Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 10:34:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Iztre6tqlka - 06.10.2012  (Прочетена 26527 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: септември 07, 2012, 09:50:38 »

Пожелавам ти супер сватба, много слънчеви емоции

Разкажи ни за вас, за предложението, за идеите за Денят  heart
извини ме, че сега видях че нямаш тема, но покрай подготовката...
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 07, 2012, 11:21:34 »

 yahoo благодаря ти страшно много,Езра.Направи ме невероятно щастлива danceg
Сега по същество  give_rose
Запознанството
За първи път съдбата ни срещна през далечната 1996г. в училище.Пет години бяхме съученици и макар да прехвръкна по някоя друга искра нищо повече не случи,само детски закачки  blum.След като завършихме/2001г/ всеки пое по своят път,той отиде да учи във Варна,а аз в Бургас.Нито сме се чували,нито сме се виждали.До лятото на 2006, когато аз тъкмо приключвах доста дълга и болезнена връзка/5г. и половина/,се засякохме съвсем случайно по скайп.Всичко започна с един непринуден разговор между бивши съученици и приятели.Разказа ми за живота си след училище и че за втори път е на бригада в САЩ и че смята повече да не се връща в БГ.Постепенно все повече ми харесваха разговорите с него и започнахме все по-често да се чуваме....и изведъж...той каза:"Прибирам се при теб".Изпитах някакво странно вълнение и в същото време вина,че се отказва от мечтата си само за да пробваме дали ще се получи между нас....И така на 05.11.2006 го посрещнах на летището и започна нашата приказка.Шест месеца по-късни вече живеехме заедно  heart
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 07, 2012, 12:09:42 »

Предложението
На 05.11.2011 имахме годишнина,но понеже милото беше на работа и неможахме да празнуваме.Бях му приготвила скромен,но по мое мнение романтичен подарък/наша снимка ламинира/ в джобен формат на плажа на Афродита/със сантиментален текст в горният й край give_rose.Той от негова страна ми каза да си взема почивен ден за 07.11,че щял да ме води някъде.
Сутринта е на 07.11,ставаме и той вика :"хайде стрягай багажа" и аз с една изумена физиономия : "ама къде отиваме Oh my ... ",като отговоорът беше :"ще видиш"  :girlhide:Качихме се в едно такси и след 10 мин. пристигнахме пред един много романтичен хотел.Слезнахме и Той :Това е моят подарък за теб,да си починеш малко  blum ".Настанихме се,направихме си "фотосесия" в градината,пихме кафеце и то стана време за вечеря.В ресторанта правеха тематични вечери,та ние оцелихме кипърската.Много беше забавно - имаше танциори,певци  yahoo.След това отидохме в пиано бара за по питие.....и накрая в стаята.Седнахме на терасата,той запали свещи и пусна любимата ми музика/беше се постарал да свали всички песни,които харесвам/.Говорихме си за миналото,смяхме се,много се забавлявахме.....изведнъж започна да ми говори много красиви неща и .....извади от джоба си кутиика..."падна" на колене и ме попита :"Ще се омъжиш ли за мен?" При което аз цялата вече в сълзи извиках "Даааааааа".Пегърнахме се ....само осещах как  heart му ще се пръсне.Толкова силно биеше......
Никога няма да забравя този ден.....Сигурна съм,че на света не съществува друг човек,който би ме обичал толкова много и който аз да обичам така!
п.п.Това е снимка на изгледа,който имахме в онзи ден  heart


* 297493_179354712151895_1033895688_n.jpg (59.61 KB, 330x248 - видяно 3310 пъти.)
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 07, 2012, 14:28:03 »

многооо романтичноо  Bravo
Честита темичка! Пожелавам ти лека и без много стрес организация на сватбата! Разказвай сега до къде сте стигнали и как се чувстваш  Girl_hide
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 07, 2012, 19:08:11 »

Ах, кой си имал сватбена темичка, а аз чак сега да я видя blum
ЧЕСТИТА СВАТБЕНА ТЕМА, мила! Напълни я с много "изтрещяващи емоции, радостни предсватбени мигове и прекрасни снимки и разказ от самия ден  heart
Много се развълнувах, четейки запознанството и предложението ти! Много романтично наистина!
Бъдете много щастливи, а ти споделяй с нас как върви подготовката. Какво стана с тортата?  give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 07, 2012, 19:14:56 »

Честита ти темичка, Изтрещялка!  Bravo Много красива любовна история и много романтично предложение  heart
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 07, 2012, 19:21:02 »

Честита тема и от мен  yahoo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 07, 2012, 20:26:02 »

mari_m ,ivelka ,irishka, rosito_m ,много ви благодаря миличкии Flower
Така..... write
Три дни след предложението си избрахме дата -11.11.2012 не заради съвпадението в цифрите,а понеже решихме,че ноември е нашият месец и искахме да има последователност в датите/както е и в живота ни/ -5-ти годишнина,7-ми предложение и 11ти сватба/понеже първоначално държахме да е неделя/.Две седмици по-късно взехме да се замисляме -на милото му се виждало много далеч,а пък на мен че май ще е доста студено  blush .После решихме,че ако е в неделя половината от моите гости,да не кажа 95% от тях,нямаше да могат да присъстват поради "технически" причини.И така се спряхме на 06.10.2012 -златната среда  pleasantry.
След като приключихме с дилемите около датата,решихме че искаме тържеството да бъде във винарна.От там обаче набързо ни отказаха,като споделиха,че :"могат да се сбутат до 60 човека"  Oh my ... ,а ние очакваме към 100 и малко.Вариант Б беше единственият ресторант/от 5 възможни/,който и двамата харесваме  blum /в друга тема бях писала за драмата около ресторанта,която имахме,но сега всичко е ток и жица - надявам се tease/.Тази промяна обаче доведе и до друга - темата на сватбата.Така ми се искаше преждата да бъде акцент,но просто на този ресторант не се връзва.Сега си ннямаме тема,но пък защо не бъде "Просто Любов" без някакви специални акценти - освен нас двамата  girl_wink .Може би едиинсвеното нещо,което си остана константа е цвета на сватбата - бяло и тъмно лилаво -клиширано или не "невинност и любов".
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 07, 2012, 20:40:30 »

До къде сме стигнали ли  crazy .Все си мисля че 99% от нещата са готови,ама постоянно изкача по нещо,което уж вече сме уточнили pleasantry.Като историята с тортата,Ивелка,сега съм на режим изчакване на нови предложения от същата тази сладкарка.Вариантите ще бъдат от сорта -по-скъпо,още по-скъпо и така да видим къде ще му излезе краят beating
Какво сме свършили:
Имам си рокля,воал,жартиер и два чифта обувки.Бижута още не мога да си избера angry
Милото е облечен от-до
Резервирани - ресторант,ритуална зала,църква,ДЖ/даже два броя/,водеща,фото и видео,агенция за декорацията/включително и на дреболииките/,музика за извеждане,координатор за Денят... crazy май няма друго.
Бутониерите и подаръците за гости са налице.Шишенцата за ракията също.От ресторанта ще ни дадат канички за виното.Алкохолът е уговорен,колата - също.
...........
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 07, 2012, 20:41:20 »

честита тема, чакаме с теб  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 07, 2012, 20:51:09 »

Добре си ми дошла,Еми
.......
Халките са купени.Чашите,виното и шампанското - чек.Пилето и питките - поръчани.
....нещо зациклих..изтрещяла работа  Me Ако се сетя ще дописвам,пък и защо да не ползвам жокер -обади се на приятел  hiphip
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #11 -: септември 07, 2012, 21:06:07 »

 Flower Честита темичка и от мен  girl_wink
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #12 -: септември 08, 2012, 09:40:25 »

Честита тема   chee chee chee . С колко много неща си готова. Поздравления  и успех Good luck с тези, които ти остават.

Да напълниш темичката си с много положителни  емоции и прекрасни  снимки
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: септември 08, 2012, 09:47:47 »

Честита тема  give_rose Пожелавам ти много слънчева сватба  Sunshine

Благородно ти завиждам, че мъжът ти е готов от-до  Wink Ние сме на същата дата и още го кандърдисвам да обикаля за костюм  insane
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 08, 2012, 20:28:39 »

Честита темичка и от мен give_rose Изпълни я, с много положителни емоции! Успешна подготовка good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines