Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 04:09:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 185808 пъти)
 
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #225 -: юли 20, 2013, 09:53:15 »

Малко трудно да са нон стоп на дансинга, все пак трябва да хапнат, да пийнат и да си поемат въздух, но е добре от гледна точка на това, че оркестъра и Dj се допълват.
« Последна редакция: юли 20, 2013, 09:55:01 от DjNick Mc » Активен
veseto85
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 21, 2013, 15:01:56 »

Здравейте! Искам да споделя и моя опит и с това да помогна в избора на Trinity. Сватбата ни беше на 30.06, и бяхме само с оркестър. Моят мъж настояваше да има оркестър,аз обмислях варианта да включим и ди-джей, за да има разнообразие, но пък и разходите щяха да са повече. В крайна сметка избрахме един оркестър от Благоевград, който изпълнява всякаква музика - народна, сръбско, гръцко, латино, рок, естрада. Певицата беше и водеща на ритуалите. Получи се много добре, въпреки, че нямахме предварителни уговорки какво да пеят, кой ритуал кога да бъде и т.н. Всичко си дойде от само себе си. Ние бяхме ходили да ги слушаме преди това , за да се уверим, че те са нашите хора.
Дансинга беше постоянно пълен yahoo danceg, водещата се справи прекрасно, тя се редуваше с още един мъж певец да пеят и въобще не се спряха - докато единият си почиваше, другият пееше. На всички гости много им хареса. Наистина настроението при жива музика е съвсем различно.
Още от обяд тръгнаха с младоженеца от тях, дойдоха да ме вземат и вечерта свириха нон-стоп от 7 до 2 през нощта. Горещо ги препоръчвам, ако някой иска координати да ми пише на лични. good smile
Активен
Estella
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 18, 2013, 17:48:54 »

Момичета, моля ви препоръчайте ми някои диджей ,ако може с координати. Сватбата ми е на 21.09.2013 в Слънчев бряг, но все още не мога да намеря cray От Бургас всички по-добри са заети, така че може и от друг район наоколо.
Благодаря ви предварително!
Активен
zornitsastar
Гост
« Отговор #228 -: август 23, 2013, 17:14:12 »

Здравейте, момичета и момчета! Можете ли да споделите мнения и впечатления за дисководещ Емил Кацарски, защото няма почти нищо за него. Благодаря ви!
Активен
lil_angel
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 26, 2013, 21:47:03 »

Здравейте! Издирвам координати на ди джей Митко Томанов. Ще се радвам ако някои ги сподели на лични. smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #230 -: август 27, 2013, 08:42:59 »

Здравейте! Издирвам координати на ди джей Митко Томанов. Ще се радвам ако някои ги сподели на лични. smile

https://www.facebook.com/DjMitkoTomanovMalkia
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #231 -: август 27, 2013, 09:04:17 »

Здравейте, момичета и момчета! Можете ли да споделите мнения и впечатления за дисководещ Емил Кацарски, защото няма почти нищо за него. Благодаря ви!

Вие сама го казахте - "защото няма почти нищо за него" ...........
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #232 -: август 27, 2013, 09:25:42 »

Здравейте, момичета и момчета! Можете ли да споделите мнения и впечатления за дисководещ Емил Кацарски, защото няма почти нищо за него. Благодаря ви!

Намерих едно мнение в моите номер едно, виждам че са работили заедно с Делийски може и той да даде мнение smile

намерих и едно друго мнение което е негативно, най-добре проучи си в Google, потърси и прецени сама Wink

http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=2719.60

Активен
peppl
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #233 -: септември 08, 2013, 18:11:21 »

Здравейте!

Моята сватба беше в края на август в София и останах очарована от DJ-я. Цяла вечер гостите ми не спряха да се веселят. Успя да вдигне и хора, които в живота си не съм виждала да танцуват. Съобрази се напълно с музикалните ни предпочитания, но прояви и креативност и усет към хората, така че празникът да бъде истински за всички. Казва се Владимир Миронов с прякор DJ Monkey. Телефонният му номер е 0888 402 305
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #234 -: септември 12, 2013, 18:44:03 »

Здравейте smile Търсех отзиви за DJ Злати Петров, ако някой има такива, моля споделете защото това е едно от най-важните неща на сватбата и може би рано питам (сватбата е август 2014), но искам да организирам всичко важно по-раничко smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #235 -: септември 12, 2013, 19:53:20 »

От отбора на добрите, прави много добър купон, води интелигентно, не натрапчиво, не приказва глупости и селски простотии. Цените му са нормални. Това е моята оценка, познавам го като колега, професионално.
Активен
Bubstyr
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #236 -: септември 12, 2013, 20:16:57 »

Здравейте, търсим dj  за сватба през юни месец в Пловдив. Който е провал някой,ще се тадвам да сподели впечатления. Естествено,ако и сте си изпатили с някого,ще оценя
Активен
Desislava
Сватбар
***
Публикации: 219



« Отговор #237 -: септември 13, 2013, 00:00:39 »

От отбора на добрите, прави много добър купон, води интелигентно, не натрапчиво, не приказва глупости и селски простотии. Цените му са нормални. Това е моята оценка, познавам го като колега, професионално.

Много благодаря! Звучи страхотно това, че води интелигентно и същевременно купона е добър :-)  Много е ценна точно тази оценка от човек който е бил на доста сватби и то от ,,другата страна,, ако мога така да се изразя :-)
Активен
borka3
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #238 -: септември 13, 2013, 09:12:49 »

Здравейте, сватбата ми мина и мога да изкажа своето мнение за нашия DJ. Става дума за София. Останахме много доволни, защото Влади - DJ-я, работи на много добри цени, но не за сметка на качеството. Хареса ми това, че е млад, много позитивен и изпълни всичко, което му бяхме заръчали, както и желанията на гостите. Сватбата протече точно както си я бях представяла. Дансингът беше постоянно пълен, а настроението - на макс. Не говореше постоянно на микрофона, но и не беше мълчалив. Просто златната среда. Препоръчвам го  горещо. Ако някой иска, да ми пише на лични да му дам координати, за да не ме обвинят в реклама smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: септември 17, 2013, 09:55:30 »

И нашата сватба мина smile
Аз искам да похваля DJ Емил Андреев. Четох добри отзиви за него из форума, след срещите ни- също останах с добри впечатления...
На сватбата той беше абсолютен професионалист- много мил, лъчезарен, възпитан. Погрижи се за всяко наше изискване, имаше постоянен контакт с нас и ни предупреждаваше какво следва, питаше дали вс е ок. Страхотно отношение и мн интелигентно поведение. Получихме комплименти от гостите за хубавата музика и страхотното настроение, което успя да създаде.
Препоръчвам го с 2 ръце! Bravo
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines