Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:38:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомврийска топла седмичка 15 - 21.10.2012  (Прочетена 27912 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: октомври 18, 2012, 20:06:44 »

сега събирай слънце, а зимата ще се гушкате с  мъника  heart и с татито, благородно ви завиждам  smile аз пък искам едно дете, ама може би след време ще искам и второ  pardon нека първото да е факт, пък после ще видим, има време  good
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: октомври 18, 2012, 20:39:31 »

Добър вечер, мацки!  blum Аз изглежда съм от вечерните форумки, сутрин ми е трудно да пиша тези дни, понеже ставам, пия кафе и излитам към новата квартира, която не мога да смогна да очистя от понеделник insane Предишните наематели са били големи мърльовци - днес чистих косми и от стената bad Но аз съм търпелива и съм като на пружинка започна ли да чистя, така че се надявам до края на седмицата да съм привършила и да се изнесем в неделя  danceg Вече нямам търпение да сме си самички с милото и да си му готвя разни вкусотийки както преди yahoo
Вие много шарено-желирана темичка сте заформили smile Аз също не съм фен на желираните бонбони, но на шоколада и сладоледа съм унищожител и не прощавам!
Аз също имам сестричка, с три години по-малка от мен, тоест на 22 е сега! Много си се обичаме, но рядко се виждаме, за съжаление, понеже тя учи във Варна, а аз съм си в Габрово, а тази години даже беше 4 месеца в САЩ на бригада smile
Аз отивам да гледам филмче със съпруга и да се гушкаме, а утре ще се опитам да се включа за кафето!
Лека и романтична вечер от мен! give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: октомври 19, 2012, 05:53:20 »


добро утро

аз днес съм на работа, 12 часа  tease дано да мине бързо

иве, вие кой филм гледахте, ние си догледахме мадагаскар последната част  yahoo heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: октомври 19, 2012, 08:00:56 »

Добро утро!
Езра, много хубава закуска, само кафето ми липсва на снимката blum
Гледахме епизод от сериалчето Once Upon a Time  heart И двамата си падаме по приказките и този сериал е един от любимите ни! А последните части на Мадагаскар и Леденена епоха ги пазим за някоя мързелива и студена неделя в новата квартира heart
Слънчев и усмихнат ден на всички!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: октомври 19, 2012, 10:36:12 »

Хелоу лейдис girl_wink
Къде сте? Явно всички сте забегнали да празнувате петъчния танц на радостта chee cleopatra
Седмицата свърши, най-после успях да пренаредя и подредя всичко по бюрото си, остана ми само да свикна с обстановката .. и че колегата го няма ... sad Даже уолпейпъра си смених и сега всичко ми е ново-новиничко pardon
Много ми беше интересно да ви прочета братско-сестринските перипетии, интересно детство сте имали, определено не сте скучали Wink
Черпя ви с едно петъчно кафе


И не забравяйте:


* Copy of 014.jpg (67.62 KB, 871x653 - видяно 299 пъти.)
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #95 -: октомври 19, 2012, 11:42:49 »

Ех, Муунче, как ме усмихна с този котак smile
Да потанцувам и аз с вас по случай петъка  danceg danceg danceg
И за да ви е сладък петъка ви черпя с крамбъла, който спретнах в момент на умопомрачение снощи smile



Много си отива с петъчното кафе smile

Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: октомври 19, 2012, 12:38:06 »

Сладурки как сте..аз днеска луднах ва работата..и в неделя ще ходя да представлявам фирмата на едно изложение...и изобщо ми е лудница...пожелавам ви един слънчев и топъл уикенд... гушкам ви всичките  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: октомври 19, 2012, 20:29:42 »

да се разпиша след работния ден  smile blum
днес като пътувах към работа, понеже е квартал на града и е по-далечко и се минава от по-високо и имаше мъгла, виждаше се морето и имаше прекрасна картинка като тази
http://1.bp.blogspot.com/_pi3DjpTWMzo/TQzgc3HnrbI/AAAAAAAAEY0/N-swcJ5N4sA/s1600/ship+fog.jpg
но по-нежна, все едно корабчето беше потънало в пухкавите облаци, разтапяше ми се сърцето  heart имам някаква слабост към морето, а и понякога забелязвам някои неща които за някой може да са обикновени, но за мен са красивото, което ни изкарва от сивия свят... те ме карат да се замисля за куп неща, за нещата над и извън този свят, по-истинските и чисти чувства...
абе мн се разговорих  blush

сноу, мале с това готвене си златна жена  give_rose мъжът ти кой знае как се радва, аз все нямам време за готвене, рядко ми се отдава и време и желание... ама мъжО ме търпи  pardon и е свикнал  pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #98 -: октомври 19, 2012, 21:04:16 »

Езра, ти си от морските хора, аз съм от планинските. Сутрин като погледна към Черни Връх сърцето ми се пълни, особено Витоша като е огряна от слънце. Не харесвам облачните  и мъгливи дни, в които планината ни я няма, нещо липсва.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #99 -: октомври 19, 2012, 21:50:40 »

Езра, предствих си картината, която си видяла в цялата и прелест....аз също обожавам морето, жалко че не мога да му се наслаждавам по-често....
А съпругът ми се разтопи от кеф като видя, че се готви нещо сладичко - той обожава, но не ми дава да сладкарствам често, по диетични причини smile Майка му преди време му беше казала: " Тя сигурно готви много добре, но ти яж по-малко"  pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: октомври 20, 2012, 08:19:38 »

айде пак съм първа, ранобудна, милото ще ходи да прави едни снимки, та покрай него и аз се събудих  pardon
сервирам кафето


иве, как е новия дом?
сноуи, моят пък е слабушко и не качва много, ама и аз толкова и го храня  pardon pardon
киви, аз също обичам планината, ама имам едно вътрешно чувство което трудно мога да обясня, а хем ме е страх от пътуване с кораб и не съм пътувала никога, не мога да плувам добре, гмуркането в Турция си бе голям адреналин за мен, но нещо ме тегли душевно към корабите  smile
цвета, днес няма ли да почиваш и да се насладиш на есента  heart
муун, дано новото нареждане ти донесе успех  smile сега си сама в офиса така ли? аз пък обичам да работя сама ...

днес срам не срам , да си кажа че хапвам попара с мед и сирене  pardon pardon
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #101 -: октомври 20, 2012, 09:31:54 »

Аз вече изпих кафето и съм се заканила на гардероба да го пререждам - всичките ми "ценности" в момента са струпани на спалнята и ще видим, кое остава и кое заминава... Фън Шуй ден ще имам!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: октомври 20, 2012, 10:22:14 »

Добро утро и от мен, мацки. smile
Как сте съботно?
Мен яко ме мъчи един мъдрец, да видим какво ще го правим. За днес съм запланувала мързелуване...
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: октомври 20, 2012, 11:18:23 »

аз се гримирах, приготвих есенно пременена в една хубава пола и мисля да ходя си търся ботички... ще видим дали ще си харесам на красота и на цена  pardon pardon иначе взе да ми става интересно, чета за хромозомите  heart хахаха дано се задържи интересът ми  smile мама и тати пътуват до елена, това беше подарък от нас за тях по случай РД на мама преди седмици, благородно им завиждам  smile кой знае каква есенна красота е, казаха че по пътя нямало мн коли, само природа  smile smile

хубава събота  yea
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: октомври 20, 2012, 18:49:30 »

Здравейте, милички! Аз май пак съм вечерна в темата  tease
Езра, новият дом е почти готов! Днес мама и свекито дойдоха да ми помогнат и изчистихме всяко ъгълче перфектно! Като се съберат три жени-чистници на едно място изчистването стана мисия възможна! Голям тандем сме трите! Остава само утре тати и милото да минат с латекс хола, че стените са доста жълти, та затова днес покрихме дивана и секцията с найлони и облепихме контактите, за да не се изцапат! Кухничката ни е вече подредена heart Пренесох си всичките любими дреболийки за нея, а утре ще закача и перденцата. Само дрехите остава да си пренесем, но това ще стане в понеделник след боядисването в хола! Вече нямам търпение да се нанесем yahoo Като стане всичко готово може да кача и снимки, не че е нещо особено, но нали си е нашето! Нямам търпение да си накачим двете картини подарък за сватбата и иконата на Свети Георги heart
Вие как сте съботно?
Пожелавам ви приятна и романтична вечер!
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines