Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:54:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Горещ стол за emmmmmy  (Прочетена 41273 пъти)
 
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« -: септември 24, 2012, 08:08:54 »

Добре дошла, Еми, на горещия стол...Настанявай се удобно  Girl_hide


Еми, ти си ми една от любимите съфорумки и ми е много приятно, че заставаш на столчето.Започвам с въпросчетата и се надявам да ти е приятно "под обстрел"  give_rose

1. Разкажи малко за себе си  give_rose
2. Какво те зарежда с енергия?
3. Как се глезиш?
4. Осъществила ли си някоя от детските си мечти?Коя?
5. Вярваш ли във вечната любов?
6. Има ли място, на което с цялото си сърце мечтаеш да отидеш?

Хайде за сега толкова от мен, за да остане и за другите дами  blum
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 24, 2012, 08:50:55 »

Охооо я виж кой е седнал тука blum Хахаха понеже съм нахална веднага се включвам с въпросчета, защото си един много интересен човек  give_rose

1. Коя е най-голямата поука, която си си взела от предишни връзки?

2. Какво може да те направи много щастлива- а тъжна?

3. Какво те накара да разбереш, че искаш да прекараш живота си с твоя мъж?

4. Има ли нещо, което искаш да направиш, но все още не си?

5. Това, че си учила психология помага ли ти да разбираш хората малко по-добре?

6. Ако трябва да се опишеш с три думички, кои биха били те?


Охх Емчо главата ми прелива от въпроси, но мисля за сега да спра до тук....така, че очаквай пак включване blum
« Последна редакция: септември 24, 2012, 09:23:38 от cveta_d86 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 24, 2012, 09:05:31 »

Ооооо, Ем. Ето те и теб на стола, благодарение на моята номинация. Хихи...smile
Така, понеже аз знам някои неща за теб, ама искам да науча още толкова много,  да видим:
1. Съжаляваш ли за нещо, което си направила досега в живота си?
2. Ревнива ли си?
3. Как се запозна с мъжа ти?
4. От кога (по каква причина започна да) се интересуваш от лечение с билки, фън шуй и други подобни непонятни за мен  pleasantry неща?
5. Какво би искала да работиш?
6. Мослиш ли, че си готова да станеш майка?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 24, 2012, 10:33:28 »


1. Разкажи малко за себе си  give_rose
2. Какво те зарежда с енергия?
3. Как се глезиш?
4. Осъществила ли си някоя от детските си мечти?Коя?
5. Вярваш ли във вечната любов?
6. Има ли място, на което с цялото си сърце мечтаеш да отидеш?



1. Амиии- на този въпрос всъщност ще си позволя да отговоря чрез долните ви въпроси Wink
 
2. Зареждат ме хубавите книги, вълнуващите филми и прекрасната музика. Както и котките и птиците- дори да не съм на кеф, като видя някоя сврака на дървото пред балкона и се усмихвам веднага.smile

3. Глезя се като си купя нещо за ядене специално за мен. Тъй като съм злояда по природа, за мен това е голяма чест  blum , иначе купувам предимно неща за готвене, които лично на мен не са ми много интересни. Другото с което се глезя рядко е да си поръчам някоя чанта или обувки в интернет сайт за пазаруване.

4. Да! колкото и смешно да звучи, като малка винаги когато видех от онези хвърчащите глухарчета "писъмца" ( така им казвахме ), си пожелавам да намеря мъж с който да живея винаги и добре. Любовчийка от малка  beating pardon .

5. Не точно, вярвам във вечната обич. Смятам че душите когато са извън телата продължават да се търсят и обичат. Когато сме тук на земята, физическата ни обвивка често се опитва да пречи  pleasantry на вечната любов, като се изкушаваме да изневеряваме примерно заради единия секс ( а някои и заради материални изкушения ). Не мога да кажа че обичам по един и същи начин всеки ден другия, всяко ново утро носи нова емоция- и не винаги е нагоре по скалата, понякога е надолу. В това му е красотата- въпросът е дали не изчезва с времето - според мен, ако това е сродната ти душа, обичта наистина остава завинаги. АКо не е, се изхабява най- първо физическия параметър на привличане, почват и дребни разправии непрекъснати и хопп срещаш друг.

6.Даааа! Ирландия! Имам пра-пра-пра роднини чисти ирландци и още преди да го разбера, когато чуех ирландска музика като малка, се разплаквах от щастие и вълнение. heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 24, 2012, 10:45:26 »


1. Коя е най-голямата поука, която си си взела от предишни връзки?

2. Какво може да те направи много щастлива- а тъжна?

3. Какво те накара да разбереш, че искаш да прекараш живота си с твоя мъж?

4. Има ли нещо, което искаш да направиш, но все още не си?

5. Това, че си учила психология помага ли ти да разбираш хората малко по-добре?

6. Ако трябва да се опишеш с три думички, кои биха били те?



1. ООО дори не знам дали ще мога да се побера в една- на тази тема мога да напиша роман... Поуката ми бе изстрадана доста- никога да не се поставям на заден план, да съм по -маловажна от другия ( един вид ) и никога да не допускам, дори с цената на връзката си, да загубя самоуважението си, да бъда унизена и да спра да се обичам. По-страшно от това за мен няма. Оттам тръгвам и доста болести, по психосоматичен път...

2. Много щастлива ме прави, когато навън имам ден, в който срещам само позитивно настроени хора. както и когато видя бебе или сладко животно. Много тъжна съм когато ме обиждат без причина или са несправедливи с мен ( нали съм везна, та държа на справедливия съд ) . smile

3. Първото нещо което ме накара да се замисля, защото не мога да кажа че съм знаела че ще имаме шанс да сме заедно ( при всички проблеми които ни създаваха отстрани ) беше следното: Мислех си че съм бременна от него, а бяха минали 2 седмици от началото на връзката ни. Той беше на 22 и въпреки това, като му го казах, дори не трепна. Заяви че няма да избяга и че ще работи денонощно, за да бъдем семейство cray. Второто нещо което ме трогна, и то беше малко преди годежа- отидохме на морето, влизахме в няколко града и примадоната Еми не си хареса нищо. Накрая полу на шега , депресирана му казах че искам да си ходя в София- той обърна колата и пропътува още 450 км без да каже и дума срещу мен. shok Girl_hide  Има и други неща, но тези някак ме шамаросаха, така да се каже. pleasantry
4. Искам да съм малко по-оправна навън, било то по административни задачи или за келепир  pleasantry . Възпитанието ми често ме спира, да получа това което би трябвало, но това и защото живея в БГ. Както и искам да се науча да плувам, много ме е страх от водата.

5. Науката която съм изучавала, ме кара да дефинирам по-добре и по-добре да изразявам мислите си. Усетът към хората го имам от малка, трябват ми 5 мин за да разбера дали някой е положителен герой в кавички и какви намерения има. Както казваше един преподавател, висшето е за да знаеш в кои книги да ровиш, а не да ги учиш наизуст....

6. Хипер сензитивна, жалостива и страхлива  angry
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 24, 2012, 11:01:38 »

1. Съжаляваш ли за нещо, което си направила досега в живота си?
2. Ревнива ли си?
3. Как се запозна с мъжа ти?
4. От кога (по каква причина започна да) се интересуваш от лечение с билки, фън шуй и други подобни непонятни за мен  pleasantry неща?
5. Какво би искала да работиш?
6. Мослиш ли, че си готова да станеш майка?

1. В живота си, съм направила само едно умишлено зло и съжалявам много. Платих си го жестоко- Karma is a bitch.. pleasantry . Заради един мъж бивш, предадох жена, която ми беше много близка- роднина и приятелка.

2. Много съм ревнива, това идва и от факта че съм наблюдателна. Научих се поне да не вдигам скандали за глупости, а да питам, да питам... Ама куха глава, колко години я блъсках beating . В комуникацията и искреността е изцелението на ревността.

3. С мъж ми се запознах в ФБ  tease .Общ приятел се оказа... брат ми. той първо ме добави, разучи ме бавно  като типичен рак ми поиска скайпа. И до ден днешен не знам защо муго дадох. girl_impossible

4. До 18 годишна съм пила антибиотик само 2 пъти. Имахме лична лекарка, семейна приятелка, която някак си съумяваше да ни научи да ползваме алопатичната медицина (традиционната ) внимателно. От малка гледам у нас и томовете народна медицина на Димков. Отделно от това, животът ме удари- на 14 години се разболях тежко,без определима диагноза. Тогава първата книга която ми попадна,  бе книгата за здравето на Петър Дънов. И тя ме и спаси. Оттам нататък пътят е ясен- книжки, интернет, живеене сама от 18 годишна натам. Трябваше да се оправям сама, с възможно най-малко медикаментозни грешки и лекари... А за фън шуй- не съм голям специалист, оттам ползвам каквото ми изнася  blum . По-скоро съм лаик изучаващ квантова физика, окултни науки ( без магии! ). Влече ме, помня бързо и ми върви. Всеки си има такава сфера предполагам. Помагам и на доста хора така, търсят ме, питат ме, а и добре се съчетава със специалността ми.

5. За съжаление след всички професии които съм пробвала, малко  от тях се оказаха все още мечтани и наяве, в реалния живот. Там някак животът те удря и ти показва че има ли намесен човешки фактор, нещата не стоят по същия розов начин. Но като цяло най- бих искала да работя в огромна книжарница както преди, ако е възможно повече да консултирам и сравнявам литература, да я редя ( много обичам ), но да имам по-малко достъп до луди клиенти. Покрай тази си работа разбрах че за съжаление 2/3 от хорицата в БГ са луди. Който е работил с клиенти, ще ме разбере на секундата. angry

6. Готова съм за майка като инстинкт и инфо ( и двете съм ги проверявала хаха чрез чужди деца) . Но не съм готова като нагласа и Его. Иска ми се да поживеем сами с мъжа ми още малко. Както казах в общата тема, по този въпрос съм нагла, но честна. pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 24, 2012, 19:17:43 »

Хайде и от мен малко въпроси
1.Прощаваш ли лесно?
2.Трудно ли правиш компромиси и за кого правиш компромиси?
3.Как откри форума?
4.За какво мечтаеш в момента?
5.Какво би променила в себе си?
6.Кой е най- щастливия ти и най- тъжен момент в живота ти?
7.Кой е най-близкия ти човек?
8.Кои качества цениш в хората?
9.Любимо питие?
10.Какви са приятелите ти?
11.Море или планина?
12.Обичаш ли да четеш и ако да какъв тип литература?
13.Кой е по отстъпчив вкъщи?
14.Как би описала любовта си към твоето момче?
Айде стига толкова засега.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 24, 2012, 20:38:08 »

Хайде и от мен малко въпроси
1.Прощаваш ли лесно?
2.Трудно ли правиш компромиси и за кого правиш компромиси?
3.Как откри форума?
4.За какво мечтаеш в момента?
5.Какво би променила в себе си?
6.Кой е най- щастливия ти и най- тъжен момент в живота ти?
7.Кой е най-близкия ти човек?
8.Кои качества цениш в хората?
9.Любимо питие?
10.Какви са приятелите ти?
11.Море или планина?
12.Обичаш ли да четеш и ако да какъв тип литература?
13.Кой е по отстъпчив вкъщи?
14.Как би описала любовта си към твоето момче?

Айде стига толкова засега.
1. Прощавам трудно и забравям трудно, това ми е черта върху която определено трябва да работя..

2. Правя компромиси най- вече вкъщи, към роднините избягвам да го правя, защото ми се качват на главата. Към приятели също съм склонна, но като цяло съм доста ригидна и в това отношение, извън връзките ми с мъжете.

3. Търсех в гугъл съвети за ресторанти tease и попаднах тук.

4. В момента мечтая пак да съм здрава за да работя и да си купя лилави столове  blum

5. Бих променила вечно мъдруващия си блуждаещ ум, който не почива нито за секунда. Не умея да не мисля и оттам съм доста лесно изнервяща се и бушуваща вътрешно. Спокойствието е черта която не притежавам като вродена, изграждам я изключително бавно и то блъскайки се в стената. girl_impossible

6. Най-щастливият ми момент беше когато зимата ходихме на Сопот да се запишем за венчавката и влязохме в църквата, не знам защо но го чувствам по-специален и от самия сватбен ден. Бях безпричинно и ужасно щастлива. smile Най- нещастният ми момент е когато разбрах че бившият ми приятел дългогодишен ми изневерява,беше падане отвисоко, за мен той бе ангел. А и връзката ни бе рядко срещана.

7. Нямам такъв- установих че само аз не си причинявам зло и че само на себе си мога да разчитам за да се стегна в трудни моменти. Единак съм. Като цяло, ако все пак трябва да отговоря персонално, мъжът до мен винаги е бил най -близкият ми човек. Независимо в коя връзка. Не съм свързана с роднините си някак си. Не съм имала хубаво детство, може би затова...

8. Искреността, щедростта и способността да се радват на дребни неща.

9. Мартини Бианко и сокчета всякакви

10. Приятелите ми са преди всичко малко на брой, никога не ме оглеждат зад гърба ми ( това е критерий за избора им), шантави са и са Ок с факта, че не обичам да се виждаме често и мразя телефони. Въпреки това се обичаме.

11.Планина smile

12. Не мога да живея без книгите, те са моят свят- чета от 5 годишна. Мога да кажа какво Не чета- историческа и военна литература, кримки и ужаси. Като цяло  авторите които най- много ме олицетворяват са Марсел Пруст, Фицджералд, Пратчет.

13.Мъжът ми, определено. smile

14. Като спокойна вода, в която не падат звезди, но не падат и сълзи smile heart ..


« Последна редакция: септември 24, 2012, 20:40:49 от emmmmmy » Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #8 -: септември 25, 2012, 10:56:50 »

Супер интересна темичка. Ето някои въпроси, които са ми любопитни

1. Защо се обърна към вегетарианството?
2. Какви книги за окултизъм четеш (и на мен ми е страст)?
3. Каква искаше да станеш като дете?
4. Защо избра да учиш психология?
5. Имаш ли си любим предмет/място в къщата?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 25, 2012, 12:27:44 »

Супер интересна темичка. Ето някои въпроси, които са ми любопитни

1. Защо се обърна към вегетарианството?
2. Какви книги за окултизъм четеш (и на мен ми е страст)?
3. Каква искаше да станеш като дете?
4. Защо избра да учиш психология?
5. Имаш ли си любим предмет/място в къщата?

1.Хич не съм се и обръщала- родих се такава smile, никога не съм обичала месо, дори само от миризмата му ми се гади.

2. Имаме много добри БГ автори в тази област, чета и руски окултни книги- оттам имаме какво да догонваме, определено. Иначе като любима книга в областта, която съчетава и физика и окултни науки, посочвам Илия Чусов- записки на физика екстрасенс, и 12 те тома Диагностика на Кармата- Лазарев.

3. Като дете исках просто да си играя и да чета и пиша стихчета. Нямах професия желана от мен. Като Тийн исках да стана ПР. В последствие пробвах, но не ми се услади Wink

4. Съдбата го избра, не ми достигна една точка за ПР в журналистическия факултет. Аз много страдах, това с психологията ми бе на 2ро място.

5. Любимият предмет ми е телевизорът- така съм от дете. Като приятелче ми е, пускам си го когато съм самотна или страдам за нещо. Любимо място в къщата ми е спалнята- там си чета на светло през деня и ме грее директно слънцето. smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 25, 2012, 13:24:16 »

Ето малко въпросчета от мен smile

1. Как минава един твой ден?
2. Каква е първата ти мисъл като се събудиш сутрин? А последната като си лягаш вечер?
3. Обичаш ли да мързелуваш?
4. Кое е най-ценното качество, което мъжът ти притежава според теб? А твоето?
5. Смяташ ли, че си щастлив човек?
6. Какво е необходимо на човек, за да е щастлив според теб?
7. Обичаш ли да четеш детски книжки? А да гледаш детски филмчета? (аз много обичам heart)
8. Мечтаеш ли? Ако да, често ли?
9. Мечтател ли си?
10. Ако трябва да избереш един от изброените цветове, кой би бил той: черно, розово, бяло, червено, зелено? Защо избра точно този цвят?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: септември 25, 2012, 14:02:13 »

Ето малко въпросчета от мен smile

1. Как минава един твой ден?
2. Каква е първата ти мисъл като се събудиш сутрин? А последната като си лягаш вечер?
3. Обичаш ли да мързелуваш?
4. Кое е най-ценното качество, което мъжът ти притежава според теб? А твоето?
5. Смяташ ли, че си щастлив човек?
6. Какво е необходимо на човек, за да е щастлив според теб?
7. Обичаш ли да четеш детски книжки? А да гледаш детски филмчета? (аз много обичам heart)
8. Мечтаеш ли? Ако да, често ли?
9. Мечтател ли си?
10. Ако трябва да избереш един от изброените цветове, кой би бил той: черно, розово, бяло, червено, зелено? Защо избра точно този цвят?

1. Различно,зависи дали съм в период на работа или не. Сега когато не работя, ставам рано, за да приготвя на мъжа това онова за работа, изпращам го, стоя на компютъра, готвя и всякакви женски задачки. в зависимост от деня, ходя до бабата и дядото, чистим и пазаруваме с майка ми. Общо взето, откакто са зле, половината ми време и нерви отиват там. Привечер чета книжка, гледам сериалче и такаа. smile

2.Първата ми мисъл е дали имам да свърша нещо рано рано или мога да поспя до 8.30 ч. Или ако очаквам нещо  гадно че имам да правя, за съжаление бързичко се сещам за него.... уфф . Последната ми, вечер е че съм благодарна че имам до кого да заспивам. Напоследък често мисля за това.

3. Обожавам да мързелувам. Аз съм везничка мързеливка. По съм склонна на мисловна дейност хахах ;

4. Неговото -че е честен и чист човек, моето е че съм много милостива и щедра.

5. Смятам че съм много щастлив човек, но че рядко го оценявам. Като повечето хора, всъщност.... beating

6. Според мен ( щото според други не е това, питала съм  LAUGHTER ) е необходимо да си здрав физически И душевно и да имаш другарче до себе си. Другото са хартийки....

7. Не обичам, щото като малка ги четях по 100 пъти. Girl_hide . Детски филмчета не ме влекат, ако се брои Алф и Айс Ейдж, значи все пак има и изключения smile

8. Мечтая предимно вечер, колкото и странно да звучи. Мисъл-форма. Никога не се отказвам да вярвам и да се надявам. Не съм била винаги такава, така че това е с гордост и трудно усвоен урок от мен. Всеки ден се опитвам да си представям нещо хубаво от бъдещето, все едно е факт. Може да е комерсиална, но книгата Тайната, много ме промени в това отношение. blum

9. Добър въпрос и доколкото разбирам не се дублира с предишния, напротив- Не съм мечтател, реалист съм. Мечтите ми са дребни и постижими. И никога не се сърдя ако не се случат. Само когато съм болна, тогава малко се депресирам защо никой не ме чувааа като мечтая да оздравея  nea  . А ако гледаме дуално на нещата, мечтите са реалност, щом мислим за тях с вяра и упорито, все някога ще се сбъднат. Значи хем съм мечтател, хем не . Много квантово, нали  Wink !

10. В момента от изброените съм на вълна зелено. Ще обясня защо го забелязах и избрах- имам една фигурка на зелен нефритен буда и едни патици на нефритена подложка. Все ги гледам и пипам напоследък. Освен това налитам определено на малахит ( мисля че така се казваше ), а той е зелен та дрънка. Явно имам нужда от този цвят в момента, психически и здравословно. Преди не го понасях, като малка. Баща ми все ми купуваше зелени якета, зелени пуловери, зелени тетрадки.. bad
« Последна редакция: септември 25, 2012, 14:05:20 от emmmmmy » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: септември 25, 2012, 14:19:57 »


5. Смятам че съм много щастлив човек, но че рядко го оценявам. Като повечето хора, всъщност.... beating


Надявам се, че  "beating" не е за мен blum

Благодаря ти за отговорите - много ми харесаха, беше ми много интересно да ги прочета. Надявам се да ти е било забавно да отговаряш, както на мен ми беше забавно да ти ги задам Wink Намерих доста общо между нас, както и някои различия Girl_hide

П.С. Особено много ми хареса отговора на 9-ти въпрос tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: септември 25, 2012, 14:26:18 »

Надявам се, че  "beating" не е за мен blum

Благодаря ти за отговорите - много ми харесаха, беше ми много интересно да ги прочета. Надявам се да ти е било забавно да отговаряш, както на мен ми беше забавно да ти ги задам Wink Намерих доста общо между нас, както и някои различия Girl_hide

П.С. Особено много ми хареса отговора на 9-ти въпрос tease
В никакъв случай не съм имала предвид теб, най - малкото не знам какви грижи имаш/нямаш. smile. Говорех за хората които познавам от години и на живо.
На мен ми е много забавно тук на този стол tease
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 25, 2012, 21:16:26 »

Еми, страшно ми е приятно да те "видя" на горещия стол! Много ми беше интересно да прочета въпросите на момичетата и откровените отговори, които си дала! Имаш наистина необикновено чувство за самокритичност и ще ми бъде много приятно да те опозная по-добре извън форума smile

Ето и моите въпроси:

1. Като малка мечтаеше ли си като всяко момиче да се видиш булка?
2. Би ли работила в сватбена агенция? В смисъл - майсторенето на украсите и аксесоарите доставя ли ти такова удоволствие, че да се занимаваш професионално с това?
3. Смяташ ли себе си за перфекционист?
4. Имаше ли бурен студентски живот (по купони, заведения и т.н.)?
5. Коя ти е любимата игра от детството?
6. Какъв жанр филми/сериали обичаш да гледаш?
7. Обичаш ли да планираш живота си или по-скоро оставяш нещата да се случват от само себе си?
8. Какво очакваш да ти се случи през следващата една година?
9. Мислиш ли, че форумът те е променил по някакъв начин и ако да - по какъв?
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines