Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 00:18:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебчета ОКТОМВРИ-НОЕМВРИ-ДЕКЕМВРИ 2  (Прочетена 83774 пъти)
 
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: ноември 15, 2012, 00:12:11 »

miauka, на мен джипито ми беше предписал Гавискон на сироп, така че със сигурност е безопасен по време на бременност. Аз нямах много киселини като цяло, но когато се е случило, една лъжичка от този сироп и за 5 минути минаваха и киселини, и чудо. Много е ефикасен.  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: ноември 15, 2012, 08:39:14 »

Аз знам че Талцида много помагал и става за бременни.Колежката като беше бременна отначалото имаше по много и това я спасяваше.като го сдъвчеше веднага и минаваха.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: ноември 15, 2012, 10:04:00 »

Да, Гучи Талцида със сигурност става за бременни. На мен досега само веднъж ми се наложи да го използвам и добре, че беше така, защото той се дъвче и много ми ставаше гадно от него. Иначе помага.
Активен
Ivonbufon
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Only God can judge me!


« Отговор #228 -: ноември 15, 2012, 10:38:25 »

Благодаря ви момичета за хубавите пожелания  give_rose
Emetoem, честити сини гащи, както се казва  Wink Лека бременност до финала ти желая и безпроблемно раждане  smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: ноември 15, 2012, 19:48:14 »

Благодаря ви момичета, всички пожелания да ни се връщат на всички. Разбрахте ли за СНоу имаме си бебе Ема, да ни е живо и здраво smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: ноември 16, 2012, 10:56:11 »

Еме, сложи си тикерче да те следим smile
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #231 -: ноември 16, 2012, 11:24:11 »

Здравейте момичета да се отчета и аз вчера бях на ФМ и ще си имаме момченце  yahoo всичко си му е наред шаваше постоянно а аз все още не мога да го усетя  sad Доки ми пусна изследвания кръв и урина но СУЕ ми е доста високо, доста над нормата и доки каза че било нормално при бременните да е по високо но аз все го мисля  sad ако някоя от вас е имала същите проблеми моля да сподели

emetoem честито момченце  give_rose радвам се че всичко при вас е ок. Ние с теб сме горе долу по едно време  smile
« Последна редакция: ноември 16, 2012, 11:25:42 от malia » Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: ноември 16, 2012, 11:27:00 »

malia, честит ви мъж и на вас smile много хубави новини smile
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: ноември 16, 2012, 17:11:10 »

Малиа и аз, и снаха ми сме с високо СУЕ, както и повечето ми приятелки, които са били бременни .. това високо СУЕ идва от кръвотворния процес, тъй като ти сега трябва да имаш кръв не само за теб, но и за твоето бебе и тече усилено увеличаване на нейното количество, но освен като количество, кръвта ти трябва да е и наситена с червени кръвни клетки, а това от своя страна води и някои последствия със себе си като високо СУЕ good
Активен
malia
Ентусиаст
**
Публикации: 136



« Отговор #234 -: ноември 16, 2012, 20:51:32 »

rafaeLa Благодаря за отговора наистина е така и изобщо няма място за притеснения днес даже говорих и с друг лекар и той ми каза че е нормално и вече съм напълно спокойна  smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: ноември 16, 2012, 22:29:46 »

Malia честит ви мъж smile
Джозефин действам с тикерчето , дано се справя smile
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: ноември 20, 2012, 19:28:36 »

Здравейте момичета!
Май в нашата тема почти всички родиха  smile
Днес бяхме на преглед и на тонове.Нашето момче е добре,отговаря си на седмиците,тоновете са добре,околоплодните води в норма smile Много съм щастлива още малко и ще си го видя,живот и здраве!
Остава месец а не съм му взела легло,все си казвам има време crazy
До момента съм купила:бодита,чорапки,гащеризончета,пижамки,шапчици,шишета,козметика,космонафт,хавлии,човалче за спане,леко одеалце,аспиратор за нос,мокри кърпички и т.н....но не сме взели кошарка,матрак,чаршафи,количка,корито,трябва да си харесам нещо за изписването,по-дебело одеало.Сега като пиша май доста неща имам,но има още доста и то важни.
И така това е от нас за сега,моля се всичко да е наред,да се подготвя подобаващо за неговоро раждане и най-важното да сме живи и здрави!
Целувки kiss2
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: ноември 24, 2012, 12:32:50 »

здравейте,нещо се позагубих,какато знаете се преместихме в.   нов дом и нямах интернет,вече имам,сега пък пиша от един таблет и ми е малко трудно,но всепак е комуникация. ние сме добре. бебчо е малко по дребен и вероятно ще ми сеналожи секцио,но вече почвам да се настройвам на тази вълна.
миаука май само ние останахме,поизпразни се темата.аз съм почти готова с покупките.остава количка само,но немога да реша.колебая се между jane,mutsy,colleto.Но предвид наближаващото раждане трябва да взема.
моля за инфо какво наистина трябва да взема в болницата за бебето.
шишета къде се стерилизират?от кой?има ли смисъл да взимам. ей такива неща ме вълнуват.
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: ноември 24, 2012, 13:17:52 »

Руми в нашата болница единственото, което ми трябваше за бебето да донеса беше памперси и кремче за дупе или поне на първо време така си мислех, защото после беше просто задължително да си набавя лични шишета за храненето /аз бях секцио и като ми я донесоха още нямах кърма, та се наложи да се храним с АМ/ понеже тия в болницата бяха с тоооооооооооооооооооолкова големи дупки, че преди да успея да нахраня Ема, успявах да я задавя и съответно след това се съсипвах от рев и притеснение, което и сега ме държи при все, че се кърмим .. и понеже стерилизиране веднъж на ден е достатъчно мога да ти препоръчам да ти носят едно стерилизирано шишенце за бебето + една голяма бутилка преварена вода всеки ден и при всяко хранене да присипваш в твоето шишенце, да храниш бебчето и да миеш шишенцето с преварената водичка .. не ти трябва тоя стрес с болничните шишета .. това ако ще раждаш в държавно АГ, ако ще ползваш услугите на частна болница предполагам няма да е необходимо good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: ноември 24, 2012, 17:06:57 »

Рафче, в държавна ще раждам,мен стерилизацията ме притеснява,нна ден на отворени врати ми казаха само памперси и термометър. имали там шишета,дано не са като твоите sad кажи ми каке след секцио,че мн съм се притеснила.можеш ли да си вдигаш бебчето,кога идва кърмата и ползваш ли колан,как се чувстваш ксто цяло.
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines