Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 19:22:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В БУРГАС - 12 част  (Прочетена 143347 пъти)
 
plamba
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: април 15, 2013, 13:00:59 »

Може ли някой, който е наясно с медицинските за брак, да каже как се процедира и къде трябва да се ходи huhhuh.gif
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 15, 2013, 20:52:24 »

отиваш в медицинско заведение и им казваш, че ти трябва час за изваждане на медицинско за брак.

Задължително ти трябва изходящ номер, защото той се записвал някъде в свидетелството..това ме предупредиха от гражданското в Царево. Освен че трябва да е максимално 30 дни извадено преди датата на сватбата...

Тук в София варира около 40лв на брой. Ако имаш допълнително здравно осигуряване можеш да попиташ дали покрива медицинските и да минеш с отстъпка.
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #347 -: април 16, 2013, 14:08:05 »

Deliysky, докато продължавате да се обръщате по този начин към младоженците и да се изказвате по техен адрес като ги заклеймявате било то по градове, бременни-небременни и т.н., ами няма как да срещнете разбиране отсреща.
Ако няма интерес, грешката е в поднасянето на информацията към младоженците. Ако те бяха убедени, че това което им се предлага не е за испускане - нямаше да го изпуснат.

Успех в търсенето и обслужването на младоженци от чужбина!
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: април 16, 2013, 14:11:36 »

Нашите медицински ги правихме в Ел Масри на Богориди - Отивате и двамата, взимат ви кръв и до 30 минути са готови - мисля, че цената беше 64 лв, отделно отивате в психодиспансера и там ви дават бележка, че сте здрави - сумата 30 лв.
« Последна редакция: април 16, 2013, 14:16:04 от InLove_Girl » Активен
TeddyBeer
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #349 -: април 18, 2013, 12:22:23 »

Здравейте и от мен ! Имам проблем с избора на ди джей - всички ми казват няколко различни имена и още повече се обърках- тримата за който има най много позитива са дж Григор , дж Тони и дж Жоро /Унисона/ МОЛЯ ВИ помогнете ми !
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #350 -: април 18, 2013, 12:36:08 »

Момичета, много ми е нужна информация за гримьорите в Бургас. Кой какво знае, къде е ходил и кого бихте препоръчали? HELP!  Girl_hide
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #351 -: април 18, 2013, 15:37:15 »

Момичета, някоя от вас  ангажирала ли е услугите на танцьори, предоставени от Ритуална зала. Какъв е ритуалът?
По въпроса за Ди Джей - аз препоръчвам Станислав Жеков
А за гримьорите - писах и по-рано във форума - Даниела Динкова
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: април 18, 2013, 15:37:54 »

TeddyBeer, не мога много да помогна за ДЖ, но съм била на сватба с ДЖ Григор и беше яко Wink За другите не знам sad Има добри отзиви и за Иван Тодоров  good
Поли, назад бях чела отзиви за Мирослава Коларова и Аделина Петрова smile Та аз ще бъда с една от двете smile
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #353 -: април 18, 2013, 17:45:20 »

Даниела Динкова е в Make up Studio нали? Чувам, че персонала там се държи доста арогантно... и че взимат двойно на всички останали гримьори. Имате ли такива наблюдения или са слухове???
 Мирослава Коларова със сигурност няма да я избера, просто не ми допада начина и на гримиране, който виждам по снимки. Но Аделина Петрова МНОГО ми харесва!  Bravo
Активен
Koralka7
Любопитен
*
Публикации: 45



« Отговор #354 -: април 18, 2013, 21:00:29 »

TeddyBeer, и при нас беше много труден избора, защото пък ние се колебаехме дали да сме с жива музика или диджей...голяма главоблъсканица беше, но пък веднага след като решихме, че ще сме с диджей си капарирахме Тони. Много ни допадна този човек smile А за грим си запазих час при Аделина. Не ме е гримирала, но видях снимки, а и има много препоръки smile Успех и на теб в избора smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #355 -: април 18, 2013, 23:30:07 »

Здравейтеmalkabulkaне смятах да ви отговарям, но изглежда сте ме разбрали малко грешно smile
1.Никого не обиждам, категорично до сега никъде не съм обиждал бременните, нито пък жителите на някой град!
2.Не е поднесена информацията достатъчно привлекателно?!? - поднесена е достатъчно от почти всички известни колеги от бранша в нета и на техните лични страници - над 30 колеги сред който известни имена като Балевски, Яков от Пловдив, Ка студио от Варна, Ние и т.н. Изводите ми са персонални, покана има но какво още по-атрактивно? Мероприятието е безплатно, може би ако платим на участничките ние ще има интерес?
3. Няма никакво значение къде живеят едни младоженци - дали на село или в чужбина. Както казах има участник от Враца - град по малък от Бургас
4.Извинявам се на всички засегнати ПУБЛИЧНО, не това беше целта ми.Обидих се и ви провокирах ( явно даде резултат smile ), вече има достатъчно участници от Бургас и региона.Техният брой в момента се равнява на всички останали и се увеличава всеки ден.
Успех на всички в подготовката на сватбените си тържества. За интересуващите се от мероприятието след 20.04 - не ми пишете, връзка само по телефона. Повечето колеги по това време ще са на мястото на събитието.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #356 -: април 19, 2013, 06:18:35 »

Polito, гримьорките от MAKE-UP STUDIO  не се държат арогантно. По въпроса с това дали взимат двойно, аз си нямам идея колко взимат другите гримьори. Но цените, които дават те мисля, че са нормални за сватбен грим.
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #357 -: април 19, 2013, 06:21:00 »

Никой ли не знае какъв е ритуалът на танцьорите от Ритуална зала при посрещане на младоженците в ресторанта?
Активен
Polito_
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #358 -: април 19, 2013, 13:43:08 »

Мерси, Macito! Разпитах, нормални са им цените и по телефона се държаха мн добре smile Сега остава да избера!  give_rose
Активен
bilyanki4ka
Любопитен
*
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: април 20, 2013, 16:57:05 »

Значиии за 27ми може и да успея, дори мисля да взема една булка с мен, има си рокля и има голяно желание да я облече пак.   smile
А колкото коментара за работата ми, да някои хора не могат да отсъстват за каквото и когато си поискат. Ако ти можеш, добре за теб  Wink
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines