Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 14:24:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cv - 11.11.2012г  (Прочетена 37778 пъти)
 
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« -: октомври 13, 2012, 15:36:53 »

Честита темичка cv!  give_rose Дано последните ви приготовления минат неусетно, а съвместният ви живот да е изпълнен с радост и любов!
Разкажи ни за вас и вашата бъдеща сватба - до къде сте стигнали и какво още остава да се направи?

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 13, 2012, 16:13:48 »

Честита темичка и от мен. Разкажи, как върви подготовката.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #2 -: октомври 13, 2012, 17:49:02 »

cv ,честита темичка и от мен give_rose Ще те очакваме да се включиш и да ни разкажеш подробно за престоящото събитие girl_wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 13, 2012, 19:21:32 »

ylith ,благодаря ти мила за темичката, наистина много ме зарадва  Dance2
Не знам наистина откъде да започна....
Но все трябва да е отнякаде, и така...
Всичко се случи преди 11 години и половина, бъдещата ми половинка ме покани да гледаме Гладиатор... леле наистина беше наистина доста отдавна и така започна всичко.
Бяхме на по 18-19 години и мога да кажа, че си отраснахме заедно. Да но времето минава, вече не сме на 18 и като всяка една жена, която мечтае за сватба, семейство и деца и аз започнах да мрънкам, че времето минава, ние остаряваме а нищо не се случва. И двамата бачкаме, взехме си жилище преди 5 години, но толкова.... а половинката все повтаряше, че има време, млади сме били. Да бе да, на кой го разправя  shok
И така, бяхме решили да ходим в Черна гора покрай 24ти май, чаках я тази екскурзия от години, не че не сме ходили никъде, ама все не можехме да се организираме точно за там. И моите надежди, като при всяка екскурзия щяха да бъдат... пръстен ... Да ама не, половинката взела пръстена и не можела да изчака 3-4 дни и ми го даде предварително. Не можете да си представите колко бях щастлива и съм. Беше много чакано и неочаквано(не че не му бях споменала какви пръстени харесвам), а пръстена е просто разкошен, най-хубавия на света. И така отидохме на годежна седмица на едно от най-красивите места.
Е добре, даде пръстена, а сватбата кога - а отговорът беше: е що да бързаме. shok... хахаха нали изчаках 11 години, колко му е да изчакам още. И така решихме да е догодина юни месец. Аз почнах да се пооглеждам какво ще ни трябва, да чета за ресторанти, фотографи и т.н. Ддокато една нощ в началото на септември решихме да не чакаме, че няма смисъл и да направим сватбата тази година.
Да но сватба се прави с парички, а ние не бяхме до никъде, затова последната възможност за църковна сватба беше до средата на ноемри, ама да сме взели заплата, значи остава 10ти и 11ти, айде да е в неделя, че да е по-сигурно за църковната сватба - ха 11.11.2012 - ех че лесно се помни - в последсвие разбрахме че е ден на св.Мина и много я заобичах тази дата. Значи, решихме го - на другия ден се обадих и капарирах ресторант берлин (всъщност беше първия в който влязохме, втория беше Силвър Хаус и не ни хареса, другаде не сме ходили)
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 13, 2012, 19:43:44 »

Уговорихме ди джей, фото и видео до седмица, малко църквата трудно я намерихме. Аз винаги съм искала да е в някое готино манастирче, далеч от София, но няма как да го направим с гостите, обиколихме сигурно 7-8 църкви и накрая се спряхме на Света София. Веднага след това започнах да правя поканите, понеже реших всичко сама да правя (до сега не съм правила картички и други украси, но съм инат и реших че трябва да се справя). Ето ги и тях:
http://cyfka.multiply.com/photos/album/26#photo=5
Роклята е вече поръчана, тази седмица сигурно ще ми е първата проба, обувките, бельото, чорапите и жартиера също са купени.
Тази седмица направих и украсите за свещи, чаши, шампанско и вино и съм много горда от себе си.
http://cyfka.multiply.com/photos/album/26#photo=13
Тук можете да видите всичко, което съм направила до сега.
Купих и материали за подаръчетата за гостите, тази седмица ще трябва да ги почна, че време не остана.
А и халките поръчахме:

Доста неща свършихме за месец и половина, но и доста остават, като например облеклото на младоженеца, изследванията, да измисля букетите и украсата за ресторанта(пак аз ще я правя), подаръчетата за гости и късметчетата, но се надявам да ми стигне времето за всичко.

Стана доста дълго, за което се извинявам,  но имах нужда да споделя предстватбените си вълнения smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 13, 2012, 21:02:48 »

Честито! Ще следя с интерес какво се случва с вас  give_rose Много съм впечатлена от бързината и всичко сътворено  Bravo УСпех!
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 13, 2012, 21:07:48 »

InLove_Girl , благодаря ти мила! Хе-хе, като се замисля май наистина действаме бързо chee
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #7 -: октомври 13, 2012, 21:23:27 »

CV, много интересна история имате smile Видях поканите и декорираната бутилка - супер smile

Зимните сватби са хубаво нещо - извън сезона е по-спокойно няма го това бързане и изчакване в София като при пролетните и летните. Правилно решение сте взели за датата, няма нужда от чакане, а и свети Мина ще ви закриля!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 13, 2012, 21:29:28 »

оформя се интересна темичка danceg
сиви, само един съвет ще ти дам- за да не си напрегната на сватбата, за украсата в ресторанта говоря, довери я на приятели да я аранжират в самия ден ( освен ако няма да ползваш декоратор), да знаеш че няма да ти е до това . good Wink
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 13, 2012, 21:58:53 »

Честита тема и от мен!!!
Нашата сватба беше 11.11.2011 smile Деня на Свети Мина и станаха много хубави есенни снимки autumn
Доста неща сте свършили!Ние организирахме нашата за 1 месец!Не се притеснявай времето ще стигне за всичко girl_wink
Успех Clover
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 13, 2012, 22:04:17 »

Благодаря за милите думи!
Още отсега ми е напрегнато, чакам го този момент наистина от много дълго време и искам да е перфектния ден.
Преди около 3-4 седмици още нямахме църква, покани, рокля да не говорим, и една нощ сънувам следния "кошмар". Не ми се смейте, наистина се почувствах зле на сутринта, всички много ми се смеят като го разказвам.
Сутринта на сватбата е, поглеждам - 10часа. Незнайно защо младоженеца е при мен, сам, а трябва в 10.40 да дойде да ме вземет неговата рода. Той слиза от колата, а тя няма украса.
Питам го: а украса за колата имаме ли?
А той ме поглежда, много спокойно и ми казва: Сигурно кумата се е погрижила.
А аз: А за мен букет?
Той: Ааа, сигурно кумата се е погрижила. Още по-спокоен shok
Поглеждам пак  часовника - 10.20 и се заглеждам в пръстите си, а те нямат лак и изглеждат повече от ужасно, пипам си косата: ужас, нямам прическа, усещам се, че нямам и грим, хмм а дали имам рокля crazy и изпадам в паника и се събуждам.
Часът е 6 сутринта, навън е още тъмно. Станах и в едно тефтерче, което любимия ми подари, за да записвам всичко за сватбата, направих един голям, голям списък, за да не забравя нещо и сега съм малко по-спокойна, отмятам нещата едно по едно.

Аа, забравих да кажа, че имам уговорки с фризьора Жоро Петков и с една гримьорка Катя, Кирил Чалъков ми я препоръча и ще дойдат в нас в деня на сватбата.Маникюристката ще я видя тази събота, препоръча ми я една колежка. Трябва да направя пробни прическа, грим и маникюр след около 10 дни.

Иначе за декорация за ресторанта съм замислила да има свещи и цветя. Но понеже нямам намерение да купувам вази, че после ще се чудя какво да ги правя, една колежка даде идея за буркани, обвити с картон, целофан или някаква друга хартия, за да не се виждат, и завързани с панделка. Смятам да направя букетчетата предния ден, а свещите преди това. Сутринта някой ще отиде да ги остави в ресторанта, а след църквата шаферката с някоя приятелка ще отидат първи в ресторанта, само ще ги подредят по масите заедно с подаръчетата. Надявам се  да се справят за 15-20 мин преди да почнат да влизат гостите Wink

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 13, 2012, 22:08:52 »

При мен също приятелка ще декорира, така че само трябва да и направиш точна схема кое и как и да разделите всичко по маси. От сватбата на сестра ми установих, че така е най-лесно
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 14, 2012, 08:44:15 »

честита темичка, мила св, всичко е мн хубаво  yahoo give_rose всичко ще се нареди, ще видиш!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: октомври 14, 2012, 11:36:01 »

Честита тема, cv  give_rose Пожелавам ви слънчева сватба и топли чувства, като цветовете на есента!
Наслаждавай се на подготовката - това е част от красивите емоции на този ден!

Cv, нещо не ми отваря линка  help
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 14, 2012, 12:26:45 »

Благодаря Ви много за топлите думи  give_rose

Alichka, и аз преди 10тина минути не можах да вляза, ама сега се отварят, сигурно сървъра на multiply се е бил сринал за малко. Сега трябва да е ок
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 14, 2012, 17:12:04 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти много весела подготовка, изпълнена с положителни емоции give_rose
« Последна редакция: октомври 14, 2012, 17:29:13 от AliTia » Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #16 -: октомври 16, 2012, 15:27:58 »

Честита темичка! Ето една идея за заместител на вазите:


* diy-wedding-centerpieces-bottles-red-wedding-flowers.jpg (32.74 KB, 576x362 - видяно 371 пъти.)
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 16, 2012, 15:33:19 »

Влизам набързо, за да се отчета..
Днес съм на първа проба на роклята, стискайте палци всичко да е ок и от Аз и ТИ да са се справили добре
Трябва да видя за воал, дали да е с дантела като роклята или да е изчистен и за наметката, че ноември ще е студеничко. Предложиха ми от Милениум пухена наметка, но мацката от магазина каза, че е по-скоро екрю и няма много да се връзва, предложи да се ушие болеро от същата тафта като роклята. Сигурно ще ми е бая студено, но може да го поръчам, все пак красотата изисква жертви  Girl_hide
И още една новина, обадиха ми се преди малко, че халките ни са готови, станаха супер бързо (поръчахме ги миналата събота) и утре ще ходим да си ги вземем. нямам търпение вече. Още мъничко остана smile
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #18 -: октомври 16, 2012, 15:36:51 »

И една идея как да не се виждат резбите на бурканите без да са опаковани целите. Успех  с реализирането на идеите ти.  Good luck Нямам търпение да видя крайния резултат.
П.П.
Извинявай за двата последователни поста , но без галерията не знам как да публикувам повече от една снимка  give_rose


* burkancheta.jpg (63.87 KB, 640x597 - видяно 370 пъти.)
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 16, 2012, 16:34:26 »

formite , втората идея е доста интересна smile Мерси
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: октомври 16, 2012, 17:09:20 »

Влизам набързо, за да се отчета..
Днес съм на първа проба на роклята, стискайте палци всичко да е ок и от Аз и ТИ да са се справили добре
Трябва да видя за воал, дали да е с дантела като роклята или да е изчистен и за наметката, че ноември ще е студеничко. Предложиха ми от Милениум пухена наметка, но мацката от магазина каза, че е по-скоро екрю и няма много да се връзва, предложи да се ушие болеро от същата тафта като роклята. Сигурно ще ми е бая студено, но може да го поръчам, все пак красотата изисква жертви  Girl_hide
И още една новина, обадиха ми се преди малко, че халките ни са готови, станаха супер бързо (поръчахме ги миналата събота) и утре ще ходим да си ги вземем. нямам търпение вече. Още мъничко остана smile
аз бях с рокля с дантела и като пробвах воал с дантела, не изглеждаше добре. Поне при мен стоеше претрупано. взех напълно изчистен воал и така подчертах дантелата на роклята.  smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: октомври 16, 2012, 20:51:35 »

Честита темичка, cv! За опаковането на бурканите, както са казали момичетата, едната идея е да прикриеш резбите, другият вариант е да използваш тишу хартия и да я завържеш с панделка при гърлото на буркана, седи много готино и интересно, особено ако не е гладка, а леко намачкана  good
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 17, 2012, 09:04:56 »

Аз си мислех точно по този начин да ги опаковам, и да вържа панделка на гърлото на буркана. като се сложат цветята няма да се вижда, освен ако някой нарочно не го разтвори да види какво е. Но още се колебая дали да е тишу хартия или да е целофан, но имам още малко време.

Снощи ходих на първа проба, справили са се чудесно, определо има разлика между готова, която е долу-горе моя размер и ушита специално за мен. Само трябва да се скъси 3-4 см smile Воала с дантелата и на мен не ми хареса, някак се губеше роклята и стоиеше претруфено,в крайна сметка се спрях на воал до раменете със сатен по края. Взеха ми размери и за болеро от същата тафта като роклята. Сигурно ще е студено и с него, но с пухените хич не се харесах (красотатата изисква жертви biggrin )
Края на другата седмица трябва да си ги взема.
Имам едни обици и медальонче сребърни с перла и марказити, бях си ги купила от Охридското езеро точно с идеята за сватбата, връзват се чудесно, но половинката ми заяви : "Как ще смесваш сребро и злато, не става така", надявам се да го убедя, че не искам да ме погледне на сватбата и да каже- 'аз ти казах", или "как можа да сложиш сребърни обици". shok
Почнах снощи и направих и 24 късметчета, остават още мъничко, днес трябва да ги приключа.
Мисля,че добре се справям и ще съм навреме с всичко Wink
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 17, 2012, 11:06:09 »

Здравейте! От доста време следя различните темички във форума (особено покрай моята сватба), но никога не съм се включвала в коментирането. Ето, че темичката на CV ме провокира да започна да го правя. Искам да пожелая успешно довършване на приготовленията (виждам, че се справяш великолепно). А относно смесването на злато и сребро не мисля, че е грозно, още повече ако хълката има по нея бяло злато. Аз лично бях със сребро, въпреки че халката ми беше изцяло от жълто злато.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: октомври 17, 2012, 13:16:10 »

 ra_di , и аз си мисля, че не е проблем. Даже съм забелязала, че доста булки си купуват някакви евтини, даже не и сребърни бижута за сватбата.
А ето ги и халките:

 Преди час ги взехме. малко се притеснявам дали ми е точна, имам чувството, че е прекалено плътно по пръста ми, въпреки че един номер повече и вече ми пада. Може би просто още не съм свикнала да нося на този пръст и толкова широка(5.5мм). Извинявам се за лошата снимка.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 17, 2012, 13:24:30 »

мн са хубави
а нямаше ли как да направят наполовина номера
при мен бе така и е супер  give_rose
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 17, 2012, 13:34:09 »

аз като мерих халкичките, които са за номерата, това беше моя размер, но те са по тесни. Мисля, че ще е ок, само трябва да свикна сигурно. И годежния пръстен в началото го чувствах странно понеже не бях носила никога пръстени на този пръст. Може би ще е така и с халката
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 17, 2012, 15:23:02 »

аз като мерих халкичките, които са за номерата, това беше моя размер, но те са по тесни. Мисля, че ще е ок, само трябва да свикна сигурно. И годежния пръстен в началото го чувствах странно понеже не бях носила никога пръстени на този пръст. Може би ще е така и с халката
ще свикнеш мила, особено ако е по-широчък ( не като размер, а като модел ) , е нормално да те дразни.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 18, 2012, 22:12:22 »

Поносих я малко в къщи, посвикнах и, но напълнея ли малко може и да не ми стане sad Май трябваше да взема половин номер нагоре, ама нищо... няма да напълнявам biggrin
А ето ги и късметчетата, топли, топли, още парят:


Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 19, 2012, 09:49:50 »

Късметчетата са много хубави, ако позволиш само ще те посъветвам да "парнеш" края на панделката - на последната снимка се вижда, че е тръгнала да се разръфва. След като я отрежеш я минаваш през огън - само за секунди и не много близо - така се запечатва и ще си отане хубава smile
А за халката - моите пръсти се оказаха много променящи се, като е топло се подуват, а като е студено съответно се свиват и то до толкова, че понякога си местя халката на средния пръст, за да не я загубя. Ако не държиш да я носиш на дясната ръка да знаеш, че обикновено пръстите на лявата ръка са малко по-тесни и там може да ти е по-удобна. Поне за топлите дни smile
« Последна редакция: октомври 19, 2012, 10:00:08 от ylith » Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 19, 2012, 10:28:43 »

ylith, аз след като ги снимах я видях панделката и я отрязах, просто при рязането съм я наръфала sad иначе самата панделка не се разплита Wink
И мойте пръсти са така, лятото се подуват адски, зимата обратното. Сигурно ще я слагам на лявата ръка през лятото, поне докато не напълнея, после и на лявата ръка няма да стане sad Ама здраве да е, ще се жертвам заради халката и няма да напълнявам  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #31 -: октомври 19, 2012, 12:14:46 »

CV, аз наскоро (най-после) се добрах до снимките на шампанското и разните дреболийки. Страхотни са  Bravo Виждам, че допълваш тематиката с късметите yahoo Чакаме още твои произведения  Wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 22, 2012, 04:23:55 »

Alichka, мерси много мила smile
Лелее, кога станало 5 часа, до сега се занимавах с етикетите и не усетих как е станало толкова... рано
Ето ги и тях:





Реших да ги направя различни, нещо в бяло за бялото вино, червеникаво-кафяво за червеното вино и жълто за ракията. Така, че да не се бъркат в ресторанта кое какво беше Wink
Кажете си мнението, нещо не мога да реша кой да е за ракията sad
« Последна редакция: октомври 22, 2012, 04:29:45 от cv » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 22, 2012, 08:14:16 »

Етикетът за червеното вино ми харесва най-много Bravo
За ракията- зависи от тематиката на сватбата- на мен лично ми харесва варианта с канапената рамка (май не е канап tease).
Всичко в галерията е прекрасно!!!
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 22, 2012, 08:39:27 »

На мен ми харесва последния етикет за ракията good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 22, 2012, 10:20:41 »

cv, честита темичка! give_rose
Всичко, което си показала е прекрасно, справяш се чудесно с ръчната изработка Bravo Относно етикетите - на мен ми харесват двата на втория ред good
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 22, 2012, 11:23:52 »

Благодаря Ви момичета! Много сте мили smile
Май всички колеги харесаха етикетчето за ракия от втория ред, а и някак по- се връзва на темата на сватбата. Остава и любимия да си каже мнението, ама май ще останат така: първия етикет- за бялото вино, етикета за червеното ще си остане и той, а етикета за ракия ще е този от втория ред. Радвам се, че и това отхвърлих smile (а смятах в началото да не правя, но много различни алкохоли в бутилки без етикет се оказаха)
Остава да купя само самозалепваща хартия и да ги занеса в Манията в Студентски да ги разпечатат. Надявам се да се справят добре и да не се размаже нищо.
 yea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #37 -: октомври 22, 2012, 16:27:00 »

Браво, CV! Отново ни радваш с нещо творческо! На мен лично много ми хареса канапения етикет, обаче изобщо не се връзва с останалите като стил  Wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 25, 2012, 07:35:53 »

Стореното.. сторено smile
Снищи в 11ч ходих да принтирам етикетите, последно за ракията се спрях на етикета с халките(на 2рия ред)
Много добре се получиха и 3те вида. казаха ми, че с гилотината ще е трудно да се нарежат прецизно и реших да си ги режа с ножицата - вече имам 1/3 нарязани.  yahoo
Снощи и с милото напълнихме почти половината бурканчета с мед за гостите... такива меденки станахме докато ги напълним  girl_wink надявам се неделята да ми е свободна и да напълним и украся всички.
Поръчах и тортата, решихме с мацката основата и да е имитация на дънер(това ще е най-голенмия етаж с най-много парчета) с подложка имитация на трева и от дънера нагоре да тръгва истинска сватбена торта с мотиви като от поканите и другите украси. Надявам се да се получи тортата ууууаааауууу
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 01, 2012, 22:22:28 »

Да се отчета smile
Взех си роклята, булото и наметката, страхотни са  yahoo
Ходих и на пробни прическа и грим  danceg
Младоженеца има вече костюм и вратовръзка Wink Остават обувки, риза и ръкавели, но тази неделя ще ходим, че не знам в събота как ще е след ергенското парти  shok
В събота трябва да отида и да доплатя църквата и да дам кръщелните, да купя чашите, да взема свещи за масите и да говоря с цветаря.
Утре вечер трябва да приключа и с подаръчетата за гостите, но ми остава не повече от час работа, ето ги и тях:


Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 01, 2012, 23:02:00 »

невероятни подаръчета , браво на теб  heart
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 02, 2012, 11:34:50 »

Много са сполучливи, cv И цветово ми харесаха. Поздравления!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #42 -: ноември 02, 2012, 11:43:44 »

Страхотни подаръчета си сътворила Bravo Много ми хареса и това ,че са написани ръчно  good
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 02, 2012, 11:54:43 »

Благодаря  butterfly
А за ръчното надписване беше идея на половинката, но няма да ви казвам как се надписват 100 картончета,имам още САМО около 40 smile
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 05, 2012, 15:09:22 »

Офф съчувствам ти, знам какво е. Иначе много интересни подаръчета,бях чувала,но не бях виждала досега  good
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 05, 2012, 16:21:31 »

мерси Wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 08, 2012, 18:31:07 »

Момичета, вече не остана време smile
Днес ходих да доуточнявам за последно в ресторанта. Почнах малко да подреждам в нас, че да е чистичко за младоженеца Wink
Утре трябва да ходя до борсата за цветя, да направя букетчетата за масите и да доизчистя в нас. В събота съм на маникюр, после трябва да занесем алкохола до ресторанта, да вземем питките и букетите. И в неделя.....
Стискайте палци всичко да е мине добре smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 08, 2012, 19:51:02 »

разбира се, че всичко ще бъде наред  give_rose не остана  Bravo
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 11, 2012, 12:48:57 »

Честита сватба!!!Бъдете живи,здрави и винаги се обичайте!!!Дано семейния ви живот да бъде така  Sunshine като днешния!!!Наздраве nazdrave
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #49 -: ноември 11, 2012, 18:10:03 »

cv,честита сватба и от мен give_rose Вече си госпожа и затова ти пожелавам дълъг семеен живот,изпълнен с много радости ,любов и хубави моменти Wink
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 11, 2012, 18:13:47 »

ЧЕСТИТО!
честито , желая ви много радост както в сватбения ден и мн мн обич
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: ноември 12, 2012, 13:28:42 »

Честитоооо give_rose give_rose give_rose ! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот с много любов и разбирателство! Чакаме те с разказче и снимки Wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: ноември 12, 2012, 14:20:39 »

Благодаря Ви момичета smile
Тъкмо изпратихме и последните гости и мога да си отдъхна и помързелувам.
Сватбата беше невероятна, като приказка. По-хубава отколкото си я представях smile
Всичко мина по-добре от очакваното, нямаше никакво напрежение, нямаше забравени неща, даже и първия сватбен танц се получи чудесен.
Малко ще поотпочинем със съпружето и като се върнем от медените дни обещавам разказче smile
Целувки и до скоро!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: ноември 12, 2012, 17:46:52 »

Честито yahoo!!! Радвам се, че всичко е минало добре. Нямаме търпение за разказа danceg
Весело прекарване на медената почивка give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #54 -: ноември 12, 2012, 18:06:09 »

Честита сватба  Bravo

Пожелавам ви много здраве, много любов, много топлина и семейно щастие! Запазете магията помежду си  give_rose
Активен
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #55 -: ноември 13, 2012, 10:25:11 »

Честито на младоженците, много семейно щастие. Ще чакам с нетърпение разказчето, как е минало всичко. Наслаждавайте се на меденият ви "месец".  give_rose
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: ноември 13, 2012, 10:29:57 »

Честито!!! Бъдете щастливи, влюбени и винаги опора един на друг  give_rose give_rose give_rose
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: ноември 14, 2012, 12:54:18 »

Привет мили дами! Не знам откъде да започна..... нека да е 2 дни преди сватбата
И така в петък станах в 6, отидох до Цветната борса, купих цветя за ресторанта и за вкъщи. Прибрах се, направих букетчетата, след това тръгнах да търся балони, конфети, прибрах се следобед, поизчистих малко. На другия ден станах в 7, до 8 бях направила вазичките за в ресторанта(без панделките) на маникюр от 9-11, след това ходих до църквата да доплатя и да покажа кръщелните, минах да ми изчистят годежния пръстен. Като се прибрах у нас лудницата беще пълна, майка ми, редителите на младоженеца, истински кокошарник... Понеже бях безпомощна с новите си нокти, помогнаха ми да залепя розичките на вазите с цветята. Аз заших по една дълга бяла пандела за украсите на чаши и свещи. Бях толкова уморена, адски ми се спеше ама....но нямаше как. Ходихме да вземем питките и да купим колан за младоженеца, понеже бяхме забравили. И ето че станало 8 часа. През това време нашите добри кумове бяха взели букетите от цветаря. Събрах малко багаж за вечерта в хотела. Отделно направих 2 торби с всички нужни неща за ритуална зала и църква и ги занесохме до кумовете. Не исках да остава нищо което можем да забравим на другия ден.
Взех душ и решихме да потренираме малко сватбения танц с младоженеца. Всички гости бяха при първия ми братовчед, който живее на същата етажна площадка. Както си танцуваме и се звъни на вратата - майка ми и баба. Младоженеца(Жоро) се показва на вратата, казва им - "Не може сега" и им затваря вратата под носовете biggrin. След 5 мин пак се звъни - този път свекървата, този път отварям аз и отново същата сценка biggrin, сякаш се бяхме наговорили аз да изгоня свекървата, а той- тъщата.
И така към 10.30 Жоро ме закара при шаферката, понеже трябваше да ме вземат от там. Пъвоначалната идея беше от да ме вземат от кака, но тя се разболя от хепатит А и влезе в болница 4 дни преди сватбата, заедно с племенницата ми. Беше ми адски гадно, първо че е болничка, второ че няма да може да е до мен (татко почина преди 4 години и така се оказа че само мама ще е с мен sad )
Та, отидохме до най-готината шаферка, надувахме балони, аз направих списък и разпределение на гостите и легнахме към 1ч.
Интересно, че почти веднага заспах и съм спала непробудно до към 6.40. Събудих се самичка, гледах да не вдигам много шум, шаферката и годеника и се събудиха към 8 без 15. Пратихме годеника и за палачинки за закуска, но в 8 дойде фризьора и не успях да хапна. Реших, че ще е преди грима, да ама не. Гримьорката дойде преди да е приключил фризьора и си останах гладна sad Роднините и приятелките ми пристигнаха към 9 и се започна лудницата. Разнасяха се балони, лепиха се закачливи табелки, обличаха фалшива булка. Фотографката дойде към 10ч. и почнаха да ме обличат, развързаха всички връзки, за да ме облекат отдолу, ама не стана. И в един момент си ме представете, клекнала на пода, 3 приятелки + фотографката се опитват да ми облекат роклята отгоре като внимават да не развалят грим и прическа. Е, справиха се перфектно! Сложих си бижутата и направихме малка фотосесия (добре че не мога да позирам  girl_wink)  
В един момент чухме, че младоженеца пристига.... ауууу, ще ме крадат ли, ще ме купуват ли,.. не знам .(Да вметна че предната вечер свекъра си казваше наздраве с братовчед ми, който трябваше да ме продава и се уговаряха за колко ше ме предават, ... изменници)
Чуваше се истинска олелия. В последствие разбрах, че първо са напълни обувката на шаферката. И след: "Благодаря Ви за високата оценка на шаферката. А сега ето и обувката на булката" свекъра ми му се стъжнило на човека  yahoo ама продължили да пълнят новата обувка, имат ли избор  danceg
По едно време чухме страшен грохот..... входната врата беше разбита
Жоро го насочили към кухнята, където го чакала фалшивата булка, ама той не се вързал, ама и нещо не бързаше да идва при мен. Бяхме се разбрали да пуснат първо кумата. Най-красивата кума дойде, даде ми букета и ме забули с думите "Таз година булка, догодина - люлка. Ние с Плане ще помагаме като дойдем да кръщаваме". Сега беше ред на младоженеца...
Обаче шаферката реши, че не може да го пусне толкова лесно. Трябваше да обещае: "Всяка събота закуска в леглото, всяка неделя- масаж". Пуснаха го, той тръгна към мен да ме разбули, но аз го спрях - "Не може още, трябва да ме обуеш"
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: ноември 14, 2012, 13:05:11 »

Обу ми той обувката, а аз от там : "Ама мило, как така само с една обувка! Моля те, намери ми и другата, не мога само с една" Започна се едно търсене, но бързо я намери, сложи ми обувката, разбули ме и прочетох в очите му - "много си красива"  Girl_hide
И така- айде "Наздраве!" - на мен ми бутнаха някаква чаша с уиски, отпих глътка и ми казаха на екс, отпих още една и не продължих. Както не бях яла нищо и както не пия по принцип, не ми се щеше да продължавам. Закичих цветенцата и се ориентирахме към излизане. Видеооператорът ни строи, даде инструктаж кое как се прави. Аз застанах с дядо(милия ми дядо много плака), зад мен Жоро и кумата. Всички други бяха тръгнали и ни чакаха долу. Докато заключвахме се появи кума: "Чакайте, забравих нещо" Влезе вътре и излезе с бутилка уиски в ръка. И така излязохме, мама ливна вода от менчето, дядо ме предаде на кума и се качихме в колата. След няколко метра, поглеждам аз към задната седалка. Кумата в средата, Жоро и кума от двете и страни и си прехвърлят шишето с уиски  shok
Поглеждам аз любимия и очите му вече се размътили, ужас. в този момент си се представих на дансинга в ресторанта по очи на земята. girl_impossible
И така, продължиха да си подават бутилката почти до ритуалната зала, малко преди това успях да я взема и я скрих при мен.
Пристигнахме в ритуалната зала. Свалихме нещата от колите и тръгнахме към сградата и аз видях булка... Но лелките от ритуалната зала ме успокоиха, било католическа традиция, да не се притеснявам. Ритуала много ми хареса, аз преди винаги се смеех, че са все едни и същи, но определено ми хареса. На излизане от ритулната зала, Жоро ме вдигна и в момента , в който прекрачихме прага, приятелите ни се бяха събрали и ни обсипаха с конфети. Беше невероятно изживяване.
качихме се в колата и се отправихме към Южен Парк. Хората много ми се радваха. децата ме спираха и ми казваха колко съм красива и че като пораснат исйкат да са красиви като мен. Даже едно детенце каза на майка си: "мамо, мао, виж - булка!" а майката: "Не, мамо, булка. Това е принцеса". Беше много мило.
Почнаха снимките, по едно време поглеждам към кумата , шаферката и шофьорката - трите хванали по един хот-дог и хапват сладко, сладко. Ужас... и аз искам.

Продулжихме със снимките, а наоколо хората се събрали, някои ни снимат, други ни правят клипчета. Голяма атракция бяхме.
Стана 14:15(а трябваше вече да сме в църквата), айде бързо към колите, през това време кумата ми беше купила един хот-дог без сосове, че да не стане инфекция, предредила всички на опашката и казала че булката е много гладна и ще яде чак след 3-4 часа biggrin
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: ноември 14, 2012, 13:22:04 »

Първо - честито ви събитие! Бъдете много щастливи и всеки ден все по-влюбени от предишния! heart
Разказът ти е много интересен, емоционален и забавен - чакам продължението с нетърпение! А снимки кога ще имаааа? Wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: ноември 14, 2012, 13:23:55 »

Пристигнахме точно в 14:30ч. в църквата. На паркинга видях кака, мъжа и, племенника и племенничката ми. Племенничката горката беше цялата в сълзи, много се разчувства като ни видя. А аз толкова се зарадвах. Бяха ги изписали от болницата. Влязоха в църквата с мен. Поне бяха до мен за малко и то на най-хубавия ритуал. Наистина много ми хареса. Имаше 2 свещенника и хор. Много тържествено. Свещенниците говореха много разбираемо и много мило. Не съм си и мечтала за по-хубава церемония.
След церемонията направихме снимки с всички гости, после малко снимчици в една уличка. И се отправихме към ресторанта.
приятелките ми бяха подредили всичко както бях заръчала и към 5 без 15 влязохме. А на мен за пръв път ми се беше свило сърчицето. Май се притесних за танца, понеже бяхме ходили то4но 3 пъти на танци, Жоро никога не беше танцувал каквото и да е и винаги нещо изпускахме и забравяхме, та се притесних да не се изложим.
Влязохме, захраниха ни, аз захраних свекървата с едно по-големичко парче пита, Жоро и той захрани мама - да не се обаждат много, много biggrin
Кума държа реч, беше много готин и забавен, справи се блестящо.
И сега... "да аплодираме младоженците и първия им танц като семейство"
Не объркахме нищо, за първи път го изтанцувахме без грешка. Гостите бяха очаровани, ръкопляскаха ни. Беше страхотно. Препоръчвам на всички да отидат на уроци за сватбения танц. Гостите оценяват това, че си се постарал и като ти ръкопляскат в продължение на 5 мин се чувстваш като принцеса.
И от там започна купона..
ДиДжея беше страхотен. Сърдечни благодарности на Стоян Петров.
Имахме само 2 игри и то свързани с букета и жартиера, за да си го заслужат момичетата и момчетата трябваше да потанцуват на една избрана песен. беше много забавно.
След тов атрябваше да разрешем тортата. юЕ много зор видяхме, и то защото сложихме шпатулката под картонената подложка, която е между двата етажа, но после се усетихме. Е понамазах малко Жоро, нямаше как  Girl_hide
А тортата беше невероятно вкусна и красива, ето я и нея:
http://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.382901895122508.96116.100002081023843&type=3
Изцяло сътворена от Tita в духа на цялата сватба.
И така гостите започнаха да се разотиват около 23:00ч. Ние се настанихме в стаята, аз си махнах роклята. Понеже не бях си купила втора рокля, обух дънките, една блузка, сватбената наметка и булчинските обувки и отидохме с няколко приятели на Пиано бар в центъра. Там бяхме единствени посетители, все пак беше неделя вечер. Потанцувахме и към 3-3.30 се прибрахме изморени в хотела.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 14, 2012, 14:08:12 »

Ето и малко снимчици, професионалните ще са готови след около 20тина дни:
Кумът в ролята на папата:

Кумът ме посреща пред входа с бутилка в ръка:
« Последна редакция: ноември 14, 2012, 14:16:57 от cv » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 14, 2012, 14:17:21 »

хубавица, много си сладка! Много ми харесва плата на роклята -горната част, какъв е?
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: ноември 14, 2012, 14:17:31 »

Някъде са ми запиляли шампанското sad










« Последна редакция: ноември 14, 2012, 14:21:12 от cv » Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: ноември 14, 2012, 14:24:14 »

emmmmmy, благодаря мила! Роклята е от мека тафта, болерото е от същия плат. Оказа се много подходящо, супер се връзваше с роклята, много по-добре от пухените наметки. Но не държеше топло, даже по време на снимките в парка го бях махнала , после като го сложих ми стана много студено понеже се беше изстудило. Но ми беше топло дори и без него, не знам от времето ли, от еуфорията ли.
« Последна редакция: ноември 14, 2012, 14:33:25 от cv » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: ноември 14, 2012, 14:36:30 »

emmmmmy, благодаря мила! Роклята е от мека тафта, болерото е от същия плат. Оказа се много подходящо, супер се връзваше с роклята, много по-добре от пухените наметки. Но не държеше топло, даже по време на снимките в парка го бях махнала , после като го сложих ми стана много студено понеже се беше изстудило. Но ми беше топло дори и без него, не знам от времето ли, от еуфорията ли.
сега като огледах, много ми харесва кумата ти как се е постарала да се облече хубаво. На мен ми допада. А  имаш ли снимка на самата рокля по- отблизо? yahoo
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: ноември 14, 2012, 14:45:10 »

ОО, кумата ми беше разкошна.
Не знам какво ще се види от тази снимка, но май тази за сега е единствената по-отблизо:

Това е в магазина като я харесах:
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: ноември 14, 2012, 14:48:26 »

Прекрасна рокля, прекрасна булка, прекрасна сватба...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: ноември 14, 2012, 14:51:35 »

роклята ти е невероятна. това камъни ли са в горната част?
много ми харесва дантелата дето се подава под полата blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: ноември 14, 2012, 14:51:56 »

мн сте хубави, най-ми харесва 4та снимка като сте си сложили главите една до друга  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: ноември 14, 2012, 16:27:15 »

Страхотни сте! Много сте хубави всичките, а ти си много нежна и сладка булка give_rose Тортата ви е уникална просто! Много, много добре направена Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #71 -: ноември 14, 2012, 17:54:04 »

Много хубава булка си била cv give_rose Много ми хареса дантелата ,която се подава на роклята ти ,а тортата е прекрасна и оригинална Bravo
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: ноември 14, 2012, 18:26:44 »

Много Ви благодаря, милички!
И аз много си харесвам роклята, хем е от тези надиплените, хем и дантела се показва. Много семпла, без много камъни(само в горната чаsт мисля имаше някакви бляскави камъчета), но надолу беше много принцеска. И дантела беше уникална, нищо,че сега цветът и е черен biggrin.
Имаше и шлейф на копчета, който бях решила да слагам за ритуалите, но още в къщи се оказа,че копчетата се ракопчават постоянно и го сложихме само за фотосесията в къщи. Но и без шлейф пак си беше принцеска роклята.
А тортата беше също уникална. всички гости бяха възхитени, първо от вида и, второ и от вкуса и. Обикновено по сватбите всички торти са еднакви на вкус, а тази беше уникална и домашно приготвена с истински блатове. Препоръчвам с 2 ръце мацката, която ми я прави - Tita.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: ноември 14, 2012, 20:29:41 »

Много си красива give_rose
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: ноември 15, 2012, 00:04:54 »

 blush
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: ноември 15, 2012, 00:42:22 »

Много си нежна и красива, пу пу пу smile Да сте все така щастливи и влюбени и да ви чака прекрасен семеен живот!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #76 -: ноември 24, 2012, 14:39:22 »

Много хубава булка give_rose
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 24, 2012, 19:02:13 »

мерси  blush
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #78 -: ноември 24, 2012, 21:27:28 »

cv, аз чак сега виждам темата. Честито и всичко най-хубаво ! Да сте много щастливи и да се обичате !
Ти си много нежна и хубава булка  give_rose

П.С. Нашата "поставка" за халки беше подбна, със златни камъчета и бял гербер. Някой от форума беше дал идеята  blush
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: декември 01, 2012, 17:25:46 »

Да се похваля и аз със снимките от сватбата:
http://www.facebook.com/#!/pages/Deliysky-Studio-wedding-photography/278773366433?sk=photos_stream
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: декември 01, 2012, 18:22:04 »

Едва сега виждам твоята темичка, но си била страхотна булка! Снимките са много хубави!  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: декември 01, 2012, 20:09:09 »

мн мн хубави!  smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #82 -: декември 02, 2012, 09:05:05 »

Прекрасни снимки ,била си много хубава булка Bravo
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: декември 02, 2012, 17:18:32 »

мерси smile
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: декември 06, 2012, 17:07:11 »

И ето и прекрасното допълнение към невероятната ни сватба:
http://vimeo.com/54977025

Искам да изкажа искрени благодарности на фото- и видеооператорите Цвети и Петър Делийски smile

Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: декември 06, 2012, 17:17:04 »

Невероятни снимки..просто сте уникални... а Цвети и Петър Делийски са невероятни и првят чудеса просто  give_rose

п.п. сега виждам, че сме Адашки blum
« Последна редакция: декември 06, 2012, 17:18:59 от cveta_d86 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #86 -: декември 08, 2012, 09:46:50 »

Страхотно е! Такова настроение ми донесе тази сутрин  danceg  Bravo
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: декември 12, 2012, 12:17:13 »

Цвети, чак сега виждам темичката ти за съжаление. Изгледах клипа и снимките на един дъх. Просто сте прекасни! Толкова положителнас енергия, толкова любов блика от вас. Просто останах без думи!

Браво за снимките Делийски са се справили повече от прекрасно!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #88 -: декември 13, 2012, 15:42:28 »

Страхотни  give_rose Браво Bravo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: декември 13, 2012, 16:31:17 »

Аз чак сега виждам линковете със снимки и видеото - страхотни просто!!! Вие сте много хубави, а снимките са уникални - поздравления на Делийски студио! Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: декември 13, 2012, 16:35:48 »

Прекрасни сте!Поздравления!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: декември 13, 2012, 16:36:21 »

Много хубава сватба сте имали, личи си че много сте забавлявали. Много красива си била, и ти и кумата, страхотно. А Берлин е един от най-хубавите ресторанти в София - светъл, изчистен. Ох, много положително настроение носят снимките ви lol)

Може ли постнеш снимка на декорациите по масите. Интересно ми е как са се получили smile
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: декември 14, 2012, 14:37:33 »

Благодаря Ви, милички!
За декорацията реших да не се престаравам понеже и самия ресторант няма нужда, имаше малки свещничета с панделка и чаена свещ, подаръчетата за гостите, 2 големи свещи на нашата маса и на по 2-3 импровизирани вази с цветя. Всичко на всичко излезе 100тина лева за материали и няколко дни труд от моя страна.
Ето малко украса, но нямам снимки на малките свещничета:

Не се вижда хубаво на снимката, но цветята по масите бяха почти същите като моя букет - еустома и астромерия, а розите замених с хризантемки.

Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: декември 14, 2012, 16:00:50 »

 Girl_hideИ вие, и снимките, и видеото, сте просто страхотни
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: декември 14, 2012, 16:48:59 »

Много хубаво са ти се получили декоративните елементи smile  Bravo
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #95 -: май 07, 2013, 00:06:45 »

Оле, през цялото време докато четях си мислех, че от някъде "познавам" тази булка (не можех да отворя нито една снимка).  Като каза за обувката на шаферката и за обещанието, че ще ти правят закуска и масаж..И сега се оказа, че си булка доверила се на Делийски. Това ще са нашите фотограф и видеооператор. Те ни пратиха снимки и видео от вашата сватба и като видях материала си казах "Искам да получа такива снимки!!" Есенната ви снимка в парка на една пейка е невероятна. Любовта и щастието ви си личи на всяка снимка.
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 07, 2013, 16:04:45 »

Благодаря на всички за милите думи smile
pocketgirl, пожелават ти една прекрасна сватба и снимки по-хубави и от нашите Wink Определено няма да сбъркаш с фотото и видеото
Eто и нов линк към нещицата, на стария нещо затриха сървъра sad
http://cveticveti.blogspot.de/2013/03/blog-post_22.html
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines