Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 11, 2024, 02:38:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 137972 пъти)
 
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #420 -: май 15, 2013, 08:39:12 »

bilyаnki4ka, Честито и от мен!  danceg weddingday Сватбаааа DANCE Желая ви много много семейно щастие, любов, разбирателсто, топло огнище и вечна искра в очите ви smile Хайде... всички ние тръпнем от очакване да ни разкажеш най-подробно за сбъднатата ви приказка smile На кои професионалисти се довери, как протече всичко? smile
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #421 -: май 15, 2013, 14:17:56 »

Честито и от мен Bravo Много любов, любов, любов!!!! Чакаме подробности smile
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #422 -: май 15, 2013, 14:44:24 »

bilyаnki4ka, Честито и от мен! С пожелание за дълъг и щастлив,съвместен живот и топлина в семейното огнището  girl_wink
Очакваме подробностите около събитието и снимков материал скоро  smile
Спомена Марияна, което на мен ми говори, че сте били със сватбена агенция "Диаманти"...
« Последна редакция: май 15, 2013, 15:11:50 от milena_hexe » Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 15, 2013, 22:56:48 »

Бях с агенция Мирена smile Фотографите бяха Роси и Сашо от alexstudio, видео оператор беше Здравко, а тъй като DJ ми се отказа ( Жоро) - бяхме с Пепи - много добре се справи, супер весело беше. Прическа и грим - моята фризьорка ( Ваня - за координати на лично)   good
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #424 -: май 16, 2013, 07:36:12 »

Най-важното е че ти си си изкарала добре и твоят ден, наистина е бил Твоят ден lol))
Успех занапред!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 16, 2013, 18:32:41 »

bilyanki4ka, честито госпожа smile

Много се радвам че си попаднала на свестен екип и ти се е получил сватбеният ден незабравимо smile

За мацките които бяха писали на предната страница че търсят ресторанти, агенции, грим, фото, видео, ДЖ моля прочетете темичката назад или предните теми, всичко е дъвкано по хиляда пъти и преповтаряно и постоянно се пита и отговаря на едно и също smile Ако някой все пак не успее да намери това което търси да пита отново smile Успех на всички!!!
Активен
_Vi_
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #426 -: май 17, 2013, 10:30:34 »

Аз питах за ресторанта и го знаех само защото бях чела почти всички теми до тук  Wink Иначе щях да бъде  girl_impossible, не че не съм всеки път когато се замисля колко хора ще има . Както и да е стана работата снощи го запазихме  danceg
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #427 -: май 17, 2013, 10:39:24 »

Eдин дерт по-малко...
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #428 -: май 17, 2013, 20:49:47 »

Бях с агенция Мирена smile Фотографите бяха Роси и Сашо от alexstudio, видео оператор беше Здравко, а тъй като DJ ми се отказа ( Жоро) - бяхме с Пепи - много добре се справи, супер весело беше. Прическа и грим - моята фризьорка ( Ваня - за координати на лично)   good
bilyanki4ka, ще чакам с интерес да споделиш някоя от професионалните снимки, защото ние сме ангажирали  точно alexstudio  girl_wink
Аз днес си запазих часове за пробен грим и прическа. От рано, но ще съм в града само 3 дни и искам да успея с всичко.
Трябва да ходя и до ресторанта, не сме се спряли на менюта...И за децата нещо ще се мисли. Според мен няма смисъл да са с менюта като възрастните. В тази връзка, ако някой е поръчвал нещо по-различно за децата моля да се включи с мнение  smile
Аз мисля нещо от рода на вода, сок, пържени картофи, някакви хапки  scratch one-s head
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #429 -: май 17, 2013, 21:28:41 »

Danito, няма смисъл да поръчваш за децата куверт. За тях нека е на свободна консумация, като предупредиш родителите им, при влизане да си им поръчат меню, тъй като може да се забави. А иначе в ресторанта си предупреди, че ще има и на свободна консумация
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 18, 2013, 10:14:40 »

при нас децата бяха с половинка порция и без алкохол, т.нар. детски порции smile
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #431 -: май 18, 2013, 10:57:32 »

Варианта с половин порция е много по-добър, даже ще го запомня и за нас, че и аз се чудех какво да правим с малките. smile Това със свободната консумация и отделно меню не бих го позволила -предпочитам персонала да се концентрира върху сервирането на вече уредени и приготвени менюта, а не на място да ми поръчват, къде разбрали къде неразбрали и после кой доволен, кой не - така като всеки вече си има меню, за всички си е по-добре.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 18, 2013, 15:00:40 »

да много е удобно, просто се намаля грамажа и се маха алкохола smile
Активен
_Vi_
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #433 -: май 18, 2013, 15:32:35 »

Писах в темата за фотографите, но без особен резултат. Препоръчайте някой фотограф добър като изключим студио 360, фото Гея, Росен Георгиев, Алекс студио защото са заети, а с последните не мога да се свържа. Мерси предварително.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #434 -: май 18, 2013, 15:53:39 »

Писах в темата за фотографите, но без особен резултат. Препоръчайте някой фотограф добър като изключим студио 360, фото Гея, Росен Георгиев, Алекс студио защото са заети, а с последните не мога да се свържа. Мерси предварително.

Здравко Петков мога да ти препоръчам,но незнам какви точно снимки искате.
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines