Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 11:14:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 16  (Прочетена 153528 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 05, 2012, 08:41:26 »

Ти явно си много добра в шиенето, а аз само едни чорапи мога да закърпя biggrin Но мисля, че ще се справя, защото вече съм правила една сватбена кошница. Благодаря ти много give_rose!
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 05, 2012, 08:55:46 »

Ти явно си много добра в шиенето, а аз само едни чорапи мога да закърпя biggrin Но мисля, че ще се справя, защото вече съм правила една сватбена кошница. Благодаря ти много give_rose!

Говори ми говори ми хи-хи - да си вирна нослето. Майтапа на страна - не е сложно - само така изглежда- само внимавай с диаметъра на малкият кръг- ако е много малък  ще си направиш кошницата плитка.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #32 -: ноември 05, 2012, 11:45:20 »

И аз го разбрах - и за кошницата, и за панделката  Bravo
Само да те питам - на дръжката два нюанса синьо ли си ползвала като ленти?
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 05, 2012, 15:54:23 »

И аз го разбрах - и за кошницата, и за панделката  Bravo
Само да те питам - на дръжката два нюанса синьо ли си ползвала като ленти?

Три вида ленти - бяла, бледо синя и турско синьо. Турското синьо и бялото като спирала в едната посока и бледо синята в обратна. така се получава най-добър ефект поне според мен
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #34 -: ноември 09, 2012, 10:14:20 »

Момичета, вече мина еуфорията покрай  нашата сватба и вече е крайно време да кача малко снимков материал на дреболийките, които сама сътворих. Посочвам линк към блога ми http://krisunny.blogspot.com/2012/11/blog-post.html, че така ми е по-лесно. Там не съм качила още снимки на поканата, и шишенцата отблизо, че в лудницата не успях да си ги снимам. Тези дни ще им направя и на тях по една снимка и ще показвам  good
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 09, 2012, 10:23:07 »

красиви неща са се получили, поздравления за изобретателността smile
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: ноември 09, 2012, 10:38:23 »

Момичета, вече мина еуфорията покрай  нашата сватба и вече е крайно време да кача малко снимков материал на дреболийките, които сама сътворих. Посочвам линк към блога ми http://krisunny.blogspot.com/2012/11/blog-post.html, че така ми е по-лесно. Там не съм качила още снимки на поканата, и шишенцата отблизо, че в лудницата не успях да си ги снимам. Тези дни ще им направя и на тях по една снимка и ще показвам  good

Нямам думи просто  girl_impossible имаш моите адмирации, нещата са меко казано страхотни, изглеждат в пъти по-добре от много аксесоари, които се предлагат на пазара. Евала.... give_rose Тези дребните розички са страхотни, ти ли ги прави? Моля те дай малко инфо give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: ноември 09, 2012, 10:39:16 »

дребните розички се продават smile Поне аз съм си купила доста такива различни цветове и ги ползвам за картичките които изработвам smile
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #38 -: ноември 09, 2012, 10:54:36 »

Нямам думи просто  girl_impossible имаш моите адмирации, нещата са меко казано страхотни, изглеждат в пъти по-добре от много аксесоари, които се предлагат на пазара. Евала.... give_rose Тези дребните розички са страхотни, ти ли ги прави? Моля те дай малко инфо give_rose
Благодаря smile Розичките ги купувам, има ги в повечето магазини за хоби материали. Аз лично ги купих от Пловдив, от складовете на Брезовско шосе. Бяха на страхотна цена - 5 или 6 стотинки бройката.
Активен
nikoletasss
Сватбар
***
Публикации: 194



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: ноември 09, 2012, 11:21:11 »

Благодаря за инфото give_rose Като щракна в гугъл ''хоби материали'', излизат интересни сайтове.

http://ideahobby.bg/page/3/za-nas.html
http://naborsata.com/
http://hobbisimo.com/products/
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 09, 2012, 12:48:41 »

krisunny ,страхотни неща  си  си  направила.Както  каза nikoletasss не  са като  тези,които продават  по  магазините и  са  в пъти по-хубави от  тях.Поздравления give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #41 -: ноември 17, 2012, 15:07:45 »

krisunny нещата са наистина страхотни! Браво good
Активен
krisunny
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #42 -: ноември 19, 2012, 09:58:27 »

Благодаря ви момичета give_rose
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #43 -: ноември 24, 2012, 15:39:28 »

Интересна идея за поставка за халки  blum
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 24, 2012, 22:42:19 »

krisunny, наистина страхотни нещица сътворяват ръцете ти  Bravo Искаше ми се и аз да имам дар усет за това, но явно съм бягала от часовете по труд и техника  Wink
Josephine® , много добра идейка за поставка  smile А знаеш ли от къде може да си я набави човек  crazy
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines