Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:06:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivelka - 29.09.2012  (Прочетена 54603 пъти)
 
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: септември 30, 2012, 20:32:52 »

Благодаря ви! Много мили думи give_rose
Ето отново сватбеният ни автомобил heart


Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 30, 2012, 20:51:29 »

Аз съм супер мега развълнувана от вчерашния ден (и нощ) и ще се опитам да започна с разказчето пък до където го докарам smile Толкова искам да споделя всички емоции, които изпитах на куп! Усмивката ми от вчера е залепнала на лицето ми и не иска да си ходи от там blum Започвам!

28.09. Петък вечер. Приготовленията са към своя край (най-после). Бях на маникюр от 5 до 7 вечерта и ноктите ми станаха уникални! После отидох за последно на солариум и да си купя някои козметични глезотийки за деня! Отидох при нашите, инспектирах задачките и украсата, която бяхме правили заедно през деня и после отидох при милото. Към 21 часа всички пътуващи от София започнаха да ми звънят (или аз на тях), че са пристигнали! Реших да се видя с две от шаферките, които живеят в София и виждам много рядко! Излязохме на по бира в една кръчма в квартала и докато се наприказваме и хоп - станало 00:00 часа!  pleasantry Закарах ги, прибрах се, лакирах се и легнах!
Само да отбележа, че през целия ден бях супер спокойна, пеперудките в стомаха още ги нямаше и не бях нервна. Реших да спя в дома на милото (където живеем в момента), защото при нашите нямаше да се наспя добре, понеже съм отвикнала от леглото си там smile Мъжът ми обаче така се беше панирал покрай всичките му задължения и приготовления в петък, че целия трепереше по едно време! А той по принцип си е един весел непукист! pardon
Такааа, поспахме малко, милото се буди към 6 пъти, аз спах, но някак под напрежение и в 7 звънна алармата! Милото даже стана преди мен Oh my ... Взех си душ и отидох вкъщи при нашите да си взема булото, фуркетите и несесера с гримовете (носех едни сенки на Буржоа, с които държах да ме гримира гримьорката, че бяха в моето си розово blum).
В 9 часа запалих колата и хоп във салона! Само, че фризьорките още не бяха дошли!  angry Засякохме се с кумата и малката калинка, които ги правиха в същия салон, но друга фризьорка smile
Дойдоха най-накрая към 9 и 10 и ни почнаха. Кумата я направиха за 30-40 мин, тя е с гъста къдрава коса! Но с мен фризьорката ми яко се измъчи, косата ми се наелектризира, сплъстява и не се поддава на НИЩО! Жената беше инат и се занимава с мен 2 часа! През цялото време смях и кушии в салона. Кумата я гримират, на 5-годишната ни калинка й лакират ноктите, а на булката и правят прическа! Който клиент влезе в салона все трябва да чака някой да се освободи от ангажимента си с нас smile

.....
П.П: Мале колко подробно разказвам, дано не ви отегча blush
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 30, 2012, 20:55:09 »

аа, искаме още- така набързо го изчетох че не ми стигна изобщо, искам още да чета  heart pardon
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 30, 2012, 21:06:21 »

...

Фризьорката приключи с прическата, но реши да ми сложи фуркетите и булото след грима.
(Между другото, като ми видя булото, доста се панира, знаейки, че трябва да го прикачи здраво на непокорната ми коса, и то от долната страна на кока). Сложи ми на главата към 60-70 фиби, за да закрепи буклите smile  Аз вече бях супер щастлива и развълнувана, щото си харесах прическата, а тя вика: "Ще видиш довечера колко ще ме мразиш, като трябва да махаш всички фиби и ластичета" smile shok Тогава не ми пукаше, ама послеее.... angry
Седнах да ме гримират, гримьорката ми (също и моя маникюристка) е много старателна и добра, постави ми миглите бързо, основа, фдт и накрая запечатващ фдт, после сенки, спирала и завърши с перлен руж.
Станах страхотно! А преди това като гримира кумата, не можах да я позная! Страхотна визия имаше! heart Тогава почнаха и пеперудките yahoo yahoo yahoo yahoo
Както ме гримират и гледам влиза малката братовчедка на милото да й издухват косата (ще кажете, само един ли е салона в Габрово?-ами не е, ама там са най-добрите). Добре, че дойде малката да ми помогне после да си пренеса булото до колата и ми го държа докато шофирах! Страшна гледка бяхме! Закъснях с половин час от предвидения си график! Бях вкъщи в 1 без 20, а Венци (фотограф) трябваше да дойде в 1 часа. Вкъщи си имах асистентка за обличане на роклята - на тати братовчедката, която е шила балната ми рокля! Облече ме много експедитивно! Сложих бижутата, мама ми нагласи чантичката (която ми беше много полезна) и гостите започнаха да идват! yahoo
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 30, 2012, 21:22:30 »

...

През това време аз забелязвам някакви петна по роклята ми, я от червило, я от фдт, общо взето - пипна се по лицето, и после отива на роклята! Почнах да се търкам с мокри кърпички, оправих се слава Богу  girl_impossible
Фотото дойде, а аз чувам тъпаните, които са почнали да свирят пред блока на милото (ние сме комшии). Викам си - ех че добре го измислих с времето, сега ще ме поснима сама Венци blum Той дойде и почна да снима дреболийки и детайли, които си бяха доста на брой! Аз се суетя около роклята - където и да минех всичко обирах след себе си! Много красива рокля, ама ужасно ГОЛЯМА! После Венци почна да ме снима, мисля, че стана страхотна сесия у дома heart После приятелките една по една почнаха да идват и всички ахваха като ме видеха! Снима ме и с тях, пихме вино, полафихме и гледам, то станало 2:15, а по график вече милото трябваше да е при мен! Тъпаните не се чуват huhhuh.gif Звъни ми тел-а, вдигам - най-добрия приятел на милото вика: "Хайде бе, булке, ние вече сме в ресторанта и ви чакаме! Идвате ли?", а аз най-нагло му влизам в тона "А ние пък се запихме тук с мацките blum"
После разбрах какво е станало - видеото е закъсняло с 20 минути angry По едно време вече се чуха тъпаните и мен сърцето ми заподскача! Почнах да надничам иззад фотографа и шаферките през прозореца blush Видях го, много беше хубав heart Успокоих се! smile
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #170 -: октомври 01, 2012, 07:57:57 »

Иве, Честито! Много семейно щастие Ви пожелавам! Разказчето е страхотно, чакаме продължение!  smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: октомври 01, 2012, 08:14:29 »

Ивеееее много си красива на снимките и всичко е било уникално...айде идвай да доразкажеш...спряла си на най-интересното blum
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: октомври 01, 2012, 08:18:26 »

Честито, пожелавам ви много щастие!! Всичко е прекрасно!! Нямам търпение да чуя и видя подробностиии  yahoo give_rose give_rose give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: октомври 01, 2012, 08:22:08 »

Честито Иве! Всичко изглежда супер! А вие да сте много щастливи и много да се обичате!
Чакаме още снимки!
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: октомври 01, 2012, 08:48:29 »

Благодаря ви give_rose
Продължавам...

...

Вкъщи имаше доооста силна подкрепа - бях извикала приятелките си с гаджетата им да помагат, че знаех че на милото бригадата също ще е силна. Пропуснах да кажа, че малко преди милото пристигнаха съквартирантките ми от София, с които не бяхме се виждали от около година! Много се развълнувахме като се видяхме  cray А приятелят на едната беше долетял чак от Италия, за да я види и да е с нея на сватбата ни  heart
Почнаха да тропат по вратата, доста дълго продължи борбата там!  yahoo Милото бил нагласил фалшиви банкноти по 500 евро с неговия лик, стари пари дето бяха по 200 и по 500 ева от нашето детство и около 35 лева по 2 и по 5 истински пари! И за толкова ме продадоха. Но сестра ми не го пусна в стаята преди да изяде всички лимони - моето име дошло чак предпоследно, а милото изял към 7-8 лимончета!  tease Кумът даже казал, че имало конспирация и че името на булката го нямало там! Кумата през това време влезе да ме забули и да ми даде букета! А той беше СТРАХОТЕЕЕЕН! heart
Милото влиза, а аз се крия зад 3 от шаферките! Те му викат трябва и на нас нещо да дадеш, а той горкия останал без пари, че кумът и приятелите отстрани помагат! Аз виждам вече, че закъсняваме в графика и викам "Хайде давайте ме, че закъсняхме" Girl_hide. Милото се добра до мен и като ме видя, направо си глътна граматиката Oh my .... Бях скрила обувката върху лампата междубалоните, която беше точно над нас с милото! Разтърси се и май някой му подсказа, защото доста бързо я намери (тук малко ми се губи момента). После почна да ми пълни обувката (пак с фалшиви и всякакви пари). От третия път ми стана! После наздравици с кумове.... прощаване с родителите, мама плаче, татко едвам сдържа сълзите...сестра ми и тя! Излезе цялата тумба от хора навън пред блока, а тате ме поведе да ме извежда и предава на зет си.. blum Пред блока на стъпалото бяха заредили менче с вода и здравец, а аз така му се бях наточила, че му бих такъв шут, че съм го изкривила Xixixi После всички ми разправят как съм "е...а м...та на менчето". Някой ми подаде чиния, и нея строших без много да му мисля! Поведох хорото в тревата, кума ми застъпа роклята на няколко пъти, голям зор беше, ама отдолу на роклята вече имаше отпечатък от кумовите обувки! tease

....
« Последна редакция: октомври 01, 2012, 08:56:16 от ivelka » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: октомври 01, 2012, 09:15:55 »

Ех, че вълнуващо, Иве.  Girl_hide l_bye_girl l_bye_boy
Чакам с нетърпение продължението.  chee  heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: октомври 01, 2012, 09:21:04 »

Ивелка, страхотен разказ, чакаме продължението girl_wink Снимките са прекрасни, а изнесения ритуал се е получил приказно - като по филмите! heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: октомври 01, 2012, 10:01:58 »

Направих едно кръгче с хорото на тревата и се понесох към циментовата пътека покрай блока към пътя! Исках по-бързо да свърши, че ми беше ужасно трудно, всеки ми застъпваше булото и роклята! И така излязохме на пътя, аз пуснах кума и се озовах по средата на хорото, блокирахме пътя и колите ни изчакваха! Младоженеца дойде при мен и започна една луда ръченица на сред пътя danceg
Снимки, зяпачи, приятели...и аз почнах да давам зор, че беше станало време за църквата! Качих се в колата (добрече беше джип да ме побере) и потеглихме! Само дето ние бяхме най-отпред, а трябваше да пуснем колата с шаферките, които носеха нещата за църквата angry Стигнахме там, а попът вече ни чака на входа изнервено! Аз викам "Къде е Ралица (шаферката), къде е кашончето с нещата?" Свекървата тича да я търси, донесоха ги нещата, попът вика "много закъсняхте". А после ни се скара, че шоколадовите бонбони били разтопени (че ние какво сме воовни че е 35 градуса?). В църквата ми беше доста скучно и нямах търпение да свърши! Силно вярваща съм, но за мен църквата е много опорочена в днешно време...но това е за друга тема! Попът постоянно пускаше някави изцепки, от сорта че нямало връщане назад и т.н. Короната като ми я сложи и всичките фиби и фуркети ми се забиха в главата angry Много тежи това нещо! Ритуалът свърши за половин час. После фоторафът ни снима пред църквата с всички гости (90 човека shok)...добрече имахме време! Направи ни и една обща снимка пред църквата. После потеглихме към ресторанта, който не е много близо до центъра. А шофьорът караше с 30 км/час да можем да се съберем с всички коли в една колона! Добре че беше този момент да си починем, оправим грима с кумата и да пушим по цигара! Стигнахме на Синкевица, там вече ни чакаше длъжностно лице и асистентка за ритуала - две страшно мили дами! Обясниха ни набързо и татко ме поведе към арката! Това беше най-красивият момент в живота ми! Вървяхме напред, а малката шаферка сипеше листа от рози от кошничката. Всичко беше много красиво - украсената арка, зеленината, следобената светлина, имаше и музика.... Думи нямам  heart heart heart Стигнахме до милото, тате ме целуна и предаде на него! Този ритуал ми хареса много повече от църковния! Водещата говореше много добре, чуваше се от всички гости, понеже беше с микрофон! Казахме си ДА, сложихме халките и вдигнахме наздравица, но...забравихме да кръстосаме ръцете си с чашите, и свекито не пропусна да се провикне в този момент, за да отбележи пропуска ни  angry После целунахме ръце на родителите! Мама вече много плачеше cray но от щастие  heart Отидохме в градината и започнахме да приемаме поздравления! Тук е моментът да спомена, че преди сватбата бях публикувала на стената на събитието ни във Фейсбук, че предпочитам да не ми подаряват цветя, понеже са скъпи, бързо увяхват и няма да можем да им се порадваме. Бях писала още, ако някой държи да подари нещо все пак, да ни подари бутилка вино по негов избор  blumblush
В този момент като почнаха поздравленията ми трябваше шаферка за всички цветя и бутилки yahoo Много хубави беше всичките гости да ни честитят. После имаше шампанско и сладки за коктейла и всички насядаха по масите в градината. Ние починахме 5 минути и после отидохме да се се снимаме на поляната и покрай езерото  heart
« Последна редакция: октомври 01, 2012, 10:06:23 от ivelka » Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: октомври 01, 2012, 10:09:50 »

Ееееех, супер много се развълнувах като видях няколко професионални снимки качени от фотографа  heart yahoo yahoo yahoo yahoo
Ето ги:

http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=438859012839344&set=at.438858952839350.97802.354403181284928.1147392485&type=1&theater
Активен
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: октомври 01, 2012, 10:15:03 »

Прелеснта си миличка  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines