Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 10:52:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Iztre6tqlka - 06.10.2012  (Прочетена 26458 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: септември 07, 2012, 09:50:38 »

Пожелавам ти супер сватба, много слънчеви емоции

Разкажи ни за вас, за предложението, за идеите за Денят  heart
извини ме, че сега видях че нямаш тема, но покрай подготовката...
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 07, 2012, 11:21:34 »

 yahoo благодаря ти страшно много,Езра.Направи ме невероятно щастлива danceg
Сега по същество  give_rose
Запознанството
За първи път съдбата ни срещна през далечната 1996г. в училище.Пет години бяхме съученици и макар да прехвръкна по някоя друга искра нищо повече не случи,само детски закачки  blum.След като завършихме/2001г/ всеки пое по своят път,той отиде да учи във Варна,а аз в Бургас.Нито сме се чували,нито сме се виждали.До лятото на 2006, когато аз тъкмо приключвах доста дълга и болезнена връзка/5г. и половина/,се засякохме съвсем случайно по скайп.Всичко започна с един непринуден разговор между бивши съученици и приятели.Разказа ми за живота си след училище и че за втори път е на бригада в САЩ и че смята повече да не се връща в БГ.Постепенно все повече ми харесваха разговорите с него и започнахме все по-често да се чуваме....и изведъж...той каза:"Прибирам се при теб".Изпитах някакво странно вълнение и в същото време вина,че се отказва от мечтата си само за да пробваме дали ще се получи между нас....И така на 05.11.2006 го посрещнах на летището и започна нашата приказка.Шест месеца по-късни вече живеехме заедно  heart
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 07, 2012, 12:09:42 »

Предложението
На 05.11.2011 имахме годишнина,но понеже милото беше на работа и неможахме да празнуваме.Бях му приготвила скромен,но по мое мнение романтичен подарък/наша снимка ламинира/ в джобен формат на плажа на Афродита/със сантиментален текст в горният й край give_rose.Той от негова страна ми каза да си взема почивен ден за 07.11,че щял да ме води някъде.
Сутринта е на 07.11,ставаме и той вика :"хайде стрягай багажа" и аз с една изумена физиономия : "ама къде отиваме Oh my ... ",като отговоорът беше :"ще видиш"  :girlhide:Качихме се в едно такси и след 10 мин. пристигнахме пред един много романтичен хотел.Слезнахме и Той :Това е моят подарък за теб,да си починеш малко  blum ".Настанихме се,направихме си "фотосесия" в градината,пихме кафеце и то стана време за вечеря.В ресторанта правеха тематични вечери,та ние оцелихме кипърската.Много беше забавно - имаше танциори,певци  yahoo.След това отидохме в пиано бара за по питие.....и накрая в стаята.Седнахме на терасата,той запали свещи и пусна любимата ми музика/беше се постарал да свали всички песни,които харесвам/.Говорихме си за миналото,смяхме се,много се забавлявахме.....изведнъж започна да ми говори много красиви неща и .....извади от джоба си кутиика..."падна" на колене и ме попита :"Ще се омъжиш ли за мен?" При което аз цялата вече в сълзи извиках "Даааааааа".Пегърнахме се ....само осещах как  heart му ще се пръсне.Толкова силно биеше......
Никога няма да забравя този ден.....Сигурна съм,че на света не съществува друг човек,който би ме обичал толкова много и който аз да обичам така!
п.п.Това е снимка на изгледа,който имахме в онзи ден  heart


* 297493_179354712151895_1033895688_n.jpg (59.61 KB, 330x248 - видяно 3294 пъти.)
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 07, 2012, 14:28:03 »

многооо романтичноо  Bravo
Честита темичка! Пожелавам ти лека и без много стрес организация на сватбата! Разказвай сега до къде сте стигнали и как се чувстваш  Girl_hide
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: септември 07, 2012, 19:08:11 »

Ах, кой си имал сватбена темичка, а аз чак сега да я видя blum
ЧЕСТИТА СВАТБЕНА ТЕМА, мила! Напълни я с много "изтрещяващи емоции, радостни предсватбени мигове и прекрасни снимки и разказ от самия ден  heart
Много се развълнувах, четейки запознанството и предложението ти! Много романтично наистина!
Бъдете много щастливи, а ти споделяй с нас как върви подготовката. Какво стана с тортата?  give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: септември 07, 2012, 19:14:56 »

Честита ти темичка, Изтрещялка!  Bravo Много красива любовна история и много романтично предложение  heart
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: септември 07, 2012, 19:21:02 »

Честита тема и от мен  yahoo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: септември 07, 2012, 20:26:02 »

mari_m ,ivelka ,irishka, rosito_m ,много ви благодаря миличкии Flower
Така..... write
Три дни след предложението си избрахме дата -11.11.2012 не заради съвпадението в цифрите,а понеже решихме,че ноември е нашият месец и искахме да има последователност в датите/както е и в живота ни/ -5-ти годишнина,7-ми предложение и 11ти сватба/понеже първоначално държахме да е неделя/.Две седмици по-късно взехме да се замисляме -на милото му се виждало много далеч,а пък на мен че май ще е доста студено  blush .После решихме,че ако е в неделя половината от моите гости,да не кажа 95% от тях,нямаше да могат да присъстват поради "технически" причини.И така се спряхме на 06.10.2012 -златната среда  pleasantry.
След като приключихме с дилемите около датата,решихме че искаме тържеството да бъде във винарна.От там обаче набързо ни отказаха,като споделиха,че :"могат да се сбутат до 60 човека"  Oh my ... ,а ние очакваме към 100 и малко.Вариант Б беше единственият ресторант/от 5 възможни/,който и двамата харесваме  blum /в друга тема бях писала за драмата около ресторанта,която имахме,но сега всичко е ток и жица - надявам се tease/.Тази промяна обаче доведе и до друга - темата на сватбата.Така ми се искаше преждата да бъде акцент,но просто на този ресторант не се връзва.Сега си ннямаме тема,но пък защо не бъде "Просто Любов" без някакви специални акценти - освен нас двамата  girl_wink .Може би едиинсвеното нещо,което си остана константа е цвета на сватбата - бяло и тъмно лилаво -клиширано или не "невинност и любов".
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: септември 07, 2012, 20:40:30 »

До къде сме стигнали ли  crazy .Все си мисля че 99% от нещата са готови,ама постоянно изкача по нещо,което уж вече сме уточнили pleasantry.Като историята с тортата,Ивелка,сега съм на режим изчакване на нови предложения от същата тази сладкарка.Вариантите ще бъдат от сорта -по-скъпо,още по-скъпо и така да видим къде ще му излезе краят beating
Какво сме свършили:
Имам си рокля,воал,жартиер и два чифта обувки.Бижута още не мога да си избера angry
Милото е облечен от-до
Резервирани - ресторант,ритуална зала,църква,ДЖ/даже два броя/,водеща,фото и видео,агенция за декорацията/включително и на дреболииките/,музика за извеждане,координатор за Денят... crazy май няма друго.
Бутониерите и подаръците за гости са налице.Шишенцата за ракията също.От ресторанта ще ни дадат канички за виното.Алкохолът е уговорен,колата - също.
...........
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: септември 07, 2012, 20:41:20 »

честита тема, чакаме с теб  give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: септември 07, 2012, 20:51:09 »

Добре си ми дошла,Еми
.......
Халките са купени.Чашите,виното и шампанското - чек.Пилето и питките - поръчани.
....нещо зациклих..изтрещяла работа  Me Ако се сетя ще дописвам,пък и защо да не ползвам жокер -обади се на приятел  hiphip
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #11 -: септември 07, 2012, 21:06:07 »

 Flower Честита темичка и от мен  girl_wink
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #12 -: септември 08, 2012, 09:40:25 »

Честита тема   chee chee chee . С колко много неща си готова. Поздравления  и успех Good luck с тези, които ти остават.

Да напълниш темичката си с много положителни  емоции и прекрасни  снимки
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #13 -: септември 08, 2012, 09:47:47 »

Честита тема  give_rose Пожелавам ти много слънчева сватба  Sunshine

Благородно ти завиждам, че мъжът ти е готов от-до  Wink Ние сме на същата дата и още го кандърдисвам да обикаля за костюм  insane
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 08, 2012, 20:28:39 »

Честита темичка и от мен give_rose Изпълни я, с много положителни емоции! Успешна подготовка good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 08, 2012, 20:44:28 »

Честита темичка! Много романтично предложение Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 08, 2012, 22:19:36 »

zai4e_mia, Lady_sunflower,Alichka,AliTia,Мариелка -Благодаря ви милички  yahoo.
....Минах и през поцедурите - пробен грим и прическа.По-късно ще кача снимки в албума на грима,а прическата ще я видите след сватбата,че забравих да се снимам  blush ,но пък страшно се харесах  yahoo
Букетът ще бъде от бели и тъмно лилави карамфили/дано се получи добре/ god
Даже вече си запазихме хотелче за медена седмичка  yahoo
Остана ми да си направя декорацията за вкъщи,да си извадя кръщелно/че моете е изчезнало  pardon/медицински,да направим подредбата на масите/съответно да наредя гостите/,да занесем алкохола в ресторанта,да доуточним програмата с водещата,да си упражним сватбеният танц/голям смях ще пада blum/,моминско и ергенско парти  danceg....но всичко това след 02.10  crazy
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #17 -: септември 09, 2012, 13:31:32 »

леле, поздравления,  Bravo Bravo Bravo Bravo. С колко много неща си готова smile
Н а мен ми остават само 2 седмици, а имам  доста  ангажименти  girl_impossible girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Какъв ще е сватбения танц?

А бели и тъмно лилави карамфили звучи страхотно  give_rose give_rose give_rose
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 09, 2012, 21:08:28 »

Lady_sunflower не се притеснявай мила и ти ще се справиш  good.Всичко,което съм посочила като отметнато беше свършено в рамките на окло 7-8 дни  tease.
Сватбеният танц ще е микс от няколко песнички /общо 9/ danceg - From this moment on/Shania Twain/,Jump around,Ice ice baby,Macarena,Daddy cool/Boney M/,малко хаус,малко латино,малко черно и т.н. blum
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #19 -: септември 09, 2012, 21:53:01 »

Честита тема!  give_rose
Поздравления за подготовката, отметнала си много задачи smile А комбинацията от песни за сватбения танц -  good
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 10, 2012, 16:09:13 »

Миличкаааа, ето че дойде време и за твоята темичка!!! yahoo
Честита да ти е, с много красиви нещица и емоционални моменти да я напълниш, аз май вече ги чета (много ми хареса предложението, страхотно!!! heart А гледката ... нямам думи! Страхотно местенце!)
Идеята за специалните акценти (ВИЕ) много ми хареса!!! Bravo
Ако не е тайна, къде си запазихте хотелче за медената седмичка?
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 10, 2012, 16:11:06 »

Аууу, кога стана време...? Честита тема и от мен. Много съм любоптна около подготовката на твоята сватба. smile
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: септември 10, 2012, 21:23:08 »

Муунче,Веси добре сте ми дошли  Flower
Муунчо,много ти благодаря миличка  give_rose .Разбира се не е тайна  ncnvnk .Избрахме си хотел Мурите в Банско  blum с уговорката обаче догодина да си направим по-дълъг втори меден месец на някое екзотично местенце/еххх,мечти  Doubt /
Веси  времето направо Aviator .И аз не мога да повярвам,че остана съвсем малко  yahoo .
И тъй като не успях да се справя с качването на снимката от пробния грим в галерията,ще я "изплющя" тук  tease.Както вече със сигурност сте забелязали гримовете са различни  Girl_hide.Аз си избрах този от ляво на вашите екрани/този на дясното ми око/.Имам малко забележки към "маскирането на останалата част на муцунката,така че корекции ще има  good


* P2010007.JPG (10.75 KB, 159x58 - видяно 2454 пъти.)
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #23 -: септември 10, 2012, 21:35:35 »

Iztre6tqlka, усещам, че ще е мноооооого весел първи танц  SERENADE Dance2 Dance2 drum
Поздравления за смелостта  good good. А аз продължавам да си се влача и да ми остават много неща
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 10, 2012, 21:46:07 »

Миличка, и двата грима са хубави, но на мен по- ми харесва този на лявото око  blush Но разбира се, има значение и как стои на отворени очи  Girl_hide
Като гледам, вие сте готови с повече неща от нас Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 10, 2012, 22:03:59 »

Lady_sunflower наистина се надявам да се полчи добре.В крайна сметка искам просто да се забавляваме  chee не сме професионални танцьори,но пък купон да става.
Иве на мен ми харесва формата на лявото.Споделих с гримьорката и тя каза,че ще ми направи грим в тази форма с по-тъмният цвят.Много държах на него защото имам пъстри очи ,биещи на зелено, и така по-добре се подчертават.И да ти кажа,че ако си бяхме в БГ сигурно и 1/4 от нещата нямаше да сме ги свършили  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 11, 2012, 09:07:30 »

Муунчо,много ти благодаря миличка  give_rose .Разбира се не е тайна  ncnvnk .Избрахме си хотел Мурите в Банско

Мурите? Сериозно? А ти сигурна ли си, че е в Банско, защото и нашия хотел, където бяхме сега уж беше в Банско, а се оказа много близо до Разлог. Питам, защото нашия хотел беше много близо до Мурите Wink Има ли наоколо хотели Аспен и Пирин голф?
А гримчето в лилавата гама ли е, че е много мъничка снимката и не мога да видя добре?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #27 -: септември 11, 2012, 09:20:44 »

Гримът ще е чудесен - лявата форма е много добра, но по-подчертано ще е разкошно  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 11, 2012, 09:48:29 »

Лелееее миличка ми то време не останалооооо....пожелавам ти една лека подготовка на хиналната праваааа и знам, че ще имате една прекрасна сватбааа  heart give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 12, 2012, 19:28:25 »

как си
как е подготовката  girl_wink
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: септември 12, 2012, 21:16:36 »

Миличкааа айде идавай тука да разказваш как върви подготовката за големият ден  heart
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 12, 2012, 22:18:24 »

Цитат
А ти сигурна ли си, че е в Банско, защото и нашия хотел, където бяхме сега уж беше в Банско, а се оказа много близо до Разлог. Питам, защото нашия хотел беше много близо до Мурите Wink Има ли наоколо хотели Аспен и Пирин голф?
А гримчето в лилавата гама ли е, че е много мъничка снимката и не мога да видя добре?
Да ти кажа пише,че е в Баснско,но като влезнах в страницата на хотела,се оказа в Разлог  crazy .Избрахме го защото никога не сме ходили в този "край" пък и предлага страхотни условия на много приятни цени  blum .А грима има лилав акцент  girl_wink
Цветенце много ти благодаря миличка  give_rose
Езра,Цвети тая седмица въобще не съм на фаза сватба.На работа съм по 13-14 часа и вечер като се прибера гледам да ви чета,но не успявам да пиша  :oversleep:Так ще бъде до събота и се надявам в неделя да успея да наваксам с изпуснатото.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: септември 12, 2012, 22:26:53 »

познато за работата, но не се тревожи, дори и така пак всичко се нарежда, при мен действа много това да съм спокойна, така нещата се нареждат  give_rose
като имаш време разкажи до къде си с нещата  good
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: септември 13, 2012, 08:10:13 »

Ооо миличка това е многоо гадно, че така те скапват от работа...но както е казала и Езра лека по лека нещата, ще се наредят blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: септември 13, 2012, 09:38:47 »

Тъкмо си викам къде отиде нашата булка pullpigtails
Мила, вашият хотел е в същата местност, където беше нашия Wink Мястото е прекрасно и ще успеете да си починете и отпуснете smoke Coffe give_rose
Какви са тия твоите шефове? До кога ще те тормозят с работа, няма ли да те пускат отпуска вече? Ще им се карам beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #35 -: септември 15, 2012, 17:09:26 »

То не останало време....и ето я темата! Никой да не спомене в седмичната, хубаво, че днес разгледах раздела. Не съм виждала тъмновиолетов карамфил crazy, от Бг ли ще е? Карамфилите са и моите любими цветя, белите често са и ароматни. Вече ще следя за подробности. Дано ти върви леко и гладко подготовката!
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: септември 16, 2012, 10:51:42 »

Свекърва,добре дошла!Благодаря ти за пожеланията  give_rose. Колкото до карамфилите и аз не съм виждала в БГ такива,но пък агентката ми каза,че ще ги имам/не съм я питала откъде ще ги намери/  blum
Вчера най-накрая свърши тази мноооого дълга и натоварена седмица за мен  :danceg:Вече се надявам,че всичко ще е по-спокойно и ще мога по-спокойно да довърша оставащото/доколкото е възможно от разстояние/около подготовката.Довечера имам уговорка/във facebook/ pleasantry със сладкарката около 20:00 часа окончателно да решим подробностите от тортата.Стискайте палци да не ме изкара от равновесие  beating.След това ще ви покажа какво и как сме избрали  Girl_hide
Довърших картичките за "дървото за пожеланията",а самото дърво ще най-вероятно ще го възложа като задачка-закачка на агентката,че незнам дали ще смогна  pardon
До края на следващата седмица мисля да започна и завърша с нагъването на помпоните и като се прибера да са готови за "разперване".
Украсата на колата е избрана.Исках да е възможно най-изчистена и реших да са просто две сатенени панделки - една по хоризонтал и една по верикал на капака на колата/като верикалната няма да е центрирана,а по-в едини край/и на мястото където се пресичат ще има брошка.Дано сте ме разблали,че хич ме няма в обясненията.На агентката ми се наложи да й го нарисувам  blum
Друго ако се сетите казвайте,че съм малко хаотична и отнесена  pardon
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: септември 17, 2012, 10:19:57 »

Дано "срещата" със сладкарката да е минала добре! А тази идея с дървото на пожеланията е страхотна - гледала съм снимки - много красиво се поличава heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: септември 17, 2012, 10:58:32 »

искам да видя брошката за колатаа Bravo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: септември 17, 2012, 14:59:43 »

Днес видях тъмно лилави карамфили в един букет за учителка. Разкошни са, но по- важното е, че ги има и тук.
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: септември 17, 2012, 21:40:11 »

Муунче, "срещата" мога да кажа,че мина сравнително добре.Доволна съм от разговора и въпреки всичко мисля,че ще се разберем.Пълнежът си го избрахме още като си бяхме в  БГ/след дегустация/и ще бъде с два вида крем -много лека и приятна ще се получи  Wink.Мини тортичките ще бъдат тези,но кръгли/че милото нещо не одобри тези  blush/


* P1160604.JPG (37.81 KB, 594x464 - видяно 327 пъти.)
« Последна редакция: септември 17, 2012, 22:02:10 от Iztre6tqlka » Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: септември 17, 2012, 21:52:11 »

И понеже така и не разбрах как да прикачам по няколко снимки  badgirl.
Идеята за основната торта не е моя,признавам си.Hecate я беше постнала и веднага разбрах че това ще е  yahoo.Панделката и вътрешността на цветенцата ще са в тъмно лилаво и ще е "по-висока"


* Без име.png (65.38 KB, 183x189 - видяно 2359 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: септември 17, 2012, 22:00:53 »

искам да видя брошката за колатаа Bravo

Еми да ти кажа и аз искам  blum.Агентката каза,че тя ще ми я направи  :)Дано се получи добре  beating

Цитат
Днес видях тъмно лилави карамфили в един букет за учителка. Разкошни са, но по- важното е, че ги има и тук.

Вече ми е по-спокойно  blum
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: септември 18, 2012, 11:37:58 »

Изтрещялке, мила честита темичка! Съжалявам за закъснението с вписването, но бях в "центрофугата" на подготовка + пътуване + следсватбена еуфория и чак сега смогнах да седна да прочета всичко! От тук нататък ти желая лека подготовка, спокоен и страхотен сватбен ден! Историята ви е трогателна и някак детски чиста, а начина по който пишеш за Вас е толкова мил и пълен с любов! heart Ще следя неотлъчно и с интерес всичко от тук до 6ти  give_rose
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: септември 18, 2012, 12:37:29 »

Наистина страхотно оригинална идея за основната торта - много ми хареса!!! А мини тортичките - и аз съм на мнение, че кръгли ще изглеждат по-добре Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #45 -: септември 18, 2012, 19:28:14 »

Ох, тази торта е тоооолкова сладурска. И на мен ми е останала в архива и в съзнанието  blum Сега ми хрумна идеята, че за първа годишнина също е много подходяща като изненада
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 01, 2012, 13:57:39 »

Темичката ми направо  Sleep зимен сън  tease
Вчера довърших украса за моята къща good.Днес посвърших малко виртуална работа около организацият - уговорих срещи за разплащане  *db*с агенцията,ДЖ,фотото и видеото.Запазих си часове за козметик,маникюр и фризьор/за боядисване/.
Багажът е наполовина готов,че утре  witch за България  yahoo
Направих си таблица с ангажиментите по дни и часове.Дано да не изскочи нещо непредвидено ,че време свободно нямам  girl_impossible
Това е за сега от мен  Xixixi Очаквайте продължение......
« Последна редакция: октомври 01, 2012, 14:02:21 от Iztre6tqlka » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 01, 2012, 14:01:48 »

Аааааа няма ди даваме на темичката да спи....радвам се, че си идваш в БГ миличка   give_rose yahoo
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 01, 2012, 14:32:33 »

Еееее, миличка, утре най-после на родна земя!!!!! danceg Надявам се да имаш време да се включваш и да ни информираш как вървят последните дни от подготовката. Тази събота ще си имаме булкаааа yahoo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 01, 2012, 14:50:27 »

Ааааа, въобще не сме ти забравили темичката! Аз бях много заета покрай моята сватба, но сега нямам търпение да те видя като булка в събота! yahoo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 02, 2012, 10:12:17 »

Ама то дошло време вече...Хайдееее, чакаме последни подробности!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: октомври 03, 2012, 14:58:34 »

Дишай дълбоко и казвай как вървят нещата!
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #52 -: октомври 03, 2012, 16:13:19 »

Хайде , булката  give_rose
Казвай до къде сте и ако може с  нещо да се помага?
Всички момичета тук са изключително  бързи и отзивчиви smile. КОлко хубави моменти ви очакват...... направо малко ти завиждам.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 03, 2012, 21:39:46 »

Еееех, и аз малко ти завиждам, ама благородно! blush Нямах търпение да дойде и да мине нашата сватба, а сега ми липсват онези моменти! Цял един ден минава като миг! Наслади му се на макс!
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #54 -: октомври 04, 2012, 09:51:17 »

Колкое  права ivelka:

Цял един ден минава като миг! Наслади му се на макс!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 04, 2012, 12:26:20 »

Хайде, не останааа yahoo Ще видиш, че ще бъде един прекрасен ден, изпълнен с много heart danceg butterfly Dance2
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 04, 2012, 13:01:55 »

Ейй булка къде си да дадеш за последно отчет, че то време не остана  tease
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 04, 2012, 16:11:11 »

Кратък отчет на свършеното от вторник до днес:
1.Купихме подарък за кумовете и родителите
2.Срешнахме се за последни уточнения с агентката,ДЖ-те,водещата
3.Направихме последна и окончателна проба на тортата - уникална еее yahoo
4.Боядисах си косата  give_rose
5.Посетих ритуалната зала-платих такасата Wink
6.Платихме хотела
7.Сега от 18:00 часа съм на козметик
Остава:
Днес по-късно сме в ресторанта за разпрелението на масите
Утре:
- ще носим алкохола
-подреждане на украсата у нас
-маникюр и педикюр

Това е за сега.Надявам се да успея утре пак да се включа.Благодаря на всички за подкрепата  heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 04, 2012, 18:57:24 »

Миличка, къде избрахте да ходите на медена седмичка? blush Ние точно на 6-ти тръгваме и се връщаме на 14-ти, и понеже сме се разбрали без лаптопи и телефони на почивката, сигурно няма да мога да те видя като булка преди 14-ти sad
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 06, 2012, 06:58:48 »

Добро утрооооооооооо.Днес ще съм булкааааа yahoo.За момента съм изключително спокойна,дано така си и остана tease.Имам малко работка за довършване,но не си давам много зор Wink.
Време е за кафенце дами.Черпя ви по едно и после  danceg
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 06, 2012, 07:05:24 »

пожелавам ти супер ден  yahoo и аз пийвам кафето с теб  smile smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 06, 2012, 08:38:24 »

Iztre6tqlka, честит сватбен ден! give_rose
Пожелавам ти една емоционална, изпълнена с любов и усмивки сватба и нека всичко върви по план!
Бъдете вечно щастливи и влюбени! heart
Ще се опитам да следя през телефона за снимки докато ме няма blush
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 06, 2012, 08:54:32 »

Добро утро! Честито, мила! Пожелавам ти един незабравим и вълнуващ ден, пълен с много, много любов и усмивки!  yahoo
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 06, 2012, 10:07:25 »

Честито give_rose Пожелавам ви дълъг семеен живот и много да се обичате!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 06, 2012, 17:01:09 »

Честитооооо yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #65 -: октомври 06, 2012, 17:26:51 »

Денят беше прекрасен, не се съмнявам, че и сватбата е била такава!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #66 -: октомври 07, 2012, 10:31:55 »

Честито и от мен  Bravo Бъдете щастливи  give_rose
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: октомври 07, 2012, 18:26:02 »

Честито на новото семейство  Bravo Нека съвместният ви живот да бъда като в приказка Girl_hide
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #68 -: октомври 07, 2012, 18:47:24 »

Честито! Обичайте се винаги като на сватбения ден. Чакаме разказче smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 08, 2012, 08:11:24 »

Честитооо миличкаа...пожелавам ти много семейно щастие...много любов, хармония и разбирателствоо  heart heart heart heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: октомври 08, 2012, 11:26:57 »

Честито на младото семейство! Ценете семейните ценности, уважавайте се, подкрепяйте се, бъдете едно цяло оттук занапред! heart heart heart
Активен
dixie
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 281



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: октомври 08, 2012, 11:39:26 »

Честито!! Бъдете много щастливи! give_rose
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #72 -: октомври 08, 2012, 11:53:23 »

Честито! Как е да си госпожа?  tease
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: октомври 08, 2012, 12:53:34 »

Честитооо! От кога я чаках тази сватба.
Бъдете много щастливи и вечно влюбени!  heart heart heart
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: октомври 08, 2012, 22:06:11 »

На медена седмичка сме,сладурки.Благодаря ви за пожеланията.Само ще кажа,че беше страхотно,но бързо свърши.... Разказче и снимки след 14.10.Целувам ви всички
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: октомври 09, 2012, 10:37:33 »

и аз те целувам, приятна седмичка  heart heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 09, 2012, 13:55:16 »

Приятно изкарване на медената седмичка - ако е там, където беше споменала, съм сигурна, че ще си изкарате супер! Ще те чакаме с нетърпение за разказче и снимки give_rose give_rose give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: октомври 09, 2012, 14:36:11 »

И ние те целуваме мила и да се връщаш бързо да разказваш да пускаш поне папарашки снимки, че нямам търпение да видя каква приказна булка си била  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #78 -: октомври 11, 2012, 17:00:10 »

Леле, колко ранобудна булка си била. Добре, че при мен дойде едногодишният младеж на комшийката ми да ме събуди в 9 часа  tease

Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот! Нека радостта от любовта ви се допълва с детски смях!  Clover
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 20, 2012, 18:04:00 »

Мила чакай да побутна темичката....къде се загуби...още си чакам разказчето и да пуснеш някоя и друга снимчица  give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #80 -: ноември 23, 2012, 23:29:21 »

И аз съм много любопитна да видя снимчици и да прочета разказа за вашия сватбен ден,така че често проверявам темичката ти pardon Дано скоро намериш време и да споделиш този вълшебен момент give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines