Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 15:28:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Iztre6tqlka - 06.10.2012  (Прочетена 26531 пъти)
 
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 12, 2012, 21:16:36 »

Миличкааа айде идавай тука да разказваш как върви подготовката за големият ден  heart
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 12, 2012, 22:18:24 »

Цитат
А ти сигурна ли си, че е в Банско, защото и нашия хотел, където бяхме сега уж беше в Банско, а се оказа много близо до Разлог. Питам, защото нашия хотел беше много близо до Мурите Wink Има ли наоколо хотели Аспен и Пирин голф?
А гримчето в лилавата гама ли е, че е много мъничка снимката и не мога да видя добре?
Да ти кажа пише,че е в Баснско,но като влезнах в страницата на хотела,се оказа в Разлог  crazy .Избрахме го защото никога не сме ходили в този "край" пък и предлага страхотни условия на много приятни цени  blum .А грима има лилав акцент  girl_wink
Цветенце много ти благодаря миличка  give_rose
Езра,Цвети тая седмица въобще не съм на фаза сватба.На работа съм по 13-14 часа и вечер като се прибера гледам да ви чета,но не успявам да пиша  :oversleep:Так ще бъде до събота и се надявам в неделя да успея да наваксам с изпуснатото.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 12, 2012, 22:26:53 »

познато за работата, но не се тревожи, дори и така пак всичко се нарежда, при мен действа много това да съм спокойна, така нещата се нареждат  give_rose
като имаш време разкажи до къде си с нещата  good
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 13, 2012, 08:10:13 »

Ооо миличка това е многоо гадно, че така те скапват от работа...но както е казала и Езра лека по лека нещата, ще се наредят blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 13, 2012, 09:38:47 »

Тъкмо си викам къде отиде нашата булка pullpigtails
Мила, вашият хотел е в същата местност, където беше нашия Wink Мястото е прекрасно и ще успеете да си починете и отпуснете smoke Coffe give_rose
Какви са тия твоите шефове? До кога ще те тормозят с работа, няма ли да те пускат отпуска вече? Ще им се карам beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: септември 15, 2012, 17:09:26 »

То не останало време....и ето я темата! Никой да не спомене в седмичната, хубаво, че днес разгледах раздела. Не съм виждала тъмновиолетов карамфил crazy, от Бг ли ще е? Карамфилите са и моите любими цветя, белите често са и ароматни. Вече ще следя за подробности. Дано ти върви леко и гладко подготовката!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 16, 2012, 10:51:42 »

Свекърва,добре дошла!Благодаря ти за пожеланията  give_rose. Колкото до карамфилите и аз не съм виждала в БГ такива,но пък агентката ми каза,че ще ги имам/не съм я питала откъде ще ги намери/  blum
Вчера най-накрая свърши тази мноооого дълга и натоварена седмица за мен  :danceg:Вече се надявам,че всичко ще е по-спокойно и ще мога по-спокойно да довърша оставащото/доколкото е възможно от разстояние/около подготовката.Довечера имам уговорка/във facebook/ pleasantry със сладкарката около 20:00 часа окончателно да решим подробностите от тортата.Стискайте палци да не ме изкара от равновесие  beating.След това ще ви покажа какво и как сме избрали  Girl_hide
Довърших картичките за "дървото за пожеланията",а самото дърво ще най-вероятно ще го възложа като задачка-закачка на агентката,че незнам дали ще смогна  pardon
До края на следващата седмица мисля да започна и завърша с нагъването на помпоните и като се прибера да са готови за "разперване".
Украсата на колата е избрана.Исках да е възможно най-изчистена и реших да са просто две сатенени панделки - една по хоризонтал и една по верикал на капака на колата/като верикалната няма да е центрирана,а по-в едини край/и на мястото където се пресичат ще има брошка.Дано сте ме разблали,че хич ме няма в обясненията.На агентката ми се наложи да й го нарисувам  blum
Друго ако се сетите казвайте,че съм малко хаотична и отнесена  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 17, 2012, 10:19:57 »

Дано "срещата" със сладкарката да е минала добре! А тази идея с дървото на пожеланията е страхотна - гледала съм снимки - много красиво се поличава heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 17, 2012, 10:58:32 »

искам да видя брошката за колатаа Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: септември 17, 2012, 14:59:43 »

Днес видях тъмно лилави карамфили в един букет за учителка. Разкошни са, но по- важното е, че ги има и тук.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 17, 2012, 21:40:11 »

Муунче, "срещата" мога да кажа,че мина сравнително добре.Доволна съм от разговора и въпреки всичко мисля,че ще се разберем.Пълнежът си го избрахме още като си бяхме в  БГ/след дегустация/и ще бъде с два вида крем -много лека и приятна ще се получи  Wink.Мини тортичките ще бъдат тези,но кръгли/че милото нещо не одобри тези  blush/


* P1160604.JPG (37.81 KB, 594x464 - видяно 327 пъти.)
« Последна редакция: септември 17, 2012, 22:02:10 от Iztre6tqlka » Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 17, 2012, 21:52:11 »

И понеже така и не разбрах как да прикачам по няколко снимки  badgirl.
Идеята за основната торта не е моя,признавам си.Hecate я беше постнала и веднага разбрах че това ще е  yahoo.Панделката и вътрешността на цветенцата ще са в тъмно лилаво и ще е "по-висока"


* Без име.png (65.38 KB, 183x189 - видяно 2374 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 17, 2012, 22:00:53 »

искам да видя брошката за колатаа Bravo

Еми да ти кажа и аз искам  blum.Агентката каза,че тя ще ми я направи  :)Дано се получи добре  beating

Цитат
Днес видях тъмно лилави карамфили в един букет за учителка. Разкошни са, но по- важното е, че ги има и тук.

Вече ми е по-спокойно  blum
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 18, 2012, 11:37:58 »

Изтрещялке, мила честита темичка! Съжалявам за закъснението с вписването, но бях в "центрофугата" на подготовка + пътуване + следсватбена еуфория и чак сега смогнах да седна да прочета всичко! От тук нататък ти желая лека подготовка, спокоен и страхотен сватбен ден! Историята ви е трогателна и някак детски чиста, а начина по който пишеш за Вас е толкова мил и пълен с любов! heart Ще следя неотлъчно и с интерес всичко от тук до 6ти  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 18, 2012, 12:37:29 »

Наистина страхотно оригинална идея за основната торта - много ми хареса!!! А мини тортичките - и аз съм на мнение, че кръгли ще изглеждат по-добре Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines