Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:12:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 2  (Прочетена 87330 пъти)
 
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: октомври 22, 2012, 16:56:44 »

Katence честита рожба и от мен да сте живи и здрави всички, много да ви радва малката Сияна smile
Активен
Ivonbufon
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Only God can judge me!


« Отговор #181 -: октомври 23, 2012, 08:41:44 »

Katence, честито и от мен. Да е жива и здрава малката Сияна и много послушна smile
Разказът ти е наистина успокояващ и окуражаващ Wink Искам да те питам, преди да падне пъпчето във ваничката ли я къпа (без да го мокриш) или с гъба?
И когато имаш време покажи ни малката принцеска smile
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #182 -: октомври 23, 2012, 11:41:53 »

Katence, честито и от мен. Да е жива и здрава малката Сияна и много послушна smile
Разказът ти е наистина успокояващ и окуражаващ Wink Искам да те питам, преди да падне пъпчето във ваничката ли я къпа (без да го мокриш) или с гъба?
И когато имаш време покажи ни малката принцеска smile
Ами да ти кажа аз още не смея да я топна в коритцето.Хващам я под мишничките с палец и среден пръст, а с показалец подпирам брадичката.Къпя си я с ръка, гъба ми се струва че е прекалено агресивно за нейната кожа good
Снимки ще покажа веднага
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/182524_507205339289677_140014596_n.jpg
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 23, 2012, 17:02:41 »

Катенце малката е невероятна, много е сладка, като писано яйце е smile пу,пу  smile
Активен
Ivonbufon
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Only God can judge me!


« Отговор #184 -: октомври 24, 2012, 11:23:48 »

Прекрасна е!!!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #185 -: октомври 30, 2012, 22:58:26 »

Нещо ни изостана общата темичка...не бива така.....само две мами има все още...я бързо всички да ми се явят на отчет smile

Катенце, много е сладка малката пуканка  give_rose

Фийби, къде се изгуби пак, мила? Как сте?

Активен
Ivonbufon
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Only God can judge me!


« Отговор #186 -: октомври 31, 2012, 22:50:56 »

Веднага се отчитам Сноу. Днес е официалния термин и от сутринта съм си с паднала тапа и болки в корема. Нищо интересно за сега. Освен всичко днес ме наплашиха, че бебето ще е голямо и май ще си променя плана на раждане. Избрала съм си водно раждане, при много силна болка, с която не мога да се справя епидурална, но сега май направо ще искам упойката  cray
Стискайте палци момичета, а ако някоя вече мама има опит с голямо бебе да пише, моля. Мен и без това ме е страх от болката, а сега направо се побърквам. Само се надявам дрешките, които съм накупила да в;язат в употреба поне за първите 2-3 седмици. Половинката каза, че утре ще ходи на шопинг за по-големи размери  insane
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: октомври 31, 2012, 23:01:41 »

Ивон имаш моите стиснати палци! давай мамче, ние сме с теб! give_rose
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: октомври 31, 2012, 23:05:12 »

Ехее супер, още едно бебче на път. Много стиснати палци всичко да мине по вода smile
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #189 -: октомври 31, 2012, 23:37:42 »

Ivon, и аз стискам палци - всичко ще мине добре, ще видиш smile
Чакаме те с щастливи новини  give_rose За голямо бебе виж темичката на Веси smile
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: ноември 01, 2012, 04:32:28 »

Ивон, стиснати палци и от мен smile
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #191 -: ноември 01, 2012, 10:35:35 »

Стиснати палци и от мен , Ивон.
Иначе при мен нищо ново , растем си надявам се , бебко е все още напречно и не знам кога и дали ще се завърти. Ще го чакаме може би до края на ноември и ще трябва да фискираме дата за секцио , защото доки трябва да си знае графика. При вас обърнаха ли се бебчетата?
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: ноември 01, 2012, 11:44:51 »

Ето ме и мен, включвам се вече като МАМА yahoo danceg Писах в моята тема, но да се отчета и тук - нашата дъщеричка Аделина се роди с 8 дни закъснение на 20.10.2012г 4080 гр, 53 см!!! Раждането беше нормално, всичко мина страхотно, аз останах повече от очарована! Това е невероятно преживяване и си струва всяка болка! Подробности за самото раждане има в моята тема, няма да спамя тук.

Успех на Ивон, ако все още не е родила! Няма страшно, мила! С теб сме, всичко ще е наред! Чакаме те да се похвалиш!!! heart heart heart


За ваничката - ни сме с обикновена и само може да взема от тези шезлонгчета: Похвалиха ми ги и ако имам нужда от нещо за подпиране - това ще е.

Желая успех на всички и лека-полека да се хвалите с бебета!!! Целувки от нас!

Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #193 -: ноември 01, 2012, 13:03:48 »

red_roses, моята бебка си стои с главата надолу още от 20-та седмица, но това нищо не значи...имаш време да се обърне и да родиш нормално...има разни методи, които не знам доколко са ефикасни, но поне не вредят - лазене на 4 крака, например. НА една позната бебето в 38 седмица се обръща седалищно и тя започва лудо лазене - бебето се обръща и след няколко дни - хайде пак седалищно.....накрая тя "побеждава" и след поредното лазене успява да го обърне и да роди нормално smile
АКо държиш на нормално раждане, имаш време да  помогнеш на бебето да се ориентира в правилната посока smile Стискам палци  good

Веси, радвам се, че вече успяваш да пишеш и тук. Прегращам те и да нацелуваш малката пуканка Ади:)
Активен
red_roses
Професор
****
Публикации: 415


« Отговор #194 -: ноември 01, 2012, 13:42:59 »

Хаха, разсмя ме с това лазене smile. Абе има време надявам се да се обърне , за сега му е добре напречно явно , утре съм на ЖК ще питам доки какво мисли.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines