 »

 До кога ще чакаме доказателства, че агенция Диаманти не се справя добре с работата си и не спазва уговорките- писмени или устни. Ако моята фирма беше поместена тук и някой ненормален/на бръщолеви каквото и падне ще държа отговорни администраторите на сайта. Ако никой няма какво да каже по въпроса за лошата работа и несправяне с уговореното, то моля постовете на Сульо и Пульо да се премахнат. Некоректно е най-малкото.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 26, 2012, 12:07:44 »

няколко човека сме си изказали мнението за Диаманти, всичките ли ще кажете че сме скрити агенции които имат конкуренция?
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #21 -: октомври 26, 2012, 18:21:53 »

Swan,уж сме се спрели,но още не сме го резервирали,защото ми се вижда малко мястото за изнесен църковен и се чудим как да нагласим ритуалите,че хем да не разкарваме много гостите, хем да сме в ресторанта,който искаме.Направо  crazy
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #22 -: октомври 26, 2012, 18:31:28 »

Josephine,извинявам се,но получи ли лично съобщение от мен,защото профила ми нещо се бъгва и не знам дали въобще съм съумяла да го изпратя?smile
Активен
Adela
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #23 -: октомври 26, 2012, 18:53:51 »

Помогайте .... Калоян Спасов или Виктор Налбантов...има ли някой техни снимки от цялата сватба ,които да са качени във форума ??!!
Активен
confused
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #24 -: октомври 26, 2012, 20:30:09 »

Здравейте момичета! Аз искам пак да попитам за комплекс Св.Тома, край Созопол,тъй като все още нямам отговор на емеилите които им изпратих sad  В по предните части някой беше писал, че може да изпрати оферта ако някой иска. Е аз искам smile Може би малко късно , но.....Влюбих се в снимките на това място . Дано и на живо да е толкова красиво. Нямам търпение декември да се приберем в България и да го видя на живо. Но дотогава ще съм благодарна за всякакво инфо за комплекса. И още един въпросче- дали в Бургас има магазин на Проновиас или на някой представител. Избрах си тяхна рокля, но се чудя дали да я купя от тук (Англия) или от България. Все си мисля, че в Бг ще ми излезе по евтино. Може и да греша.
Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #25 -: октомври 28, 2012, 00:44:33 »

Здравей,confused:) В сайта на Pronovias е посочен представител само в София.В българската страница на bridalfashon.bg информацията е същата. Ако искаш ми пиши на лични точния модел и колекция,за да ги питам за цената или направо направи запитване на e-maila им smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 29, 2012, 08:51:36 »

dragonfly, нищо не съм получила за съжаление. Прати го пак smile

Активен
dragonfly_bs
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #27 -: октомври 30, 2012, 06:42:52 »

Дано сега да съм успяла  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 30, 2012, 08:16:24 »

успяла си и дори съм ти отговорила  writer
Активен
confused
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #29 -: октомври 30, 2012, 12:16:50 »

Dragonfly изпратих ти на лични моделите на роклите. Мерси предварително smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines