Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:01:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivelka - 29.09.2012  (Прочетена 54101 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: октомври 01, 2012, 10:38:42 »

Една от любимите ми снимки с малката артистка heart


* 401447_438858992839346_473740934_n.jpg (66.95 KB, 640x960 - видяно 344 пъти.)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 01, 2012, 10:49:37 »

Иве страхотни сте...а малката артискта е много сладка бонбонка  heart
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #182 -: октомври 01, 2012, 10:51:44 »

Прекрасна си  smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 01, 2012, 15:24:54 »

Милааааа, честито give_rose Пожелавам ви много любов и спокоен семеен живот! Започвам с нетърпение да чета разказчето ти!

Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #184 -: октомври 01, 2012, 15:32:29 »

Иве, прекрасна си!  Girl_hide Бъдете безкрайно щастливи заедно! Дълги, предълги години на семейно щастие ви пожелавам! smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: октомври 01, 2012, 15:48:25 »

Благодаря ви give_rose

Аз реших да пиша подробен разказ, за да си го запазя после в архив и да си го имам за спомен blush

Продължавам...

....
Снимахме се повече от час, а братовчедът на милото асистираше с отразителите на светлината. Малката шаферка непрекъснато се суетеше около нас и искаше да се снима, а фотографът ни направо се влюби в нея и каза, че ще я взема за снаха  heart Във фейсбук даже е писал "Сияна ще има отделен албум".  Тя е толкова артистична и красива, че нямам търпение да видя другите ни снимки с нея. Милото като отишъл при кумовете тя казала "Аааа, тука без булка е много скучно! Хайде да ходим при булката"  heart. После се запътихме към ресторанта, а водещата ни спря на вратата да не влизаме още, че имало проблем с настаняването на гостите и свекърва ми и мама обикаляли и се суетели как да решат проблема. После се оказа, че сервитьорите са объркали две от масите и са сложили с два стола по-малко angry. И то въпреки че бях разпечатала схема с масите в ресторанта, разположение и брой гости. Но това беше единствената им издънка! Милото влезе и реши проблема, после се върна и влязохме официално с кумовете и дъщеричката им! Последва слово на водещата, захранване (свекървата бая сол беше сложила в залъка bad). Но медената хапка беше хубава! Татко ни посипа с жито (или ориз?) и седнахме! Кумът каза невероятна реч - излезе пред всички маси с микрофона и без да чете или гледа от някъде каза няколко думи от сърце! После игра хорото, аз се хванах за него, а след секунди дансинга вече беше пълен! Изиграхме 1-2 хорца и седнахме за малко!Последва вторият най-красив момент за мен от цялата сватба - нашият първи сватбен танц heart heart heart Беше невероятно! Сякаш бяхме само двама в залата и виждахме само другия! Песента на Графа "Безумно Искам те" е много символична за нас и особено в момента, когато се пее "Да може времето да спре за теб и мен...", бяхме настръхнали от щастие и любов! Трябва да питам гостите как е изглеждало отстрани или да изчакам видеото danceg
След това моментите ми се сливат, но мога да кажа, че дансинга беше непрекъснато пълен, а диджеят ни обяви за най-веселата сватба на сезона yahoo Щом ни забавлява до 3 сутринта (без оувъртайм), значи и на него му е било весело! Аз към 21,30 вече не издържах с роклята, първо махнах кринолина, но така се влачеше още повече, затова бях подпъхнала долната част под колана, но тя пък постоянно падаше! Накрая се изнервих и се преоблякох, макар свекито да не беше много доволна от този факт! Дори казала на милото да ми каже да се предоблека пак за приемането на подаръци и пожелания и рязането на тортата! Но милото ме защитил като я убедил, че така съм даже по-добре heart Като видях тортата щях да се разплача от щастие! Тортата на мечтите ми! Разрязахме я и после се захранихме със завързани очи! Но аз нямах нищо по дрехите, дори не помня как се изчистих по омазаното лице,но беше страхотно весел момент! Губи ми се последователността на събитията, но мисля, че след това хвърлях букет и ми сваляха жартиера! Букетът го хвана една от най-милите ми приятелки, а жартиерът един приятел на Цеко, който тъкмо се разведе с жена си  crazy pardon С жартиерът беше интересно понеже аз бях вече с къса рокля, но ми хрумна да си увия воала около кръста, а жартиера да сложа по-нагоре на бедрото! Така милото се пъхна под воала и се получи още по-интересно и весело! yahoo

....
« Последна редакция: октомври 01, 2012, 15:51:13 от ivelka » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: октомври 02, 2012, 07:37:27 »

изчетох разказа с интерес, единствено съжалявам за ритуала в църквата и за свекърските изцепки... по принцип за църквата и аз съм на това мнение, добре че при нас случихме на поп, но иначе вече всичко е доста `размито` като ритуал...

снимките са чудни  give_rose give_rose give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #187 -: октомври 03, 2012, 16:40:11 »

Ивелка, честита сватба! Пожелавам ви прекрасен много розов семеен живот! Обичайте се и бъдете винаги толкова усмихнати, колкото в деня на сватбата ви  Flower

Разказът ти е толкова емоционален  smile Все едно бях там  Bravo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: октомври 03, 2012, 22:03:23 »

Благодаря ти, Alichka! give_rose
Аз спрях разказчето малко преди края и сега се връщам за да го довърша!
....
След ритуалите с жартиера и букета (или пък беше преди това? crazy) последва обикалянето по масите за приемане на поздравления и подаръци! Това беше втория най-най-емоционален за мен момент! Но първо да разкажа за кумовия подарък - една страхотна карикатура с приказно-комичен сюжет! Подарихме им я, а аз казах кратка непринудена рече, че им благодарим че са до нас в този важен за нас ден и им пожелаваме животът им да бъде като приказка без край! После тръгнахме сред гостите и беше невероятно да се видим и поговорим за малко с всеки по отделно! Най-милите ми приятели бяха там, толкова се развълнуваха като ми подаряваха подаръците, че на няколко пъти вдигах чашката почти на екс, за да прикрия насълзените си очи cray Получихме страхотни подаръци освен парите, сред които две картини, две икони, едно надуваемо легло за палатка с пожелание "да го спукаме от употреба", две прекрасни кърпи, избродирани с нашите имена и датата на сватбата, комплект оригинално спално бельо на Версаче, японска дървена кукла и пано за стената пак от Япония, страхотен сервиз за кафе....ииии вече не помня още какво, но имаше още неща yahoo
Искам само да споделя, че за мен най-прекрасният спомен от сватбата ще си остане факта че събрахме всичките си приятели и любими хора от всички краища на България, с някои от които се виждам супер рядко и те бяха с нас в най-щастливия ни ден! heart

Докато обиколихме всички маси и гости, фотографът направи оувъртайм, понеже с всеки разговаряхме поне по 2-5 минути  pardon
След този момент видеото и фотото си тръгнаха и започна ГОЛЕМИЯТ КУПОН! Танци до 3 сутринта!! То не беше ретро, чалги, рок, техно и какво ли още не! Всички се забавляваха и танцуваха на всяко едно парче! Диджеят беше страхотен и се забавляваше наравно с нас! Не сме усетили как е минало времето, но по едно време някой каза "Хайде на дискотека" и всички си дигнахме чукалата! Таксито обаче не беше минало и половин километър и милото вика "Охх много ме болят краката, хайде да се връщаме" и таксито обърна към хотела! Не искам да ви разправям колко ми беше трудно с прическата angry докато махна всичкото желязо от главата си smile
Получи се една невероятна сватба, която надмина всичките ни очаквания! Гостите продължават да звънят и да ни благодарят за веселото прекарване, чудесната храна и обстановка и емоциите, които сме им подарили!  heart
« Последна редакция: октомври 03, 2012, 22:07:15 от ivelka » Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: октомври 05, 2012, 07:44:01 »

Иве, страхотен разказ, така пресъздаде цялата емоция  Bravo Всичко е било страхотно и много добре организирано (сега като съпоставя - видях къде беше моята грешка). Ти си наистина прекрасна  give_rose
Пожелавм ви винаги така да се обичате и през годините занапред  heart heart heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: октомври 05, 2012, 09:58:30 »

Благодаря ти, Ири, но чак пък добре организирано не беше.. pleasantry
Едно толкова голямо събитие е почти невъзможно да мине без някаква издънка. А ти каква мислиш, че ти е грешката в организацията?
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: октомври 05, 2012, 10:47:50 »

Е, разбира се, че без "недостатъци" не може, но нашата сватба клонеше по-скоро към "хаотична"  pardon
Грешката ми беше, че организирах и най-малките детайли за деня, но само що се отнася до "инвентара". Не помислих, че трябваше да съставя и подробен план с нашите действия. Имам предвид не само "15:00 Взимане на булката", а "Еди кой си прави това изпитание, еди кой си - другото, после се качват, еди кой си ме прибулва и т.н.", което задължително да бях обсъдила с всички присъстващи на момента. Аз си мислех, че нещата някак си ще "текат" и ще се случват от самосебе си. Т.е. някой ще ми каже на момента за прибулването, друг - за извеждането и т.н. Нищо подобно! Всички очакваха от мен да казвам кое, как, къде и защо и с право. Само дето аз нямах отговорите  angry
Така или иначе, денят ни хареса, в края на краищата имаше голяма доза хумор в него  pardon
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: октомври 05, 2012, 12:18:36 »

ivelka, Честита сватбата heart
Прочетох с интерес разказчето ти,много мило и емоционално,както и трябва да бъде girl_wink
Пожелавам ви много,много любов,доверие и приятелство помежду ви и да зареждате близките ви хора със същата положителна емоция и въодушевление,с която заредихте и мен blum Чудесна двойка сте,но ще сте още по-готини,ако сте поне тройка tease
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 06, 2012, 08:45:32 »

moyra, благодаря ти за милите думи! give_rose

Ето още малко снимки, пуснати от фотографа...

На тази ми се вижда страхотния грим от Пламена Проданова heart


С прекрасната ми кума и още по-прекрасната й дъщеря heart


Бижута и маникюр:


Една от любимите ми снимки сама:


С мъжа ми heart
« Последна редакция: октомври 06, 2012, 08:49:25 от ivelka » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: октомври 24, 2012, 20:29:19 »

Я да си размърдам малко темата  tease
Миналия ден получихме най-накрая дисковете с видеото yahoo Изгледахме ги на един дъх и...все едно пак преживяхме сватбата и всички емоции! Дори свекърът вика: "Все едно пак бях на сватба!" heart
Днес намерих време да кача в Picasa всички професионални снимки - близо 1000 на брой! shok
Ако имате търпение, заповядайте да гледате  blush

Модератор:линка е премахнат по молба на потребителя!

Към края снимките стават доста емоционални и на всяка снимка съм с меко казано смешна физиономия pardon Но това са истинските моменти, в които не позираме, а сме себе си  smile
Пускам линка до утре вечер, че не ми се иска да ме гледа цялото интернет общество smile
« Последна редакция: октомври 26, 2012, 07:05:32 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines