Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:33:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на cv - 11.11.2012г  (Прочетена 37773 пъти)
 
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« -: октомври 13, 2012, 15:36:53 »

Честита темичка cv!  give_rose Дано последните ви приготовления минат неусетно, а съвместният ви живот да е изпълнен с радост и любов!
Разкажи ни за вас и вашата бъдеща сватба - до къде сте стигнали и какво още остава да се направи?

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 13, 2012, 16:13:48 »

Честита темичка и от мен. Разкажи, как върви подготовката.
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #2 -: октомври 13, 2012, 17:49:02 »

cv ,честита темичка и от мен give_rose Ще те очакваме да се включиш и да ни разкажеш подробно за престоящото събитие girl_wink
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 13, 2012, 19:21:32 »

ylith ,благодаря ти мила за темичката, наистина много ме зарадва  Dance2
Не знам наистина откъде да започна....
Но все трябва да е отнякаде, и така...
Всичко се случи преди 11 години и половина, бъдещата ми половинка ме покани да гледаме Гладиатор... леле наистина беше наистина доста отдавна и така започна всичко.
Бяхме на по 18-19 години и мога да кажа, че си отраснахме заедно. Да но времето минава, вече не сме на 18 и като всяка една жена, която мечтае за сватба, семейство и деца и аз започнах да мрънкам, че времето минава, ние остаряваме а нищо не се случва. И двамата бачкаме, взехме си жилище преди 5 години, но толкова.... а половинката все повтаряше, че има време, млади сме били. Да бе да, на кой го разправя  shok
И така, бяхме решили да ходим в Черна гора покрай 24ти май, чаках я тази екскурзия от години, не че не сме ходили никъде, ама все не можехме да се организираме точно за там. И моите надежди, като при всяка екскурзия щяха да бъдат... пръстен ... Да ама не, половинката взела пръстена и не можела да изчака 3-4 дни и ми го даде предварително. Не можете да си представите колко бях щастлива и съм. Беше много чакано и неочаквано(не че не му бях споменала какви пръстени харесвам), а пръстена е просто разкошен, най-хубавия на света. И така отидохме на годежна седмица на едно от най-красивите места.
Е добре, даде пръстена, а сватбата кога - а отговорът беше: е що да бързаме. shok... хахаха нали изчаках 11 години, колко му е да изчакам още. И така решихме да е догодина юни месец. Аз почнах да се пооглеждам какво ще ни трябва, да чета за ресторанти, фотографи и т.н. Ддокато една нощ в началото на септември решихме да не чакаме, че няма смисъл и да направим сватбата тази година.
Да но сватба се прави с парички, а ние не бяхме до никъде, затова последната възможност за църковна сватба беше до средата на ноемри, ама да сме взели заплата, значи остава 10ти и 11ти, айде да е в неделя, че да е по-сигурно за църковната сватба - ха 11.11.2012 - ех че лесно се помни - в последсвие разбрахме че е ден на св.Мина и много я заобичах тази дата. Значи, решихме го - на другия ден се обадих и капарирах ресторант берлин (всъщност беше първия в който влязохме, втория беше Силвър Хаус и не ни хареса, другаде не сме ходили)
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 13, 2012, 19:43:44 »

Уговорихме ди джей, фото и видео до седмица, малко църквата трудно я намерихме. Аз винаги съм искала да е в някое готино манастирче, далеч от София, но няма как да го направим с гостите, обиколихме сигурно 7-8 църкви и накрая се спряхме на Света София. Веднага след това започнах да правя поканите, понеже реших всичко сама да правя (до сега не съм правила картички и други украси, но съм инат и реших че трябва да се справя). Ето ги и тях:
http://cyfka.multiply.com/photos/album/26#photo=5
Роклята е вече поръчана, тази седмица сигурно ще ми е първата проба, обувките, бельото, чорапите и жартиера също са купени.
Тази седмица направих и украсите за свещи, чаши, шампанско и вино и съм много горда от себе си.
http://cyfka.multiply.com/photos/album/26#photo=13
Тук можете да видите всичко, което съм направила до сега.
Купих и материали за подаръчетата за гостите, тази седмица ще трябва да ги почна, че време не остана.
А и халките поръчахме:

Доста неща свършихме за месец и половина, но и доста остават, като например облеклото на младоженеца, изследванията, да измисля букетите и украсата за ресторанта(пак аз ще я правя), подаръчетата за гости и късметчетата, но се надявам да ми стигне времето за всичко.

Стана доста дълго, за което се извинявам,  но имах нужда да споделя предстватбените си вълнения smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 13, 2012, 21:02:48 »

Честито! Ще следя с интерес какво се случва с вас  give_rose Много съм впечатлена от бързината и всичко сътворено  Bravo УСпех!
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 13, 2012, 21:07:48 »

InLove_Girl , благодаря ти мила! Хе-хе, като се замисля май наистина действаме бързо chee
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #7 -: октомври 13, 2012, 21:23:27 »

CV, много интересна история имате smile Видях поканите и декорираната бутилка - супер smile

Зимните сватби са хубаво нещо - извън сезона е по-спокойно няма го това бързане и изчакване в София като при пролетните и летните. Правилно решение сте взели за датата, няма нужда от чакане, а и свети Мина ще ви закриля!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 13, 2012, 21:29:28 »

оформя се интересна темичка danceg
сиви, само един съвет ще ти дам- за да не си напрегната на сватбата, за украсата в ресторанта говоря, довери я на приятели да я аранжират в самия ден ( освен ако няма да ползваш декоратор), да знаеш че няма да ти е до това . good Wink
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 13, 2012, 21:58:53 »

Честита тема и от мен!!!
Нашата сватба беше 11.11.2011 smile Деня на Свети Мина и станаха много хубави есенни снимки autumn
Доста неща сте свършили!Ние организирахме нашата за 1 месец!Не се притеснявай времето ще стигне за всичко girl_wink
Успех Clover
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 13, 2012, 22:04:17 »

Благодаря за милите думи!
Още отсега ми е напрегнато, чакам го този момент наистина от много дълго време и искам да е перфектния ден.
Преди около 3-4 седмици още нямахме църква, покани, рокля да не говорим, и една нощ сънувам следния "кошмар". Не ми се смейте, наистина се почувствах зле на сутринта, всички много ми се смеят като го разказвам.
Сутринта на сватбата е, поглеждам - 10часа. Незнайно защо младоженеца е при мен, сам, а трябва в 10.40 да дойде да ме вземет неговата рода. Той слиза от колата, а тя няма украса.
Питам го: а украса за колата имаме ли?
А той ме поглежда, много спокойно и ми казва: Сигурно кумата се е погрижила.
А аз: А за мен букет?
Той: Ааа, сигурно кумата се е погрижила. Още по-спокоен shok
Поглеждам пак  часовника - 10.20 и се заглеждам в пръстите си, а те нямат лак и изглеждат повече от ужасно, пипам си косата: ужас, нямам прическа, усещам се, че нямам и грим, хмм а дали имам рокля crazy и изпадам в паника и се събуждам.
Часът е 6 сутринта, навън е още тъмно. Станах и в едно тефтерче, което любимия ми подари, за да записвам всичко за сватбата, направих един голям, голям списък, за да не забравя нещо и сега съм малко по-спокойна, отмятам нещата едно по едно.

Аа, забравих да кажа, че имам уговорки с фризьора Жоро Петков и с една гримьорка Катя, Кирил Чалъков ми я препоръча и ще дойдат в нас в деня на сватбата.Маникюристката ще я видя тази събота, препоръча ми я една колежка. Трябва да направя пробни прическа, грим и маникюр след около 10 дни.

Иначе за декорация за ресторанта съм замислила да има свещи и цветя. Но понеже нямам намерение да купувам вази, че после ще се чудя какво да ги правя, една колежка даде идея за буркани, обвити с картон, целофан или някаква друга хартия, за да не се виждат, и завързани с панделка. Смятам да направя букетчетата предния ден, а свещите преди това. Сутринта някой ще отиде да ги остави в ресторанта, а след църквата шаферката с някоя приятелка ще отидат първи в ресторанта, само ще ги подредят по масите заедно с подаръчетата. Надявам се  да се справят за 15-20 мин преди да почнат да влизат гостите Wink

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 13, 2012, 22:08:52 »

При мен също приятелка ще декорира, така че само трябва да и направиш точна схема кое и как и да разделите всичко по маси. От сватбата на сестра ми установих, че така е най-лесно
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 14, 2012, 08:44:15 »

честита темичка, мила св, всичко е мн хубаво  yahoo give_rose всичко ще се нареди, ще видиш!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: октомври 14, 2012, 11:36:01 »

Честита тема, cv  give_rose Пожелавам ви слънчева сватба и топли чувства, като цветовете на есента!
Наслаждавай се на подготовката - това е част от красивите емоции на този ден!

Cv, нещо не ми отваря линка  help
Активен
cv
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 14, 2012, 12:26:45 »

Благодаря Ви много за топлите думи  give_rose

Alichka, и аз преди 10тина минути не можах да вляза, ама сега се отварят, сигурно сървъра на multiply се е бил сринал за малко. Сега трябва да е ок
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines