Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:49:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Октомврийска топла седмичка 15 - 21.10.2012  (Прочетена 27906 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: октомври 15, 2012, 05:58:59 »

добро утро
хайде в новата тема
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: октомври 15, 2012, 07:54:16 »

Ами хайде! Тъкмо си мислех да дам име "Всеки да се наслаждава, лятото със 100% продължава!" по почина на метеоролога от БТВ  Wink. Той ръси такива бесери, че само заради него слушам прогнозата.
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 15, 2012, 08:04:59 »

Добро утро мили дами... Много се радвам, че времето за сега се задържа хубаво...няма нищо по прекрасно от циганското лято  blum Аз да ви кажа си прекарах много яко на Съфорумската среща..и с нови хора се запознахме..и изобщо искам пак /само това ми идва на главата  blum/

Езра мерси за кафенцето и новата темичка..при теб как върви ученето..надявам се не ви тормозят много  tease Ти сигурно си казала ама аз нали съм си блейка та да питам..ти сега магистратура ли караш  give_rose

Свекърва и мен този много ме кефи..особенно като каже..ами миналата седмица пак ви излъгах и се оказа топло  tease,

Успешен ден и усмихната седмица сладурки  give_rose
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 15, 2012, 08:06:53 »

Добро утро и от мен. Аз нямам какво да разказвам. Подготвям се за работната седмица и това си е.
Благодаря за Езра за кафенцето и новата темичка!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 15, 2012, 09:23:06 »

свекърва, не знам от къде може да се смени името... хубаво си избрала  Wink
цвети, как ми се идва и на мен на такава среща  smile уча магистратура, ама по-скоро го уча на ново 5 години, но висше (завършила съм колеж); дълга и широка  smile иначе горе-долу нещата вървят добре, интересно ми е по почти всички предмети, което е хубаво  smile Вече посвикнах с групата, днес имахме математика пак и по-късно спорт  chee още не ми е минала муск. треска от предния път.
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #5 -: октомври 15, 2012, 09:36:06 »

Здравейте и от мен  tease
Да ви почерпя за РД-то ми

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: октомври 15, 2012, 09:58:46 »

zai4e_mia , да си жива и здрава и весело да си прекараш! Тортата е страхотна с тези кексчета и чашки с шоколад.
_Ezra_ , много си е хубаво заглавието на темата, нищо няма да сменяме. Пък другият текст дано става за следващата седмица. Не ми се иска да идва студеното. Тук не капна и капка дъжд, чак ми е съвестно за земеделците. Зелето иска вода, много било сухо всичко.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #7 -: октомври 15, 2012, 10:11:06 »

Привет, мацки!
Няма нищо по-хубаво от хубавото време, ако мога да го перифразирам така   yahoo
И аз се надявам да се задържи по-дълго топлото време smile
Зайче-байче, честит рожден ден! Много здраве, късмет, любов и успех във всяка сфера  give_rose Тортата е разкошна,с удоволствие ще си хапна smile

Да ви попитам и тук...някоя от вас да има случайно домашна парочистачка ? Много ги заглеждам и им се чудя.....
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 15, 2012, 10:22:42 »

Сноуче свесърва ми има парочистачка от тези дето по ТВ ги рекламират Стийммоп и чисти наистина добре...особенно за след прахосмокачка върши чудеса...както и за разни засъхнали неща по пода е трепачка /говори за плочки и ламинат/ ...единствения и кусур е че отдолу се лепва едно специално парцалче на което като ми се прее***т с извинение лепенките трябва ново, а новота е 30 лв.

Зайче Честит Рожден Ден...много щастие, късмет и сбъднати желания  give_rose
« Последна редакция: октомври 15, 2012, 10:24:23 от cveta_d86 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 15, 2012, 10:27:32 »

Здравейте и от мен!
Често зайче, да си жива и здрава, и каквото си пожелаеш това да ти се сбъдне!
Ох като ги гледам тези вкусотии и ми се прияжда, но все гледам кантара с подозрение и не смея да си уйдисвам на акълите!
Сноуче, аз съм виждала само как се чисти с Стиимоп. Според мен остава много мокро след него и си мисля, че особено зимата ще има много време да съхне пода! А за чистенето, добре чисти, но не мога да кажа, че е по-добре от търкане с обикновен парцал и препарат!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #10 -: октомври 15, 2012, 10:34:32 »

Брат ми има парочистачка, беше 70лв. преди 5 години. Аз съм я ползвала за силно зацапана баня, върши работа. О Топ Шоп магазините колежка си беше купила една, дето нямаше нищо общо с нея - само мокреше и вечно и свършваше водата. Аз събирам сега пари за Рейнбоу, дано ги събера за близките 10 години. Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #11 -: октомври 15, 2012, 10:37:08 »

Прекрасна седмица на всички и честито на Зайче! Страхооотна торта, иска ми се да се науча да правя такива!

Пънк, твърде ограниченият режим може и да е подходящ за нормалното ти ежедневие, но сега си бременна. Трябва да мислиш за бебето повече от колкото за кантара според мен. Бебето ще си вземе от твоите запаси и протеина и калция и всички микроелементи, от които се нуждае. И гладна да седиш 9 месеца, пак ще качиш поне 10 килограма, но за сметка на своето здраве. Според мен тайната е в баланса, никой не те кара да изядеш цяла торта. Аз например снощи правих сладкиш - 2 хапки ми стигнаха да си задоволя мерака да хапна нещо сладичко.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 15, 2012, 10:49:32 »

То като ме слуша човек и вярно ще си помисли, че гладувам. Всъщност си хапвам, но наблягам повече на плодове, сокове и готвени ястия. Обаче много ми се ядът такива junkfoods и тях гледам да ги избягвам, че от тях набира кантара. Също така и много тестени изделия ми се хапват, но гледам да ям в норма, че и от тях много полза няма!
Да ви се похваля, вчера си взех дрешки за бременни, е не дрешки, но един панталон! Няма такова удобство! Зарекох се, че и след бременността ще си го нося, ако оцелее!
Не знам - тук има толкова млади булки, пък нито една не се е похвалила, че е последвала примера ми! Хайде давайте, че не ща да си пиша сама в темата за очакваните бебчета!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #13 -: октомври 15, 2012, 10:56:50 »

Ех, свекърва, ако знаеш как блянувам за Рейнбоу...аз съм с много алергии, включително към препарати и тъй като покрай бебето ще се налага да чистя ламината и гранитогреса много често се оглеждам за по-малко агресивен и по-бърз (и лесен) вариант на почистване.

Пънк, Киви е напълно права - хапвай редовно и разнообразно, за да не страда твоето тяло...пък килограми се свалят....забелязала съм, че много слабите бременни около мен качват повече килограми, защото организма трябва да има ресурс да се справи с тежестта на бебето и да го износи. И един личен съвет от мен - не спирай фолиевата киселина след края на първото тримесечие - мен това ме спаси от сигурна анемия smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #14 -: октомври 15, 2012, 11:19:35 »

.... тук има толкова млади булки, пък нито една не се е похвалила, че е последвала примера ми! Хайде давайте, че не ща да си пиша сама в темата за очакваните бебчета!

За жените с чувство за хумор ще отговоря на въпроса по следния начин:

В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото, уморен съм?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.


Аз много обичам такива вицове, все пак в любимото ТУ все такива слушах  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines