Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:37:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivelka - 29.09.2012  (Прочетена 54508 пъти)
 
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 29, 2012, 22:13:38 »

Иве, честита темичка и от мен smile Стискам палци всичко да мине гладко и приятно smile
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 29, 2012, 22:21:34 »

Ивелка, много хубави бутилки!  Bravo
Първосигнално и на мен такава идея ми дойде - с размяна на основния цвят. Също може да бъдат с различна форма (овални елементи на единия вид и прави ъгли и ръбове на другия) и единият да е в хоризонтален, а другия - във вертикален формат - така може да бъдеш сигурна, че от далеч ще бие на очи, че става въпрос за две различни неща. И разбира се - различен шрифт good
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 30, 2012, 08:49:14 »

Бутилките са много яки  yahoo  Съгласна съм с  irishka, ще се получи чудесно.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 30, 2012, 08:53:53 »

Понеже избрах една форма във винтидж стил и не ми се иска да губя концепцията, мисля да сменя само цветовете и шрифта. Иначе формата на етикетите ще е тази от първата снимка, а самият етикет ще има лента-продължение, която ще обикаля цялата бутилка като на втората снимка.  girl_wink


* 2657_DW6660FCEBmn.jpg (35.66 KB, 400x400 - видяно 2346 пъти.)
« Последна редакция: август 30, 2012, 09:00:08 от ivelka » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #19 -: август 30, 2012, 08:56:50 »

Иве, то ти си дала отговора на въпроса  Bravo За нас не останаха много идеи, ама ето още една все пак - можеш да направиш по-ретро вариант на етикетите за 28-годишната - с повече ръбове, не толкова много светлосенки на надписа и тн



* images (1).jpg (9.18 KB, 258x195 - видяно 2299 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 30, 2012, 09:01:30 »

Ето я другата идея за етикета - ще бъде комбинация от горната форма (бялата) и тази тук smile
(дано ме разбрахте tease)


* 2885698-383672-template-vintage-frame-vector.jpg (23.93 KB, 480x342 - видяно 351 пъти.)
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 30, 2012, 19:12:36 »

Хайде да раздвижа малко темата danceg Днес ми пристигнаха обувките, с които реално ще съм, защото първите бледо розовичките се оказаха доста неудобни. Та ето ги и тях heart



Ето и кутията за пари smile



Да се похваля, че снощи милото най-сетне оправи фотоапарата след като беше забил на почивката в Доспат - гледал някакви клипчета в ютуб и там показвали да се натисне силно в масата обектива и така се оправил  tease crazy
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 31, 2012, 10:56:34 »

Ивелка, честити обувчици! Кутията е много красива! Като торта е!!! Много ти е добра цветовата комбинация  Bravo
Обаче ремонтът изби рибата направо!  biggrin
да се натисне силно в масата обектива и така се оправил 
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #23 -: август 31, 2012, 11:05:37 »

Това ми напомни за вица как българите отворили летящата чиния - с чук, секач и "да му .... майката"  Xixixi

Кутията е  Oh my ...  heart  Oh my ... Сега ме запали и аз да мисля нещо подобно като вариант
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 31, 2012, 11:12:47 »

Благодаря ви give_rose
Само да не ви заблудя - кутията не е мое дело, а е правена от Charmy Bride, но аз смених панделката със сатенена, че ми бяха сложили хартиена. Като пристигна представляваше нещо такова:


Те после ми се извиниха, че не са сложили сатенена панделка и дори предложиха да я върна, за да я поправят, но аз реших, че така ще ми е по-лесно smile
Иначе ги препоръчвам горещо - направиха ми страхотни покани за кумовете, букета за хвърляне, подаръчета за гости (които ще покажа тези дни) и букет от шок. бонбони и вино за кумовете. Цените им са доста добри smile
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 31, 2012, 22:07:56 »

Мацки, искам мнението ви по следния казус:
Понеже седмица след сватбата с милото заминаваме за Турция на сватбена седмичка, решихме че трябва да разпишем по-рано, за да ми стане готов паспорта до тогава с нормална поръчка. Решихме да разпишем на 7-ми в петък - аз харесах тази дата, защото така или иначе тя беше първоначално планираната за гражданския брак (преди да променим датата от 8ми на 29ти). На 8ми обаче ми е моминското парти. Малко парадоксално, но на мен не ми пречи, че вече по документи ще съм бракувана, когато ще си правя моминското. Но...свекито като чу въобще не хареса идеята angry Неин роднина може да ни уреди по-рано документите, но аз съм си харесала 7ми като дата, а и това е щастливото ми число. Но тя обича да ни убеждава в мнението си (по-меко казано) sad Та сега съм в дилема. Дали е права? Тъпо ли е, че моминското ми ще е след като сме разписали? Как мислите? huhhuh.gif
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 01, 2012, 12:29:43 »

Иве, важно е Ти и съпругът ти какво искате и мислите! kiss2  girl_wink
Просто съвет - недей се оставя да ти се качат на главата.  good  give_rose
Шишетата са Уникални. Обувките също. Всичко е супер!  danceg
« Последна редакция: септември 01, 2012, 12:33:15 от lunno momiche » Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 01, 2012, 15:46:33 »

Миличка, важното е какво чувстваш ти. Ако не ти пречи, да е след бракосъчетанието, давай смело напред. Най- важното е, да ти е весело и да си спокойна преди Големия ден.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 02, 2012, 11:25:14 »

много готина кутия, всичко е мн хубаво  heart
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 05, 2012, 14:56:50 »

Момичета, ето го проекта за етикет на шишетата.  :danceg:Мое дело е (чрез съвсем скромните ми познания по фотошоп blush). Но това дадох за пример на сестрата на милото, която е дизайнер и работи в печатна агенция. Това ще бъде формата и такива ще са цветовете, само шрифта ще бъде по-различен, ръкописен - тип винтидж, но трябва да го подберем внимателно, че да бъде и четим smile


* 18img_8977_std.jpg (34.69 KB, 333x500 - видяно 315 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines