Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:26:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ivelka - 29.09.2012  (Прочетена 54523 пъти)
 
Iztre6tqlka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 508



Моят сватбен албум

« -: август 29, 2012, 12:03:03 »

Ето я и твоята сватбена темичка,Иве!Напълния с много и само положителни емоции,усмивки и сбъднати мечти!
[/color]


* 2881447b9b.jpg (33.69 KB, 304x228 - видяно 2539 пъти.)
« Последна редакция: август 29, 2012, 12:10:59 от Iztre6tqlka » Активен
snowy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #1 -: август 29, 2012, 12:11:43 »

Ооо, станало е време и за твоята темичка, ivelkaBravo Нека ти е честита  give_rose Пожелавам ти спокоен, успешен и ползотворен месец преди Големия ден!  girl_wink
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #2 -: август 29, 2012, 12:14:18 »

Честита ти сватбена темичка Bravo Желая ти този месец да бъде изпълнен само с положителни емоции и усмивки girl_wink Записвам се да следя темичката ти и ще чакам да споделиш с нас до къде си стигнала с подготовката и какво още остава да се свърши smile
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #3 -: август 29, 2012, 12:19:52 »

Честита темичка и приятна подготовка и от мен  give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 29, 2012, 12:36:18 »

Честита ти темичка, Ивелка!  give_rose Лека и приятна оставаща подготовка. Чакаме да събереш тук цялата информация за вашия специален ден. Както и историята, която доведе до него.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 29, 2012, 12:42:41 »

Ехееее, благодаря ви мили сладурки! heart yahoo
Така ми се разтуптя сърчицето като си видях темата, че чак се замислих "Боже, това на мен ли се случва?! Аз ли се омъжвам след месец?!"  shok
Както писах в темата, за кафето, тотално съм изтрещяла около подготовката, та Iztre6tqlka днес освен, че е автор на темичката ми, бе така добра да ми "заеме" нейния ник поне за малко smile danceg
А аз така се вълнувам, че на моменти губя дар слово и почвам да "ъкам". Днес съм звъннала хиляда телефона - покрай моминското има промени - щеше да е в София, но накрая се оказа по-добре да бъде в Габрово, та звъня наред на всички да ги каня или уведомявам за промяната. Трябва да се видя и с водещата и диджея в края на седмицата, та и на тях писах smile Медицински трябва да си вадим, а личната май е в отпуск...
Поне едно полезно нещо свършихме последните дни - бутилирахме ракията, която е набор на милото в едни много красиви бутилки, които ми донесоха от стъкларския завод в Плевен почти за без пари, а аз поръчах тапи от интернет smile
Част от готовите неща ги има в албума ми, а друга част очакват да бъдат снимани, след като си оправя фотоапарата, че се счупи  angry tease pardon
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 29, 2012, 15:28:00 »

записвам се, мила и ще чета после че нямам време от тази лудница- пожелавам ти макар и по-натоварващо (като при мен) всичко да се нареди както желаете  heart
всичко е чудно  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #7 -: август 29, 2012, 15:31:10 »

Честита тема, Ивелка!!! Пожелавам ти много розови емоции не само на сватбата, а и всеки един друг ден  give_rose Обичайте се heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 29, 2012, 15:54:37 »

честито, чакаме  още инфоо  heart give_rose yahoo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: август 29, 2012, 15:57:55 »

Честитаа темичка Ивчеее пожелавам ти да я напълниш с много незабравими емоциии  heart
Активен
rosito_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 191



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 29, 2012, 16:41:25 »

Честита темичка  give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 29, 2012, 17:31:54 »

Благодаря на всички ви give_rose Много ме радвате! Езра, а на теб ти благодаря за прекрасните розови вдъхновения!

Сега малко история за нас blush

Нашата история започна в далееечната 2001 г., когато се целунахме за първи път на един купон...
Но истината е, че се познаваме откакто се помним, съседи сме, родителите ни са най-добри приятели, а сестра му ми е една от най-добрите приятелки. Така че съюзът ни е повече от одобрен и потвърден от всички страни smile
Той винаги е бил голямата ми любов, но онзи заветен септември, когато се целунахме за първи път, беше просто готиния брат на най-добрата ми приятелка. После бяхме гаджета около половин година и се разделихме по негово желание, защото аз бях супер влюбена, а и двамата бяхме много малки и той се плашеше от сериозните връзки. Бяхме си първите във всяко едно отношение  blush И съм сигурна,че си останем и последните  blum
Изминаха много години след това (общо 6) докато един светъл ден, на един прекрасен абитуриентски бал (на сестра му) любовта ни се възроди с пълна сила и разцъвтява от тогава. Заедно сме вече 5 години, от 26 май 2007 до ден днешен. Живеем заедно от година и половина, а любовта ни премина през изпитания като студентстването ми в друг град и бригада в САЩ в продължение на две лета.  heart
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 29, 2012, 18:13:04 »

Хайдеее  yahoo , дойде ред и на най-очакваната от мен СВАТБА за тази година - СВАТБАТА НА ГОДИНАТА!  autumn
Иве, ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose
От цялото си  heart ти желая оставащото време на подготовка да бъде изпълнено с наслада и с нежни и  приказни трепети!  Girl_hide
Времето ще мине бързо, но изживей пълноценно всеки ден от подготовката на Вашата Приказка!  good
Нещата, които си подготвила са чудно красиви!  Bravo
Ще следя с трепет и интерес твоята темичка и ако мога с нещо - с  най-голямо удоволствие ще помагам.  girl_wink kiss2
И специално за виталната и готина бъдеща Булка - една роза. smile


* ivelka.jpg (28.58 KB, 720x450 - видяно 365 пъти.)
« Последна редакция: август 29, 2012, 18:24:38 от lunno momiche » Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: август 29, 2012, 21:54:59 »

Честита темичка и от мен, Ивелка. Ние сме на една дата, така че ще следя с интерес потготовката за сватбата ти give_rose
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 29, 2012, 22:06:48 »

Еееех, много благодаря за милите думи! lunno momiche, направо се изчервих от тези комплименти  blush
Направихте темата ми толкова цветна и розова!!! Благодаря ви! give_rose  heart yahoo yahoo yahoo yahoo

Май ще имам нужда от съвет за етикетите на бутилките, които поръчахме. Прикачам снимка  smile
Идеята ни е да различим по някакъв начин 28-годишната ракия от тазгодишната реколта и освен с надпис, милото иска да се различават и по цветове, та се чудя как да направим етикетите на двете хем да се запази розово-кафявата тема, хем да се различават. Мислех си по-старата да бъде с кафяв етикет с розови букви, а по новата - розов етикет с кафяви букви, но приемам всякакви идеи  blum


* 18img_8977_std.jpg (11.71 KB, 333x500 - видяно 381 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines