Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 21:37:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 185724 пъти)
 
tonichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #150 -: март 26, 2013, 18:29:13 »

Нашата сватба също ще е с оркестър,но в допълнение ще имаме Дж. Според мен това е най-добрия вариант,тъй като няма как оркестъра да свири без почивка или да изпълни на 100% всички стилове музика,които бихте желали.
А относно запазването на Дж,колкото по-рано толкова по-добре  smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #151 -: март 29, 2013, 09:40:00 »

Ние решихме да сме само с ДЖ, тъй като нещо варианта за оркестър не ни хареса. Искаме да има много разнообразна музика и мисля, че ДЖ ще се справи идеално с това.
Просто самата идея за оркестър някак не ми е присърце, а и ще облекчим по този начин бюджета.
Активен
Nikol_K
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #152 -: март 31, 2013, 22:48:59 »

Здравейте и от мен!  smile
Заела съм се със задачата да помагам в подготовката на сватбата на сестра ми, която е в Испания. Мисля, че имам време, тъй като сватбата е през август, но искам да изпипам всичко, до най-малката подробност. Спряла съм се за озвучаването на дисководещ. Била съм на сватба само с оркестър и не се получи добре. Хората от оркестъра почиваха между песните, при което пускаха някаква налична музика от ресторанта. Освен това, в един момент "зациклиха" само на хора и люти кючеци... Не ми  е по вкуса...
 Затова направих нещо като предварително проучване на сватбените DJ. Засега най-много точки събират DJ Стоян Петров, DJ Емил Алексов и Емил Андреев. Някой от по-опитните може ли да ми напише малко повече информация и отзиви за тях-начин на работа, бил ли е на техни сватби, впечатления? Ще се радвам на вкяко мнение! Искам всичко да е идеално, много се вълнувам! Все пак една сестра ми е и искам да я зарадвам!  yahoo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 31, 2013, 23:02:40 »

И тримата са добри, доколкото и аз съм проучила нещата /срещала съм се с 2ма от изброените, а един от тях е нашия danceg/. Най-добре ще добиеш представа от лично впечатление, затова според мен първо говори с булката какъв стил на водене си представя за сватбата и направи лични срещи, така ще добиеш най-добра представа.
Успех!
Активен
videoto
Ентусиаст
**
Публикации: 56


« Отговор #154 -: април 01, 2013, 11:03:32 »

 good подкрепа и за тримата както  и може в последствие да добавиш още имена .Те имат и собствени сайтове  където имат календар с вече заетите дати -препоръчвам ви  към които и диджей  независимо дали е от тримата изброени или  друг   се насочите да побързате да се свържете с него  все пак има резервирани дати и за септември дори и октомври
Успех
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #155 -: април 02, 2013, 09:04:22 »

Затова направих нещо като предварително проучване на сватбените DJ. Засега най-много точки събират DJ Стоян Петров, DJ Емил Алексов и Емил Андреев.

Стоян Петров определено (и без "предварителни проучвания") ще събере "най-много точки". Не казвам нищо лошо за другите двама, но ако наистина е имало предварително проучване (за София става дума - съдейки по имената) то със сигурност щеше да има в списъка и доста други много добре справящи се DJ.
Подобни изказвания като това на Nikol_K и Silv с по 1-2 поста във Форума тук, в други теми администраторите ги трият като опит за реклама (Стоян Петров определено няма нужда от такава да се прави от подобни участници в темата).
Активен
Nikol_K
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #156 -: април 06, 2013, 22:23:26 »

Благодаря Ви за мненията! Наистина е по-добре да побързам с наемането на дисководещ, тъй като видях, че някои вече са заети. Г-н Балевски, ще се радвам да ме насочите и към други имена на добри диджеи, с които мога да се срещна. Със сигурност има и други добри, но аз нямам опит засега и затова се доверявам на впечатленията на "бивши" булки. Идеята ми е да се свържа с няколко, които са най-добри, така изборът ми ще е по-лесен. Затова потърсих и мнения във форума, нали точно това му е целта?
Активен
tonichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #157 -: април 10, 2013, 19:08:25 »

момичетааа поооомоооощ cray cray cray,нямаме ДЖ cray cray Моля ви насочете ме към някой,става въпрос за Пловдив, изключваме Миро,Дидо и Алекси.Много ще съм благодарна,защото вече съм паникьосанаааааааа cray cray cray cray cray cray
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #158 -: април 10, 2013, 23:34:38 »

tonichka, не е толкова близко датата 22.09., а защо такава паника Ви е обвзела? Има време спокойно да проучите нещата и да направите правилиния избор?   smile
« Последна редакция: април 10, 2013, 23:39:11 от DjNick Mc » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 12, 2013, 14:56:05 »

момичетааа поооомоооощ cray cray cray,нямаме ДЖ cray cray Моля ви насочете ме към някой,става въпрос за Пловдив, изключваме Миро,Дидо и Алекси.Много ще съм благодарна,защото вече съм паникьосанаааааааа cray cray cray cray cray cray
Защо не пробваш с ДЖ Майли или Венци, може и Дж Милко, които работи с Дидо и Миро.
Активен
mimi84
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #160 -: април 12, 2013, 19:48:58 »

Защо не пробваш с ДЖ Майли или Венци, може и Дж Милко, които работи с Дидо и Миро.
Също DJ Pepo, Toni i DJ Ar G good
Активен
tonichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #161 -: април 13, 2013, 10:38:22 »

Момичета благодаря ви много за предложенията,днес имаме срещи с Дж и после ще се похваля smile
Активен
tonichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



« Отговор #162 -: април 13, 2013, 18:14:27 »

 Първо да се похваля имаме си ДЖ и това е Дидо.другото нещо което искам да уточня, че в запитването си бях изключила Алекси, миро и дидо не зажото съм се съмнявала в професионазма им, а защото предполагах, че са заети.както и се оказа Алекси е зает на нашата дата, но Дидо е свободен.извинявам се за дългия пост, но бях длъжна да разясня на някой хора нещата.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 23, 2013, 14:36:37 »

ние се спряхме на ди джей Злати, препоръчаха ни го от ресторанта, видяхме се и ни допадна, на мен особенно заради това, че не пуска чалга много много smile
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 23, 2013, 14:42:45 »

ние се спряхме на ди джей Злати, препоръчаха ни го от ресторанта, видяхме се и ни допадна, на мен особенно заради това, че не пуска чалга много много smile

Нашият също е ди джей Злати, ако говорим за един и същи човек де smile Той беше ди джей и на сватбата на брат ми и бяхме много доволни, така че поне в това отношение не сме се чудели въобще, въпреки че се срещнахме и с други ди джеи, като тези срещи просто затвърдиха решението ни smile
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines