Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 21:39:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на AliTia - 29. 09. 2012  (Прочетена 32665 пъти)
 
desirer
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 190


« Отговор #15 -: септември 03, 2012, 09:22:30 »

Честита темичка, успех в подготовката. И на финала една страхотна и незабравима сватба  give_rose
Роклята за подписването е много красива!
« Последна редакция: септември 03, 2012, 09:25:35 от desirer » Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: септември 04, 2012, 09:20:09 »

Честита темичка и успешна подготовка Wink
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: септември 08, 2012, 17:36:58 »

Ето, че се завръщам в темичката Wink Малко съм болна pill, но се опитвам да сваля температура и междувременно да драсна няколко реда, че имам определено с какво да се похваля. Вече си взех роклята и съм много доволна от крайния резултат. Ще кача една снимка в албума. Цветовете са неточни, но долу горе се вижда. Гледам да не я обличам често, че започнах да си втълпявам, че не ми стои добре crazy Милото също е облечен от горе до долу. Купихме свещи, чаши, книга за пожелания и обувки за официалната част. Всичко това ще снимам, тези дни, че имам да ги доукрасявам с камъчета и дантела. За малките ни шаферчета, намерих така търсените пистолети за сапунени мехурчета. Даже успях да си намеря колан за роклята за гражданското и едно шалче от дантела. Най- сложната част, се оказа намирането на оранжева кала за букета ми, бутониерите и украсата на масата. След дълго търсене, една много мила женица, ми направи поръчка от Холандия и ще ги имам за Големия ден yahoo Ще ги съчетаем с бели лилиуми, дано се получи добре. Нещо подобно на този, но на мястото на орхидеята, ще има лилиум.


* 247961b.jpg (56.29 KB, 500x357 - видяно 328 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: септември 08, 2012, 22:26:53 »

Ееее,тия вируси край нямаха ли  beating .Бързо оздравяване,мила  Good luck .Нямам ърпение да видя новите ти придобивки  blum.Букетът е изключително красив  yahoo .Направо очите ми останаха в него  heart
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: септември 09, 2012, 17:24:02 »

Благодаря, Iztre6tqlka! Днес, определено се чувствам по- добре. Даже, успях да спретна "част" pleasantry от украсата на сватбената маса. За останалото, ще се погрижат момичетата от сватбената агенция. Искаше ми се, да има и нещичко от мен, на всяка маса.


* DSC03004.jpg (70.74 KB, 480x355 - видяно 317 пъти.)
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: септември 09, 2012, 20:54:37 »

Ех,че са хубавииии   :bravo:Много добре си се справила  good
Радвам се,че вече си по-добре и дано скоро всичко напълно да отшуми.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: септември 10, 2012, 16:13:32 »

Честита темичка give_rose
Активен
Lady_sunflower
Професор
****
Публикации: 308



« Отговор #22 -: септември 10, 2012, 23:40:36 »

AliTia, Честита темичка! Пожелавам ти  успешна и весела подготовка и прекрасна сватба

темата с есенните цветове и мотиви е супер. Поздравления!
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: септември 11, 2012, 16:53:35 »

Благодаря ви, момичета Wink Аз все още, съм в процес на работа. В къщи е като в работилницата на Дядо Коледа crazy Навсякъде хвъркат, пандели, дантела, мъниста и май започна да ме хваща шубето, че няма да успея с всички неща. Сега като си погледна темичката и ми се струва, че само аз така и не съм казала нищо за себе си, половинката ми и нашата история. Малко ме е срам, но съм си малко шемет и съм пропуснала blush Ще компенсирам с кратката версия give_rose

С любовта на живота ми, общо взето, нещата станаха много бързо. Познаваме се от много години, тъй като е брат на моя приятелка от детството. Не го бях виждала повече от 5 години (той живееше извън България, също като мен) и на една Нова Година, най- хубавата в живота ми, преживях най-прекрасните 4 часа в живота си. Бях, току що приключила дългогодишна връзка, бях леко, как да кажа, напрегната pleasantry и реших, че след заминаването ми, нещата ще приключат, но не се получи точно така. Започнаха, дълги 10 часови разговори в Скайп и безсънни нощи. Издържахме така около 2 месеца, сториха ми се като години. На 14 февруари си хванах куфарчето и се прибрах при него. След това пак заминах, след това отново си идвах и така в продължение на 1 година. Най- тежката година, която сме имали заедно, до сега. Така дойде и най- важното решение за него- да дойде при мен, но той не се и замисли за миг и така на втората година, вече живеехме заедно. После, независимо от всичко, което се случваше, а ние преживяхме много, си бяхме заедно. След 3 години връзка, не се сещам как точно стана, решихме, че сме готови и за нещо повече и съобщихме на близките си, че искаме на се оженим . Годежа ни беше на 17 септември, моя имен ден. Всичко беше прекрасно heart, много весело и непринудено. Дано и сватбата ни бъде не по- малко хубава.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: септември 12, 2012, 10:46:00 »

Ето ги и кошничките, за малките ми шаферки danceg


* IMG_1783.jpg (72.96 KB, 378x480 - видяно 329 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #25 -: септември 12, 2012, 20:06:40 »

Разкошни са  heart
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 12, 2012, 21:15:25 »

всичко е многооо красивоооо  heart
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 12, 2012, 21:47:26 »

Миличка, честита темичка! Избрали сте страхотни цветове за сватбата, съвсем подходящи за сезона, поздравления  Bravo
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 13, 2012, 08:04:05 »

Благодаря много, милички give_rose Точно тези дни, имам нужда от подкрепа. Нагърбих се с почти всичко, покрай организацията и сега едвам смогвам GROAN Днес привършвам с украсата на свещите, книгата за пожелания и чашите. Обещавам по- късно да кача снимки. На всичкото отгоре, се заех да правя клипче с наши снимки, което ще пусне ДЖ-я във времето когато гостите ще ни чакат след фотосесията. Днес ще поръчваме тортата, която ще е комбинация от тази

 и тази
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 13, 2012, 08:11:34 »

Ммм тортичката изглежда много вкусна blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines