Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 17:11:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на AliTia - 29. 09. 2012  (Прочетена 32568 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« -: август 29, 2012, 22:29:28 »

пожелавам ти успешна и много емоционална подготовка! как протича подготовката ти  give_rose

Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: август 29, 2012, 22:37:07 »

AliTia, честита сватбена тема  give_rose Напълни я с много красиви неща - снимки, усмивки и споделени емоции! Очакваме включване подробности около подготовката  girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #2 -: август 29, 2012, 22:47:47 »

AliTia честито и от мен give_rose Леки финални метри до сватбата и идвай бързичко е своята темичка,за да ни разкажеш до къде си стигнала с подготовката  smile
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 30, 2012, 06:13:21 »

Честита темичка!!!  give_rose Пожелавам ти да я напълниш с много щастливи емоции и трепети за вашия СПЕЦИАЛЕН ДЕН!  Bravo
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 30, 2012, 09:28:43 »

Честита темичка,мила!Пожелавам ти лека подготовка и мнооогоо спокойствие.Чакаме те с подробности give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 30, 2012, 09:29:13 »

Благодаря ви, мили момичета! Трогната съм, че си имам и аз вече сватбена темичка yahoo

Малко изоставам с графика, като цяло, но основните неща по подготовката са вече на лице. Днес ще се ходи до ресторанта за избора на менюто и приключвам и с него като задължение. Гражданското също чака да го посетим, но тъй като е в различен ден от църковния, чакаме кумовете ни да уточнят дата на пристигането си, за да запазим и час. До агенцията, също ще се ходи тези дни, за да говорим за последните детайли по украсата на масите. Най- важното, роклята, е вече избрана danceg. Беше третата рокля, която пробвах, а тя буквално ми "заспа". Имам снимки, но ще кача тези дни, че не са в моя телефон. Мъжлето е все още на лов за костюм, но той е малко сложен, защото търсим да е в комбинация с елек, а това се оказа почти невъзможно за откриване. Има много неща, които чакат да ги свърша, а аз съм вече леко казано преуморена. След тежкия летен сезон тази година, не останаха и 2 дни за почивка, но сега ще се опитам да комбинирам подготовката с почивката ( ако изобщо звучи разумно blush ) Халките също са поръчани и на 18-ти ще са готови. Бонбониерките и тейбълките са готови още преди месец. За тези, които не знаят, сватбата ще е в есенни тонове, а именно оранжево, кафяво, жълто и шампанско. Украсата ще е изцяло в есенни детайли, сухи листа, плодовете на сезона (за което благодаря на една съфорумка за идеята). За сега това, милички... ще пиша и още, като се сетя blush, че ми е пълна каша в главицата.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 30, 2012, 10:19:50 »

Аз вчера седнах да ти правя темата, но лаптопа ми заби, съжалявам че снимката не е в точните тонове, но се радвам че пишеш и ще чакам и другите подробности  give_rose
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 30, 2012, 15:55:22 »

Честита тема и от мен  give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 31, 2012, 11:24:24 »

Мога вече, да се похваля с дата за гражданския брак- 28.09.2012 Точно деня преди сватба е, защото кумовете ни, след дълги уговорки с шефовете, успяха да вземат само 1 почивен ден cray Искаше ми се, да са по рано тук, но каквото, такова. Важното е, че ще дойдат. Купихме и бъклица, за кума. Качвам снимка в албума, но има един малък недостатък. Капачето пада много лесно и най- вероятно ще се счупи. Чудя се за вариант, как да уплътня вътрешната част, така че да е по стабилно huhhuh.gif
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 31, 2012, 11:30:23 »

Браво, все полезни неща сте свършили! Ние също мислихме на 28 да разписваме, но може да бъде и на 7 другия петък, зависи кога ще станат документите smile Ние нашите кумове ще ги отвлечем от работа само за разписването и после ги връщаме обратно!
 chee Xixixi
А къде мога да видя бъклицата, че и ние трябва да купуваме?
Между другото сега видях поканите ти - страхотни са! Нашата тема в началото също щеше да е кафяво и оранжево  blush
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 31, 2012, 11:38:12 »

Иве, бъклицата е някъде из сватбения ми албум. Мисля, че е в някоя от подпапките. Имах и галерия, но не бях влизала от доста време и не разбрах какво се е случило, че е изчезнала shok Беше ми в пъти, по лесна за работа.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 31, 2012, 11:42:07 »

Хубава е, може ли да споделиш от къде е и за колко парички?  blush
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 31, 2012, 12:09:26 »

Взета е от Ямбол, за 15 лева, но съм виждала подобна в Сватбен център София, на долу горе същата цена. Аз много исках дървена, поне да остане за спомен на кумовете ни, но ми се видяха скъпички и за това взех порцелановата. Дървените в Сватбен център, бяха по 38 лева и нагоре, но много красиви, пирографирани.
Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #13 -: септември 03, 2012, 08:54:49 »

Честита темичка и от мен  give_rose
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: септември 03, 2012, 09:03:30 »

Да се похваля с новата си предобивка. Имам си вече рокля за гражданското yahoo

 Много е семпла, но стои много добре. Единственото ми липсва едно коланче, което да е с подобен цвят на капсите на ръкавчетата. За обувки, още не съм гледала, но все нещо ще намеря, най- вероятно с платформа. Тези дни започваме да шием рокличките на шаферките, а костюмчетата на шаферите ще се копуват готови, само вратовръзките им, тъй като са оранжеви, ще се шият. Поне един ангажимент отпадна- бутилките и етикетите за ракията. От ресторанта предложиха много красиви гарафи, в които да се налива алкохола и ние приехме. Отново ще изостана с подготовката, че съм на изпити на 5-ти и 6-ти, но ще се постарая, да не го мисля толкова... каквото ще да става pardon
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines