Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 10:40:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 191799 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #405 -: юни 01, 2014, 23:15:27 »

По моите критерии Найден е много добър ДЖ, един от на-добрите в София. Правя това сравнение на база  ДЖите който срещам непрекъснато по сватбени тържества из цялата страна. Но все пак не съм булка, видно е от ника ми, нека се изкаже и някоя девойка по въпроса smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: юни 02, 2014, 05:39:38 »

Влизам, за да кажа нещо познато. Силно препоръчвам DJ Стоян Петров. Снощи бях на сватба, където той беше DJ и беше страхотно. Този човек направи сватбата! Водеше страхотно ритуалите, има премерено чувство за хумор и всичките му думи са много на място. Много добре усети гостите и не остави хората да седнат. Получи се една изключително весела сватба. Искам да подчертая, че следих много критично, защото след 3 месеца Стоян ще бъде и на нашата сватба  smile
Активен
djxopxe
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 8


« Отговор #407 -: юни 03, 2014, 12:32:07 »

За колегата Найден Найденов много добър избор няма да съжалявате.
Активен
bulche
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #408 -: юни 16, 2014, 08:27:56 »

Здравейте търся си ДЖ от Варна за 5-6 часа ,  искам музика която да е модерна денс  но и да има балади от 90-те години примерно, без чалга, нещо средно между радио 1 и енжой за сватба която ще се проведе в сряда и се надявам на отстъпки, моля препоръчайте ми или ако някой ДЖ разглежда темата направо да ми пише се оферта на е-мейл [email protected]
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #409 -: юни 16, 2014, 11:04:32 »

На вниманието на всички кандидат булки. give_rose
Случайно ако не знаете, тази тема се чете от доста DJ. Ако искате да разберете подробности за някой колега, просто направете среща. Така се прави. На тази среща се обсъждат всички подробности относно начина на водене, стилове музика и т. н. Ако пък вече сте направили такава среща не е редно да продължавате да разпитвате по форумите, за човека на когото вече сте се доверили. Това е просто обидно, или поне аз бих се обидил от подобни действия. Има една поговорка - който веднъж е намерил истината и продължава да търси, той търси лъжата. Иначе пожелавам на всички успех в намирането на подходящия DJ за вашето сватбено тържество.
 give_rose give_rose give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #410 -: юни 16, 2014, 14:57:26 »

С цялото ми уважение AIVEN , ти изглежда си компетентен по всяка тема като се започне от тортите , мине се през фотото и сега и ДЖите.  smile В това разбира се няма нищо лошо, но като бъдеща булка нека ти обясня за какво точно е тази тема...

Предвид оскъдното време с което разполагат повечето булки, тази тема ни спестява ценно време, което бихме загубили в срещи с хора , за които никога не сме чували. За разлика от теб (предполагам че си професионалист) през ръцете на булките не са минали 10000 сватби. В най - добрия случай е само 1 smile Съответно ако ти знаеш какво да питаш който и да било професионалист, ние НЕ знаем. Не знаем нито какви въпроси да зададем, нито как да подходим, съвсем пък какво да очакваме smile Не знаем как да не бъдем измамени, не знаем изобщо кои са имената в бранша. Допреди да прочета тази тема изобщо не бях чувала, че има ДЖ примерно Стоян, Иван, Драган или както и да е името на уважавания професионалист. Нама КАК да го знам, след като никога не ми се е налагало да използвам услугите на професионален ДЖ. Дори не бях сигурна ,че ДЖ е и водещ - била съм все на сватби с водещ отделно и ДЖ отделно - много се зарадвах като разбрах, че това може да го направи един човек

Тази тема поне за мен, бе възможност да проследя няколко регистрирани ДЖи и техния изказ и начин на мислене, да се запозная с въпросите и очакванията и на двете страни, за да мога да изградя план по който да се движа и да си набележа онези 3 4 имена с които вече бих желала да изгубя 1 час и да изпия чаша кафе, за да видя наживо.

Ако следвам твоята логика, трябва да почна да прозвънявам всеки ДЖ, който ми излезе в гугъл като напиша "Сватбен ДЖ". Тук успях да набера смелост и кураж, да претегля нещата и накрая да направя своя избор.

Вече го направих, запазихме датата и съм много доволна от избора си, но минах през 3 срещи за да открия този човек - не че нещо, но го открих благодарение на този форум, и на тази тема, в която според теб очевидно нямам работа повече след като съм го открила! Той си знае кой е, няма да правя излишна реклама - име давам на лични.

Тази , както и другите теми по форума са за препоръки, обсъждане и мнения...

Ако ти имаш да дадеш препоръка за свой колега или пък обратното бих била много заинтересована да я прочета smile - все пак затова съм се регистрирала, но иначе ако целта ти е да помогнеш на нас булките smile - горният пост не е начина smile

Казвам ти го съвсем приятелски и се надявам да не ме разбереш грешно.smile Поздрави
« Последна редакция: юни 16, 2014, 15:02:51 от milenkata » Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #411 -: юни 16, 2014, 17:08:41 »

С цялото ми уважение AIVEN , ти изглежда си компетентен по всяка тема като се започне от тортите , мине се през фотото и сега и ДЖите. smile В това разбира се няма нищо лошо, но като бъдеща булка нека ти обясня за какво точно е тази тема...

Предвид оскъдното време с което разполагат повечето булки, тази тема ни спестява ценно време, което бихме загубили в срещи с хора , за които никога не сме чували. За разлика от теб (предполагам че си професионалист) през ръцете на булките не са минали 10000 сватби. В най - добрия случай е само 1 smile Съответно ако ти знаеш какво да питаш който и да било професионалист, ние НЕ знаем. Не знаем нито какви въпроси да зададем, нито как да подходим, съвсем пък какво да очакваме smile Не знаем как да не бъдем измамени, не знаем изобщо кои са имената в бранша. Допреди да прочета тази тема изобщо не бях чувала, че има ДЖ примерно Стоян, Иван, Драган или както и да е името на уважавания професионалист. Нама КАК да го знам, след като никога не ми се е налагало да използвам услугите на професионален ДЖ. Дори не бях сигурна ,че ДЖ е и водещ - била съм все на сватби с водещ отделно и ДЖ отделно - много се зарадвах като разбрах, че това може да го направи един човек

Тази тема поне за мен, бе възможност да проследя няколко регистрирани ДЖи и техния изказ и начин на мислене, да се запозная с въпросите и очакванията и на двете страни, за да мога да изградя план по който да се движа и да си набележа онези 3 4 имена с които вече бих желала да изгубя 1 час и да изпия чаша кафе, за да видя наживо.

Ако следвам твоята логика, трябва да почна да прозвънявам всеки ДЖ, който ми излезе в гугъл като напиша "Сватбен ДЖ". Тук успях да набера смелост и кураж, да претегля нещата и накрая да направя своя избор.

Вече го направих, запазихме датата и съм много доволна от избора си, но минах през 3 срещи за да открия този човек - не че нещо, но го открих благодарение на този форум, и на тази тема, в която според теб очевидно нямам работа повече след като съм го открила! Той си знае кой е, няма да правя излишна реклама - име давам на лични.

Тази , както и другите теми по форума са за препоръки, обсъждане и мнения...

Ако ти имаш да дадеш препоръка за свой колега или пък обратното бих била много заинтересована да я прочета smile - все пак затова съм се регистрирала, но иначе ако целта ти е да помогнеш на нас булките smile - горният пост не е начина smile

Казвам ти го съвсем приятелски и се надявам да не ме разбереш грешно.smile Поздрави


Благода ря ти за приятелските съвети, но съм сигурен, че нямам нужда от тях.  give_rose

Тези, които имат нужда от съвет са ти и твоите колежки по съдба. Аз се занимавам с организация и продуциране на сватбени тържества. Освен това съм сватбен ДЖ.  Не разбирам защо факта, че разбирам от това трябва да е някакъв недостатък. Човек като мен трябва да разбира от всичко свързано с една сватба, като се почне от тортата, фото, видео, украси и всичко останало. Няма нужда да ми обясняваш защо е тази тема. Тя е за отзиви и препоръки от доволни клиенти, главно след сватбата. Предварително всеки може да ти говори много и все хубави неща, като задължително премълчава лошите свои недостатъци. На пазара всеки търговец си  хвали стоката, но купувача не се влияе от приказки а от това което вижда. Каква е гаранцията, че това което четеш като хвалби не е написано от жена му на колегата? В този смисъл ДЖ-я трябва да убеждава с факти и нагледни материали. Една или няколко срещи с ДЖ никога не са излишни. Не виждам тук никоя булка да страда от липса на достатъчно време за тази цел. Регистрациите започват от 6 месеца  и стигат до година и половина, даже и повече. По тази причина не се учудвам, че някой булки започват да дават съвети на професионалистите.
Нека да кажа, че известните имена също не са гаранция за перфектната сватба. Ставал съм свидетел, как един добър професионалист гледа да "претупа" всичко колкото да мине и тая сватба. Може би защото при него всичко е рутина. Може би защото вече му е писнало от сватби или пък му е скучно и е решил да удари няколко питиета. Или не се е справил добре защото просто начина му на водене не е според вашите разбирания и тези на гостите.
Ключа към намирането на добър ДЖ и този, който е най-подходящ за вас е срещи, срещи... и известна доза късмет. Много важна част са препоръките от доволни клиенти или липсата на такива.
Ако нямаш нужда от моите съвети, не им обръщай внимание. Надявам се да бъдат от полза на останалите младоженци.
Успех на всички give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: юни 16, 2014, 17:23:29 от AIVEN » Активен
cafe_con_leche
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #412 -: юни 16, 2014, 19:38:52 »

AIVIEN, ти ме изумяваш! Не вярвах, че първия ми пост в този форум ще е такъв, но...
Нима вярвате , че хуленето по конкуренцията ще ви донесе успех?!
milenkata се е опитала много детайлно да ви го обясни, но навярно не сте я разбрали:
ФОРУМИТЕ СА СЪЗДАДЕНИ ЗА СПОДЕЛЯНЕ НА МНЕНИЯ, НАЙ-ЧЕСТО БАЗИРАНИ НА  ЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ НЕ ЗА САМОХВАЛЕНИЯ И ПЛЮЕНЕ ПО КОНКУРЕНЦИЯТА!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #413 -: юни 16, 2014, 20:37:56 »

Благодаря за подкрепата от новия потребител и добре дошъл smile

AIVEN, това че разбираш от всичко е наистина чудесно и съм напълно съгласна че ключа към всеки успех е срещи и пак срещи smile Тук сме на едно мнение good Но все пак за да стигнем булките до срещи все трябва да започнем от някъде нали? Далеч съм от мисълта да поучавам един професионалист в сферата или да му казвам как да си върши работата - затова той е професионалистът а аз потребителят smile Но все пак сам каза че ти се налага да разбираш от всичко , защото работата ти го изисква(което е прекрасно) но за съжаление на повечето момичета тук това не е е част от работата и следователно ние си нямаме бегла идея откъде да го подхванем. От ДЖя ли от фотото ли от ресторанта ли... В това се проявява полезността на форума и на всички теми в него.

Съгласна съм , че някои от най - препоръчваните имена се оказват разочароващи - всичко е въпрос на вкус smile Сам ще видиш моите премеждия по-назад в темата, но за да стигнеш до срещите трябв ада почнеш от някъде smile

Определено звучиш като човек , който си разбира от работата и който е хубаво да имаш насреща в сватбения си ден give_rose Но пък ние от своя страна (булките - минали настоящи и бъдещи) имаме нужда от място където да си дърдорим и споделяме впечатления за всичко ставащо около нас (все пак сме жени), без да побъркваме мъжете си. smile Тук ние споделяме впечатления - верни или грешни са те - това може да прецени само друга булка, защото това което е добро за мен и ми харесва, не е добро и не се харесва на друг smile Мисля че всички сме наясно с това, но просто така си чешем езиците, изливаме си еуфорията, искаме си съвети (които не смятам че всяка следва сляпо, все пак не се познаваме)...

Надявам се мнението ми да бъде разбрано правилно, всичко пиша с най- топли чувства както към теб така и към другите потребители, професионалисти и тн  give_rose Лека вечер от мен
Активен
ivi86
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #414 -: юни 24, 2014, 00:07:22 »

Здравейте търся си ДЖ от Варна за 5-6 часа ,  искам музика която да е модерна денс  но и да има балади от 90-те години примерно, без чалга, нещо средно между радио 1 и енжой за сватба която ще се проведе в сряда и се надявам на отстъпки, моля препоръчайте ми или ако някой ДЖ разглежда темата направо да ми пише се оферта на е-мейл [email protected]
Булче, ние се спряхме на DJ Sunny и като цяло сме много доволни. Но предварително ни бяха препоръчали DJ Alex и се бяхме навили да го наемем, но беше зает за нашата дата. Който и от двамата да избереш, няма да сгрешиш! Но не са евтини, имай го предвид. Дори ми стана любопитно за 5-6 часа в сряда каква цена биха ти дали  danceg
Активен
Magi_Angelova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Щастливо омъжена 21.06.2014


« Отговор #415 -: юни 24, 2014, 13:08:25 »

За сватбен диджей от Варна горещо ви препоръчвам Румен Черкезов моята сватба беше преди 3 дни и сме супер доволни и ние и гостите усеща какво искат гостите и младоженците като стилове беше страшен купон много сме му благодарни в сърце беше изписал имената ни и имаше още куп други изненади от него като осветление и игри.Цената му е абсолютно прилична  heart Направи денят ни незабравим
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: юни 24, 2014, 14:30:53 »

AIVEN, смея да твърдя, че понякога наистина е необходимо булките да дават съвети на ди джейте как трябва да се държат, че дадената дума е много повече от каквато и да е сума, че са там не само да се нахранят (спестявам "наплюскат") и че НИЕ, БУЛКИТЕ, имаме огромното желание, както и вярваме, че сватбата ни ще е само една! А не да си тръгват по средата на сватбата по терлъци и да биват замествани от тотално непознат, който няма и идея какво се случва...
Напълно съм съгласна с Миленка (като тя е използвала направо приятелски тон, аз бе бих), както искам да допълня, че тук е мястото да си изразяваме мнението и да търсим съвети. Точно, защото се чете повече от професионалистите, то те трябва да се "ъпгрейдват" с нещата, които една булка търси, както и да знаят, че минават през цедка. Прави ми впечатление, че истинските професионалисти, които се търсят непрекъснато, заети са перманентно и се харесват от булките, то те не пишат тук, а работят усилено и професионално и съм сигурна, че не могат да се оплачат от клиентела!
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #417 -: юни 24, 2014, 15:55:52 »

AIVEN, смея да твърдя, че понякога наистина е необходимо булките да дават съвети на ди джейте как трябва да се държат, че дадената дума е много повече от каквато и да е сума, че са там не само да се нахранят (спестявам "наплюскат") и че НИЕ, БУЛКИТЕ, имаме огромното желание, както и вярваме, че сватбата ни ще е само една! А не да си тръгват по средата на сватбата по терлъци и да биват замествани от тотално непознат, който няма и идея какво се случва...
Напълно съм съгласна с Миленка (като тя е използвала направо приятелски тон, аз бе бих), както искам да допълня, че тук е мястото да си изразяваме мнението и да търсим съвети. Точно, защото се чете повече от професионалистите, то те трябва да се "ъпгрейдват" с нещата, които една булка търси, както и да знаят, че минават през цедка. Прави ми впечатление, че истинските професионалисти, които се търсят непрекъснато, заети са перманентно и се харесват от булките, то те не пишат тук, а работят усилено и професионално и съм сигурна, че не могат да се оплачат от клиентела!
Виждам за пореден път, че вие сте тези които имате нужда от съвети.
1 Ако се стигне до там, че булката да дава съвети на собствения си дж, защо въобще го наема? Ако пък нуждата от съвети е възникнала след сватбата, това означава че въпросната булка е взела доста компромисно, да не кажа глупаво решение като го е наела този така наречен ДЖ.
2. На дадена дума не разчитайте. Това е отдавна забравена практика. Договор се пише, бланки и чек листове се попълват. Ако видите някой ДЖ да пише бележки на някакви хвърчащи листчета направо го отрязвайте на момента. Това не може да бъде професионален подход. (За да не стане после да поздравява баща ви който е починал). Истории всякакви съм слушал.
3. Това със заместването не съм го правил, но съм замествал колеги. Много е неприятно и за мен, не само за младоженците. След последния път съм се зарекъл повече да не замествам никой. Това се случва главно на "вървежните" ДЖ, защото много често им се дублират сватбите. Това също се оправя с договор. За да не стане така че, след официалната наздравица, когато минавате по масите да си поздравите гостите разберете че Дж-я е вече друг. Тогава вече е късно да правите каквото и да било.
4. Сигурен съм че за едно си права.- Дж- те, които са много заети не пишат тук и не могат да се оплачат от липса на клиенти. Техния проблем е в това, че клиентите после се оплакват от тях. А това че тях не ги интересува, какво пишат за тях си е техен проблем. И не само техен, защото в един момент те остават без работа а вие оставате с провалена сватба. На всеки се случва да да му се дублира участие но трябва да проявиш професионализъм и да се споразумееш или да откажеш участието, а това не всеки го прави.
 Yes Yes Yes

P.S.
И не на последно място, професионалист който не се интересува от това, какви са отзивите за неговата работа не е никакъв професионалист.
« Последна редакция: юни 24, 2014, 16:00:48 от AIVEN » Активен
tinycat
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: юни 24, 2014, 16:21:19 »

 Един от най-популярните ДЖ за София запазва датата на младоженците само по силата на едно ръкостискане.  smile blum Човекът има вяра в младоженците, а тези които го избират, имат вяра в него и с право.  blum
AIVEN, проблемът с теб не е твоето мнение (хубаво е че толкова гласно го споделяш), а начинът по който го правиш и по който се изразяваш.  Приятелски го отбелязвам, понеже много хора четат форума и това поведение може да подейства отблъскващо.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #419 -: юни 24, 2014, 16:29:59 »

1 Ако се стигне до там, че булката да дава съвети на собствения си дж, защо въобще го наема? Ако пък нуждата от съвети е възникнала след сватбата, това означава че въпросната булка е взела доста компромисно, да не кажа глупаво решение като го е наела този така наречен ДЖ.
2. На дадена дума не разчитайте. Това е отдавна забравена практика. Договор се пише, бланки и чек листове се попълват.

Е затова изказване за мен ти губиш хора!. Първо : Колко по точно си самовлюбен, за да си убеден че друг човек не може да ти каже как би желал да протекат нещата и да ти даде съвет и молба какво се очаква от теб?! За мен не е нормално всяка сватба да я водиш по един и същи начин , както очевидно имаш предвид с това изказване

Второ: Щом според самия теб не може да се разчита на мъжката и на човешката ти дума, аз нямам какво да добавя , освен че ДА договори се пишат, но ако този човек който ние наемаме не е  мъж на място (може и жена да е), и да има договор и да няма  - все тая. Човек трябва да си държи на думата.

След като за теб тези неща не са важни и не са отзначение, просто нямам думи. Аз приключвам с добрия приятелски тон! Съжалявам, но такъв тип всезнаещи, тесногръди и меко казано самовлюбени хора не желая да виждам /чета или както искаш го наречи -  щом не желаеш да се развиваш, да се учиш от колеги и клиенти и за теб ти винаги си най- правия видиш ли, просто нямам какво да добавя!

Ако смяташ да продължаваш да дразниш и изнервяш всички тук с такъв тип коментари, най-желателно те съветвам да спреш да пишеш! Тук булките намираме спокойствие, и поне аз не желая да влизам тук и някой като теб да ми вдига кръвното!

Лек ден
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines