Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:15:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за emmmmmy  (Прочетена 41272 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 28, 2012, 09:24:18 »

Оле, ами Султана командосва явно и тайно цялата къща! Същото, но по- тактично и възпитано прави Ния в "Гласовете ви чувам"....Аз не виждам нищо по- различно от днешното  Wink.
Нямаш нищо против да си неработеща жена и да си изцяло отдадена на семейството, включително финансово зависима от съпруга, така ли да го разбирам?
О, аз не говорех за командоренето и мястото на жената във връзката, а за мястото на жената в дома и бюджета. Ясно е кой командва тайничко хахахаа. Girl_hide.
 good
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 06, 2012, 18:06:22 »

Ехе Здравей, Еми,
Много хубава темичка ( поне за нас де...), начин да те опознаем по-добре. Ето и няколко въпросчета от мен:
1. Лесно ли ти беше да отговориш на всички зададени ти до тук върпоси от нас (познати и непознати), все пак някои от тях са доста лични?
2. Брачният живот до момента оправдава ли товите очаквания и мислиш ли , че  тези ви отношения могат да се запазят за доста дълъг период от време?
3. Какви цели имаш (ужасен въпрос)- ще перефразирам- какво още очакваш от живота?
 Ами това е от мен за сега, да не прекалявам все пак smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 06, 2012, 18:38:38 »

Ехе Здравей, Еми,
Много хубава темичка ( поне за нас де...), начин да те опознаем по-добре. Ето и няколко въпросчета от мен:
1. Лесно ли ти беше да отговориш на всички зададени ти до тук върпоси от нас (познати и непознати), все пак някои от тях са доста лични?
2. Брачният живот до момента оправдава ли товите очаквания и мислиш ли , че  тези ви отношения могат да се запазят за доста дълъг период от време?
3. Какви цели имаш (ужасен въпрос)- ще перефразирам- какво още очакваш от живота?
 Ами това е от мен за сега, да не прекалявам все пак smile

Здрасти Емче:)
1. Безпроблемно ми бе да отговарям, даже разтоварващо- изхвърлих всички стари емоции писмено тук. Може би нямам какво да крия, преди няколко  години открих за себе си, че споделянето не ме прави по-уязвима, а ме кара да засилвам механизмите си за справяне с проблеми.
2. Вече не смея да мисля занапред след последната си 7 годишна връзка... До момента всичко е същото както преди брака, само дето хората ни взимат по- насериозно ( щото са ограничени  crazy ).
3.Очаквам да запазя здравето си и това на мъжа си, както и да надделея над човешките си демони, всичко друго е прах smile .
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines