Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 04:39:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cv - 11.11.2012г  (Прочетена 37753 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 14, 2012, 17:12:04 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти много весела подготовка, изпълнена с положителни емоции give_rose
« Последна редакция: октомври 14, 2012, 17:29:13 от AliTia » Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #16 -: октомври 16, 2012, 15:27:58 »

Честита темичка! Ето една идея за заместител на вазите:


* diy-wedding-centerpieces-bottles-red-wedding-flowers.jpg (32.74 KB, 576x362 - видяно 371 пъти.)
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 16, 2012, 15:33:19 »

Влизам набързо, за да се отчета..
Днес съм на първа проба на роклята, стискайте палци всичко да е ок и от Аз и ТИ да са се справили добре
Трябва да видя за воал, дали да е с дантела като роклята или да е изчистен и за наметката, че ноември ще е студеничко. Предложиха ми от Милениум пухена наметка, но мацката от магазина каза, че е по-скоро екрю и няма много да се връзва, предложи да се ушие болеро от същата тафта като роклята. Сигурно ще ми е бая студено, но може да го поръчам, все пак красотата изисква жертви  Girl_hide
И още една новина, обадиха ми се преди малко, че халките ни са готови, станаха супер бързо (поръчахме ги миналата събота) и утре ще ходим да си ги вземем. нямам търпение вече. Още мъничко остана smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #18 -: октомври 16, 2012, 15:36:51 »

И една идея как да не се виждат резбите на бурканите без да са опаковани целите. Успех  с реализирането на идеите ти.  Good luck Нямам търпение да видя крайния резултат.
П.П.
Извинявай за двата последователни поста , но без галерията не знам как да публикувам повече от една снимка  give_rose


* burkancheta.jpg (63.87 KB, 640x597 - видяно 370 пъти.)
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 16, 2012, 16:34:26 »

formite , втората идея е доста интересна smile Мерси
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 16, 2012, 17:09:20 »

Влизам набързо, за да се отчета..
Днес съм на първа проба на роклята, стискайте палци всичко да е ок и от Аз и ТИ да са се справили добре
Трябва да видя за воал, дали да е с дантела като роклята или да е изчистен и за наметката, че ноември ще е студеничко. Предложиха ми от Милениум пухена наметка, но мацката от магазина каза, че е по-скоро екрю и няма много да се връзва, предложи да се ушие болеро от същата тафта като роклята. Сигурно ще ми е бая студено, но може да го поръчам, все пак красотата изисква жертви  Girl_hide
И още една новина, обадиха ми се преди малко, че халките ни са готови, станаха супер бързо (поръчахме ги миналата събота) и утре ще ходим да си ги вземем. нямам търпение вече. Още мъничко остана smile
аз бях с рокля с дантела и като пробвах воал с дантела, не изглеждаше добре. Поне при мен стоеше претрупано. взех напълно изчистен воал и така подчертах дантелата на роклята.  smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 16, 2012, 20:51:35 »

Честита темичка, cv! За опаковането на бурканите, както са казали момичетата, едната идея е да прикриеш резбите, другият вариант е да използваш тишу хартия и да я завържеш с панделка при гърлото на буркана, седи много готино и интересно, особено ако не е гладка, а леко намачкана  good
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 17, 2012, 09:04:56 »

Аз си мислех точно по този начин да ги опаковам, и да вържа панделка на гърлото на буркана. като се сложат цветята няма да се вижда, освен ако някой нарочно не го разтвори да види какво е. Но още се колебая дали да е тишу хартия или да е целофан, но имам още малко време.

Снощи ходих на първа проба, справили са се чудесно, определо има разлика между готова, която е долу-горе моя размер и ушита специално за мен. Само трябва да се скъси 3-4 см smile Воала с дантелата и на мен не ми хареса, някак се губеше роклята и стоиеше претруфено,в крайна сметка се спрях на воал до раменете със сатен по края. Взеха ми размери и за болеро от същата тафта като роклята. Сигурно ще е студено и с него, но с пухените хич не се харесах (красотатата изисква жертви biggrin )
Края на другата седмица трябва да си ги взема.
Имам едни обици и медальонче сребърни с перла и марказити, бях си ги купила от Охридското езеро точно с идеята за сватбата, връзват се чудесно, но половинката ми заяви : "Как ще смесваш сребро и злато, не става така", надявам се да го убедя, че не искам да ме погледне на сватбата и да каже- 'аз ти казах", или "как можа да сложиш сребърни обици". shok
Почнах снощи и направих и 24 късметчета, остават още мъничко, днес трябва да ги приключа.
Мисля,че добре се справям и ще съм навреме с всичко Wink
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 17, 2012, 11:06:09 »

Здравейте! От доста време следя различните темички във форума (особено покрай моята сватба), но никога не съм се включвала в коментирането. Ето, че темичката на CV ме провокира да започна да го правя. Искам да пожелая успешно довършване на приготовленията (виждам, че се справяш великолепно). А относно смесването на злато и сребро не мисля, че е грозно, още повече ако хълката има по нея бяло злато. Аз лично бях със сребро, въпреки че халката ми беше изцяло от жълто злато.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 17, 2012, 13:16:10 »

 ra_di , и аз си мисля, че не е проблем. Даже съм забелязала, че доста булки си купуват някакви евтини, даже не и сребърни бижута за сватбата.
А ето ги и халките:

 Преди час ги взехме. малко се притеснявам дали ми е точна, имам чувството, че е прекалено плътно по пръста ми, въпреки че един номер повече и вече ми пада. Може би просто още не съм свикнала да нося на този пръст и толкова широка(5.5мм). Извинявам се за лошата снимка.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 17, 2012, 13:24:30 »

мн са хубави
а нямаше ли как да направят наполовина номера
при мен бе така и е супер  give_rose
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 17, 2012, 13:34:09 »

аз като мерих халкичките, които са за номерата, това беше моя размер, но те са по тесни. Мисля, че ще е ок, само трябва да свикна сигурно. И годежния пръстен в началото го чувствах странно понеже не бях носила никога пръстени на този пръст. Може би ще е така и с халката
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 17, 2012, 15:23:02 »

аз като мерих халкичките, които са за номерата, това беше моя размер, но те са по тесни. Мисля, че ще е ок, само трябва да свикна сигурно. И годежния пръстен в началото го чувствах странно понеже не бях носила никога пръстени на този пръст. Може би ще е така и с халката
ще свикнеш мила, особено ако е по-широчък ( не като размер, а като модел ) , е нормално да те дразни.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 18, 2012, 22:12:22 »

Поносих я малко в къщи, посвикнах и, но напълнея ли малко може и да не ми стане sad Май трябваше да взема половин номер нагоре, ама нищо... няма да напълнявам biggrin
А ето ги и късметчетата, топли, топли, още парят:


Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 19, 2012, 09:49:50 »

Късметчетата са много хубави, ако позволиш само ще те посъветвам да "парнеш" края на панделката - на последната снимка се вижда, че е тръгнала да се разръфва. След като я отрежеш я минаваш през огън - само за секунди и не много близо - така се запечатва и ще си отане хубава smile
А за халката - моите пръсти се оказаха много променящи се, като е топло се подуват, а като е студено съответно се свиват и то до толкова, че понякога си местя халката на средния пръст, за да не я загубя. Ако не държиш да я носиш на дясната ръка да знаеш, че обикновено пръстите на лявата ръка са малко по-тесни и там може да ти е по-удобна. Поне за топлите дни smile
« Последна редакция: октомври 19, 2012, 10:00:08 от ylith » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines