Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:25:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 185748 пъти)
 
Vilisity
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #60 -: януари 23, 2013, 00:26:56 »

 Здравейте,
Препоръчаха ми един от ДЖ на Мартин Диков- Радо.Има ли някой информация за него .
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 23, 2013, 09:28:15 »

ma6ka_
Къде ще е партито в Бачиново, Езерец или Ален Мак ?
Дори няма да е в Благоевград, а в Гоце Делчев. Половинката ми е от там и така се разбрахме. То всъщност добре ще се получат нещата. Вече съм уговорила повечето неща, но ме притеснява  музиката. Там са свикнали сватбите да протичат по един определен начин, а гостите от моя страна няма да се забавляват на такава музика през цялото време. И затова търся някакъв среден вариант, за да има за всеки по-нещо. Мислехме си за едно момче, което е DJ там и сме били на сватби водени от него, но той няма да е в БГ цяло лято и трябва да се преориентираме smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #62 -: януари 23, 2013, 20:08:08 »

Дори няма да е в Благоевград, а в Гоце Делчев. Половинката ми е от там и така се разбрахме. То всъщност добре ще се получат нещата. Вече съм уговорила повечето неща, но ме притеснява  музиката. Там са свикнали сватбите да протичат по един определен начин, а гостите от моя страна няма да се забавляват на такава музика през цялото време. И затова търся някакъв среден вариант, за да има за всеки по-нещо. Мислехме си за едно момче, което е DJ там и сме били на сватби водени от него, но той няма да е в БГ цяло лято и трябва да се преориентираме smile

Там в района се слушат повечко хора, сръбско, гръцко и поп-фолк. Определено Dj, който наемете ще трябва умело да блансира между предпочитаната там музика и тази, която останалите гости харесват. Със сигурност няма да е лесно,  но пък ако намерите добър Dj, той ще знае как да се справи, така че всички да са доволни и да няма обидени и пренебрегнати !!!
Активен
milena_hexe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #63 -: януари 24, 2013, 09:06:29 »

Здравейте!

Нашата сватба е лятото, и тепърва започваме с организацията. Изчетох темата и част от предишната, но никъде не срещнах мнения и препоръки за добри Dj-и в Бургас.
Разбира се бих се срещнала с всяко име, което е присъства в  каталозите на агенции, но е друго когато има и лични впечатления.  smile smile
Активен
alesq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #64 -: януари 24, 2013, 13:00:58 »

Здравейте!

Предстои ни сватба лятото в Балчик и все още не сме избрали DJ. Прочетох доста теми за DJ, но все пак не мога да избера. Живеем в София и ни е доста трудно да изберем някой без да сме го видeли как се държи и как се отнася към събитието.
По принцип търсим DJ от Варна или Добрич, като от Варна май е по-вероятно да намерим.
Не сме привържeници на традиционните сватби. Искаме нещо малко по-различно, като игри, танци, песни...почти без ритуали. Ashamed
Прочетох доста положителни отзиви за DJ Дидо, предполагам, че тук има доста хора, които имат впечатления от неговата работа. Кои други бихте ми препоръчали? blush
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #65 -: януари 24, 2013, 18:35:09 »

Здравейте!

Предстои ни сватба лятото в Балчик и все още не сме избрали DJ. Прочетох доста теми за DJ, но все пак не мога да избера. Живеем в София и ни е доста трудно да изберем някой без да сме го видeли как се държи и как се отнася към събитието.
По принцип търсим DJ от Варна или Добрич, като от Варна май е по-вероятно да намерим.
Не сме привържeници на традиционните сватби. Искаме нещо малко по-различно, като игри, танци, песни...почти без ритуали. Ashamed
Прочетох доста положителни отзиви за DJ Дидо, предполагам, че тук има доста хора, които имат впечатления от неговата работа. Кои други бихте ми препоръчали? blush

 Ще се опитам да проуча как стоят нещата с DJ в Балчик и ще ти пиша. smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #66 -: януари 25, 2013, 11:00:38 »


 alesq, казаха ми някои имена и сега очаквам да ми дадат координати. Междувременно в темите за Сватба във Варна и Сватба в Добрич, също може да намериш информация за ди джеи и водещи. Сещам се и за един DJ от София, който ми е споделял, че ходи из цялата страна, вкл. и по морето. Казва се Ангел Маринов и мисля, че ще ви допадне. В момента не разпологам с телефона му, но мисля, че лесно може да се намери в нета.  Good luck
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #67 -: януари 26, 2013, 16:05:04 »

За Варна доста често срещани имена са Уили,Съни,Дидо,Румен Черкезов,Деси ,Иво.Но се срещни с тях или поне помоли за видео материал.Всеки си има различна визия относно диджея,който ще прави сватбеното му тържество!Успех в подготовката!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 26, 2013, 17:09:16 »

Уговорихме си среща с DJ и във вторник ще се видим, но исках да попитам дали трябва да направя нещо предварително, например спесък с наши любими песни или това не се прави сега. Съжалявам за глупавите въпроси, но ми е доста неясно, въпреки че изчетох темите.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #69 -: януари 26, 2013, 17:22:18 »

ratatui, по-скоро поискай да ти обясни как води сватбата, сподели вашето виждане за тържеството и какво може той да предложи. Може да ти покаже видео от сватби, на които е бил дж, за да добиеш представа. Списъкът с песни го остави след като си изберете дж, на някоя от следващите срещи, за да се ориентира и той каква музика предпочитате, песни на които държите и т.н
Активен
djdimi
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 361


dimifoto.weebly.com


« Отговор #70 -: януари 26, 2013, 17:23:04 »

Уговорихме си среща с DJ и във вторник ще се видим, но исках да попитам дали трябва да направя нещо предварително, например спесък с наши любими песни или това не се прави сега. Съжалявам за глупавите въпроси, но ми е доста неясно, въпреки че изчетох темите.
Най-добре попитайте DJ-ят с когото имате предварителна среща, ако е професионалист ще ви обясни подробно.Винаги е добре да бъдете подготвени предварително, колкото повече...smile
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #71 -: януари 27, 2013, 00:59:28 »

ratatui,
Няма проблем да направите списък с любими песни, певци или групи. Това не би трябвало по никакъв начин да притесни Dj, дори напротив ще му подскаже какъв стил музика харесвате или кои изпълнители или групи.
Ако въпросният Dj, на когото предоставите подобен списък с вашите музикални желания не го преме положително, просто преминете към следващия Dj.
Разбира се този списък не би трябвало да е прекалено голям. Препоръчително 20-30-до 50 песни е добрия вариант за избрани музикални предпочитания от Вас.
« Последна редакция: януари 27, 2013, 01:07:45 от DjNick Mc » Активен
alesq
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #72 -: януари 27, 2013, 09:06:10 »

За Варна доста често срещани имена са Уили,Съни,Дидо,Румен Черкезов,Деси ,Иво.Но се срещни с тях или поне помоли за видео материал.Всеки си има различна визия относно диджея,който ще прави сватбеното му тържество!Успех в подготовката!

Решили сме след 2-3 седмици да пътуваме до Балчик и Варна и да дообсъдим всичко на място. Единствено се притеснявам да не стане много късно scratch one-s head
Активен
amaru
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #73 -: януари 30, 2013, 17:26:40 »

 Може ли някой да ми изпрати на лични някакви контакти на dj Христо Станков, dj Митко Томанов и dj Румен Арсов, че никъде не мога да открия телефон или някакви други контакти.
И ако може да споделите някакви отзиви за dj Арми smile Предварително ви благодаря smile
Активен
bilyana_l
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Стани звезда на своя празник!


« Отговор #74 -: януари 30, 2013, 18:27:41 »

 
 Утре мога да взема телефота на Христо Станков (ако някой не ти го даде дотогава) smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines