Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 13:42:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 17  (Прочетена 175453 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: март 26, 2013, 23:12:00 »

аз имам 2 шишета и ги ползвам за 6 хранения на ден понеже беба се храни с шише и яде 6 пъти на ден. За вода си има отделно шише което позлвам  1-2 пъти на ден от съвсем скоро. Та затова си мислех че май най-добре да ги сменя шишетата.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: март 28, 2013, 15:35:32 »

В крайна сметка ще поръчваме ето това колело:

http://www.misto-bg.com/puky/lrm.htm

Дупе да ни е яко колко тичане след нея ще падне, ама здраве да е! Само дано няма сериозни падания girl_impossible Сигурно и догодина ще изкара с него, а после - нормално колело с педали вече.

Ще пиша пак след време като го подкара blum
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #257 -: март 28, 2013, 21:44:23 »

Здравейте, момичета!Някоя от вас да има такъв албум.Моля ви за мнение.

« Последна редакция: март 28, 2013, 21:46:06 от bubi_baby » Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #258 -: март 28, 2013, 22:34:47 »

Буб нашия е подобен,утре ще ти го покажа.
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #259 -: март 29, 2013, 10:43:21 »

Благодаря, Бибси!
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: март 29, 2013, 12:34:14 »

На мен ми подариха този: http://hermesbooks.com/mojat-p-rvi-album-ot-razhdaneto-do-p-rvija-ucheben-den.html. Още не съм го попълвала,по разбираеми причини smile, но е интересен.Това което не ми харесва е,че полетата, където трябва да се лепят снимките са много малки,трябва да се изрязват самите снимки и въпреки това пак на някои места няма да погат да се поместят.
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #261 -: март 29, 2013, 13:43:25 »

Благодаря, ra_di !Но пък иначе вътре е много цветен с много картинки.
Пожелавам ти да го изпълниш с много хубави неща, когато настъпи момента. smile
Активен
La_Fleur
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 286



« Отговор #262 -: март 29, 2013, 17:39:24 »

Аз и тук да попитам - можете ли да ми кажете англ. сайт за дрехи, от който може да се поръчат детски с директна доставка до Б-я, освен tesco-то.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: март 29, 2013, 18:08:49 »

La_Fleur ,nextdirect-международният им сайт,но цените са малкопо -високи от next.co.uk
Защо не ползваш превозвач- така можеш да пазаруваш и от asda.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: март 29, 2013, 21:52:24 »

Искам да попитам има ли мами ползвали памперси на Либеро?И какво мислите за тях?Ние ползваме Памперс Премиум Кеър,но от както започна да спи повече през ноща се буди целия мокър.Пробвах и зелените,но не виждам голяма разлика sad
Също така искам да ви попитам от кой крем против подсичане сте най-доволни?И какъв слънцезащитен крем сте ползвали за бебоците?

Благодаря предварително  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #265 -: март 29, 2013, 23:09:07 »

Пробвай Хъджис, на нас ни бяха перфиктни girl_wink На Памперс също ни пропускаха smile
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: март 29, 2013, 23:27:39 »

miauka, ами то за всяко бебе, според анатомията му, има добри и недобри памперси. Просто пробваш и отхвърляш вариантите. Ако има магазин, откъдето можеш да купиш по няколко бройки от една марка, най-добре good
На нас обикновените, зелени, Памперс, ни бяха екстра и си изкарахме година и нещо с тях good
На Либеро ползвахме 3-4 месеца памперс-гащичките и бяха с добро качество, но за другите не мога да кажа.

Крем против подсичане - доста сме писали назад, но...Аз си бях супер доволна от продуктите на Weleda.
Слънцезащитния ни крем беше Биодерма, после Авен. Чувала съм добри отзиви и за Ла Рош. Обаче, да ти кажа, по мое скромно мнение, ви е рано за слънцезащитен крем. Аз поне почнах да мажа Ели след годинката и то доста пестеливо. Все пак преди това са основно в количка и едва ли ще сте в най-опасните часове навън. Слънчевите лъчи, когато не е в диапазона 11ч-16ч, при това под директното им влияние, си имат своите ползи. Като излизате просто гледай да е на сянка детенцето и така.
« Последна редакция: март 29, 2013, 23:30:18 от sunray » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #267 -: март 29, 2013, 23:33:12 »

Ние мазахме със слънцезащитен от 8-9 месеца girl_impossible Просто е октомври и първото лято беше на толкова. И то педиатъра ни натърти, че трябва. Беше на Бюбхен, всъщност цялата козметика беше на тях.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #268 -: март 30, 2013, 00:01:06 »

Аз сьм изпозвала на Либеро 4ката и бях супер доволна. Даже си донесох пакети от Бг вьв Франция, защото тук не се продават и порсле порьчвах и по приятели.

Затова пьк 5ицата не ми харесаха. Пьрвите бяха меки като коприна и изглеждаха много удобни, много добре обхващаха детето, а вторите бяха едни тьнки и твьрди, като картонени. Не знам защо имаше такава разлика.
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: март 30, 2013, 11:48:06 »

casky,sunray,inaxastra благодаря ви за отговорите момичета  give_rose
sunray,съгласна съм,че при памперсите е проба грешка,но не ми се екпериментира много тъй като моя син е смого чувствителна кожа.Четох доста позитивни отзиви за Либеро.Никаде не намерих да се продават на бройка(има на Памперс и др) за това днес ще купим един малък пакет Либеро да ги тестваме.
За слънчезащинтия крем питам тъй като след месец ни предстои патуване и престой(5-6м) до една много топла и слънчева страна.Няма да го изкавам в най-горещите часове,но все ще трябва да излизаме.Там слънцето е много силно,а той е взел най-лошото от мен бяла и супер чувствителна кожа  nea Чак на ходилата съм изгаряла зверски  crazy И на мен ми препоръчаха Биодерма и Ла Рош,но ще се консултирам с Док. и в БГ и там  girl_wink
Крем против подсичане до сега съм ползвала само правен в аптека.Страшно доволна съм,но има срок на годност 3м и няма как да взема за целия престой.Вчера си взех тестери на Weleda и на още няколко марки и ще пробвам smile

Благодаря ви за отделеното време  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines